Sarıyer Belediyesi

Sarıyer Belediyespor, Sarıyer’de kurulmuş kadın voleybol takımıdır. Takım, 2020-2021 sezonunda Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele etmektedir. Maçlarını Bahçeköy Spor Salonu’nda oynamaktadır.

{{{ad}}} arması
Tam adı Sarıyer Belediyesi (kadın voleybol takımı)
Lig Misli.com Sultanlar Ligi
Kuruluş 1990
Salon Bahçeköy Spor Salonu
Yer Sarıyer, İstanbul
Renkler Mavi/Beyaz
Web sariyervoleybol.org

Başarıları

  • Türkiye 2.Ligi:
    • Şampiyonluk : 2011–12
  • Türkiye 3.Ligi:
    • Şampiyonluk : 2010–11

Takım Kadrosu

2018/2019 Takım Kadrosu2019/2020 Takım Kadrosu2020/2021 Takım Kadrosu2021/2022 Takım Kadrosu2021/2022 Takım Kadrosu
Baş Antrenör : Alper Erdoğuş
(Sezon sonu ayrıldı)
Baş Antrenör : Gökhan R.GökşenBaş Antrenör : Gökhan R.GökşenBaş Antrenör : Gökhan R.Gökşen
Sezon sonu ayrıldı.
Baş Antrenör : Hasan Çelik
(Mayıs 2022-devam)
Elif Uzun
Nilüfer Bld. (July 2019)
Gizem Çerağ Düzeltir
Salihli Bld. (July 2019)
Gizem Çerağ Düzeltir
Mert Grup Sigorta (Haziran 2021)
Ecem Aknam Alıcı
Aydın BŞB. (Ağustos 2021)
Gizem Mısra AşçıGizem Mısra Aşçı Gizem Mısra Aşçı
Karayolları SK (Mayıs 2021)
Begüm Hepkaptan
Merinos SK (Mayıs 2021)
Begüm Hepkaptan
Ecenur AksoyEcenur Aksoy Ecenur Aksoy
Nilüfer Belediyespor (Ağustos 2021)
Sezen Keskekoğlu
G. Saray
(Ağustos 2021)
Ece Tan
Free Agent (July 2019)
Ezgi Derin Taşdemir
Junior Team (July 2019)
İstanbul BSK (Haziran 2020)
Şeyma Nur Akbulut
Çanakkale Bld. (July 2020)
İlbank (Mayıs 2021)
Merve Tanıl
Nilüfer Belediyesi (Mayıs 2021)
Merve Tanıl
Gülbahar Karagöz
Samsun Anakent (July 2019)
Aleyna Aşık
Junior Team (July 2019)
Dominika Krystyna Strumilo (Belgium)
Olimpia Teodora Ravenna (July 2020)
Yeşilyurt (Eylül 2021)
Hanife Nur Özaydınlı
THY (Ağustos 2021)
Hanife Nur Özaydınlı
Sinem BayazıtSinem Bayazıt Sinem Bayazıt
İlbank (Mayıs 2021)
Tuna Aybüke Cetinay
Sistem9 Yeşilyurt (Mayıs 2021)
Ayrıldı (28-01-2022)
Aslı Tecimer 
Adam Voleybol (Mayıs 2022)
Ceren Gökkaya
Free Agent (July 2019)
Miniriye Vatansever
B.Çekmece Voleybol (July 2019)
Miniriye Vatansever
Serbest (Temmuz 2021)
Ada Germen
THY (Nisan 2021)
THY (29-12-2021)
Işıl Öz
Kuzeyboru
(Mayıs 2022)
Melis Katipoğlu
Göztepe (July 2019)
Ayça Tokat
Junior Team (July 2019)
İstanbul BSK (Haziran 2020)
Dilara Bilge
İlbank (July 2020)
Çukurova Belediyespor (Ağustos 2021)
Aleksandra Crncevic (Sırbistan)
Partizan Beograd (Ağustos 2021)
Kimberly Drewniok (Almanya)
ASPTT Mulhouse (Mayıs 2022)
Elif Yaren Akdoğdu
Merinos SK (July 2019)
Hande Naz Şimşek
Halkbank (July 2019)
Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübü (July 2020)
İkbal Merve Albayrak 
Nilüfer Belediyesi (May 2020)
Mert Grup Sigorta (Ağustos 2021)
Hande Naz Şimşek
Naç Gençlik Kalespor (Ağustos 2021)
Ayrıldı (01-02-2022)
Su Zent
Galatasaray HDI Sigorta
(Mayıs 2022)
Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)Nikalina Bashnakova (Azerbaijan)
1. MCM-Diamant KNRC (Haziran 2021)
Lila Şengün (Libero)
F. Bahçe (Mayıs 2021)
Lila Şengün (Libero)
Ceren Nur DomacCeren Nur Domac Ayshan Abdulazimova (Azerbaijan)
Vasas Obuda (Mayıs 2020)
Vasas Óbuda (Eylül 2021)
Gülce Güçtekin (Libero)
F. Bahçe (Mayıs 2021)
Wisconsin Univ. (Mayıs 2022)
Aleyna Vence
İstanbul BBSB
(Mayıs 2022)
Cağla Erdem RızvanoğluCağla Erdem RızvanoğluCağla Erdem Rızvanoğlu
PTT Spor (Mayıs 2021)
Naya Crittenden (ABD)
Dresdner SC (Mayıs 2021)
Athletes Unlimited Pro League (23-12-2021)
Cağla Erdem
PTT (Mayıs 2022)
Aslı Çelikkol
American University (July 2019)
Işıl Öz
Kale 1957 (Mayıs 2020)
İrem Çor
Lardini Filottrano (Mayıs 2020)
Türk hava Yolları (Mayıs 2021)
Pelin Eroktay
Eczacıbaşı II (Ağustos 2021) Kiralık
Kiralık döndü (Mayıs 2022)
Simay Kurt
PTT (Mayıs 2022)
Dajana Boskoviç (Serbia)
Kuzeyboru (July 2019)
Madison Rigdon (USA)
Bosca San Bernardo Cuneo (Mayıs 2020)
Eczacıbaşı VİTRA (Şubat 2021)
Ajcharaporn Kongyot (Tayland)
Jakarta BNI46 (Ağustos 2021)
Ajcharaporn Kongyot (Tayland)
Ece Emrullah
Mehmet Erdem Marmara Akademi (July 2019)
Yaren Hatipoğlu
Kale 1957 (Mayıs 2020)
Bolu Bld. (Ocak 2021)
Büşra Cansu Kılıçlı
Serbest (Aralık 2021)
Büşra Cansu Kılıçlı
Katerina Zhidkova (Azerbaycan)
Nilüfer Bld. (Ağustos 2020)
Békéscsabai Röplabda SE (Ocak 2021)
Adlın Kaymaz
Bahçelievler Voleybol (Şubat 2022)
Merve Nezir
Karayolları SK (Mayıs 2022)
Selmin Karahan
Mehmet Erdem Marmara Akademi (29 Ocak 2021)
Istanbul BBSK (Haziran 2021)
Chatchu-On Moksri (Tayland)
Nakhon Ratchasima The Mall (Kasım 2021)
Chatchu-On Moksri (Tayland)