Sarıyer Belediyesi

Sarıyer Belediyespor, Sarıyer’de kurulmuş kadın voleybol takımıdır. Takım, 2020-2021 sezonunda Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele etmektedir. Maçlarını Bahçeköy Spor Salonu’nda oynamaktadır.

{{{ad}}} arması
Tam adı Sarıyer Belediyesi (kadın voleybol takımı)
Lig Misli.com Sultanlar Ligi
Kuruluş 1990
Salon Bahçeköy Spor Salonu
Yer Sarıyer, İstanbul
Renkler Mavi/Beyaz
Web sariyervoleybol.org

Başarıları

  • Türkiye 2.Ligi:
    • Şampiyonluk : 2011–12
  • Türkiye 3.Ligi:
    • Şampiyonluk : 2010–11

Takım Kadrosu

2018/2019 Takım Kadrosu2019/2020 Takım Kadrosu2020/2021 Takım Kadrosu
Baş Antrenör : Alper Erdoğuş
(Sezon sonu ayrıldı)
Baş Antrenör : Gökhan R.GökşenBaş Antrenör : Gökhan R.Gökşen
Elif Uzun
Nilüfer Bld. (July 2019)
Gizem Çerağ Düzeltir
Salihli Bld. (July 2019)
Gizem Çerağ Düzeltir
Gizem Mısra AşçıGizem Mısra Aşçı Gizem Mısra Aşçı
Ecenur AksoyEcenur Aksoy Ecenur Aksoy
Ece Tan
Free Agent (July 2019)
Ezgi Derin Taşdemir
Junior Team (July 2019)
İstanbul BSK (Haziran 2020)
Şeyma Nur Akbulut
Çanakkale Bld. (July 2020)
Gülbahar Karagöz
Samsun Anakent (July 2019)
Aleyna Aşık
Junior Team (July 2019)
Dominika Krystyna Strumilo (Belgium)
Olimpia Teodora Ravenna (July 2020)
Sinem BayazıtSinem Bayazıt Sinem Bayazıt
Ceren Gökkaya
Free Agent (July 2019)
Miniriye Vatansever
B.Çekmece Voleybol (July 2019)
Miniriye Vatansever
Melis Katipoğlu
Göztepe (July 2019)
Ayça Tokat
Junior Team (July 2019)
İstanbul BSK (Haziran 2020)
Dilara Bilge
İlbank (July 2020)
Elif Yaren Akdoğdu
Merinos SK (July 2019)
Hande Naz Şimşek
Halkbank (July 2019)
Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübü (July 2020)
İkbal Merve Albayrak 
Nilüfer Belediyesi (May 2020)
Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)
Ceren Nur DomacCeren Nur Domac Ayshan Abdulazimova (Azerbaijan)
Vasas Obuda (Mayıs 2020)
Cağla Erdem RızvanoğluCağla Erdem RızvanoğluCağla Erdem
Ankara PTT (Mayıs 2021)
Aslı Çelikkol
American University (July 2019)
Işıl Öz
Kale 1957 (Mayıs 2020)
İrem Çor
Lardini Filottrano (Mayıs 2020)
Dajana Boskoviç (Serbia)
Kuzeyboru (July 2019)
Madison Rigdon (USA)
Bosca San Bernardo Cuneo (Mayıs 2020)
Eczacıbaşı VİTRA (Şubat 2021)
Ece Emrullah
Mehmet Erdem Marmara Akademi (July 2019)
Yaren Hatipoğlu
Kale 1957 (Mayıs 2020)
Bolu Bld. (Ocak 2021)
Katerina Zhidkova (Azerbaycan)
Nilüfer Bld. (Ağustos 2020)
Békéscsabai Röplabda SE (Ocak 2021)
Selmin Karahan
Mehmet Erdem Marmara Akademi (29 Ocak 2021)