2022 Avrupa Ritmik Jimnastik Şampiyonası

2022 Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası, 15-19 Haziran 2022'de İsrail'in Tel Aviv kentindeki Expo Tel Aviv'de gerçekleştirilecek olan Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nın 38.'si yapılacaktır.
Ev Sahibi Şehir, Ülke Tel Aviv, İsrail
Salon Expo Tel Aviv
Tarih 16-19 Haziran
   
   
   

Madalya Tablosu

Müsabaka Sonuçları

Event Gold Silver Bronze
Takım
Gençler Takım İsrail
Alona Tal Franco
Daniela Munits
Michelle Munits
Lian Rona
Romanya
Christina Dragan
Amalia Lică
Bulgaristan
Elvira Krasnobaeva
Dara Stoyanova
Büyükler Takım Bulgaristan
Boryana Kaleyn
Stiliana Nikolova
Vaya Draganova
Zhenina Trashlieva
Sofia Ivanova
Kamelia Petrova
Rachel Stoyanov
Margarita Vasileva
İtalya
Sofia Raffaeli
Milena Baldassarri
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Laura Paris
İsrail
Daria Atamanov
Adi Asya Katz
Shani Bakanov
Adar Friedmann
Amit Hedvat
Romi Paritzki
Ofir Shaham
Diana Svertsov
Büyükler Bireysel Finaller
All-around Daria Atamanov (İsrail) Boryana Kaleyn (Bulgaristan) Stiliana Nikolova (Bulgaristan)
Hoop Sofia Raffaeli (İtalya) Daria Atamanov (İsrail) Boryana Kaleyn (Bulgaristan)
Ball Boryana Kaleyn (Bulgaristan) Sofia Raffaeli (İtalya) Darja Varfolomeev (Almanya)
Clubs Sofia Raffaeli (İtalya) Daria Atamanov (İsrail) Darja Varfolomeev (Almanya)
Ribbon Boryana Kaleyn (Bulgaristan) Daria Atamanov (İsrail) Adi Asya Katz (İsrail)
Büyükler Grup Finaller
All-Around İsrail
Shani Bakanov
Adar Friedmann
Amit Hedvat
Romi Paritzki
Ofir Shaham
Diana Svertsov
İtalya
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Laura Paris
Azerbaycan
Gullu Aghalarzade
Laman Alimuradova
Kamilla Aliyeva
Zeynab Hummatova
Yelyzaveta Luzan
Darya Sorokina
5 Hoops İtalya
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Laura Paris
İsrail
Shani Bakanov
Adar Friedmann
Amit Hedvat
Romi Paritzki
Ofir Shaham
Diana Svertsov
Azerbaycan
Gullu Aghalarzade
Laman Alimuradova
Kamilla Aliyeva
Zeynab Hummatova
Yelyzaveta Luzan
Darya Sorokina
3 Ribbons + 2 Balls İtalya
Alessia Maurelli
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Martina Santandrea
Daniela Mogurean
Laura Paris
İspanya
Ana Arnan Camarena
Ines Bergua Navales
Valeria Marquez
Mireia Martinez
Patricia Fos Perez
Salma Solaun
Azerbaycan
Gullu Aghalarzade
Laman Alimuradova
Kamilla Aliyeva
Zeynab Hummatova
Yelyzaveta Luzan
Darya Sorokina
Gençler Finaller
Hoop Elvira Krasnobaeva (Bulgaristan) Liliana Lewińska (Polonya) Alona Tal Franco (İsrail)
Ball Michelle Munits (İsrail) Elvira Krasnobaeva (Bulgaristan) Christina Dragan (Romanya)
Clubs Amalia Lică (Romanya) Liliana Lewińska (Polonya) Kamila Gafarova (Azerbaycan)
Ribbon Daniela Munits (İsrail) Tara Dragas (İtalya) Liliana Lewińska (Polonya)
20212023

Avrupa Ritmik Jimnastik Şampiyonası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.