Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali – Tenis

Tek Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011 Trabzon, TürkiyeElias Wondwosen (İsveç)Daniil Medvedev (Rusya)Clement Geens (Belçika)
2013 Utrecht, HollandaMarko Osmakcic (İsviçre)Matthias Haim (Avusturya)Stefanos Tsitsipas (Yunanistan)
2015 Tbilisi, GürcistanAdrian Andreev (Bulgaristan)Yshai Oliel (İsrail)Tibo Colson (Belçika)
2017 Györ, MacaristanLorenzo Rottoli (İtalya)Nicholas David Ionel (Romanya)Dawid Taczala (Polonya)
2019 Baku, AzerbaycanDaniel Mérida (İspanya) Vilius Gaubas (Litvanya) Niccolò CiavarellaI (İtalya)
2022 Banská Bystrica, SlovakyaJan Kumštát (Çek Cumhuriyeti)Sergio Planella Hernandez (İspanya) Tom Sickenberger (Almanya)

Çift Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011 Trabzon, TürkiyePolonya
Phillip Gresk
Kamil Majchrzak
Çek Cumhuriyeti
Pavel Staubert
Jaroslav Vondrasek
Belçika
Clement Geens
Omar Salman
2013 Utrecht, HollandaAlmanya
Jannik Paul Giesse
Louis Wessels
Estonya
Kristofer Siimar
Mattias Siimar
Polonya
Filip Malbasic
Kacper Zuk
2015 Tbilisi, Gürcistanİtalya
Gabriele Bosio
Riccardo Perin
İsrail
Roi Ginat
Yshai Oliel
Çek Cumhuriyeti
Evžen Holiš
Tomáš Macháč
2017 Györ, MacaristanİtalyaRusyaPolonya
2019 Baku, AzerbaycanÇek Cumhuriyeti
Hynek Bartoň
Matthew Donald
Polonya
Olaf Pieczkowski
Filip Pieczonka
İspanya
Daniel Mérida
Pedro Ródenas
2022 Banská Bystrica, SlovakyaPrograma dahil edilmedi.

Tek Kadınlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011 Trabzon, TürkiyeJeļena Ostapenko (Letonya)Ulyana Ayzatulina (Rusya)Kateřina Siniaková (Çek Cumhuriyeti)
2013 Utrecht, HollandaViktoria Kuzmova (Slovakya)Daria Kruzhkova (Rusya)Anastasia Detiuc (Moldova)
2015 Tbilisi, GürcistanLucie Kaňková (Çek Cumhuriyeti)Taisiya Pachkaleva (Rusya)Selma Cadar (Romanya)
2017 Györ, MacaristanClara Tauson (Danimarka)Avelina Sayfetdinova (Rusya)Sinja Viola Kraus (Avusturya)
2019 Baku, AzerbaycanMatilda Mutavdzic (Büyük Britanya) Maria Sholokhova (Rusya) Dominika Šalková (Çek Cumhuriyeti)
2022 Banská Bystrica, SlovakyaRenáta Jamrichová (Slovakya)Philippa Farber (Almanya)Eva Ionescu (Romanya)

Çift Kadınlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011 Trabzon, TürkiyeÇek Cumhuriyeti
Kristýna Roučková
Kateřina Siniaková
İtalya
Deborah Chiesa
Beatrice Lombardo
Litvanya
Justina Mikulskytė
Akvilė Paražinskaitė
2013 Utrecht, HollandaSlovakya
Viktoria Kuzmova
Tereza Mihalikova
Almanya
Anna Gabric
Vivian Wolff
Gürcistan
Ana Akhalkatsi
Mariam Bolkvadze
2015 Tbilisi, GürcistanSlovenya
Kaja Juvan
Nika Radišič
Romanya
Selma Cadar
Andreea Prisăcariu
İsviçre
Leonie Küng
Simona Waltert
2017 Györ, MacaristanRusyaSloveniaEstonya
2019 Baku, AzerbaycanBelarus
Evialina Laskevich
Maryia Stsetsevich
Rusya
Ekaterina Maklakova
Maria Sholokhova
Çek Cumhuriyeti
Linda Klimovičová
Dominika Šalková
2022 Banská Bystrica, SlovakyaPrograma dahil edilmedi.

Karışık Çiftler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022 Banská Bystrica, SlovakyaSlovakya
Renáta Jamrichová
Daniel Balaščák
Romanya
Eva Ionescu
Gabriel Ghetu
Polonya
Antonina Czajka
Alan Wazny