Ziraat Türkiye Kupası logosu.png

First Round

08/28/2019YOZGATSPOR 1959 FK0-0
(4-2 pen.)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
08/28/2019MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR5-012 BİNGÖL SPOR
08/28/2019AĞRI 1970 SPOR5-0IĞDIRESSPOR
08/28/20191954 KELKİT BELEDİYESPOR0-0
(5-4 pen.)
ÇARŞAMBASPOR
08/28/2019İÇEL İDMANYURDU SPOR1-0KEPEZ BELEDİYESPOR
08/28/2019KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR1-1
(3-2 pen.)
BARTINSPOR
08/28/2019MALTEPESPOR1-0HENDEK SPOR
08/28/20191877 ALEMDAĞ SPOR3-1MODAFEN
08/28/2019BELEDİYE DERİNCE SPOR2-3EDİRNESPOR
08/28/2019SOMASPOR1-1
(4-3 pen.)
AKŞEHİR SPOR
08/29/2019MUŞ MENDERES SPOR2-1BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR
08/29/2019KİLİS BLD.SPOR1-0DERSİM SPOR
08/29/2019MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR2-1KAHTA 02 SPOR
08/29/2019YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR0-2SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
08/29/2019KARS 36 SPOR1-0HOÇVAN SPOR
08/29/2019GÖRELESPOR1-0MERZİFONSPOR
08/29/20191074 ÇANKIRI SPOR2-0BOYABAT 1868 SPOR
08/29/2019KARAMAN BELEDİYESPOR1-0BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
08/29/2019ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş.1-3KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
08/29/2019YALOVA KADIKÖY0-0
(3-4 pen.)
BİGASPOR
08/29/2019BURSA YILDIRIM SPOR1-0BOZÜYÜK VİTRASPOR
08/29/2019TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR1-0ISPARTA 32 SPOR

Second Round

09/10/2019KARS 36 SPOR0-0
(3-4 pen.)
PAZARSPOR    
09/10/2019YENİ ORDUSPOR0-2FATSA BELEDİYESPOR
09/10/2019KEMERSPOR 20032-0KARAMAN BELEDİYESPOR
09/10/20191877 ALEMDAĞ SPOR2-0ÇATALCASPOR
09/10/2019KOCAELİSPOR3-1GÖLCÜKSPOR
09/10/2019İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ1-0SERİK BELEDİYESPOR
09/11/2019AĞRI 1970 SPOR7-5ARTVİN HOPASPOR
09/11/20191954 KELKİT BELEDİYESPOR1-0OFSPOR A.Ş.
09/11/2019GÖRELESPOR3-0YOMRA SPOR
09/11/2019MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR0-5ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
09/11/2019CİZRE SPOR6-7DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
09/11/2019KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR1-2SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
09/11/2019MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.1-3MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR
09/11/20191074 ÇANKIRI SPOR5-2KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR
09/11/2019ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ1-4KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
09/11/2019ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR1-2YOZGATSPOR 1959 FK
09/11/2019TOKATSPOR A.Ş.0-2ERBAASPOR
09/11/2019ERZİN SPOR A.Ş.3-1KİLİS BLD.SPOR
09/11/2019NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR0-1OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
09/11/2019KOZAN SPOR FK0-3PAYASSPOR
09/11/2019SİLİVRİSPOR2-0BURSA YILDIRIM SPOR
09/11/2019MALTEPESPOR1-3ESENLER EROKSPOR
09/11/2019ŞİLE YILDIZSPOR1-2KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
09/11/2019BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.1-0HALİDE EDİP ADIVARSPOR
09/11/2019BAYRAMPAŞA4-1BİGASPOR
09/11/2019DÜZCE SPOR0-2DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
09/11/2019MANİSASPOR1-2TURGUTLUSPOR
09/11/2019TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR0-1SOMASPOR
09/11/2019Cİ GROUP BUCA2-2
(5-7 pen.)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
09/11/2019FETHİYESPOR3-2KIZILCABÖLÜKSPOR
09/12/2019ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR3-1MUŞ MENDERES SPOR
09/12/2019SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR0-1EDİRNESPOR
09/12/2019KARŞIYAKA0-0
(2-4 pen.)
MUĞLASPOR

Third Round

09/24/2019YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.0-1
Özgür Çek
KASIMPAŞA A.Ş.
09/24/2019PAYASSPOR1-1
Mümin Aysever / Melih Okutan (4-2 pen.)
BOLUSPOR
09/24/2019MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR0-2
Eren Erdoğan, Leandrinho
ALTAY
09/24/2019KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.2-0
Selçuk Kaban, Berk Taşkın
CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
09/24/2019MUĞLASPOR1-3
Çağlayan Menderes / Yevgen Seleznov, Igor, Selçuk Şahin
BURSASPOR
09/24/20191877 ALEMDAĞ SPOR0-3
Halil İbrahim Tuna, Berke Yılmaz, Can Erdem
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
09/24/2019EDİRNESPOR3-4
Sadettin Kayalar, Emin Akyıldız, Hakan Doğan / Oltan Karakullukçu (2), Emrah Başsan (2)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
09/24/2019ESENLER EROKSPOR1-0
Eray Pazar
UŞAK SPOR A.Ş.
09/24/2019SOMASPOR1-2
Melih Şencan / Abdulkadir Kuzey (2)
KEÇİÖRENGÜCÜ
09/24/2019ALTINORDU0-0
(4-2 pen.)
1922 KONYASPOR
09/24/2019ŞANLIURFASPOR0-1
Hüseyin Erol
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
09/24/2019BALIKESİRSPOR0-1
Tunç Behram Murat
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
09/24/2019ADANASPOR A.Ş.3-1
Utku Şen, Emeka Friday Eze, Giorgi Arabidze / Enes Dada
FETHİYESPOR
09/24/2019OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ1-1
Halil İbrahim Esen / Mustafa Özkaya (4-5 pen.)
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
09/24/2019AMED SPORTİF FAALİYETLER4-1
Muhammet Yılmaz (2), Muhammed Burak Taşdemir, Muhlis İstemi / Cemal Doğu
AĞRI 1970 SPOR
09/24/2019KOCAELİSPOR0-1
Şevki Çınar
SİVAS BELEDİYE SPOR
09/25/2019HACETTEPE SPOR0-4
Ali Eren Karadağ (k.k.), Oscar Estupinan (2), Recep Niyaz
YUKATEL DENİZLİSPOR
09/25/2019ERZİN SPOR A.Ş.1-4İNEGÖLSPOR
09/25/2019GÖRELESPOR4-1GİRESUNSPOR
09/25/2019FATSA BELEDİYESPOR0-4
Atabey Çiçek (2), Oğuz Gürbulak, Ahmethan Köse
YILPORT SAMSUNSPOR
09/25/2019BİREVİM ELAZIĞSPOR0-1
Hasan Demir
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
09/25/2019HEKİMOĞLU TRABZON2-0ADANA DEMİRSPOR
09/25/2019ANKARA DEMİRSPOR1-2BAŞKENT AKADEMİ FK
09/25/2019ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.2-2
(4-5 pen.)
NİĞDE ANADOLU FK
09/25/2019KEMERSPOR 20032-0
(4-2 pen.)
SARIYER
09/25/2019MANİSA FUTBOL KULÜBÜ2-1
Umut Kaya, Erhan Kara / Gökhan Aydaş
ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
09/25/2019BANDIRMASPOR2-1ETİMESGUT BELEDİYESPOR
09/25/2019BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR3-0
Celal Dumanlı, Hüseyin Kala, Batuhan Ayvaz
ERBAASPOR
09/25/2019TUZLASPOR A.Ş.2-1NAZİLLİ BELEDİYESPOR
09/25/2019SİLİVRİSPOR1-2KASTAMONUSPOR 1966
09/25/2019KIRKLARELİSPOR1-0
Umut Pusat
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
09/25/2019EKOL GÖZ MENEMENSPOR2-1
Taşkın Çalış, Ali Özgün / Ahmet Mert Bayındır
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
09/25/2019ERGENE VELİMEŞE SPOR1-4
İbrahim Fat,h Dilek / Muhammet Raşit Yöndem (k.k.), Harun Özcan (3)
EYÜPSPOR
09/25/2019PENDİKSPOR0-3
Mustafa Yılmaz, Serkan Akın, Ferhat Katipoğlu
TURGUTLUSPOR
09/25/2019İSTANBULSPOR A.Ş.3-2PAZARSPOR
09/25/2019KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.1-4
Yasin Abdioğlu / Turgut Doğan Şahin, Mervan Çelik, Maximiliano Rojas, Alagi Dodou Matar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
09/25/2019DİYARBEKİR SPOR A.Ş.2-1
ESKİŞEHİRSPOR
09/25/2019TARSUS İDMAN YURDU4-0DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
09/25/2019KARDEMİR KARABÜKSPOR1-1
(5-6 pen.)
GÜMÜŞHANESPOR
09/25/2019AFJET AFYONSPOR0-1
Bünyamin Balat
BAYRAMPAŞA
09/25/2019GÖZTEPE A.Ş.3-0
Eren Derrdiyok, Samet Göker (k.k.), Ege Özkayımoğlu
YOZGATSPOR 1959 FK
09/26/2019KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR0-4
Raman Chibsah, Kenan Ozer, Erdem Uğurlu, Jefferson
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
09/26/2019HATAYSPOR0-1
Mehmet Şirin Soydan
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
09/26/2019GENÇLERBİRLİĞİ2-0
Rahmetullah Berişbek, Hamit Bayraktar (og)
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
09/26/2019AKHİSARSPOR0-0
(2-4 pen.)
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
09/26/2019SAKARYASPOR A.Ş.1-1
Uğur Er / Ünal Sarıoğlu (3-5 pen.)
1074 ÇANKIRI SPOR

Fourth Round

10/29/2019ALTINORDU3-1
Anıl Koç (2), Yasin Ozan / Muhammed Burak Taşdemir
AMED SPORTİF FAALİYETLER
10/29/20191074 ÇANKIRI SPOR1-3
Ahmet Can Tekin / Barış Alıcı (2), Marko Scepovic
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10/29/2019HEKİMOĞLU TRABZON3-0
Murat Cem Akpınar, Ali Aydemir (2)
EKOL GÖZ MENEMENSPOR
10/29/2019NİĞDE ANADOLU FK0-0
(2-3 pen.)
ANTALYASPOR A.Ş.
10/29/2019EYÜPSPOR1-0
Harun Özcan
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
10/29/2019ALTAY1-0
Hasan Namazcı (og)
GÖRELESPOR
10/29/2019ADANASPOR A.Ş.3-0
Ahmet Dereli (3)
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
10/29/2019AYTEMİZ ALANYASPOR3-0
Anastasios Bakasetas (2), Yacine Bammou
İNEGÖLSPOR
10/30/2019VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ1-0
Tunç Murat Behram
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
10/30/2019GMG KASTAMONUSPOR1-1
Furkan Öcal / Halil Yılmaz (4-5 pen.)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10/30/2019GÜMÜŞHANESPOR0-3
Ahmethan Köse (2), Onur Eriş
YILPORT SAMSUNSPOR
10/30/2019KEÇİÖRENGÜCÜ3-1
Boubacar Dialiba Diabang, Cem Ekinci (2) / Ömer Erel
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
10/30/2019PAYASSPOR2-3
Aykut Topal, Cuma Ali Üzüm / Ferhat Yazgan, Sinan Kurumuş, Zahit Fındık
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
10/30/2019KEMERSPOR 20032-3
Berkay Arslan, Murat Sevimler / Şiyar Kepir (og), Özgür Çek (2)
KASIMPAŞA A.Ş.
10/30/2019FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.4-1
Maximiliano Rojas (2), Barış Özbek, Turgut Doğan Şahin / Üstün Bilgi
BANDIRMASPOR
10/30/2019İSTANBULSPOR A.Ş.5-2
Seyedallahyar Sayyadmaneshshiadeh, Papa Alioune Diouf (2), Muhsin Yıldırım, Alper Sürücü (og) / Kayhan Arduç, Hasan Demir
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
10/30/2019KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.1-3
Onur Özcan / Rasimcan Değirmenci (og), Sergen İlhan (og), Abdullah Halman
TUZLASPOR A.Ş.
10/30/2019BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR3-1
Gilles Sunu, Oltan Karakullukçu (2) / Seyid Ahmet Han
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
10/30/2019GENÇLERBİRLİĞİ0-2
Şahin Fıstıkçı, Abdurrahman Kuyucu
ESENLER EROKSPOR
10/30/2019GÖZTEPE A.Ş.3-0
Yasin Öztekin, Eren Derdiyok, Batuhan Kırdaroğlu
SİVAS BELEDİYE SPOR
10/30/2019TARSUS İDMAN YURDU1-3
Çağrı Yağız Yasak / Sadık Çiftpınar, Deniz Türüç, Tolgay Ali Arslan
FENERBAHÇE A.Ş.
10/31/2019BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR1-2
Sinan Ozkan / Yevgen Seleznov, Onur Atasayar
BURSASPOR
10/31/2019BAŞKENT AKADEMİ FK0-6
Abdou Traore, Erdogan Yesilyurt, Caner Osmanpasa, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandas, Hugo Vieira
DEMİR GRUP SİVASSPOR
10/31/2019KIRKLARELİSPOR1-0
Deniz Atac
MKE ANKARAGÜCÜ
10/31/2019İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR2-0
Umran Zambak (2)
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
10/31/2019GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.3-0
Souleymane Diarra, Guray Vural, Kenan Ozer
TURGUTLUSPOR
10/31/2019YUKATEL DENİZLİSPOR4-1
Hadi Sacko. Burak Çalık. Mehmet Akyüz. Recep Niyaz / Mustafa Özkaya
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ

Fifth Round

TarihEv SahibiSkorKonuk Takım
12/03/2019FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.1-2
Alagi Dodu Sosseh / Atınç Nukan, Yasin Öztekin
GÖZTEPE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.2-1
Eren Derdiyok, Jose Marcio / Sercan Yıldırım
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
12/03/2019BTC TURK YENİ MALATYASPOR3-1
Eren Tozlu, Guilherme, Cihan Can (og) / Hasan Bilal
KEÇİÖRENGÜCÜ
KEÇİÖRENGÜCÜ2-2
Abdülkadir Kuzey (2) / Moryke Fofana, Guilherme
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12/03/2019AYTEMİZ ALANYASPOR5-1
Georgios Tzavellasi Yacine Bammou (3), Djalma Campos / Ronei Gleison
ADANASPOR A.Ş.
12/17/2019ADANASPOR A.Ş.1-7
Enes Yasin Akyol / Marvin Sinan Büyüksakarya (og), Umut Güneş, Onur Bulut (3), Georgios Tzavellas, Djalma Campos
AYTEMİZ ALANYASPOR
12/03/2019ESENLER EROKSPOR0-2
Abdou Razack Traore, Fernando Andrade
DEMİR GRUP SİVASSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR0-1
Alper Karaman
ESENLER EROKSPOR
12/03/2019FENERBAHÇE A.Ş.4-0
Deniz Türüç, Ferdi Kadıoğlu, Vedat Murigi, Miha Zajc
İSTANBULSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş.0-2
Zanka, Tolgay Ali Arslan
FENERBAHÇE A.Ş.
12/04/2019HEKİMOĞLU TRABZON0-1
Demba Ba
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-0
Demba Ba, Muhammet Arslantaş
HEKİMOĞLU TRABZON
12/04/2019EYÜPSPOR0-3
Gustavo Blanco Leschuk, Alfredo Kulembo, Harun Alpsoy
ANTALYASPOR A.Ş.
12/17/2019ANTALYASPOR A.Ş.2-2
Jacinto Muondo Dala, Mikail Başar / Metehan Mertöz, Muhammet Sercan Türkeri
EYÜPSPOR
12/04/2019KASIMPAŞA A.Ş.2-1
Tobias Heintz, Aytaç Kara / Batuhan Er
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
12/17/2019VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ2-2
Batuhan Er, Serdar Cansu / Haris Hajradinoviç, İlhan Depe
KASIMPAŞA A.Ş.
12/04/2019BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR4-2
Gilles Chris Sunu (2), Mşckael Pote (2) / Cüneyt Köz, Yevhen Selezntov
BURSASPOR
BURSASPOR2-1
Ali Akman (2) / Jugurta Hamtoun
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
12/04/2019ALTAY1-2
Leandrinho / Daniel Sturridge, Alexander Sorloth
TRABZONSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.4-1
Calub Ekuban, Daniel Sturridge (2), Ivanildo Fernandes / Marco Paixao
ALTAY
12/04/2019GALATASARAY A.Ş.0-2
Sadık Baş, Umut Sönmez
TUZLASPOR A.Ş.
12/17/2019TUZLASPOR A.Ş.0-4
Yuto Nagatomo, Radamel Falcao, Sofiane Feghouli, Younes Belhanda
GALATASARAY A.Ş.
12/05/2019GMG KIRKLARELİSPOR2-1
Burak Surmeli, Caner Koca / Kenan Ozer
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.3-2
Kenan Özer, Muhammet Demir (2) / Mert Sinan Pekeşen, Malik karaahmet
GMG KIRKLARELİSPOR
12/05/2019İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR3-2
Mert Kula, Ziya Alkurt, Artem Kravets / Dilaver Guclu, Zahit Findik
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ3-3
Zahit Fındık, Erman Bulucu, Erhan Kara / Aksel Aktaş, Ömer Uzun (2)
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
12/05/2019ALTINORDU3-5
Egehan Gök, Ersel Aslıyürek, Fatih Aktay / Oscar Estupinan (2), Mehmet Akyüz, Burak Çaılk, Radoslaw Murawski
YUKATEL DENİZLİSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR2-2
Oscae Estupinan (2) / Kemal Rüzgar (2)
ALTINORDU
12/05/2019ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.3-2
Mykola Morozyuk, Marko Scepovic (2) / Aytaç Sulu, İlyas Yavuz
YILPORT SAMSUNSPOR
12/17/2019YILPORT SAMSUNSPOR1-1
Ahmethan Köse / Marko Scepoviç
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12/05/2019BEŞİKTAŞ A.Ş.3-0
Tyler Boyd, Erdogan Kaya, Umut Nayir
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR2-0
Yunus Emre Çakır, Osman Şahin
BEŞİKTAŞ A.Ş.

Round of 16

Team 1Agg.Team 21st leg2nd leg
İstanbul Başakşehir1-1Kırklarelispor1–1
Danijel Aleksic / Deniz Atac
0-0
Sivasspor5-2Yeni Malatyaspor4–0
Mert Hakan Yandas (2), Moustapha Yatabare, Emre Kilinc
1-2
Mert Hakan Yandaş / Gökhan Töre, Issam Chebake
Kayserispor0-2Fenerbahçe0–00-2
Ferdi Kadıoğlu, Mevlüt Erdinç
Alanyaspor5-4Kasımpaşa3-1
Welinton, Junior Fernandes, Papiss Demba Cisse / Mame Thiam
2-3
Anastasios Bakasetas, Djalma / Aytaç Kara (2), İlhan Depe
BB Erzurumspor6-4Beşiktaş3-2
Hasan Ayaroglu, Oltan Karakullukcu, Ibrahim Akdag / Caner Erkin, Georges-Kevin Nkoudou
3-2
Oltan Karakullukçu (2), Ibrahim Sissoko / Abdoulay Diaby, Burak Yılmaz
Çaykur Rizespor2-3Galatasaray1-1
Fernando Boldrin / Emre Akbaba
1-2
Oğulcan Çağlayan / Adem Büyük, Mario Lemina
Trabzonspor2-2
(4-2 pen.)
Denizlispor2-0
Jose Ernesto Sosa, Anthony Nwakaeme
0-2
Oscar Estupinan, Recep Niyaz (4-2 pen.)
Antalyaspor6-5Göztepe4-3
Harun Alpsoy (2), Yekta Kurtuluş, Diego Angelo / Andre Castro, Deniz Kadah, Murat Paluli
2-2
Harun Alpsoy, Paul Mukairu / Zlatko Tripic, Halil Akbunar

Quarters Finals

First leg

DateHost TeamScoreAway Team
04-02-2020Trabzonspor5-0
Alexander Sorloth (2), Yusuf Acer (og), Anthony Nwakaeme, Merthan Açıl (og)
BB Erzurumspor
05-02-2020GMG Kırıkkalespor0-3
Mevlüt Erdinç, Mehmet Ekici, İbrahim Sürgülü (og)
F.Bahçe
05-02-2020Aytemiz Alanyaspor2-0
Anastasios Bakasetas, Junior Fernandes 
G.Saray
06-02-2020Antalyaspor0-0Demir Grup Sivasspor

Second leg

DateHost TeamScoreAway Team
11-02-2020F.Bahçe 1-0
Mevlüt Erdinç
GMG Kırıkkalespor
12-02-2020G.Saray 3-1
Emre Akbaba, Adem Büyük (2) / Yacine Bammou
Aytemiz Alanyaspor
13-02-2020BB Erzurumspor 1-4
Hasan Ayaroğlu / Guilherme (2), Abdülkadir Parmak, Sefa Kınalı
Trabzonspor
13-02-2020 Demir Grup Sivasspor 1-1
Yasin Öztekin / Doğukan Sinik
Antalyaspor

Semi-finals

First leg

DateHost TeamScoreAway Team
03-03-2020Trabzonspor 2-1
Alexander Sorloth, Filip Novak / Vedat Murigi
F.Bahçe
04-03-2020 Fraport TAV Antalyaspor 0-1
Junior Fernandes
Aytemiz Alanyaspor

Second leg

DateHost TeamScoreAway Team
21-04-2020F.Bahçe 1-3
Deniz Türüç / Alxander Sorloth (2), Filip Novak
Trabzonspor
22-04-2020 Aytemiz Alanyaspor 4-0
Demba Papiss Cisse (3), Ceyhun Gülselam
Fraport TAV Antalyaspor

Final / İstanbul

DateStadium, VenueHost TeamScoreAway Team
21/23-04-2020Atatürk Olympic Stadium, İstanbulTrabzonspor2-0
Abdülkadir Ömür, Alexander Sorloth
Aytemiz Alanyaspor

Top Goalscorers

PlayersTeam Goals
Oscar Estupinan
Oltan Karakullukçu
Alexander Sorloth
Denizlispor
BB Erzurumspor
Trabzonspor
7
2018-192020-21

Turkish Cup