2022-23 EHF Kadınlar Avrupa Kupası

2022–23 Kadınlar EHF Avrupa Kupası, 15 Ekim 2022 – Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında EHF’nin üçüncü kademe kadın hentbol turnuvası olarak düzenlenecektir. Turnuva daha önce Kadınlar EHF Challenge Cup olarak adlandırılıyordu. 2020-2021 sezonundan itibaren Kadınlar EHF Avrupa Kupası olarak adlandırıldı.

2. Tur

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Jomi Salerno56-57Yenimahalle Belediyesi SK15-08-2022
34-33
16-08-2022
22-24
Yellow Winterthur47-48MKS IUVENTA Michalovce15-08-2022
22-23
16-08-2022
25-25
GAS Kamaterou35-73H.V. Quintus15-08-2022
18-38
16-08-2022
17-35
Anagennisi Artas53-47HC Byala15-08-2022
21-21
16-08-2022
32-26
LK Zug Handball58-51HC Cassa Rurale Pontinia15-08-2022
26-27
16-08-2022
32-24
ATICCGO BM ELCHE61-47ZRK Naisa Nis15-08-2022
33-23
16-08-2022
28-24
Eurobud JKS Jaroslaw63-59Cabooter HandbaL Venlo08-10-2022
27-29
15-08-2022
36-30
HRK Grude59-74ADA de Sao Pedro do Sul15-08-2022
28-39
16-08-2022
31-35
Holon HC36-71HC Slavia Praha15-08-2022
21-41
16-08-2022
15-30
JuRo Unirek VZV46-39Dicken08-10-2022
22-13
15-08-2022
24-26
ZRK Kumanovo48-69Maccabi Arazim Ramat gan10-10-2022
25-26
11-10-2022
23-43
A.C. PAOK57-37WHC Metalurg08-10-2022
26-17
15-08-2022
31-20
KHF Istogu60-66WHC Cair-Skopje15-08-2022
34-33
16-08-2022
26-33
HB Dudelange40-41WAT Atzgersdorf08-10-2022
22-19
09-10-2022
18-22
Lugi Dam60-54Westfriesland SEW08-10-2022
31-23
15-08-2022
29-31
H7159-43SC witasek Ferlach15-08-2022
30-23
16-08-2022
29-20
KPR Gminy Kobierzyce85-32KHF Ferizaj08-10-2022
47-21
09-10-2022
38-11
Konyaaltı Belediyesi SK65-50A.E.S.H. Pylea15-08-2022
31-27
16-08-2022
34-23
Sport Lisboa e Benfica72-40UHC Stockerau08-10-2022
35-19
09-10-2022
37-21
Alavarium Love Tiles55-43Handball Kaerjeng08-10-2022
29-20
09-10-2022
26-23
Alì-Best Espresso Mestrino36-74Motive.co Gijon08-10-2022
21-40
15-10-2022
15-34
Madeira Andebol SAD56-43SSV Brixen Südtirol09-10-2022
25-22
15-10-2022
31-21
O.F.N. Ionias43-47IBV Vestmannaeyjar15-08-2022
21-20
16-08-2022
22-27
HC DAC Dunajská Streda53-57Valur08-10-2022
29-26
09-10-2022
24-31
ZRK Borac79-38Cyview Developers Latsia Nicosia07-10-2022
41-17
09-10-2022
38-21
roomz JAGS WV56-54Azeryol HC15-08-2022
31-25
16-08-2022
25-29
HC Gjorche Petrov-WHC Skopje54-43KA/Por07-10-2022
20-20
08-10-2022
24-23

3. Tur

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Club Balonman Atletico Guardes72-39JuRo Unirek VZV10-12-2022
37-22
11-12-2022
35-17
roomz JAGS WV52-85HC Gjorche Petrov-WHC Skopje10-12-2022
26-45
11-12-2022
26-40
ZRK Borac46-84Sport Lisboa e Benfica04-12-2022
22-34
11-12-2022
24-50
ZORK Jagodina51-45Anagennisi Artas03-12-2022
22-20
10-12-2022
31-25
Yenimahalle Belediyesi SK58-62Hazena Kynzvart03-12-2022
29-35
10-12-2022
29-27
WHC Cair-Skopje61-70Maccabi Arazim Ramat gan04-12-2022
30-33
10-12-2022
31-37
H7156-53DHC Slavia Praha03-12-2022
27-29
10-12-2022
29-24
Valur46-48Club Balonmano Elche10-12-2022
25-30
11-12-2022
21-18
H.V. Quintus52-60LK Zug Handball10-12-2022
30-34
11-12-2022
22-26
MKS IUVENTA Michalovce59-44Lugi04-12-2022
33-25
10-12-2022
26-19
KPR Gminy Kobierzyce54-46A.C. PAOK03-12-2022
26-23
10-12-2022
28-23
WAT Atzgersdorf40-67Motive.co Gijon03-12-2022
18-33
10-12-2022
22-34
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK.57-52ADA de Sao Pedro do Sul02-12-2022
30-25
04-12-2022
29-27
IBV Vestmannaeyjar47-52Madeira Andebol SAD03-12-2022
23-30
04-12-2022
24-22
HC Galychanka Lviv54-60Konyaaltı Belediyesi SK03-12-2022
26-30
04-12-2022
28-30
Alavarium Love Tiles47-80Eurobud JKS Jaroslaw02-12-2022
26-36
03-12-2022
21-44

Round 16

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
ATTICGO BM ELCHE58-42ZORK Jagodina07-01-2022
31-19
14-01-2022
27-23
LK Zug Handball43-52Madeira Andebol SAD07-01-2022
21-28
14-01-2022
22-24
H7157-62Club Balonmán Atlético Guardes07-01-2022
31-34
14-01-2022
26-28
Eurobud JKS Jaroslaw56-49HC Gjorche Petrov-WHC Skopje07-01-2022
26-27
14-01-2022
30-22
KPR Gminy Kobierzyce45-47MKS IUVENTA Michalovce07-01-2022
20-22
14-01-2022
25-25
Hazena Kynzvart47-61Motive.co Gijon07-01-2022
24-26
14-01-2022
23-35
İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK.60-52Maccabi Arazim Ramat gan07-01-2022
27-20
14-01-2022
33-32
Konyaaltı Belediyesi SK68-67Sport Lisboa e Benfica07-01-2022
35-35
14-01-2022
33-32

Çeyrek Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Madeira Andebol SAD0-0Club Balonmán Atlético Guardes11-02-202319-02-2023
Konyaaltı Belediyesi SK0-0İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK.11-02-202319-02-2023
ATTICGO BM ELCHE0-0Motive.co Gijon12-02-202318-02-2023
MKS IUVENTA Michalovce0-0Eurobud JKS Jaroslaw11-02-202318-02-2023

Yarı Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
0-018-03-202325-03-2023
0-018-03-202325-03-2023

Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
0-029-04-202306-05-2023

2021-222023-24

EHF Kadınlar Avrupa Kupası