2021-2022 CEV Challenge Kupası

2021–22 CEV Challenge Cup, Avrupa Voleybol Konfederasyonu tarafından düzenlenen üçüncü en önemli Avrupa voleybol kulübü turnuvasının 42.sezonu olacaktır.
2021–22 CEV Challenge Kupası
Lig CEV Challenge Kupası
Spor Voleybol
Tarih  
Final Sıralaması
Şampiyon  
İkinci  
Final MVP  

Katılım Sağlayan Takımlar

SıraÜlkeKontenjanTeams
4Fransa1Narbonne Volley
6Belçika1Tectum Achel
7İsviçre2Volley Schönenwerd
Lausanne UC
8Romanya1CSA Steaua București
9Portekiz2AJ Fonte Bastardo Azores
Sporting CP Lisboa
11Avusturya3Union Raiffeisen Waldviertel
VCA Amstetten NÖ
UVC Weberzeile Ried im Innkreis
12Yunanistan2Panathinaikos Athens
PAOK Thessaloniki
13Bulgaristan2Levski Sofia
Marek Union–Ivkoni Dupnitsa
16Belarus1Stroitel Minsk
17Macaristan2VRCK Kazincbarcika
Pénzügyőr SE Budapest
18Bosna Hersek1OK Bosna Sarajevo
20Hırvatistan1MOK Mursa Osijek
22Ukrayna3VC Barkom–Kazhany Lviv
Epicentr–Podoliany Horodok
VSC Law Academy Kharkiv
23Estonya2Saaremaa VK
Pärnu VK
24İsrail2Hapoel Yoav Kfar Saba
Maccabi Yeadim Tel Aviv
25Sırbistan1OK Niš
26Slovenya1ACH Volley Ljubljana
27Norveç1TIF Viking Bergen
28Kıbrıs1Omonia Nicosia
29İspanya1CAI Teruel
30Kosovo1KV Pëja
31Danimarka2Gentofte Volley
Middelfart VK
32Slovakya2TJ Spartak Myjava
VKP Bratislava
33Lüksemburg1VC Lorentzweiler

1/32 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
VSC Law Academy Kharkiv  VCA Amstetten NÖ
Middelfart VK  PAOK Thessaloniki
BVA Cup winner Marek Union–Ivkoni Dupnitsa
UVC Weberzeile Ried im Innkreis  VRCK Kazincbarcika
VKP Bratislava  Epicentr–Podoliany Horodok
Maccabi Yeadim Tel Aviv  Pärnu VK

1/16 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
BVA Cup winner / Marek Union–Ivkoni Dupnitsa OK Bosna Sarajevo
TIF Viking Bergen  Union Raiffeisen Waldviertel
Gentofte Volley  Saaremaa VK
UVC Weberzeile Ried im Innkreis / VRCK Kazincbarcika Volley Schönenwerd
VKP Bratislava / Epicentr–Podoliany Horodok Pénzügyőr SE Budapest
Maccabi Yeadim Tel Aviv / Pärnu VK Panathinaikos Athens
TJ Spartak Myjava  Hapoel Yoav Kfar Saba
CAI Teruel  Tectum Achel
Middelfart VK / PAOK Thessaloniki MOK Mursa Osijek
KV Pëja  AJ Fonte Bastardo Azores
ACH Volley Ljubljana  VC Barkom–Kazhany Lviv
VC Lorentzweiler  CSA Steaua București
Lausanne UC  Stroitel Minsk
VSC Law Academy Kharkiv / VCA Amstetten NÖ Levski Sofia
Sporting CP Lisboa  OK Niš
Omonia Nicosia  Narbonne Volley
2020-212022-23