PlusLiga

  Winners 
AZS-AWF Warszawa14
Skra Bełchatów9
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle9
Legia Warszawa8
Resovia7
AZS Częstochowa6
AZS Olsztyn5
AZS Warszawa5
Gwardia Wrocław3
Hutnik Nowa Huta2
Morze Bałtyk Szczecin2
Płomień Milowice2
AZS Wrocław2
ŁKS Łódź2
Jastrzębski Węgiel2
Cracovia1
AZS Wilno1
Sokół II Lwów1
Polonia Warszawa1
YMCA Łódź1
Społem Warszawa1
Płomień Sosnowiec1
SezonŞampiyon Takım
(Baş Antrenör)
Final SkorFinalist
1929YMCA ŁódźAZS Warszawa
1930AZS WarszawaAbsolwenci Łódź
1931Łódzki KSAZS Warszawa
1932Łódzki KSAZS Warszawa
1933CracoviaOgnisko Wilno
1934AZS WarszawaCracovia
1935AZS WarszawaAZS Wilno
1936Not Held
1937Polonia WarszawaAZS Warszawa
1938AZS WilnoAZS Warszawa
1939 Sokół II LwówCresovia Grodno
1940-45Not Held
1946Społem WarszawaAZS Warszawa
1947AZS WarszawaAZS Łódź
1948AZS WrocławSKS Warszawa
1949AZS WarszawaAZS Wrocław
1950AZS WrocławSpójnia Gdańsk
1951Not Held
1952AZS-AWF WarszawaGwardia Wrocław
1953AZS-AWF WarszawaGwardia Warszawa
1954AZS-AWF WarszawaGwardia Wrocław
1955AZS-AWF WarszawaGwardia Wrocław
1956AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1957AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1958AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1959AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1960AZS-AWF WarszawaGórnik Katowice
1961AZS-AWF WarszawaGórnik Katowice
1962Legia WarszawaAZS-AWF Warszawa
1963AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1964Legia WarszawaGwardia Wrocław
1965AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1966AZS-AWF WarszawaLegia Warszawa
1967Legia WarszawaAZS-AWF Warszawa
1968AZS-AWF WarszawaHutnik Nowa Huta
1969Legia WarszawaHutnik Nowa Huta
1970Legia WarszawaAZS-AWF Warszawa
1971ResoviaLegia Warszawa
1972ResoviaAZS Olsztyn
1973AZS OlsztynResovia
1974ResoviaAZS Olsztyn
1975ResoviaPłomień Milowice
1976AZS OlsztynPłomień Milowice
1977Płomień MilowiceAZS Olsztyn
1978AZS OlsztynHutnik Nowa Huta
1979Płomień MilowiceHutnik Nowa Huta
1980Gwardia WrocławAZS Olsztyn
1981Gwardia WrocławLegia Warszawa
1982Gwardia WrocławLegia Warszawa
1983Legia Warszawa
Hubert Aleksander Wagner
Gwardia Wrocław
1984Legia WarszawaGwardia Wrocław
1985Morze Bałtyk SzczecinLegia Warszawa
1986Legia WarszawaMorze Bałtyk Szczecin
1987Morze Bałtyk SzczecinHutnik Nowa Huta
1988Hutnik Nowa HutaMorze Bałtyk Szczecin
1989Hutnik Nowa HutaAZS Olsztyn
1990AZS CzęstochowaHutnik Nowa Huta
1991AZS OlsztynAZS Częstochowa
1992AZS OlsztynAZS Częstochowa
1993AZS CzęstochowaAZS Olsztyn
1994AZS CzęstochowaStal AZS PWSZ Nysa
1995AZS CzęstochowaStal AZS PWSZ Nysa
1996Płomień SosnowiecLegia Warszawa
1997AZS CzęstochowaZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1998ZAKSA Kędzierzyn-KoźleMorze Bałtyk Szczecin
1999AZS CzęstochowaZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2000ZAKSA Kędzierzyn-KoźleGTPS Gorzów Wielkopolski
2001Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle3-0Galaxia Jurajska AZS Bank Częstochowa
2002Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle3-1Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS
2003Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle3-2Galaxia Pamapol Kaffee AZS Częstochowa
2004Ivett Jastrzębie Borynia3-0PZU AZS Olsztyn
2005PGE Skra Bełchatów
Ireneusz Mazur
3-0PZU AZS Olsztyn
2006BOT Skra Bełchatów
Ireneusz Mazur
3-0Jastrzębski Węgiel
2007BOT Skra Bełchatów
Daniel Castellani
3-0Jastrzębski Węgiel
2008PGE Skra Bełchatów
Daniel Castellani
3-0Wkręt-met Domex AZS Częstochowa
2009PGE Skra Bełchatów
Daniel Castellani
3-0Asseco Resovia
2010PGE Skra Bełchatów
Jacek Nawrocki
3-1Jastrzębski Węgiel
2011PGE Skra Bełchatów
Jacek Nawrocki
3-1ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2012Asseco Resovia
Andrzej Kowal
3-1PGE Skra Bełchatów
2013Asseco Resovia
Andrzej Kowal
3-2ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2014PGE Skra Bełchatów
Miguel Ángel Falasca
3-0Asseco Resovia
2015Asseco Resovia
Andrzej Kowal
3-0 SeriTrefl Gdańsk
2016ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Ferdinan
3-0 SeriAsseco Resovia
2017ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Ferdinando De Giorgi
2-0 SeriPGE Skra Bełchatów
2018PGE Skra Bełchatów
Roberto Piazza
2-0 SeriZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2019ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Andrea Gardini
3-0 SeriOnico Warszawa
2020Sezon İptal Edildi.
2021Jastrzębski Węgiel
Andrea Gardini
2-0 SeriZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2022ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Gheorghe Crețu
3-1 SeriJastrzębski Węgiel
2023