2021 Copa Sudamericana

2021 Copa CONMEBOL Sudamericana, CONMEBOL tarafından organize edilen Güney Amerika'nın ikinci kulüp futbol turnuvası CONMEBOL Sudamericana'nın 20'nci sezonu oynanacaktır. 2021 şampiyonu 2021 Copa Libertadores şampiyonu ile 2020 Recopa Sudamericano finali oynayacaktır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 220px-CONMEBOL_Sudamericana_logo_2017.svg_.png

Turnuva Takvimi

EtapKura Tarihleri1. Ayak Maçları2. Ayak Maçları
1. TurTBC16–18 Mart 20216–8 Nisan 2021
Grup Etabı14 Nisan 20211. Maç Günü : 20–22 Nisan 20212. Maç Günü : 27–29 Nisan 20213. Maç Günü : 4–6 Mayıs 20214. Maç Günü : 11–13 Mayıs 20215. Maç Günü : 18–20 Mayıs 20216. Maç Günü : 25–27 Mayıs 2021
1/16 Turu2 Haziran 202113–15 Temmuz 202120–22 Temmuz 2021
Çeyrek Final10–12 Ağustos 202117–19 Ağustos 2021
Yarı Final21–23 Eylül 202128–30 Eylül 2021
Final6 Kasım 2021

Katılım Sağlayan Takımlar

SıraÜlkeKatılacak Takımlar
1Arjantin
(6 Kontenjan)
1. Newell’s Old Boys (Grup Aşaması)
2. Talleres (Grup Aşaması)
3. CA Lanus (Grup Aşaması)
4. Rosario Central (Grup Aşaması)
5. Arsenal (Grup Aşaması)
6. İndependiente (Grup Aşaması)
2Brezilya
(6 Kontenjan)
1. Atletico Paranaense (Grup Aşaması)
2. RB Bragantino (Grup Aşaması)
3. Ceara (Grup Aşaması)
4. Corinthians (Grup Aşaması)
5. Atlético Goianiense (Grup Aşaması)
6. Bahia (Grup Aşaması)
3Bolivya
(4 Kontenjan)
1. Jorge Wilstermann
2. Guabirá
3. Nacional Potosí
4. Atlético Palmaflor
4Şili
(4 Kontenjan)
1. Palestino
2. Deportes Antofagasta
3. Cobresal
4. Huachipato 
5Ekvator
(4 Kontenjan)
1. Emelec
2. Guayaquil City
3. Macara
4. Aucas
6Kolombiya
(4 Kontenjan)
1. Deportes Tolima
2. La Equidad
3. Deportivo Pasto
4. Deportivo Cali 
7Paraguay
(4 Kontenjan)
1. Nacional
2. Guairena
3. 12 de Octubre
4. River Plate
8Peru
(4 Kontenjan)
1. Carlos A. Mannucci 
2. Sport Huancayo
3. Universidad Técnica de Cajamarca
4. Melgar
9Uruguay
(4 Kontenjan)
1. Peñarol
2. Montevideo City Torque
3. Cerro Largo F.C.
4. CA Fénix
10Venezuela
(4 Kontenjan)
1. Academia Puerto Cabello
2. Aragua
3. Metropolitans
4. Mineros

2021 Copa Libertadores’ten Gelecek Takımlar

2021 Copa Libertadores 3. TurGiriş Etabı
LibertadGrup Aşaması
GremioGrup Aşaması
Club BolivarGrup Aşaması
San LorenzoGrup Aşaması
2021 Copa Libertadores Grup Aşaması 3. Olan Takımlar
Independiente del Valle1/16 Turu
Deportivo Táchira1/16 Turu
Santos1/16 Turu
Junior1/16 Turu
Sporting Cristal1/16 Turu
Club Nacional1/16 Turu
LDU Quito1/16 Turu
América de Cali1/16 Turu

1. Tur

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
17-03-2021
07-04-2021
Guabirá 6-2 Nacional Potosí4-1
Luis Enrigue Hurtado, Diego Hoyos, Gustavo Peredo, Juan Leandro Vogliotti / Gerardo Sebastián Gularte
2-1
Kevin Mina, E-Willian Alvarez / Ronald Cuellar
17-03-2021
07-04-2021
Jorge Wilstermann 4-2 Atlético Palmaflor2-1
Moisés Villarroel Angulo, Humberto Osorio / Fernando Saldias
2-1
Moises Villaroel, Humberto Osorio / Oswaldo Blanco
16-03-2021
06-04-2021
Deportes Antofagasta 0-4 Huachipato0-1
Claudio Elías Sepúlveda
0-3
Cris Robert Martínez, Walter Uriel Mazzantti, Nicolas Silva
18-03-2021
08-04-2021
Cobresal 1-2 Palestino0-01-2
Marcos Sebastián Pol / Marcos Sebastián Pol, Marcos Sebastián Pol
16-03-2021
06-04-2021
Deportes Tolima 3-0Deportivo Cali3-0
Luis Fernando Miranda, Sergio Mosquera, Jaminton Leandro Campaz
0-0
18-03-2021
08-04-2021
La Equidad 3-2Deportivo Pasto1-2
Jean Franco Alexi Fuentes / Jhon Edison Garcia (k.k.), Jeison Medina
2-0
John Edison Garcia, Jefferson Mena
16-03-2021
06-04-2021
Macará 2-4Emelec2-2
Muriel Orlando, Jhon Santacruz / Facundo Barceló, Alexis Zapata
0-2
Facundo Barceló, Jose Francisco Cavallos
18-03-2021
08-04-2021
Aucas 5-1Guayaquil City2-1
Francisco David Fydriszewski (2) / Miguel Enrique Parrales
3-0
Francisco David Fydriszewski, Luis Cano (2)
16-03-2021
06-04-2021
12 de Octubre 0-0
(5-4 pen.)
 Nacional0-00-0
(5-4 pen.)
18-03-2021
08-04-2021
Guaireña 3-6 River Plate1-2
Lucas David Gonzalez / Pablo Daniel Zeballos, Mario Otazu
2-4
Feliciano Brizuela, Jose Verdun / Pablo Daniel Zeballos, Marcelo Gonzalez, Diego Armando Godoy, Luis Nery Caballero
17-03-2021
07-04-2021
UTC 0-5 Sport Huancayo0-1
Víctor Julio Rodolfo Balta
0-4
Ellinton Antonio Costa Morais, Oscar Barreto, Jarlin Quintero, Marcio Andre Valverde
18-03-2021
08-04-2021
Carlos A. Mannucci 3-5 Melgar1-2
José Carlos “Zlatan” Fernández / Cristian Ariel Bordacahar (2)
2-3
Leonardo Mifflin (k.k.), José Carlos “Zlatan” Fernández / Alexis Arias, Luis Enrique Iberico, Bernardo Nicolás Cuesta
18-03-2021
14-04-2021
Montevideo City Torque0-0CA Fénix0-02-0
Gustavo Javier Del Prete, Franco Catarozzi
18-03-2021
13-04-2021
Cerro Largo F.C.2-2Peñarol2-2
Mauro Nahuel Estol Rodríguez, Enzo Araciel Borges / Fabricio Formiliano, Miguel David Terans
1-4
Mauro Nahuel Estol / Agustín Álvarez Martínez (2), Facundo Daniel Torres, Robinson Martín Ferreira (k.k.)
18-03-2021
08-04-2021
Metropolitanos 3-0Academia Puerto Cabello2-0
Christian Larotonda, Robinson Flores
1-0
Marco Antonio Bustillo
17-03-2021
07-04-2021
Aragua 2-1 Mineros0-1
Brayan Alcocer
2-1
Daniel Alejandro Rivillo, Alfredo Horacio Stephens / Ely Valderrey

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Rosario Central621110-3111/8 Turu
2Huachipato62224-108
3San Lorenzo62137-67
412 de Octubre61323-56
20-04-2021Estadio Luis Alfonso Giagni, Villa Elisa12 de Octubre1-0
Pablo César Leonardo Velázquez
Rosario Central
21-04-2021Estadio Pedro Bidegain, Buenos AiresSan Lorenzo0-1
Cris Robert Martínez
Huachipato
27-04-2021Estadio Gigante de Arroyito, RosarioRosario Central2-0
Facundo Ezequiel Almada, Lucas Gamba
San Lorenzo
27-04-2021Estadio CAP, TalcahuanoHuachipato0-012 de Octubre
05-05-2021Estadio CAP, TalcahuanoHuachipato1-1
Javier Adolfo Altamirano / Diego Martín Zabala
Rosario Central
06-05-2021Estadio Pedro Bidegain, Buenos AiresSan Lorenzo1-1
Franco Troyansky / José Ariel Núñez
12 de Octubre
12-05-2021Estadio Luis Alfonso Giagni, Villa Elisa12 de Octubre1-2
José Ariel Núñez / Walter Uriel Mazzantti (2)
Huachipato
12-05-2021Estadio Pedro Bidegain, Buenos AiresSan Lorenzo1-2
Gastón Luciano Ávila / Federico Agustín Gattoni (k.k.), Emiliano Gabriel Vecchio
Rosario Central
19-05-2021Estadio Gigante de Arroyito, RosarioRosario Central5-0
Lucas dameto Gamba, Emiliano Gabriel Vecchio, Joaquín Ignacio Gutiérrez (k.k.), Damián Alberto Martínez, Luca Leovino Martínez
Huachipato
20-05-2021Estadio Luis Alfonso Giagni, Villa Elisa12 de Octubre0-2
Alexander Díaz, Óscar David Romero
San Lorenzo
26-05-2021Estadio Gigante de Arroyito, RosarioRosario Central0-012 de Octubre
26-05-2021Estadio CAP, TalcahuanoHuachipato0-3
Nicolás Fernández (2), Luis Sequeira
San Lorenzo

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İndependiente642011-5141/8 Turu
2Montevideo City Torque632115-711
3EC Bahia622211-88
4Guabira60061-180
21-04-2021Estadio Centenario, MontevideoMontevideo City Torque1-1
Franco Nicolás Pizzichillo / Rodriguinho
EC Bahia
21-04-2021Estadio Gilberto Parada, MonteroGuabira1-3
Bruno Pascua / Jonathan Carlos Herrera (3)
İndependiente
27-04-2021Estádio de Pituaçu, SalvadorEC Bahia5-0
Alesson (2), Juninho, Marcelo Ryan (2)
Guabira
28-04-2021Estadio Libertadores de América, Avellanedaİndependiente3-1
Silvio Ezequiel Romero, Jonathan Carlos Herrera, Matías Fernando Cóccaro (k.k.) / Gustavo Javier Del Prete
Montevideo City Torque
04-05-2021Estádio de Pituaçu, SalvadorEC Bahia2-2
Thaciano, Luiz Otavio / Jonathan Herrera, Alan Velasco
İndependiente
05-05-2021Estadio Centenario, MontevideoMontevideo City Torque4-0
Santiago Scotto, Gustavo Javier Del Prete (2), Sebastián Guerrero
Guabira
11-05-2021Estadio Centenario, MontevideoMontevideo City Torque1-1
Gustavo Javier Del Prete / Jonathan Carlos Herrera
İndependiente
13-05-2021Estadio Gilberto Parada, MonteroGuabira0-1
Gilberto Oliveira Souza
EC Bahia
18-05-2021Estadio Libertadores de América, Avellanedaİndependiente1-0
Thonny Anderson da Silva (k.k.)
EC Bahia
20-05-2021Estadio Gilberto Parada, MonteroGuabira0-4
Gustavo Javier Del Prete, Franco Nicolás Pizzichillo, Andrew Christopher Teuten, Jose Alvarez
Montevideo City Torque
26-05-2021Estadio Libertadores de América, Avellanedaİndependiente1-0
Silvio Romero
Guabira
26-05-2021Estádio de Pituaçu, SalvadorEC Bahia2-4
Thonny Anderson, Nino Paraíba / Franco Nicolás Pizzichillo, Santiago Scotto, Marcelo Iván Allende, Emanuel Guzman
Montevideo City Torque

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Arsenal FC63219-4111/8 Turu
2Ceara SC62315-29
3Club Bolivar61325-86
4Jorge Wilsterman61235-105
21-04-2021Estádio Castelão, FortalezaCeara SC3-1
Pedrinho, John Stiven Mendoza, Vinícius Goes Barbosa de Souza / Humberto Osorio
Jorge Wilsterman
21-04-2021Estadio Hernando Siles, La PazClub Bolivar2-1
Roberto Carlos Fernández, Erwin Mario Saavedra / Jonathan Pablo Bottinelli
Arsenal FC
27-04-2021Estadio Julio Humbert Grondona, SarandíArsenal FC0-0Ceara SC
29-04-2021Estadio Félix Capriles, CochabambaJorge Wilsterman0-0Club Bolivar
05-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazClub Bolivar0-0Ceara SC
06-05-2021Estadio Julio Humbert Grondona, SarandíArsenal FC3-0
Lucas Gabriel Albertengo, Jhonatan Marcelo Candia (2)
Jorge Wilsterman
12-05-2021Estádio Castelão, FortalezaCeara SC0-0Arsenal FC
12-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazClub Bolivar2-2
Erwin Mario Saavedra (2) / Humberto Osorio, Cristian Paul Arano
Jorge Wilsterman
19-05-2021Estadio Félix Capriles, CochabambaJorge Wilsterman1-2
Humberto Osorio / Lucas Gabriel Albertengo, Brian Farioli
Arsenal FC
20-05-2021Estádio Castelão, FortalezaCeara SC2-0
Vinicius Moreira de Lima, Vinícius Goes Barbosa
Club Bolivar
27-05-2021Estadio Félix Capriles, CochabambaJorge Wilsterman1-0
Patricio Julián Rodríguez
Ceara SC
27-05-2021Estadio Julio Humbert Grondona, SarandíArsenal FC3-1
Lucas Gabriel Albertengo (2), Bruno Christian Sepúlveda / Jairo Quinteros
Club Bolivar

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Atletico Paranaense65018-1151/8 Turu
2FC Melgar63127-510
3SD Aucas62047-116
4Metropolitanos61145-104
20-04-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasMetropolitanos2-3
Abraham Bahachille, Marco Antonio Bustillo / Bernardo Nicolás Cuesta, Luis Enrique Iberico, Jhonny Víctor Vidales
FC Melgar
20-04-2021Estadio Gonzalo Pozo Ripalda, QuitoSD Aucas0-1
Erick
Atletico Paranaense
28-04-2021Arena da Baixada, CuritibaAtletico Paranaense1-0
Renato Kayzer de Souza
Metropolitanos
28-04-2021TBC, LimaFC Melgar2-0
Bernardo Nicolás Cuesta (2)
SD Aucas
04-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasMetropolitanos3-2
Robinson Daniel Flores, Johan Moreno, Tomas Ezeguiel Pavone / Roberto Ordonez, Alex Jordan Carrera Pereira
SD Aucas
04-05-2021TBC, LimaFC Melgar1-0
Christian Bordacahar
Atletico Paranaense
11-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasMetropolitanos0-1
Vitinho
Atletico Paranaense
13-05-2021Estadio Gonzalo Pozo Ripalda, QuitoSD Aucas2-1
Édison Fernando Vega, Alex Carrera / Bernardo Nicolás Cuesta
FC Melgar
19-05-2021Arena da Baixada, CuritibaAtletico Paranaense1-0
Kayzer
FC Melgar
19-05-2021Estadio Gonzalo Pozo Ripalda, QuitoSD Aucas3-0
Roberto Javier Ordóñez (2), Ángelo Matías Pizzorno
Metropolitanos
27-05-2021Arena da Baixada, CuritibaAtletico Paranaense4-0
Christian Roberto Alves, Abner Vinícius da Silva, Vitinho, Carlos Eduardo
SD Aucas
27-05-2021TBC, LimaFC Melgar0-0Metropolitanos

E Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Penarol641115-3131/8 Turu
2Corinthians631212-610
3River Plate63126-1010
4Sport Huancayo60153-171
22-04-2021Estadio Campeón del Siglo, MontevideoPenarol5-1
Agustín Álvarez Martínez (2), Facundo Torres, Agustín Álvarez Martínez, Agustín Álvarez Martínez / Ellinton Antonio Costa
Sport Huancayo
22-04-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónRiver Plate (Paraguay)0-0Corinthians
29-04-2021TBC, LimaSport Huancayo1-2
Liliu / Marcelo Gonzalez (2)
River Plate
29-04-2021Arena Corinthians, São PauloCorinthians0-2
Giovanni Alessandro González, Miguel David Terans
Penarol
06-05-2021TBC, LimaSport Huancayo0-3
Luan Guilherme (2), Cauê Vinicius dos Santos
Corinthians
06-05-2021Estadio Campeón del Siglo, MontevideoPenarol3-0
Gary Christofer Kagelmacher, Gary Christofer Kagelmacher, Agustín Canobbio
River Plate
13-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónRiver Plate2-1
Dionisio Perez, Marcelo Gonzalez / Joazhiño Walhir Arroe
Sport Huancayo
13-05-2021Estadio Campeón del Siglo, MontevideoPenarol4-0
Agustín Álvarez Martínez (3), Agustín Álvarez Martínez 
Corinthians
18-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónRiver Plate2-1
Alex Garcete, Luis Nery Caballero / Joazhiño Walhir Arroe 
Penarol
20-05-2021Arena Corinthians, São PauloCorinthians5-0
Gustavo Mosquito (2), Mateus da Silva Vital, Gil, Luan Guilherme de Jesus
Sport Huancayo
26-05-2021Arena Corinthians, São PauloCorinthians4-0
Ramiro Moschen Benetti (2), Jo, Vital
River Plate
26-05-2021TBC, LimaSport Huancayo0-0Penarol

F Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Libertad64019-4131/8 Turu
2Atletico Goianiense62404-210
3Newell’s Old Boys62226-68
4Palestino60152-91
20-04-2021Estádio Serra Dourada, GoiâniaAtletico Goianiense0-0Newell’s Old Boys
22-04-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónLibertad2-0
Rodrigo Manuel Bogarín, Alfio Ovidio Oviedo 
Palestino
29-04-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoPalestino0-1
Ze Roberto
Atletico Goianiense
29-04-2021Estadio Marcelo Bielsa, Santa FeNewell’s Old Boys1-3
Maximiliano Rodríguez / Daniel Eduardo Bocanegra, Adrián Emmanuel Martínez, Antonio Bareiro
Libertad
04-05-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoPalestino0-1
Alexis Rodriguez
Newell’s Old Boys
06-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónLibertad1-2
Antonio Bareiro Álvarez / Ze Roberto, Arnaldo Manoel de Almeida
Atletico Goianiense
12-05-2021Estádio Serra Dourada, GoiâniaAtletico Goianiense0-0Palestino
13-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónLibertad1-0
Carlos Sebastián Ferreira
Newell’s Old Boys
19-05-2021Estádio Serra Dourada, GoiâniaAtletico Goianiense0-0Libertad
20-05-2021Estadio Marcelo Bielsa, Santa FeNewell’s Old Boys3-1
Nicolás Castro, Ramiro Gabriel Sordo, Cristián Fernando Suárez (k.k.) / Juan Ignacio Sánchez Sotelo
Palestino
25-05-2021Estadio Marcelo Bielsa, Santa FeNewell’s Old Boys1-1
Justo Giani / Danilo Gomes Magalhaes
Atletico Goianiense
25-05-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoPalestino1-2
Jonathan Benitez / Abd Alziz Rabee, Hugo Martinez
Libertad

G Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Red Bull Bragantino64027-6121/8 Turu
2Emelec63129-810
3CA Talleres62227-58
4Deportes Tolima60334-83
22-04-2021Estádio Nabi Abi Chedid, Bragança PaulistaRed Bull Bragantino2-1
Nilson David Castrillón, Ytalo José Oliveira dos Santos / Sergio Mosguera
Deportes Tolima
22-04-2021Estadio Mario Alberto Kempes, CórdobaCA Talleres1-2
Franco Rodrigo Fragapane / Sebastián Javier Rodríguez, Facundo Barceló
Emelec
28-04-2021Estadio Manuel Murillo Toro, IbaguéDeportes Tolima1-1
Jaminton Leandro Campaz / Facundo Nahuel Tenaglia
CA Talleres
28-04-2021Estadio George Capwell, GuayaquilEmelec3-0
Aderlan de Lima Silva (k.k.), Alexis Zapata, Alejandro Jair Cabeza
Red Bull Bragantino
05-05-2021Estádio Nabi Abi Chedid, Bragança PaulistaRed Bull Bragantino0-1
Diego Luis Valoyes
CA Talleres
06-05-2021Estadio Manuel Murillo Toro, IbaguéDeportes Tolima1-1
Sergio Mosguera / Alexis Zapata
Emelec
11-05-2021Estadio Mario Alberto Kempes, CórdobaCA Talleres0-0Deportes Tolima
11-05-2021Estádio Nabi Abi Chedid, Bragança PaulistaRed Bull Bragantino2-0
Fabriio Bruno, Artur
Emelec
18-05-2021Estadio George Capwell, GuayaquilEmelec2-0
Jeison Andrés Angulo (k.k.), Joao Joshimar Rojas
Deportes Tolima
18-05-2021Estadio Mario Alberto Kempes, CórdobaCA Talleres0-1
Helinho
Red Bull Bragantino
25-05-2021Estadio George Capwell, GuayaquilEmelec1-4
Sebastian Rodriguez / Enzo Hernan, Carlos Auzqui (Juan Cruz Komar), Juan Cruz Komar
CA Talleres
25-05-2021Estadio Manuel Murillo Toro, IbaguéDeportes Tolima1-2
Juan Caicedo / Ytalo Jose, Lucas Evangelista
Red Bull Bragantino

H Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Gremio651021-5161/8 Turu
2CA Lanus63128-610
3La Equidad62136-97
4Aragua FC60154-191
22-04-2021Arena do Grêmio, Porto AlegreGremio2-1
Diego Souza, Paulo Miranda / Omar Duarte
La Equidad
22-04-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasAragua FC0-1
José Manuel López
CA Lanus
29-04-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáLa Equidad2-1
Juan Colina, Carlos Mario Rodríguez / Roger Manrigue
Aragua FC
29-04-2021Estadio Ciudad de Lanús, LanúsCA Lanus1-2
Tomás Belmonte / Leonardo Augusto dos Santos, Aldemir dos Santos Ferreira
Gremio
06-05-2021Arena do Grêmio, Porto AlegreGremio8-0
Luiz Fernando (2), Diego de Souza Andrade, Aldemir dos Santos Ferreira (2), Arguimedes Hernandez (k.k.), Aldemir dos Santos Ferreira, Diego Churín
Aragua FC
06-05-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáLa Equidad0-1
Lucas Gabriel Vera
CA Lanus
13-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasAragua FC1-2
Daniel Alejandro Rivillo / Omar Duarte, Diego Herazo
La Equidad
13-05-2021Arena do Grêmio, Porto AlegreGremio4-0
Matheus Henrique De Souza, Aldemir dos Santos Ferreira (2) / Guillermo Enio Burdisso
CA Lanus
20-05-2021Estadio Ciudad de Lanús, LanúsCA Lanus4-1
José Gustavo Sand (2), Lautaro Germán Acosta, Pedro De la Vega / Diego Herazo
La Equidad
20-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasAragua FC2-6
Alfredo Horacio Stephens, Juan Garcia / Leonardo Alves Chú, Ricardinho, Darlan, Pepê, Elias (2)
Gremio
27-05-2021Estadio Ciudad de Lanús, LanúsCA Lanus0-0Aragua FC
27-05-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáLa Equidad0-0Gremio

Final Aşaması

Sıra Grup Team O G B M AG YG AV Puan 1/16 kura
1 SH Grêmio 6 5 1 0 21 5 +16 16 Pot 1
2 SD Athletico Paranaense 6 5 0 1 8 1 +7 15
3 SB Independiente 6 4 2 0 11 5 +6 14
4 SE Peñarol 6 4 1 1 15 3 +12 13
5 SF Libertad 6 4 1 1 9 4 +5 13
6 SG Red Bull Bragantino 6 4 0 2 7 6 +1 12
7 SA Rosario Central 6 3 2 1 10 3 +7 11
8 SC Arsenal 6 3 2 1 9 4 +5 11
                       
9 LB Deportivo Táchira 6 3 0 3 14 17 −3 9 Pot 2
10 LG LDU Quito 6 2 2 2 15 13 +2 8
11 LF Nacional 6 2 2 2 8 9 −1 8
12 LD Junior 6 1 4 1 6 6 0 7
13 LC Santos 6 2 0 4 8 9 −1 6
14 LA Independiente del Valle 6 1 2 3 8 11 −3 5
15 LH América de Cali 6 1 1 4 5 9 −4 4
16 LE Sporting Cristal 6 1 1 4 3 10 −7 4
 

1/16 Turu

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021
13-15 Temmuz 2021
20-22 Temmuz 2021

Çeyrek Final

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
10-12 Ağustos 2021
17-19 Ağustos 2021
10-12 Ağustos 2021
17-19 Ağustos 2021
10-12 Ağustos 2021
17-19 Ağustos 2021
10-12 Ağustos 2021
17-19 Ağustos 2021

Yarı Final

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
21-23 Eylül 2021
28-30 Eylül 2021
21-23 Eylül 2021
28-30 Eylül 2021

Final

20 Kasım 2021Estadio Centenario, Montevideo

Gol Krallığı

SıraFutbolcu (Takımı)Gol
1Agustín Álvarez Martínez (Penarol)8
2Gustavo Del Prete (Montevideo City)
Jonathan Herrera (İndependiente)
6
3Bernardo Cuesta (Melgar)
Aldemir dos Santos Ferreira (Gremio)
Humberto Osorio (Jorge Wilstermann)
5

Ayrıca :

2021 Copa Libertadores

2021 Recopa Sudamericana

20202022

Copa Sudamericano

Futbol Arşiv Sayfası