Normal Sezon Puan Durumu

A GRUBU        
SR.TAKIMLAROGMASYSPUAN
1.ANADOLU EFES161511485105131
2.FENERBAHÇE BEKO161511400111731
3.TOFAŞ16971219117425
4.GELİŞİM KOLEJİ16881235120924
5.TÜRK TELEKOM16881265126024
6.TAC NEF16791247125623
7.GALATASARAY165111137120421
8.AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL164121021125120
9.AFYON BELEDİYESİSPOR16115986147317
B GRUBU
SRTAKIMLAROGMASYSPUANAÇIKLAMA
1.BANVİT BASKETBOL181711456109735
2.PINAR KARŞIYAKA181531358110633
3.DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL181441343116232
4.TED ANKARA KOLEJLİLER181081266122428
5.BEŞİKTAŞ18991262127927
6.İSTANBUL BBSK188101144118926
7.GAZİANTEP BASKETBOL187111088119525
8.BAHÇEŞEHİR KOLEJİ185131160131923
9.ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL184141081118522
10.SELÇUKLU BASKETBOL181171037143919

Final Grubu Puan Durumu

SRTAKIMLAROGMASYSPUANAÇIKLAMA
1.BANVİT BASKETBOL222021863148142PLAY OFF
2.ANADOLU EFES221751799151439PLAY OFF
3.FENERBAHÇE BEKO221751758154239PLAY OFF
4.PINAR KARŞIYAKA221571633145837PLAY OFF
5.TED ANKARA KOLEJLİLER221391705163535PLAY OFF
6.DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL2212101617153934PLAY OFF
7.TOFAŞ2210121533166132PLAY OFF
8.TÜRK TELEKOM227151719190929PLAY OFF
9.BEŞİKTAŞ227151545170129
10.TAC NEF227151700187229
11.GELİŞİM KOLEJİ225171529178727
12.İSTANBUL BBSK222201395169724

Play Off Maçları

TarihSalon/Yer1. TakımSkor2.Takım
28-04-2019
06-05-2019
Ankara Atatürk Spor Salonu
Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu
Türk Telekom81-99
67-111
Banvit
29-04-2019
06-05-2019
Tofaş Spor Salonu
Ahmet Cömert Spor Salonu
Tofaş63-96
59-89
Anadolu Efes
30-04-2019
05-05-2019
Ayhan Şahenk Spor Salonu
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
Darüşşafaka74-99
90-106
F.Bahçe BEKO
03-05-2019
06-05-2019
Ted Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
TED Ankara Kolejliler77-64
50-79
Pınar Karşıyaka

Final Four / İstanbul

Tarih Salon1.TakımSkor2.Takım
10-05-2019Sinan Erdem SSBanvit Basketbol67-59Pınar Karşıyaka
10-05-2019 Sinan Erdem SS Anadolu Efes82-80F.Bahçe BEKO

3/4 Maç

Tarih Salon1.TakımSkor2.TakımAçıklama
11-05-2019Sinan Erdem SS Pınar Karşıyaka 62-85F.Bahçe BEKO

Final

Tarih Salon1.TakımSkor2.TakımAçıklama
11-05-2019Sinan Erdem SS Banvit Basketbol 91-68Anadolu Efes Banvit Basketbol
Şampiyon

Sıralama

TakımAçıklama
Banvit BasketbolŞampiyon
Anadolu Basketbolİkinci
F.Bahçe BEKOÜçüncü
Pınar KarşıyakaDördüncü

Ödüller

En Değerli Oyuncu (MVP)Alperen Şengün (Banvit Basketbol)
En Çok Oyuncu Gelişimi Ödülü Mahir Bayrak (Gaziantep Basketbbol)
Mehmet Baturalp En Başarılı Antrenörü ÖdülüSerhan Aydanırığ (F,Bahçe BEKO)

Şampiyon Takım

Banvit Basketbol (Şampiyon)
Alperen Şengün, Arda Çete, Atakan Erdek, Boran Güler, Celal Evran, Eray Akyüz, Fatih Mehmet Bardak, Furkan Haltalı, Hakan Sayılı, Meriç Arda Özyurtlu, Mert Atasoy, Ömer Altun, Önder Altun, Sadık Emir Kabaca, Sezgin Akcınlı Başantrenör : Engin KÖMEÇ

Basketbol Gençler Ligi