2022-23 EHF Avrupa Kupası

EHF Avrupa Kupası, Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) tarafından düzenlenen yıllık bir erkek hentbol kulübü turnuvasıdır. 1993 yılında EHF Şehir Kupası olarak kurulan bu organizasyon, 2000 yılında EHF Challenge Cup olarak yeniden adlandırıldı ve 2020-21 sezonundan itibaren EHF Avrupa Kupası olarak devam etmektedir. Bu sezon 3’üncüsü düzenlenmektedir.

1. Tur

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Maccabi Rishon Lezion63-65RK Slovenj Gradec17 Eylül 2022
31-27
18 Eylül 2022
32-38
Spor Toto SK52-50HB Dudelange17 Eylül 2022
25-26
18 Eylül 2022
27-24
A.E.S.H. Pylea60-33Apoel HC17 Eylül 2022
33-22
18 Eylül 2022
27-11
TJ Sokol Nove Veseli77-50HC Tallinn17 Eylül 2022
38-27
18 Eylül 2022
39-23
A.C. Diomidis Argous52-61HC Fivers WAT Margareten10 Eylül 2022
27-30
17 Eylül 2022
25-31
Raimond Sassari49-53SSV Brixen10 Eylül 2022
29-24
17 Eylül 2022
20-29
HC Linz AG69-70HC Izvidac10 Eylül 2022
34-32
17 Eylül 2022
35-38
HC Dukla Praha55-54SPD Radnicki Kragujevac10 Eylül 2022
31-29
17 Eylül 2022
24-25
HC Berchem56-61Drenth Groep Hurry-Up10 Eylül 2022
30-32
17 Eylül 2022
26-29
HC Dragunas Klaipeda52-58HC Dinamo Pancevo10 Eylül 2022
24-30
17 Eylül 2022
28-28
KH Kastrioti44-72RK Gracanica10 Eylül 2022
22-36
11 Eylül 2022
22-36
IBV Vestmannaeyjar74-67Holon HC10 Eylül 2022
41-35
11 Eylül 2022
33-32
İzmir BŞB. GSK.56-86HC Robe Zubri09 Eylül 2022
27-46
10 Eylül 2022
29-40

2. Tur

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
ZRHK TENAX DobeleTalent tym Plzenskeho kraje
RK Gorenje VelenjeBregenz Handball
SSV BrixenVojvodina
HV KRAS/VolendamWacker Thun
Pfadi WinterthurAS SGS Ramhat Hashron
KH RahoveciHCB Karvina
IFK Handball HelsinkiKH Besa Famgas
Nærbø ILRK Slovenj Gradec
ØIF ArendalHC Robe Zubri
HRK GoricaTJ Sokol Nove Veseli
H71RK Partizan
HC Fivers WAT MargaretenKA
RD Riko RibnicaRK Borac m:tel
Runar Sandefjord EliteHC Lovcen-Cetinje
HC Granitas-Karys KaunasBeşiktaş Yurtbay Seramik
Olympiacos SFPRK Sloboda
Handball EschHC Dukla Praha
MSK Povazska BystricaHC Izvidac
Vilnius VHC SviesaHB Red Boys Differdange
BK-46Spor Toto SK
HC Vise BMParnassos Strovolou
HC Dinamo PancevoASD Accademia P. Conversano 2014
Förthof UHK KremsA.E.S.H. Pylea
Beykoz Bld. GSKAlingsås HK
MRK SesveteA.C. PAOK
AEK Athens HCDrenth Groep Hurry-Up
DonbasIBV Vestmannaeyjar
Sabbianco Anorthosis FamagustaHaukar
KEMBIT-LIONSHC Lokomotiv G. Oryahovitsa
Junior FasanoHapoel Ashdod HC
RK GracanicaHC Baki
Pölva ServitiViljandi HC

3. Tur

Round 16

Çeyrek Final

Yarı Final

Final