2021 Copa Libertadores

2021 Copa CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL tarafından organize edilen Güney Amerika’nın önde gelen kulüp futbol turnuvası CONMEBOL Libertadores’un (Copa Libertadores olarak da anılır) 62’ncisi düzenlenecektir. 2021 Copa Libertadores’un kazananları, Japonya’daki 2021 FIFA Kulüpler Dünya Kupası‘na katılmaya hak kazanacak ve 2022 Recopa Sudamericana‘da 2021 Copa Sudamericana‘nın kazananlarına karşı oynama hakkı kazanacak. Ayrıca 2022 Copa Libertadores grup aşamasına otomatik olarak hak kazanacaklar. Palmeiras son şampiyondur.

Turnuva Detayları
Tarih 23 Şubaat – 20 Kasım 2021 2021
Takım Sayısı 47 (10 Ülke)
Final Sıralaması
Şampiyon  
İkinci  
Turnuva İstatistikleri
Oynana Maç Sayısı  
Gol Sayısı  
Gol Krallığı  
En İyi Oyuncu  

Katılan Takımlar

ÜlkeTakım (Ülke Sıralaması)Katılım EtabıEleme Metodu
Arjantin
(6 Kontenjan)
Defensa u JusticaGrup Etabı2020 Copa Sudamericana Şampiyonu
Boca Juniors
(Arjantin 2)
Grup Etabı2019–20 Superliga Argentina Şampiyonu
2020 Copa de la Liga Profesional Şampiyonu
River Plate (Arjantin 3)Grup Etabı2019–20 Copa Argentina Şampiyonu

Racing Club (Arjantin 4)
Grup Etabı2019–20 Superliga Argentina and 2020 Copa de la Superliga 

Argentinos Juniors (Arjantin 5)
Grup Etabı2019–20 Superliga Argentina and 2020 Copa de la Superliga 
Velez Sarsfield (Arjantin 6)İkinci Etap2019–20 Superliga Argentina and 2020 Copa de la Superliga 
San Lorenzo (Arjantin 7)İkinci Etap2019–20 Superliga Argentina and 2020 Copa de la Superliga 
Bolivya
(4 Kontenjan)
Always Ready (Bolivya 1)Grup Etabı2020 Apertura Şampiyonu
The Strongest (Bolivya 2)Grup Etabı2020 Apertura İkinci
Bolivar (Bolivya 3)İkinci Etap2020 Apertura 3rd place
Royal Pari (Bolivya 4)Birinci Etap2020 Apertura 4th place
Brezilya
(7 Kontenjan)
Flamengo RJ (Brezilya 1)Grup Etabı2020 Campeonato Brasileiro Série A Şampiyonu
Palmerias (Brezilya 2)Grup Etabı2020 Copa Libertadores Şampiyonu
İnternational (Brezilya 3)Grup Etabı2020 Copa do Brasil Şampiyonu
Atletico Mineiro (Brezilya 4)Grup Etabı2020 Campeonato Brasileiro Série A İkincisi
Sao Paulo (Brezilya 5)Grup Etabı2020 Campeonato Brasileiro Série A Üçüncüsü
Fluminense (Brezilya 6)Grup Etabı2020 Campeonato Brasileiro Série A Dördüncüsü
Gremio (Brezilya 7)İkinci Etap2020 Campeonato Brasileiro Série A Beşincisi
Santos (Brezilya 8)İkinci Etap2020 Campeonato Brasileiro Série A Altıncısı
Şili
(4 Kontenjan)
Universidad Católica (Şili 1)Grup Etabı2020 Primera División Şampiyonu
Unión La Calera (Şili 2)Grup Etabı2020 Primera División İkinci
Universidad de Chile (Şili 3)İkinci Etap2020 Primera División Üçüncüsü
Unión Española (Şili 4)İkinci Etap2020 Copa Chile Şampiyonu
Kolombiya
(4 Kontenjan)
America De Cali (Kolombiya 1)Grup Etabı2020 Primera A Şampiyonu
Santa Fe (Kolombiya 2)Grup Etabı2020 Primera A İkinci
Junior
(Kolombiya 3)
İkinci Etap2020 Primera A 
Atletico Nacional
(Kolombiya 4)
İkinci Etap2020 Primera A 
Ekvator
(4 Kontenjan)
Barcelona SC (Ekvator 1)Grup Etabı2020 Serie A Şampiyonu
LDU Quito (Ekvator 2)Grup Etabı2020 Serie A İkinci
İndependiente del Valle (Ekvator 3)İkinci Etap2020 Serie A 
Universidad Catolica (Ekvator 4)Birinci Etap2020 Serie A 
Paraguay
(4 Kontenjan)
Cerro Porteno
(Paraguay 1)
Grup Etabı2020 Primera División 
Club Olimpia (Paraguay 2)Grup Etabı2020 Primera División 
Libertad (Paraguay 3)İkinci Etap2020 Primera División 
Guarani (Paraguay 4)Birinci Etap2020 Primera División 
Peru
(4 Kontenjan)
Sporting Cristal (Peru 1)Grup Etabı2020 Liga 1 Şampiyonu
Universitario (Peru 2)Grup Etabı2020 Liga 1 İkinci
AyacuchO FC
(Peru 3)
İkinci Etap2020 Liga 1 Üçüncüsü
Universidad César Vallejo
(Peru 4)
Birinci Etap2020 Liga 1 Dördüncüsü
Uruguay
(4 Kontenjan)
(Uruguay 1)Grup Etabı2020 Primera División Şampiyonu
(Uruguay 2)Grup Etabı2020 Primera División İkinci
Montevideo Wanderers (Uruguay 3)İkinci Etap2020 Primera División 
Liverpool F.C. (Uruguay 4)Birinci Etap2020 Primera División 
Venezuela
(4 Kontenjan)
Deportivo La Guaira
(Venezuela 1)
Grup Etabı2020 Primera División Şampiyonu
Deportivo Tachira
(Venezuela 2)
Grup Etabı2020 Primera División İkincisi
Deportivo Lara
(Venezuela 3)
İkinci Etap2020 Primera División Üçüncüsü
Caracas FC
(Venezuela 4)
Birinci Etap2020 Primera División Dördüncüsü

Maç ve Kura Takvimi

Etap Kura Tarihi Birinci Maçlar İkinci Maçlar
Birinci Etap TBC 16–18 Şubat 2021 23–25 Şubat 2021
İkinci Etap 2–4 Mart 2021 9–11 Mart 2021
Üçüncü Etap 16–18 Mart 2021 6–8 Nisan 2021
Grup Aşaması
  • 1. Maç Günü : 20–22 Nisan 2021
  • 2. Maç Günü : 27–29 Nisan 2021
  • 3. Maç Günü : 4–6 Mayıs 2021
  • 4. Maç Günü : 11–13 Mayıs 2021
  • 5. Maç Günü : 18–20 Mayıs 2021
  • 6. Maç Günü : 25–27 Mayıs 2021
1/16 Turu 02 Haziran 2021 13–15 Temmuz 2021 20–22 Temmuz 2021
Çeyrek Final 10–12 Ağustos 2021 17–19 Ağustos 2021
Yarı Final 21–23 Eylül 2021 28–30 Eylül 2021
Final 20 Kasım 2021

Eleme Turu

1. Tur

TarihStadyum, Şehir1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
23-02-2021
02-03-2021
Parque Alfredo Víctor Viera, Montevideo
Estadio Olímpico Atahualpa, Quito
Liverpool F.C.2-4Universidad Católica2-1
Agustin Davila, Martin Correa / Juan Manuel Tevez
0-3
Juan Tevez, Walter Chala, Guillermo de los Santos
24-02-2021
02-03-2021
Estadio Monumental, Lima
Estadio Olímpico de la UCV, Caracas
Universidad César Vallejo0-2Caracas0-00-2
Jorge Echeverria, Richard Celis
24-02-2021
02-03-2021
Estadio Ramón Tahuichi Aguilera, Santa Cruz de la Sierra
Estadio Luis Alfonso Giagni, Villa Elisa
Royal Pari2-5Guaraní1-4
Rubilio Castillo / Antonio Marin (2), Jose Florentin, Fernando Fernandez
1-1
Jose Florentin (og) / Angel Benitez

2. Tur

TarihStadyum, Şehir1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
10-03-2021
17-03-2021
Estadio Olímpico Atahualpa, Quito
Estadio Defensores del Chaco, Asunción
Universidad Católica2-3Libertad0-1
Rodrigo Bogarin
2-2
Walter Chala, Juan Tevez / Sebastian Ferreira (2)
09-03-2021
16-03-2021
Arena do Grêmio, Porto Alegre
Estadio Olímpico Atahualpa, Quito (Ecuador)
Gremio8-2Ayayucho6-1
David Braz, Ferreira, Diego Souza (3), Guilherme da Silva Azevedo / Minzun Quina
2-1
Aldemir dos Santos Ferreira, Ricardinho / Leandro Sosa
09-03-2021
16-03-2021
Parque Alfredo Víctor Viera, Montevideo
Estadio Hernando Siles, La Paz
Montevideo Wanderers1-5Bolívar1-0
Kevin Rolon
0-5
Leonardo Ramos (2), Bruno Miranda, Damian Macaluso (k.k.), Victor Abrego
10-03-2021
17-03-2021
Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos, Santiago
Estadio Pedro Bidegain, Buenos Aires
Universidad de Chile1-3San Lorenzo1-1
Angelo Henriquez / Franco Di Santo
0-2
Franco Di Santo, Angel Romero
09-03-2021
16-03-2021
Estádio Urbano Caldeira, Santos
Estadio Olímpico de la UCV, Caracas
Santos3-2Deportivo Lara2-1
Vinicius Balieiro, Kaiky Fernandes Melo / Ignacio Anzola
1-1
Yeferson Julio Soteldo / Yeferson Julio Soteldo
10-03-2021
17-03-2021
Estadio Olímpico de la UCV, Caracas
Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, Barranquilla
Caracas2-5Junior1-2
Samson Akinyoola / Miguel Angel Borja, Willer Ditta
1-3
Samson Akinyoola / Miguel Angel Borja, Teofilo Gutierrez, Jhon Pajoy 
09-03-2021
16-03-2021
Estadio Santa Laura, Santiago
Estadio Rodrigo Paz Delgado, Quito
Unión Española1-0Independiente del Valle1-0
Beder Julio Caicedo
2-6
Victor Mendez, Patricio Rubio / Pedro Vite, Brian Montenegro (3), Lorenzo Faravelli (2)
11-03-2021
18-03-2021
Estadio Defensores del Chaco, Asunción
Estadio Atanasio Girardot, Medellín
Guaraní0-2Atlético Nacional0-2
Alexis Villalva (og), Brayan Rovira
0-3
Andres Andrade (2), Jarlan Barrera

3. Tur

TarihStadyum, Şehir1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
06-04-2021
13-04-2021
Estadio Defensores del Chaco, Asunción
Estadio Atanasio Girardot, Medellín
Libertad2-4Atletico Nacional1-0
Cristian Baez
1-4
ulio Enciso
Jarlan Barrera, Baldomero Perlaza, Jonathan Alvez, Jefferson Duque
06-04-2021
13-04-2021
Estadio Defensores del Chaco, Asunción
Arena do Grêmio, Porto Alegre
Independiente del Valle4-2Gremio2-1
Lorenzo Faravelli (2) / Diego Souza
2-1
Cristian Ortiz (2) / Jean Pyerre
06-04-2021
13-04-2021
Estadio Hernando Siles, La Paz
Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, Barranquilla
Club Bolivar2-1Junior2-1
Leonardo Ramos, Diego Bejarano / German Mera
0-3
Miguel Angel Borja, Luis Gonzalez, Freddy Hinestroza
06-04-2021
13-04-2021
Estadio Pedro Bidegain, Buenos Aires
Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília
San Lorenzo3-5Santos1-3
Angel Romero / Lucas Braga, Marinho, Angelo Gabriel
2-2
Franco Di Santo, Angel Romero / Marcos Leonardo, Para

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Palmerias330010-361/8 Turu
2Defensa y Justicia31115-341/8 Turu
3Independiente del Valle31115-642021 Copa Sudamericano
4Universitario30032-100
21-04-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoIndependiente del Valle1-1
Christian Jonatan Ortiz / Carlos Rodolfo Rotondi
Defensa y Justicia
21-04-2021Estadio Monumental, LimaUniversitario2-3
Enzo Hernán Gutiérrez (2) / Danilo, Raphael Veiga, Renan Viktor da Silva
Palmerias
27-04-2021Allianz Parque, São PauloPalmerias5-0
Rony (2), Luiz Adriano, Patrick, Danilo
Independiente del Valle
28-04-2021Estadio Norberto Tomaghello, Florencio VarelaDefensa y Justicia3-0
Francisco Andrés Pizzini, Walter Bou (2)
Universitario
04-05-2021Estadio Norberto Tomaghello, Florencio VarelaDefensa y Justicia1-2
Nicolas Tripichio / Rony (2)
Palmerias
05-05-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoIndependiente del Valle4-0
Jhon Sanchez (2), Jacob Murillo, Cristian Ortiz
Universitario
11-05-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoIndependiente del VallePalmerias
12-05-2021Estadio Monumental, LimaUniversitarioDefensa y Justicia
18-05-2021Allianz Parque, São PauloPalmeriasDefensa y Justicia
18-05-2021Estadio Monumental, LimaUniversitarioIndependiente del Valle
27-05-2021Allianz Parque, São PauloPalmeriasUniversitario
27-05-2021Estadio Norberto Tomaghello, Florencio VarelaDefensa y JusticiaIndependiente del Valle

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İnternational320110-361/8 Turu
2Always Ready32015-261/8 Turu
3Olimpia31025-1032021 Copa Sudamericano
4Deportivo Tachira31023-83
21-04-2021Estadio Hernando Siles, La PazAlways Ready2-0
Fernando Saucedo, Carmelo Algaranez
İnternational
21-04-2021Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San CristóbalDeportivo Tachira3-2
Lucas Emanuel Gómez, Freddy Gondola, Lucas Federico Trejo / Ramon Sosa, Iván Arturo Torres
Olimpia
27-04-2021Estádio Beira-Rio, Porto Alegreİnternational4-0
Víctor Leandro Cuesta, Patrick, Thiago Galhardo, Yuri Alberto
Deportivo Tachira
28-04-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónOlimpia2-1
Roque Luis Santa Cruz, Richard Ortiz / Diego Fabián Polenta (k.k.)
Always Ready
04-05-2021Estádio Beira-Rio, Porto Alegreİnternational6-1
ictor Cuesta, Edenilson, Thiago Galhardo (2), Yuri Alberto, Caio Vidal / Derlis Gonzalez
Olimpia
05-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazAlways Ready2-0
Marcos Ovejero, John Mosquera
Deportivo Tachira
11-05-2021Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San CristóbalDeportivo Tachiraİnternational
12-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazAlways ReadyOlimpia
18-05-2021Estadio Polideportivo de Pueblo Nuevo, San CristóbalDeportivo TachiraAlways Ready
18-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónOlimpiaİnternational
27-05-2021Estadio Defensores del Chaco, AsunciónOlimpiaDeportivo Tachira
27-05-2021Estádio Beira-Rio, Porto AlegreİnternationalAlways Ready

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Barcelona SC33007-091/8 Turu
2Boca Juniors32013-161/8 Turu
3Santos 31025-432021 Copa Sudamericano
4The Strongest30030-100
21-04-2021Estádio Urbano Caldeira, SantosSantos 0-2
Carlos Garces, Para (k.k.)
Barcelona SC
21-04-2021Estadio Hernando Siles, La PazThe Strongest0-1
Sebastian Villa
Boca Juniors
27-04-2021Estadio Alberto J. Armando, Buenos AiresBoca Juniors2-0
Carlos Tevez, Sebastian Villa
Santos 
28-04-2021Estadio Monumental Isidro Romero Carbo, GuayaquilBarcelona SC4-0
Carlos Jhon Garcés, Mario Pineida, Emmanuel Martínez, Juan Gabriel Valverde (k.k.)
The Strongest
04-05-2021Estádio Urbano Caldeira, SantosSantos 5-0
Marinho, Gabriel Cordeiro Pirani, Vinicius Balieiro, Lucas Braga, Kevin
The Strongest
05-05-2021Estadio Monumental Isidro Romero Carbo, GuayaquilBarcelona SC1-0
Carlos Garces
Boca Juniors
11-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazThe StrongestBarcelona SC
12-05-2021Estádio Urbano Caldeira, SantosSantos Boca Juniors
18-05-2021Estadio Hernando Siles, La PazThe StrongestSantos 
18-05-2021Estadio Alberto J. Armando, Buenos AiresBoca JuniorsBarcelona SC
27-05-2021Estadio Alberto J. Armando, Buenos AiresBoca JuniorsThe Strongest
27-05-2021Estadio Monumental Isidro Romero Carbo, GuayaquilBarcelona SCSantos 

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fluminense31204-351/8 Turu
2River Plate 31203-251/8 Turu
3Club İndependiente Santa Fe30212-322021 Copa Sudamericano
4Junior30213-42
21-04-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFluminense1-1
Fred / Gonzalo Montiel
River Plate
21-04-2021Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, BarranquillaJunior 1-1
Fredy Hinestroza Arias / Kelvin Osorio
Club İndependiente Santa Fe
27-04-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáClub İndependiente Santa Fe1-2
Daniel Giraldo / Fred (2)
Fluminense
28-04-2021Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos AiresRiver Plate 2-1
Héctor David Martínez, Julián Álvarez / Miguel Ángel Borja
Junior
04-05-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáClub İndependiente Santa Fe 0-0River Plate
05-05-2021Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, BarranquillaJunior 1-1
Miguel Angel Borja / Kayky da Silva Chagas
Fluminense
11-05-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFluminense Club İndependiente Santa Fe
12-05-2021Estadio Metropolitano Roberto Meléndez, BarranquillaJunior River Plate
18-05-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFluminense Junior
18-05-2021Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos AiresRiver Plate Club İndependiente Santa Fe
27-05-2021Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti, Buenos AiresRiver Plate Fluminense
27-05-2021Estadio Metropolitano de Techo, BogotáClub İndependiente Santa Fe Junior

E Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Sao Paulo32105-071/8 Turu
2Racing Club31203-251/8 Turu
3CA Rentistas30211-322021 Copa Sudamericano
4Sporting Cristal30121-51
21-04-2021Estadio Nacional, LimaSporting Cristal0-3
Luan Vinícius da Silva, Martín Nicolás Benítez, Éder Citadin Martins
Sao Paulo
21-04-2021Estadio Centenario, MontevideoCA Rentistas1-1
Ederson Salomón Rodríguez / Juan José Cáceres
Racing Club
27-04-2021Estadio Presidente Juan Domingo Perón, AvellanedaRacing Club2-1
Juan José Cáceres, Tomás Alejandro Chancalay / Christofer Gonzáles
Sporting Cristal
28-04-2021Estádio do Morumbi, São PauloSao Paulo2-0
Pablo Felipe Teixeira, Reinaldo Manoel da Silva
CA Rentistas
04-05-2021Estadio Presidente Juan Domingo Perón, AvellanedaRacing Club0-0Sao Paulo
05-05-2021Estadio Centenario, MontevideoCA Rentistas0-0Sporting Cristal
11-05-2021Estadio Nacional, LimaSporting CristalRacing Club
12-05-2021Estadio Centenario, MontevideoCA RentistasSao Paulo
18-05-2021Estádio do Morumbi, São PauloSao PauloCA Rentistas
18-05-2021Estadio Nacional, LimaSporting CristalCA Rentistas
27-05-2021Estádio do Morumbi, São PauloSao PauloSporting Cristal
27-05-2021Estadio Presidente Juan Domingo Perón, AvellanedaRacing ClubCA Rentistas

F Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Argentinos Juniors33006-091/8 Turu
2Atletico Nacional31116-641/8 Turu
3Universidad Catolica31023-532021 Copa Sudamericano
4Club Nacional30125-91
21-04-2021Estadio Diego Armando Maradona, Buenos AiresArgentinos Juniors2-0
Gabriel Ávalos, Emanuel Herrera
Club Nacional
21-04-2021Estadio Hernán Ramírez Villegas, PereiraAtletico Nacional2-0
Andrés Felipe Andrade, Jefferson Andrés Duque
Universidad Catolica
27-04-2021Estadio Gran Parque Central, MontevideoClub Nacional4-4
Gonzalo Rubén Bergessio (3), Leandro Miguel Fernández / Jarlan Junior Barrera (2), Andrés Felipe Andrade, Renzo Miguel Orihuela (k.k.)
Atletico Nacional
28-04-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoUniversidad Catolica0-2
César Gabriel Florentín, Gabriel Agustín Hauche
Argentinos Juniors
04-05-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoUniversidad Catolica3-1
Fernando Zampedri, Clemente Montes, Diego Valencia / Leandro Fernandez
Club Nacional
05-05-2021Estadio Hernán Ramírez Villegas, PereiraAtletico Nacional0-2
Gabriel Avalos (2)
Argentinos Juniors
11-05-2021Estadio Diego Armando Maradona, Buenos AiresArgentinos JuniorsUniversidad Catolica
12-05-2021Estadio Hernán Ramírez Villegas, PereiraAtletico NacionalClub Nacional
18-05-2021Estadio Gran Parque Central, MontevideoClub NacionalUniversidad Catolica
18-05-2021Estadio Diego Armando Maradona, Buenos AiresArgentinos JuniorsAtletico Nacional
27-05-2021Estadio Gran Parque Central, MontevideoClub NacionalArgentinos Juniors
27-05-2021Estadio San Carlos de Apoquindo, SantiagoUniversidad CatolicaAtletico Nacional
2

G Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Flamengo RJ330010-591/8 Turu
2LDU Quito31117-641/8 Turu
3Velez Sarsfield31025-632021 Copa Sudamericano
4Union La Calera30123-81
21-04-2021Estadio José Amalfitani, Buenos AiresVelez Sarsfield2-3
Lucas Janson (2) / Willian Arao, Gabriel Barbosa, Giorgian De Arrascaeta
Flamengo RJ
21-04-2021Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar, La CaleraUnion La Calera2-2
Andrés Alejandro Vilches (2) / Billy Vladimir Arce (2)
LDU Quito
27-04-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoLDU Quito3-1
Cristian Martínez Borja (2), Cristian Martínez Borja / Pablo Ignacio Galdames
Velez Sarsfield
28-04-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFlamengo RJ4-1
Gabriel Barbosa (2), Giorgian Daniel De Arrascaeta, Pedro Guilherme / Jorge Sebastián Sáez
Union La Calera
04-05-2021Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar, La CaleraUnion La Calera0-2
Agustin Bouzat, Luca Orellano
Velez Sarsfield
05-05-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoLDU Quito2-3
Cristian Martinez, Luis Amarilla / Gabriel Barbosa (2), Bruno Henrique
Flamengo RJ
11-05-2021Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar, La CaleraUnion La CaleraFlamengo RJ
12-05-2021Estadio José Amalfitani, Buenos AiresVelez SarsfieldLDU Quito
18-05-2021Estadio José Amalfitani, Buenos AiresVelez SarsfieldUnion La Calera
18-05-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFlamengo RJLDU Quito
27-05-2021Estádio do Maracanã, Rio de JaneiroFlamengo RJVelez Sarsfield
27-05-2021Estadio Rodrigo Paz Delgado, QuitoLDU QuitoUnion La Calera

H Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
Atletico Mineiro32107-271/8 Turu
1Cerro Porteno31112-441/8 Turu
3Deportivo La Guaira30301-132021 Copa Sudamericano
4America de Cali30121-41
21-04-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasDeportivo La Guaira1-1
Luis Adrian Martinez / Federico Matías Javier Zaracho
Atletico Mineiro
21-04-2021Estadio Alfonso López, BucaramangaAmerica de Cali0-2
Robert Morales, Angel Rodrigo Cardozo
Cerro Porteno
27-04-2021Estádio Mineirão, Belo HorizonteAtletico Mineiro2-1
Hulk (2) / Luis Francisco Sánchez
America de Cali
28-04-2021Estadio General Pablo Rojas, AsunciónCerro Porteno0-0Deportivo La Guaira
04-05-2021Estádio Mineirão, Belo HorizonteAtletico Mineiro4-0
Carlos Gabriel (2), Jefferson Savarino, Eduardo Vargas
Cerro Porteno
05-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasDeportivo La Guaira0-0America de Cali
11-05-2021Estadio Olímpico de la UCV, CaracasDeportivo La GuairaCerro Porteno
12-05-2021Estadio Alfonso López, BucaramangaAmerica de CaliAtletico Mineiro
18-05-2021Estadio General Pablo Rojas, AsunciónCerro PortenoAtletico Mineiro
18-05-2021Estadio Alfonso López, BucaramangaAmerica de CaliDeportivo La Guaira
27-05-2021Estadio General Pablo Rojas, AsunciónCerro PortenoAmerica de Cali
27-05-2021Estádio Mineirão, Belo HorizonteAtletico MineiroDeportivo La Guaira

Gol Krallığı

SıraFutbolcu (Takımı)Gol
1Gabriel Barbosa (Flamengo RJ)5
2Rony (Palmerias)
Hulk (Atletico-MG)
4
3Andres Andrade (Atletico Nacional)
Jarlan Barrera (Atletico Nacional)
Miguel Borja (Junior)
Diego Souza (Gremio)
Lorenzo Fravelli (Independiente del Valle)
3

Ayrıca :
20202022

Copa Libertadores