2022–23 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi, UEFA tarafından düzenlenen Avrupa kadın kulüpleri futbol şampiyonasının 22.'si ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi olarak yeniden adlandırılmasından bu yana 14'üncüsü olacak. 16 takımlı bir grup aşamasına sahip ikinci baskıdır.

Final, Hollanda'nın Eindhoven kentindeki Philips Stadion'da yapılacak. 2022–23 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin galipleri, otomatik olarak 2023–24 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazanacak.
2022-23 Sezonu
Turnuva Bilgileri
Tarihler Eleme Aşaması :
Final Aşaması :
Takım Sayısı  
Final sıralaması
Şampiyon  
İkinci  
Turnuva İstatistikleri
Maç Sayısı  
Gol Sayısı  
Gol Sayısı  
En İyi Oyuncu  

Katılım Şartları

UEFA kadın ülke katsayılarına dayalı federasyon sıralaması, her bir federasyon için katılan takımların sayısını belirlemek için kullanılır:

1-6. Federasyonların her birinin üç takımı katılım sağlar. 
7–16. Federasyonların her birinin iki takımı katılım sağlar. 
Diğer tüm Federasyonlar, girmeleri durumunda, her birinin uygun bir takımı vardır. 2020–21 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin galiplerine, 2021–22 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ne yerel ligleri aracılığıyla katılmamaları halinde ek bir giriş hakkı verilir. Bir federasyonun bir takıma girebilmesi için yerel bir kadında 11 ligi olması gerekir. 2019–20 itibariyle, 55 UEFA üyesi federasyondan 52'si, Andorra, Lihtenştayn ve San Marino hariç olmak üzere, bir kadın iç ligi düzenlemektedir.

Takvim

Aşama Tur Kura Tarihi 1. Maçlar 2. Maçlar
Eleme Aşaması Ön Eleme Turu 24 Haziran 2022 18 Ağustos 2022  21 Ağustos 2022
1. Tur 20-21 Eylül 2022 28-29 Eylül 2022
2. Tur  31 Ağustos 2022 31 Ağustos – 1 Eylül 2022 8–9 Eylül 2022
Grup Aşaması 1. Maç Günü 03 Ekim 2022 19-20 Ekim 2022
2. Maç Günü 26-27 Ekim 2022
3. Maç Günü 23-24 Kasım 2022
4. Maç Günü 07-08 Aralık 2022
5. Maç Günü 15-16 Aralık 2022
6. Maç Günü 21-22 Aralık 2022
Final Aşaması Çeyrek Final 20-01-2023 21–23 Mart 2023 29-30 Mart 2023
Yarı Final 22–23 Nisan 2023 29-30 Nisan 2023
Final 03-04 Haziran 2023, Philips Stadion, Eindhoven

 

Katılım Sağlayan Takımlar

AşamaKatılım Sağlayan Takımlar
Grup Aşaması– FC Barcelona (2021-2022 Kadınlar Şampiyonlar Ligi Şampiyonu)
Olympique Lyonnais Féminin (Fransa Division 1 A Şampiyonu)
– Vfl Wolfsburg (Kadınlar Bundesliga Şampiyonu)
– Chelsea FCW (2021-22 FA WSL Şampiyonu)
2. TurŞampiyonlar
– FC Rosengard (2020 Damallsvenskan Şampiyonu)
– Slavia Prague (2020-21 Çek Lig Şampiyonu)
– HB Koge (2021-22 Danimarka Lig Şampiyonu)
Lig Yolu
 – Paris Saint Germain (2021-22 Fransa Division 1 İkincisi)
– Bayern Münich (2021-22 Kadınlar Bundesliga İkincisi)
– Real Sociedad (2021-22 İspanya Kadınlar Premier Division İkincisi)
–  Sparta Prague (2020-21 Çek Lig İkincisi)
– BK Häcken (2020 Damallsvenskan İkincisi)
– Arsenal WFC (2020-21 FA WSL İkincisi)
1. TurŞampiyonlar
– Juventus F.C. Women (2021-22 Kadınlar Seri A Şampiyonu)
– BIIK Kazygurt (2021 Kazakistan Kadınlar Ligi Şampiyonu)
– FC Twente (2021–22 Hollanda Eredivisie Vrouwen Şampiyonu)
– RSC Anderlecht Féminin (2021-22 Belçika Lig Şampiyonu)
– St. Pölten (2021-22 Avusturya Lig Şampiyonu)
– Olimpija Cluj (2021-22 Romanya Lig Şampiyonu)
– Valur (2021 İzlanda Kadınlar Ligi Şampiyonu)
– Shelbourne FC (2020 İrlanda Lig Şampiyonu)
– Maksimum Cahul (2021-22 Moldova Kadınlar Lig Şampiyonu)
– Rangers FC (2021-22 İskoçya Kadınlar Ligi Şampiyonu)
– FC Zürich (2021-22 İsviçre Kadınlar Ligi Şampiyonu)
– Dinamo-BGU Minsk  (2021 Belarus Kadınlar Ligi Şampiyonu)
– FC Gintra (2021 A Lyga Women Şampiyonu)
– SK Brann Kvinner (2021 Toppserien Şampiyonu)
– Apollon Limassol (2021-22 Kıbrıs Lig Şampiyonu)
– Spartak Subotica (2021-22 Slovakya Lig Şampiyonu)
– St. Pölten (2021-22 Polonya Lig Şampiyonu)
– SL Benfica (2021-22 Portekiz Lig Şampiyonu)
– SFK 2000 (2021-22 Bosna Hersek Lig Şampiyonu)
– KuPS (2021 Finlandiya Lig Şampiyonu)
– Zhytlobud-2 Kharkiv (2021-22 Ukrayna Lig Şampiyonu)
PAOK (2021-22 Yunanistan Lig Şampiyonu)
– Ferencvárosi TC (2021-22 Macaristan Lig Şampiyonu)
– ALG Spor (2021-22 Türkiye Kadınlar Lig Şampiyonu)
– KFF Vllaznia Shkodër (2021-22 Arnavutluk Kadınlar Lig Şampiyonu)
– ŽNK Split (2021-22 Hırvatistan Kadınlar Lig Şampiyonu)
– ZNK Pomurje (2021-22 Slovenya Kadınlar Lig Şampiyonu)
– F.C. Kiryat Gat (2021-22 İsrail Kadınlar Lig Şampiyonu)
– FK Flora Tallinn (2021 Estonya Lig Şampiyonu)
– Lokomotiv Stara (2021-22 Bulgaristan Kadınlar Lig Şampiyonu)
– Spartak Myjava (2021-22 Slovakya Kadınlar Lig Şampiyonu)
– ŽFK Breznica (2021-22 Karadağ Kadınlar Lig Şampiyonu)
– KÍ Klaksvík Kvinnur (2021 Faroe Adaları Lig Şampiyonu)
– Glentoran Women (2021 Kuzey İrlanda Lig Şampiyonu)
– Rīgas FS (2021 Letonya Lig Şampiyonu)
– WFC Lanchkhuti  (2021 Gürcistan Lig Şampiyonu)
– Birkirkara F.C. (2021-22 Malta Kadınlar Lig Şampiyonu)
– ZFK Ljuboten (2021-22 Kuzey Makedonya Kadınlar Lig Şampiyonu)
– Union FC  (2021-22 Lüksemburg Kadınlar Lig Şampiyonu)
– FC Hyasa (2021-22 Ermenistan Kadınlar Lig Şampiyonu)
Lions Gibraltar (Gibraltar Şampiyonu)
– (Azerbaycan Şampiyonu)
Swansea City (Galler Şampiyonu)
– Andorra Şampiyonu
– Liechenstein Şampiyonu
– San Marino Şampiyonu
Lig Yolu
Manchester City (2021-22 FA WSL Üçüncüsü)
– Paris FC (2021-22 Fransa Division 1 Üçüncüsü)
– 1. FFC Frankfurt (2021-22 Kadınlar Bundesliga Üçüncüsü)
– Real Madrid (2021-22 İspanya Kadınlar Premier Division Üçüncüsü)
– Kristianstads DFF (2021 Damallsvenskan Üçüncüsü)
Sturm Graz (2021-22 Avusturya Lig İkincisi)
– Rosenborg BK (2021 Toppserien İkincisi)
– 1. FC Slovacko Zeny (2021-22 Çekya Kadınlar 1. Ligi Üçüncüsü)
– Fortuna Hjorring (2021-22 Danimarka Kadınlar Ligi İkincisi)
– AFC Ajax (2021–22 Hollanda Eredivisie Vrouwen İkincisi)
A.S. Roma Women (2021-22 Kadınlar Seri A İkincisi)
– Breidablik (2021 İzlanda Kadınlar Ligi İkincisi)
– FC Minsk (2021 Belarus Kadınlar Ligi İkincisi)
– Tomris-Turan (2020 Kazakistan Kadınlar Ligi İkincisi)
– Servette (2021-22 İsviçre Kadınlar Ligi İkincisi)
– Glasgow City (2020-21 İskoçya Kadınlar Ligi İkincisi)
Ön Eleme Turu

Eleme Turları

Round 1

1. Turnuva / Slovenya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalŠportni park Radenci, RadenciValur2-0
Mariana Speckmaier, Cyera Hintzen
FC Hayasa
18 Ağustos 2022Yarı FinalFazanerija City Stadium, Murska SobotaZNK Pomurje0-1
Heather O’Reilly
Shelbourne FC
21 Ağustos 202203/04 MaçıŠportni park Radenci, RadenciFC Hayasa1-2
Ganna Voronina / Lucija Kos, Kaja Horvat
ZNK Pomurje
21 Ağustos 2022FinalFazanerija City Stadium, Murska SobotaValur3-0
Cyera Hintzen, Sólveig Jóhannesdóttir, Elísa Viðarsdóttir
Shelbourne FC
2. Turnuva / Yunanistan
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalKaterini Stadium, KateriniFC PAOK2-0
Eva Vlassopoulos (2)
Swansea City
18 Ağustos 2022Yarı FinalKaterini Stadium, KateriniFerencvarosi TC1-3
Shameeka Fishley / Danielsson (2), Brogan Hay
Rangers WFC
21 Ağustos 202203/04 MaçıKaterini Stadium, KateriniSwansea City0-7
Shameeka Fishley, Viktória Szabó (2), Biljana Bradić, Luca Papp, Hanna Barker, Ellie Lake (k.k.)
Ferencvarosi
21 Ağustos 2022FinalKaterini Stadium, KateriniFC PAOK0-4
Nicola Docherty, Maria Papaioannou (k.k.), Hannah Davison, Lizzie Arnot
Rangers WFC
3. Turnuva / Hırvatistan
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalStadion Varteks, VaraždinZhytlobud-2 Kharkiv5-0
Iryna Kotiash (2), Olga Osipyan, Yana Kalinina, Roksolana Kravchuk
WFC Lanchkhuti
18 Ağustos 2022Yarı FinalStadion Varteks, VaraždinBIIK Kazygurt5-1
Grace Chanda (3), Gulnara Gabelia, Yekaterina Babshuk / Selma Kapetanovic
ŽNK Split
21 Ağustos 202203/04 MaçıStadion Varteks, VaraždinWFC Lanchkhuti0-2
Aida Hadžić, Petra Mikulica
ŽNK Split
21 Ağustos 2022FinalStadion Varteks, VaraždinZhytlobud-2 Kharkiv2-0
Kateryna Korsun, Roksolana Kravchuk
BIIK Kazygurt
4. Turnuva / Kıbrıs Rum Kesimi
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalMakario Stadium, NicosiaApollon Limassol3-0
Queralt Gomez Sarriol, Maria Rojas, Eishaddai Acheampong
Rīgas FS
18 Ağustos 2022Yarı FinalMakario Stadium, NicosiaFC Zürich6-0
Nadine Riesen, Fabienne Humm, Kim Dubs, Viktoria Pinther, Vanessa Bernauer, Naomi Megroz
Kİ Klaksvikar
21 Ağustos 202203/04 MaçıMakario Stadium, NicosiaRīgas FS2-1
Jekaterina Ovsjankina, Anastasija Poļuhoviča / Eyðvør Klakstein
Kİ Klaksvikar
21 Ağustos 2022FinalMakario Stadium, NicosiaApollon Limassol0-1
Viktoria Pinther
FC Zürich
5. Turnuva / Polonya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalStadion Miejski im. Władysława Króla, ŁódźFC Gintra0-2
Nanne Ruuskanen, Lavdije Begolli
KuPS
18 Ağustos 2022Yarı FinalStadion Miejski im. Władysława Króla, ŁódźRSC Anderlecht3-2
Alexis Taylor Thornton (2), Lola Wajnblum / Anna Redzia, Dominika Kopinska
UKS SMS Łódź
21 Ağustos 202203/04 MaçıStadion Miejski im. Władysława Króla, ŁódźFC Gintra0-1
Anna Rędzia
UKS SMS Łódź
21 Ağustos 2022FinalStadion Miejski im. Władysława Króla, ŁódźKuPS2-2
Gentjana Rochi (2) / Ștefania Vătafu, Sarah Wijnants (4-3 pen.)
RSC Anderlecht
6. Turnuva / İtalya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalJuventus Training Center, TurinFC Flora Tallinn0-5
Helena Dany (3), Shaked Horovitz, Shahar Nakav
F.C. Kiryat Gat
18 Ağustos 2022Yarı FinalJuventus Training Center, TurinJuventus F.C. Women4-0
Martina Rosucci, Cristiana Girelli, Arianna Caruso, Agnese Bonfantini
Union FC
21 Ağustos 202203/04 MaçıJuventus Training Center, TurinFC Flora Tallinn1-3
Jaanika Volkov / Karoline Kohr (2), Kimberley Dos Santos
Union FC
21 Ağustos 2022FinalJuventus Training Center, TurinF.C. Kiryat Gat1-3
Dany Helena / Sofia Cantore, Annahita Zamanian, Arianna Caruso
Juventus F.C. Women
7. Turnuva / Romanya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalCluj Arena, Cluj-NapocaSFK 20004-0
Minela Gačanica (2), Alisa Spahić, Alma Krajnić
Birkirkara F.C.
18 Ağustos 2022Yarı FinalCluj Arena, Cluj-NapocaU Olimpia Cluj0-0
(4-2 pen.)
Glentoran
21 Ağustos 202203/04 MaçıCluj Arena, Cluj-NapocaBirkirkara F.C.2-1
Raina Giusti, Charlene Zammit / Kelly Bailie
Glentoran
21 Ağustos 2022FinalCluj Arena, Cluj-NapocaSFK 20002-1
Maja Jelčić, Marija Milinković / Mihaela Ciolacu
U Olimpia Cluj
8. Turnuva / Hollanda
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalSportcampus Diekman, EnschedeSL Benfica9-0
Silvia Rebelo, Marta Cintra (3), Jessica Silva, Ana Vitoria, Andreia Norton, Cloe Lacasse, Lucia Catarina Sousa Alves
EP-COM Hajvalia
18 Ağustos 2022Yarı FinalSportcampus Diekman, EnschedeAgarista-ȘS Anenii Noi0-13
Kayleigh van Dooren, Fenna Kalma (7), Anna-Lena Stolze (2), Bente Jansen, Renate Jansen, Sophie Anna Maria Te Brake
FC Twente Vrouwen
21 Ağustos 202203/04 MaçıSportcampus Diekman, EnschedeEP-COM Hajvalia7-0
Fatlinda Ramaj, Fortesa Berisha (4), Feride Kastrati, Qendresa Krasniqi
Agarista-ȘS Anenii Noi
21 Ağustos 2022FinalSportcampus Diekman, EnschedeSL Benfica2-1
Ana Vitória, Francisca Nazareth / Renate Jansen
FC Twente Vrouwen
9. Turnuva / Kuzey Makedonya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalFFM Training CentreDinamo-BGU Minsk 5-0
Anastasia Linnik, Viktoriya Valyuk (2), Anna Pilipenko (2)
Lokomotiv Stara Zagora
18 Ağustos 2022Yarı FinalFFM Training CentreSt. Pölten7-0
Maria Mikolajova, Mateja Zver, Isabelle Meyer (2), Sanja Ratkovic (og), Lainie Fuchs, Rita Schumacher
ZFK Ljuboten
21 Ağustos 202203/04 MaçıFFM Training CentreLokomotiv Stara Zagora5-1
Gabriela Naydenova, Anastasiia Skorynina, Laura Rus (2), Rafaela Lopes Varela / Teodora Jankovska
ZFK Ljuboten
21 Ağustos 2022FinalFFM Training CentreDinamo-BGU Minsk 0-3
Bernadett Zágor, Claudia Voulania Dabda (k.k.), Melanie Brunnthaler
St. Pölten
10. Turnuva / Karadağ
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalStadion Mitar Mićo Goliš, PetrovacZFK Breznica2-3
Nada Durdevic, Jelena Vujadinovic / Laura Retkesova (2), Andrea Bogorova
Spartak Myjava
21 Ağustos 2022FinalStadion Mitar Mićo Goliš, PetrovacSpartak Myjava0-1
Jehona Shala
KFF Vllaznia Shkodër
11. Turnuva / Slovakya
TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalTSC Arena, Bačka TopolaSK Brann Kvinner1-0
Maria Brochmann 
ALG Spor
21 Ağustos 2022FinalTSC Arena, Bačka TopolaSK Brann Kvinner3-1
Rakel Engesvik, Tameka Yallop, Maria Brochmann / Tijana Filipović
Spartak Subotica

Lig Yolu

1. Turnuva / İskoçya

TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalPetershill Park, GlasgowParis FC 3-0
Clara Mateo (2), Maeva Clemaron (og)
Servette FC Chênois Féminin
18 Ağustos 2022Yarı FinalPetershill Park, GlasgowGlasgow City1-3
Minami (og) / Benedetta Gilonna (2), Paloma Lazaro Torres del Molino
A.S. Roma Women
21 Ağustos 202203/04 MaçıPetershill Park, GlasgowServette FC Chênois Féminin1-0
Cassandra Korhonen
Glasgow City
21 Ağustos 2022FinalPetershill Park, GlasgowParis FC 0-0
(4-5 pen.)
A.S. Roma Women

2. Turnuva / Norveç

TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalKoteng Arena, TrondheimFC Minsk2-1
Anastasia Pobegaylo (2) / Jana Zufankova
1. FC Slovácko Ženy
18 Ağustos 2022Yarı FinalKoteng Arena, TrondheimBreiðablik2-4
Natasha Anasi, Helena Halfdanardottir / Emilie Nautnes (3), Cesilie Andreassen
Rosenborg BK
21 Ağustos 202203/04 MaçıKoteng Arena, Trondheim1. FC Slovácko Ženy0-3
Helena Hálfdánardóttir (3)
Breiðablik
21 Ağustos 2022FinalKoteng Arena, TrondheimFC Minsk0-1
Emilie Nautnes
Rosenborg BK

3. Turnuva / Danimarka

TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalHjørring Stadium, HjørringAFC Ajax Vrouwen3-1
Victoria Pelova, Eshley Bakker, Chasity Grant / Evelyne Viens
Kristianstads DFF
18 Ağustos 2022Yarı FinalHjørring Stadium, HjørringFortuna Hjørring0-2
 Lara Prasnikar, Maria Ficzay (og)
1. FFC Frankfurt
21 Ağustos 202203/04 MaçıHjørring Stadium, HjørringKristianstads DFF3-2
Gabrielle Carle (2), Amanda Andradóttir / Camilla Kur Larsen, Maria Ficzay
Fortuna Hjørring
21 Ağustos 2022FinalHjørring Stadium, HjørringAFC Ajax Vrouwen2-1
Chasity Grant, Victoria Pelova / Lara Prašnikar
1. FFC Frankfurt

4. Turnuva / İspanya

TarihRoundEv Sahibi Stadyum, Şehir, Ülke1. TakımSkor2. Takım
18 Ağustos 2022Yarı FinalAlfredo Di Stéfano Stadium, MadridReal Madrid Femenino6-0
Esther Gonzalez Rodriguez (4), Naomie Feller, Athenea del Castillo
Sturm Graz
18 Ağustos 2022Yarı FinalCampo 11, MadridManchester City 6-0
Khadija Shaw (2), Lauren Hemp, Victoria Losada, Deyna Castellanos, Aytaj Sharifova (og)
Tomiris-Turan
21 Ağustos 202203/04 MaçıCampo 11, MadridSturm Graz5-1
Julia Matuschewski (2), Anna Wirnsberger, Modesta Uka, Sophia Bertolo / Bibigul Nurusheva
Tomiris-Turan
21 Ağustos 2022FinalAlfredo Di Stéfano Stadium, MadridReal Madrid Femenino1-0
Caroline Weir
Manchester City 

2. Tur

Şampiyonlar Yolu

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
FC Vorskla Poltava2-3KFF Vllaznia Shkodër21 Eylül
1-1
Roksolana Kravchuk / Megi Doci
28 Eylül
1-2
Kateryna Korsun / Tarah Patterson, Gresa Berisha
SFK 20000-10FC Zürich21 Eylül
0-7
Fabienne Humm (3), Laura Vetterlein (2), Oliwia Woś, Gloria Slišković (k.k.)
28 Eylül
0-3
Seraina Piubel (2), Alayah Pilgrim
Rangers Women’s Football Club3-5Sport Lisboa e Benfica20 Eylül
2-3
Kayla McCoy (2) / Ana Vitória (2), Pauleta
28 Eylül
1-2
Emma Watson / Cloé Lacasse, Jéssica Silva
KuPS2-3St. Pölten21 Eylül
0-1
Mateja Zver
28 Eylül
2-2
Anni Hartikainen, Aino Kröger / Mateja Zver (2)
Valur0-1SK Slavia Prague21 Eylül
0-1
Tereza Kožárová
28 Eylül
0-0
SK Brann Kvinner2-4FC Rosengard20 Eylül
1-1
Svava Rós Guðmundsdottir / Olivia Holdt
28 Eylül
1-3
Maria Brochmann / Sofie Bredgaard, Mimmi Larsson (2)
HB Køge1-2Juventus F.C. Women 20 Eylül
1-1
Maddie Pokorny / Amanda Nildén
28 Eylül
0-2
Sara Björk Gunnarsdóttir, Sofia Cantore

Lig Yolu

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Arsenal WFC 3-2AFC Ajax20 Eylül
2-2
Stina Blackstenius, Kim Little / Romée Leuchter (2)
28 Eylül
1-0
Vivianne Miedema
Paris Saint Germain 4-1BK Häcken21 Eylül
2-1
Lieke Martens, Kadidiatou Diani / Marika Bergman-Lundin
28 Eylül
2-0
Lieke Martens, Kadidiatou Diani
Real Sociedad1-4Bayern Münich20/21 Eylül
0-1
Lea Schüller
29 Eylül
1-3
Synne Jensen / Linda Dallmann (2), Lea Schuller
Rosenborg BK1-5Real Madrid20/21 Eylül
0-3
Caroline Weir (2), Athenea del Castillo
28 Eylül
1-2
Emilie Nautnes / Caroline Weir, Athenea del Castillo
AC Sparta Prague2-6A.S. Roma Women20/21 Eylül
1-2
Lucie Martínkova / Elisa Bartoli, Emilie Haavi
29 Eylül
1-4
Petra Bertholdova / Carina Wenninger, Alves da Silva Andressa, Moeka Minami, Emilie Haavi

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Chelsea FCW Çeyrek Final
2Paris Saint Germain Çeyrek Final
3Real Madrid
4KFF Vllaznia Shkodër
20-10-2022KFF Vllaznia ShkodërReal Madrid
20-10-2022Paris Saint Germain Chelsea FCW 
26-10-2022Alfredo Di Stéfano, MadridReal MadridParis Saint Germain 
26-10-2022Chelsea FCW KFF Vllaznia Shkodër
23-11-2022Paris Saint Germain KFF Vllaznia Shkodër
23-11-2022Chelsea FCW Real Madrid
08-12-2022KFF Vllaznia ShkodërParis Saint Germain 
08-12-2022Alfredo Di Stéfano, MadridReal MadridChelsea FCW 
16-12-2022KFF Vllaznia ShkodërChelsea FCW 
16-12-2022Paris Saint Germain Real Madrid
22-12-2022Alfredo Di Stéfano, MadridReal MadridKFF Vllaznia Shkodër
22-12-2022Chelsea FCW Paris Saint Germain 

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Vfl WolfsburgÇeyrek Final
2SK Slavia PrahaÇeyrek Final
3St. Pölten
4A.S. Roma Women 
20-10-2022Vfl WolfsburgSt. Pölten
20-10-2022A.S. Roma Women SK Slavia Praha
26-10-2022St. PöltenA.S. Roma Women 
26-10-2022SK Slavia PrahaVfl Wolfsburg
23-11-2022SK Slavia PrahaSt. Pölten
23-11-2022A.S. Roma Women Vfl Wolfsburg
08-12-2022Vfl WolfsburgA.S. Roma Women 
08-12-2022St. PöltenSK Slavia Praha
16-12-2022A.S. Roma Women St. Pölten
16-12-2022Vfl WolfsburgSK Slavia Praha
22-12-2022SK Slavia PrahaA.S. Roma Women 
22-12-2022St. PöltenVfl Wolfsburg

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Olympique Lyonnais FémininÇeyrek Final
2Arsenal WFC Çeyrek Final
3Juventus F.C. Women
4FC Zürich Frauen
20-10-2022FC Zürich FrauenJuventus F.C. Women
20-10-2022Olympique Lyonnais FémininArsenal WFC 
26-10-2022Juventus F.C. WomenOlympique Lyonnais Féminin
26-10-2022Arsenal WFC FC Zürich Frauen
23-11-2022FC Zürich FrauenOlympique Lyonnais Féminin
23-11-2022Juventus F.C. WomenArsenal WFC 
08-12-2022Olympique Lyonnais FémininFC Zürich Frauen
08-12-2022Arsenal WFC Juventus F.C. Women
16-12-2022Juventus F.C. WomenFC Zürich Frauen
16-12-2022Arsenal WFC Olympique Lyonnais Féminin
22-12-2022FC Zürich FrauenArsenal WFC 
22-12-2022Olympique Lyonnais FémininJuventus F.C. Women

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1FC Barcelona Çeyrek Final
2Bayern Münich Çeyrek Final
3FC Rosengard 
4SL Benfica
19-10-2022Bayern Münich FC Rosengard 
19-10-2022FC Barcelona SL Benfica
27-10-2022FC Rosengard FC Barcelona 
27-10-2022SL BenficaBayern Münich 
22-11-2022FC Barcelona Bayern Münich 
22-11-2022SL BenficaFC Rosengard 
07-12-2022FC Rosengard SL Benfica
07-12-2022Bayern Münich FC Barcelona 
15-12-2022FC Rosengard Bayern Münich 
15-12-2022SL BenficaFC Barcelona 
21-12-2022FC Barcelona FC Rosengard 
21-12-2022Bayern Münich SL Benfica

Final

03-04 Haziran 2023Philips Stadion, Eindhoven

Gol Krallığı

SıraFutbolcuTakımGol
1Fenna KalmaTwente6
2021-222023-24

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi