2022 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Aşaması

UEFA Kadınlar Euro 2022 eleme yarışması, UEFA Kadınlar Euro 2022 final turnuvasında otomatik olarak ev sahibi İngiltere'ye katılacak 15 takımı belirleyecek bir kadın futbol müsabakasıdır. 

İngiltere dışında kalan 54 UEFA üyesi milli takımdan 47'si eleme müsabakasına katıldı, bunlara ilk kez yaşlı kadınlar seviyesinde giren Kıbrıs ve ilk Bayanlar Euro'una giren Kosova da dahil.

Eleme Programı

Tur Kura Tarihi FIFA Uluslararası Tarihler
Grup Eleme Aşaması 21 Şubat 2019 26 Ağustos – 3 Eylül 2019
30 Eylül  – 8 Ekim 2019
4–12 Kasım 2019
2–11 Mart 2020
6–14 Nisan 2020 (COVID-19 salgını nedeniyle oynanmayan maçlar)
1–9 Haziran 2020 (COVID-19 salgını nedeniyle oynanmayan maçlar)
14–22 Eylül 2020 
19–27 Ekim 2020 (COVID-19 salgını nedeniyle yeni tarihler)
23 Kasım– 1 Aralık 2020 (COVID-19 salgını nedeniyle yeni tarihler)
15–24 Şubat 2021 (COVID-19 salgını nedeniyle yeni tarihler)
Play-of TBC 5–13 April 2021 (COVID-19 salgını nedeniyle 19-27 Ekim 2020 arasında ertelendi)

Group A

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Netherlands10100048-330Final tournament
Russia1080223-624Play-offs
Slovenia950422-1215
Kosovo 103166-2910
Turkey101279-285
Estonia90181-311
30-08-2019Estonia




0-7Netherlands
Vivianne Miedema (2)
Jill Rood
Sherida Spitse (2)
Domingue Bloodworth
Ellen Jansen
30-08-2019 Slovenia
0-1Russia
Margarita Chermyrdina
30-08-2019 Kosovo
Modesta Uka
Liridona Syla
2-0Turkey

03-09-2019Slovenia
Lara Prasnikar (2)
Mateja Zver (2)
Spela Kolbl
5-0Kosovo


03-09-2019 Russia
Nelli Krovkina (2)
Marina Fedorova
Myagkova
4-0Estonia


03-09-2019 Netherlands
Stefanie van der Gragt
Danielle van de Donk
Sherida Spitse
3-0Turkey


04-10-2019Turkey 0-0Estonia
04-10-2019 Slovenia
Mateja Zver
Kaja Korosec
2-4Netherlands
Vivianne Miedema
Lineth Beerensteyn
Sherida Spitse (2)
08-10-2019Netherlands
Danielle Van De Donk
Vivianne Miedema
2-0Russia

08-10-2019 Estonia
Katrin Loo
1-2Kosovo
Modesta Uka (2)
08-10-2019 Turkey
Fatma Kara


1-6Slovenia
Lara Prasnikar (3)
Spela Rozmaric
Mateja Zver
Spela Kolbl
08-11-2019Turkey



0-8Netherlands
Shanice Van de Sanden
Sherida Spitse (2)
Vivianne Miedema (2)
Danielle Van De Donk (3)
12-11-2019Netherlands
Sherida Spitse (3)
Vivianne Miedema
4-1Slovenia
Kaja Erzen
06-03-2020Kosovo


0-5Russia
Nadezhda Smirnova (3)
Nelli Korovkina
Marina Fedorova
10-03-2020Kosovo


0-3Slovenia
Pamela Begic
Nina Predanic
Ana Milovic
18-09-2020Kosovo
Kaltrina Bigkaj (2)
2-0Estonia
18-09-2020Slovenia
Mateja Zver
Lara Prasnikar
Spela Kolbl
3-1Turkey
Gülbin Hız

18-09-2020Russia
0-1Netherlands
Jill Jamie Roord
22-09-2020Estonia


0-3Russia
Darya Yakovleva
Natalya Mashina
Nelli V. Korovkina
23-10-2020Russia
Nelli Vitalyevna Korovkina
1-0Slovenia
23-10-2020Turkey0-0Kosovo
23-10-2020Netherlands
Daniëlle van de Donk (2)
Jackie Noëlle Groenen (2)
Sherida Spitse
Aniek Nouwen
Katja Snoeijs
7-0Estonia




27-10-2020Russia
Nelli Korovkina
Margarita Chernomyrdina (2)
Natalya Mashina
4-2Turkey
Deniz Arhan
Didem Karagenç
27-10-2020EstoniaSlovenia
27-10-2020Kosovo



0-6Netherlands
Daniëlle van de Donk
Vivianne Miedema
Katja Snoeijs (3)
Lieke Martens
27-11-2020Russia
Marina Maksimovna Fedorova (2)
Alsu Renatovna Abdullina
3-0Kosovo

27-11-2020Estonia



0-4Turkey
Ece Türkoğlu
İlayda Civelek
Gülbin Hız
Yağmur Uraz
01-12-2020Turkey
Derya Arhan
1-2Russia
Anna Belomyttseva
Marina Maksimovna Fedorova
01-12-2020Netherlands
Katja Snoeijs (3)
Jill Jamie Roord (2)
Lieke Martens
6-0Kosovo


01-12-2020Slovenia
Barbara Kralj
Karina Kork (og)
2-0Estonia

02-2021EstoniaSlovenia

Group B

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Denmark1091048-127Final tournament
İtaly971125-522Final tournament
if among three best runners-up
(play-offs otherwise)
Bosnia and Herzegovina1060419-1718
Malta1031611-3010
Israel921610-187
Georgia1000103-450
29-08-2019Israel
Goor
Awad
2-3İtaly
Cristina Girelli
Elisa Bartoli
Valentina Giacinti
29-08-2019 Denmark
Sanne Troelsgaard (2)
Pernille Harder
Rikke Sevecke
Stine Larsen (2)
Nicoline Sorensen
Mille Gejl
8-0Malta





30-08-2019Bosnia and Herzegovina
Dajana Spasojeviç
Melisa Hasanbegoviç
Milena Nikoliç (2)
Aida Hadziç
Marija Aleksiç
Krajsumoviç
7-1Georgia





03-09-2019Georgia
0-1İtaly
Cristiana Girelli
03-09-2019 Bosnia and Herzegovina
Milena Nikoliç (2)
2-0Malta
03-09-2019 Israel


0-3Denmark
Lia Barkai (og)
Nadia Nadim
Pernille Harder
04-10-2019Denmark
Sofie Pedersen 13′ 
Sanne Troelsgaard
2-0Bosnia and Herzegovina

04-10-2019 Malta

0-2İtaly
Elisa Bartoli
Cristiana Girelli 
08-10-2019İtaly
Cristiana Girelli
Manuela Giugliano
2-0Bosnia and Herzegovina

08-10-2019Georgia

0-2Denmark
Mille Gejl
Nicoline Haugard Sorensen
07-11-2019Malta
Maria Farrugia
1-1Israel
Sharon Beck
08-11-2019İtaly
Elena Linari
Alia Guagni
Cristina Girelli
Daniela Sabatino (2)
Martina Rosucci
6-0Georgia




12-11-2019İtaly
Valentina Cernoia (2)
Daniela Sabatino
Manuela Giugliano
Greggi
5-0Malta



12-11-2019 Israel
Mor Efraim

1-3Bosnia and Herzegovina
Sofija Krajsumoviç
Dajana Spasojeviç
Marija Aleksic
12-11-2019 Denmark
Nadia Nadim (3)
Stine Larsen (3)
Nicoline Haugard Sorensen (2)
Sofie Svava
Pernille Harder (3)
Nanna Christiansen
Madsen
14-0Georgia







05-03-2020Bosnia and Herzegovina
Milena Nikolic 
1-0Israel
05-03-2020Malta
Rachel Cuschieri 17′ 
Gianluca Bugeja
2-1Georgia
Khatia Tchkonia
17-09-2020Bosnia and Herzegovina



0-4Denmark
Nadia Nadim
Sanne Troelsgaard Nielsen
Rikke Læntver Sevecke
Nanna Christiansen
22-09-2020Bosnia and Herzegovina


0-5İtaly
Aurora Galli
Cristiana Girelli (3)
Elena Linari
22-09-2020Malta





0-8Denmark
Stine Larsen
NadiaNadim (2)
Sanne Troelsgaard (2)
Pernille Harder
Sofie Junge Pedersen
Signe Bruun
21-10-2020Denmark
Pernille Harder (2)
Irena Kuznetsov (og)
Sofie Junge Pedersen
4-0Israel


27-10-2020İtaly
Valentina Giacinti
1-3Denmark
Nicoline Haugård Sørensen i
Nadia Nadim (2)
27-10-2020Georgia
Teona Bakradze
1-2Israel
Koral Hazan
Rahel Shtainshnaider
26-11-2020Georgia


0-4Malta
Shona Zammit
Haley Bugeja (2)
Shona Zammit
01-12-2020Israel

0-2Malta
Brenda Borg
Haley Bugeja
01-12-2020Georgia

0-3Bosnia and Herzegovina
Marija Damjanović 
Sofija Krajšumović (2)
01-12-2020Denmark0-0İtaly
-02-2021İtalyIsrael

Group C

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Norway660034-118Final tournament
Northern Ireland842217-1714Play-offs
Wales842216-414
Belarus720311-156
Faroe Islands70061-420
29-08-2019Faroe Islands



0-6Wales
Natasha Harding (3)
Emma Jones
Liv Arge (og)
Rhiannon Roberts
30-08-2019Northern Ireland


0-6 Norway
Guro Reiten
Caroline Graham Hansen (3)
Amalie Eikeland (2)
03-09-2019Belarus
Karina Olkhovik (2)
Anastasia Shcherbachenia (2)
Anastasiya Kharlanova (2)
6-0Faroe Islands



03-09-2019 Wales
Angharad James
Kayleigh Green
2-2Northern Ireland
Simone Magill
Ashley Hutton
04-10-2019Belarus
Anastasia Shcherbachenia




1-7Norway
Isabell Herlovsen (2)
Maria Thorisdottir
Guro Reiten
Caroline Hansen (2)
Lisa-Marie Karlseng Utland
08-10-2019Faroe Islands








0-13Norway
Lisa Marie Utland
Caroline Hansen (3)
Amalie Eikeland
Isabell Lehn Herlovsen (3)
Karina Saevik
Ingrid Syrstad Engen
Frida Leonhardsen Maanum
Elise Hove Thorsnes
08-10-2019Belarus
0-1Wales
Rachel Susan Rowe
08-11-2019Norway
Lisa Marie Utland (2)
Guro Reiten
Ingrid Syrstad Engen
Caroline Hansen (2)
6-0Northern Ireland



12-11-2019Northern Ireland0-0Wales
18-09-2020Faroe Islands



0-6Northern Ireland
Rachel Furness
Simone Magill (2)
Lauren Wade (2)
Kirsty McGuinness
22-09-2020Norway
Guro Reiten
1-0Wales
22-09-2020Faroe Islands

0-2Belarus
Anastasiya Shlapakova
Karina Olkhovik
22-10-2020Wales
Helen Jane Ward
Natasha Harding (2)
Lily Woodham
1-0Faroe Islands


27-10-2020Wales
0-1Norway
Frida Leonhardsen Maanum
27-10-2020Belarus
0-1Northern Ireland
Rachel Furness
NorwayFaroe Islands
27-11-2020Northern Ireland
Kirsty McGuinness
Rachel Furness
Natalia Voskobovich (og)
3-2Belarus
Anastasia Shcherbachenia (2)

30-11-2020Northern Ireland
Kirsty McGuinness
Rachel Furness
Chloe McCarron
Caitlin McGuinness
Jacoba Langgaard (og)
5-1Faroe Islands
Jensa Kannuberg Tórolvsdóttir



30-11-2020Wales
Natasha Marie Harding
Rachel Susan Rowe
Jessica Anne Fishlock
3-0Belarus


TBDNorwayBelarus

Group D

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Spain871048-122Final tournament
Czech Republic851224-916Play-offs
Poland842316-514
Moldova81073-433
Azerbaijan81072-350
30-08-2019Moldova





0-7Czech Republic
Katerina Svitkova (2)
Petra Bertholdova
Lucie Martinkova
Klara Cahynova
Andrea Staskova
Lucie Vonkova
04-10-2019 Spain
Patricia Guijarro Gutierrez
Virginia Torrecilla
Aitana Bonmati (2)
4-0Azerbaijan



08-10-2019 Czech Republic
Lucie Vonkova




1-5Spain
Jana Sedlackova (og)
Maria Francesca Caldentey
Aitana Bonmati Conca
Irene Paredes
Jennifer Hermoso
07-11-2019Azerbaijan


0-4Czech Republic
Lucie Vonkova (2)
Andrea Staskova
Kamila Dubcova
10-11-2019Moldova
Carolina Tabur
Natalia Munteanu (2)
3-1Azerbaijan
Dorofeeva
12-11-2020Poland 0-0Spain
07-03-2020Poland
Aleksandra Sikora
Ewa Pajor (3)
Katarzyna Daleszczyk
5-0Moldova


11-03-2020Azerbaijan


0-5Poland
Aleksandra Sikora (2)
Ewa Pajor (2)
Agata Tarczynska
18-09-2020Czech Republic0-0Poland
19-09-2020Moldova





0-9Spain
Lucia Garcia Cordoba (2)
Anastasia Sivolobova (og)
Maria Francisca Caldentey (3)
Jennifer Hermoso
Alba Maria Redondo
Patricia Guijarro
22-09-2020Poland

0-2Czech Republic
Andrea Staskova
Kamila Dubcova
23-10-2020Poland
Małgorzata Mesjasz
Weronika Zawistowska (2)
3-0Azerbaijan
23-10-2020Spain
Esther González
Patricia “Patri” Guijarro
Aitana Bonmatí 
Alexia Putellas
4-0Czech Republic



27-10-2020Moldova


0-3Poland
Dominika Kopinska
Adriana Achcinska
Paulina Dudek
27-10-2020Czech Republic
Klára Cahynová
Tereza Krejčiříková
Tereza Szewieczková
3-0Azerbaijan


27-11-2020Spain
Aitana Bonmatí (2)
Jennifer Hermoso (3)
María Caldentey
Dumitrița Prisăcari (og)
Alexia Putellas
Patricia “Patri” Guijarro
Eva María Navarro
10-0Moldova






01-12-2020Czech Republic
Andrea Stašková (2)
Klára Cahynová
Jana Petříková
Kateřina Svitková
Kamila Dubcová
Miroslava Mrázová (og)
7-0Moldova





18-02-2021Azerbaijan




0-13Spain
Esther González (5)
Jennifer Hermoso (5)
María Francesca Caldentey
Eva María Navarro
Nerea Eizagirre Lasa
23-02-2021Azerbaijan
Aysun Aliyeva
1-0Moldova
23-02-2021Spain
Esther González (2)
Mapi Leon
3-0Poland

Group E

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Finland871024-222Final tournament
Portugal861110-219Final tournament
if among three best runners-up
(play-offs otherwise)
Scotland840426-512
Albania81057-213
Cyprus80080-370
30-08-2019Scotland
Claire Emslie
Kim Little (5)
Jane Ross
Caroline Weir
8-0Cyprus



02-09-2019Albania

0-3Finland
Linda Sallström (2)
Heidi Kollanen
04-10-2019Albania
0-1Portugal
Jessica Silva
08-10-2019Finland
Anna Asa Westerlund
Heidi Kollanen
Sanni Maija Franssi
Ria Noora Minerva Öling
Linda Charlotte Sallström (4)
8-1Albania
Natalia Kuikka (og)



07-11-2019Finland
Linda Charlotte Sallström
Emmi Alanen
Natalia Kuikka
Emma Koivisto
4-0Cyprus



08-11-2019Albania




0-5Scotland
Claire Emslie
Jane Ross
Erin Cuthbert
Hannah Godfrey
Christie Murray
12-11-2019Portugal
Claudia Teresa Pires Neto
1-1Finland
Linda Charlotta Sallström
11-03-2020Cyprus

0-2Albania
Megi Doci
Zelfie Bajramaj
23-10-2020Cyprus


0-3Portugal
Cláudia Teresa Pires
Diana Micaela Abreu de Sousa e Silva
Ana Capeta
23-10-2020Scotland
Rachel Louise Corsie
Caroline Weir (2)
3-0 Albania

27-10-2020Finland
Eveliina Summanen
1-0Scotland
27-10-2020Portugal
Chara Charalambous (og)
1-0Cyprus
27-11-2020Albania
Suada Jashari
Megi Doci
Lucie Gjini
Kristina Maksuti
4-0Cyprus



27-11-2020Portugal
Ana Catarina Marques Borges
1-0Scotland
01-12-2020Scotland
0-1Finland
Amanda Rantanen
01-12-2020Portugal
Ana Capeta
1-0Albania
19-02-2021Cyprus





0-10Scotland
Erin Jacqueline Cuthbert (2)
Martha Thomas (2)
Caroline Elspeth Lillias Weir
Kirsty Hanson
Elizabeth Jane “Lizzie” Arnot
Claire Emslie
Jane Celestina Ross (2)
19-02-2021Finland
Linda Charlotta Sällström
1-0Portugal
23-02-2021Scotland

0-2Portugal
Ana Capeta 
Fátima Alexandra Figueira Pinto
23-02-2021Cyprus




0-5Finland
Emma Wilhelmina Koivisto
Linda Charlotta Sällström
Adelina Viktoria Engman
Kaisa Collin
Juliette Mikaela Kemppi

Group F

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Sweden871040-222Final tournament
Iceland861125-519Final tournament
Slovakia83147-1910
Hungary821511-207
Latvia80082-390
29-08-2019Iceland
Elin Metta Jensen (2)
Hlin Eiriksdottir
Dagny Brynjarsdottir
4-1Hungary
Henrietta Csiszar

02-09-2019Iceland
Elin Metta Jensen
1-0Slovakia
03-09-2019Latvia
Olga Secova


1-4Sweden
Linda Sembranr
Amanda Ilestedt
Caroline Seger
Kosovare Asllani
04-10-2019Latvia
Karlina Miksone
1-2Slovakia
Patricia Hmirova
Jana Vojtekova
04-10-2019 Hungary



0-5Sweden
Magdalena Eriksson
Madelen Janogy (2)
Sofia Jakobsson
Loreta Kullashi
08-10-2019Sweden
Kosovare Asslani
Lina Mota Andrea Hurtig
Linda Sembrant
Gun Nathalie Björn
Emma Stina Blackstenius (2)
Fridolina Rolfö
7-0Slovakia





08-10-2019 Latvia






0-6Iceland
Fanndiss Fridriksdottir (2)
Elin Metta Jensen
Alexandra Johannsdottir
Dagny Brynjarsdottir
Margret Lara Vidarsdottir
08-11-2019Slovakia 0-0Hungary
12-11-2019Hungary
Zsanett Jakabf
Dora Zeller
Evelin Fenyvesi
Pusztai
4-0Latvia



17-09-2020Sweden
Lina Mona Andréa Hurtig (2)
Anna Elin Astrid Anvegård (3)
Magdalena Lilly Eriksson
Amanda Ilestedt
Linda Birgitta Sembrant
8-0Hungary




17-09-2020Iceland
Elín Metta Jensen
Sveindris Jonsdottir (2)
Dagný Brynjarsdóttir (3)
Karlīna Miksone (og)
Alexandra Johansdottir
Karolina Vilhjalmsdottir
9-0Latvia





22-09-2020Latvia


0-5Hungary
Dora Zeller (2)
Sara Pusztai
Lilla Turanyi (2)
22-09-2020Iceland
Elin Metta Jensen
1-1Sweden
Anna Elin Anvegard
22-10-2020 Sweden
Lina Mona Andréa Hurtig
Anna Elin Astrid Anvegård
Olivia Alma Charlotta Schough
Magdalena Lilly Eriksson
Pauline Louise Hammarlund (2)
Filippa Curmark
7-0Latvia





23-10-2020Hungary
Sára Pusztai
1-2 Slovakia
Patrícia Hmírová
Mária Mikolajová
27-10-2020Slovakia
Patrícia Hmírová (2)
2-0Latvia
27-10-2020Sweden
Eva Sofia Jakobsson
Olivia Alma Charlotta Schough
2-0Iceland

26-11-2020Slovakia
Maria Mikolajova 
1-3Iceland
Berglind Thorvaldsdóttir
Sara Bjork Gunnarsdottir (2)
01-12-2020Hungary
0-1Iceland
Berglind Björg Þorvaldsdóttir
01-12-2020Slovakia




0-6Sweden
Ingrid Filippa Angeldal (2)
Linda Birgitta Sembrant 
Fridolina Rolfö
Jonna Ann-Charlotte Andersson
Rebecka Blomqvist

Group G

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
France871044-016Final tournament
Austria861122-316Final tournament
if among three best runners-up
(play-offs otherwise)
Serbia840421-1212
North Macedonia82068-393
Kazakhstan80082-430
01-09-2019Kazakhstan


0-3Serbia
Milica Mijatoviç
Allegra Poljak
Tijana Matiç
03-09-2019Austria
Laura Feiersinger
Hickelsberger
Barbara Dunst
3-0North Macedonia


02-10-2019North Macedonia
Natasha Andonova (2) 
Gentjana Rochi (2)
4-1Kazakhstan
Yulia Myasnikova
05-10-2019North Macedonia



0-6Serbia
Dina Blagojevic (2)
Tijana Filipoviç
Marija Vukoviç (2)
Dejana Stefanoviç
08-10-2019 Kazakhstan


0-3France
Valerie Gauvin
Eugenie Le Sommer
Marie-Antoinette Oda Katoto
08-10-2019 Serbia
0-1Austria
Nicole Billa
08-11-2019North Macedonia


0-3Austria
Nicole Billa
Sarah Zadrazil
Barbara Dunst
09-11-2019France
Amel Majri (3)
Grace Geyoro
Marie-Antoinette Katoto
Viviane Asseyi
6-0Serbia



12-11-2019Austria
Hickelsberger-Füller (4)
Nicole Billa (3)
Laura Feiresinger
Sarah Zadrazil
9-0Kazakhstan



06-03-2020Serbia
Allgera Poljak (2)
Tijana Filipoviç (2)
Nevena Damjanoviç
Jelena Cankoviç
Marija Radojicic
8-1North Macedonia
Gentjana Rochi



18-09-2020Serbia

0-2France
Andela Frajtovic (og)
Amel Majri
22-09-2020Kazakhstan



0-5Austria
Nicole Billa
Barbara Dunst (2)
Verena Aschauer
Sarah Puntigam
22-09-2020North Macedonia




0-7France
Marie-Antoinette Katoto
Viviane Asseyi
Eugenie Le Sommer (2)
Elisa De Almeida (2)
Marion Torrent
23-10-2020 France
Valérie Gauvin
Eugenie Le Sommer (4)
Elisa De Almeida
Kadidiatou Diani
Viviane Asseyi
Grace Geyoro (2)
Delphine Cascarino
11-0North Macedonia






24-10-2020Serbia
Miljana Ivanović
Tijana Filipović
Nevena Damjanović
Mina Cavic
4-1Kazakhstan
Begaim Kirgizbaeva


27-10-2020Austria0-0France
27-11-2020Kazakhstan

0-3North Macedonia
Gentjana Rochi (2)
Elma Shemsovikj
27-11-2020France
Wéndèleine Thérèse Renard
Marie-Antoinette Oda Katoto (2)
3-0Austria

01-12-2020France
Èlisa de Almeida
Èlisa de Almeidai (2)
Marie-Antoinette Oda Katoto (2)
Kenza Dali 
Ève Josette Noelle Périsset
Delphine Cascarino
Emelyne Ann-Emmanuelle Laurent
Perle Morroni
Sandy Baltimore
Clara Matéo
12-0Kazakhstan









01-12-2020Austria
Nicole Billa
1-0Serbia

Group H

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Belgium870137-519Final tournament
Switzerland861120-618Final tournament
if among three best runners-up
(play-offs otherwise)
Romania840413-1612
Croatia82157-194
Lithuania80081-320
29-08-2019Lithuania
Dovile Gaileviciute
1-2Croatia
Isabella Dujmenovic
Kristina Nevrkla
03-09-2019Switzerland
Milda Liuzinaite (og)
Fabienne Humm
Ramona Bachmann
Ana-Maria Crnogorcevic
4-0Lithuania



03-09-2019Belgium
Janice Cayman (3)
Tine De Caigny
Laura Deloose
Davinia Vanmechelen
6-1Croatia



04-10-2019Lithuania


0-3Switzerland
Ana Maria Crnogorcevic
Rahel Marianne Kiwic
Vestina Neverdauskaite (og)
08-10-2019 Romania
0-1Belgium
Laura De Neve
08-10-2019 Switzerland
Ana Maria Crnogorcevic
Geraldine Reuteler
2-0Croatia

08-11-2019Romania
Stefania Vatafu
Vestina Neverdaustaike
Andrea Voicu
3-0Lithuania


08-11-2019 Croatia
Anela Lubina

1-4Belgium
Tessa Wullaert
Davina Philtjens (2)
Tine De Caigny
12-11-2019 Switzerland
Ramona Bachmann (3)
Ana-Maria Crnogorcevic
Fabienne Valeria Humm
Fölmli
6-0Romania



12-11-2019 Belgium
Tine De Caigny (5)
Algimante Mikutaite (og)
6-0Lithuania

18-09-2020Belgium
Tessa Wullaert (3)
Janice Cayman
Elena Dhont
Justine Vanhaevermaet
6-1Romania
Laura Roxana Rus


18-09-2020Croatia
Ivana Rudelić 
1-1Switzerland
Ramona Bachmann
22-09-2020 Romania
Iva Landeka (og)
Mara Batea
Andrea Herczeg
Laura Roxana Rus
4-1Croatia
Ivana Rudelić


22-09-2020Switzerland
Malin Gut
Alisha Lehmann
2-1Belgium
Tessa Wullaert 
23-10-2020Lithuania


0-4Romania
Ştefania Iuliana Vătafu (2)
Laura Roxana Rus
Ana Maria Vlădulescu
27-10-2020Romania

0-2Switzerland
Ana-Maria Crnogorcevic
Coumba Sow
27-10-2020Lithuania




0-9Belgium
Tessa Wullaert (3)
Milda Liužinaitė (og)
Gabija Gedgaudaitė (og)
Tine De Caigny (3)
Marie Minnaert
27-11-2020Croatia
Kristina Šundov
1-0Lithuania
01-12-2020Belgium
Tine De Caigny (2)
Tessa Wullaert
Janice Cayman
4-0Switzerland


23-02-2021Croatia
0-1Romania
Mihaela Ciolacu

Group I

TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
Germany880037-024Final tournament
Ukraine850310-715Play-offs
Republic of Ireland841314-2013
Greece82156-157
Montonegro80081-260
31-08-2019Germany
Svenja Huth
Alexandra Popp (3)
Klara Bühl (2)
Sara Doorsoun
Turid Knaak
Lea Schüller
Linda Dallmann
10-0Montonegro






03-09-2018Ukraine





0-8Germany
Sara Dabritz (3)
Lina Magull
Felicitas Rauch
Lena Oberdorf
Svenja Huth
Leonie Maier
03-09-2019Republic of Ireland
Tyler Toland
Katie McCabe
2-0Montonegro

05-10-2019Germany
Lina Magull (3)
Klara Bühl (3)
Giulia Ronja Gwinn
Melanie Leupolz
8-0Ukraine



08-10-2019Greece




0-5Germany
Klara Bühl
Alexandra Popp
Lena Oberdorf
Sandra Starke
Pauline Bremer
08-10-2019Republic of Ireland
Katie McCabe
Rianna Lauren Jarrett
Lyubov Shmatko (og)
3-2Ukraine
Lyubov Shmatko
Olha Ovdiychuk
06-11-2019Montonegro


0-4Greece
Danai-Eleni Sidira (2)
Kristiana Kokoviadou
Thomai Vardali
12-11-2019Greece
Anastasia Spyridonidou
1-1Republic of Ireland
Amber Barrett
05-03-2020Republic of Ireland
Diane Caldwell
1-0Greece
11-03-2020Montonegro


0-3Republic of Ireland
Diane E. Caldwell
Katie McCabe
Denise O’Sullivan
18-09-2020Montonegro
Medina Dešić

1-3Ukraine
Daryna Apanashchenko
Nadiia Kunina
Slađana Bulatović (og)
19-09-2020Germany
Marina Hegering
Dzsenifer Marozsán
Lea Schüller
3-0Republic of Ireland


22-09-2020Montonegro


0-3Germany
Laura Freigang 
Melanie Leupolz
Sydney Lohmann
22-09-2020Ukraine
Nicole Kozlova (2)
Darya Kravets
Daryna Apanashchenko
4-0Greece


22-10-2020Greece
Eleni Markou
1-0Montonegro
23-10-2020Ukraine
Áine Marie O’Gorman (og)
1-0Republic of Ireland
27-10-2020Greece


0-4Ukraine
Nadiia Kunina
Darya Kravets (2)
Natiya Pantsulaya
27-11-2020Germany
Marina Hegering
Laura Freigang (3)
Linda Dallmann
Paulina Käte Krumbiegel
6-0Greece



01-12-2020Ukraine
Olha Basanska
Nadiia Kunina
2-1Montonegro
Jasna Đoković
01-12-2020Republic of Ireland
Katie McCabe
1-3Germany
Lina Maria Magull
Tabea Waßmuth (2)

Ranking of second-placed teams

Grp.TeamPld.WDLGoalsPts.Qualification
FIceland (Q)861125-519Final tournament
GAustria861122-319Final tournament
HSwitzerland861120-619Final tournament
ARussia860216-618Play Offs
DCzech Republic851224-916Play Offs
Bİtaly751118-516Play Offs
EPortugal65108-116Play Offs
IUkraine850316-2115Play Offs
CNorthern Ireland842217-1714Play Offs

Play-offs

Team 1Agg.Team 21st leg2nd leg
TBDTBD5–13 Apr ’215–13 Apr ’21
TBDTBD5–13 Apr ’215–13 Apr ’21
TBDTBD5–13 Apr ’215–13 Apr ’21