MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ

2018-2019 Takım Kadrosu 2019-2020 Takım Kadrosu 2020-2021 Takım Kadrosu2021-2022 Takım Kadrosu
Güncelleme (24-12-2021)
Baş Antrenör : Aydemir AslankayaBaş Antrenör : Aydemir AslankayaBaş Antrenör : Aydemir AslankayaBaş Antrenör : Aydemir Aslankaya
Doğukan Ardıç (Kaleci)
Maliye Milli Piyango (Temmuz 2019)
Doğukan Ardıç (Kaleci)
Karabük Yenişehir GSK (Temmuz 2021)
Cengiz Polat (Kaleci)Cengiz Polat (Kaleci)Cengiz Polat (Kaleci)Cengiz Polat (Kaleci)
Veysel Alkış (Kaleci)Veysel Alkış (Kaleci)
Yeni Mamak GSK (Eylül 2020)
Anılcan Furkan Erdem (Kaleci)
Başkent Akademi SK (July 2020)
Anılcan Furkan Erdem (Kaleci)
Seyhan Belediyesi (Ocak 2022)
İDRİS TAN
Ahi Evran
üniv. (Ocak 2019)
Sergii Rumiantsev
CIP Travel Antalyaspor (July 2019)
Serbest (Haziran 2020)
Doğukan Mete
Karabük Yenişehir GSK (Temmuz 2021)
Hasan Demircan
Serbest (Haziran 2021)
Mert Helvacıoğlu
Ahi Evran üniv. (January 2019)
Mert Helvacıoğlu
Ankara Hentbol İhtisas (Temmuz 2020)
Hasan Baran Tunçer
Başkent Akademi SK (July 2020)
Mihalıççık (Temmuz 2021)
Semih Ayhan
Ümitköy A. İmam Hatip Lisesi SK (Haziran 2021)
AS Hentbol (Ocak 2022)
GÖRKEM ARABACI
Başkent Akademi (September 2019)
Doğan Aslantaş
Serbest (Temmuz 2019)
Emre Ertürk
Spor Toto SK (July 2020)
Emre Ertürk
Mamak Belediyesi GSK (Ocak 2022)
Kaan Furkan BabaoğluKaan Furkan BabaoğluKaan Furkan BabaoğluKaan Furkan Babaoğlu
Selçuk Kalınyar
AS Hentbol (Eylül 2019)
Veli Kara
Spor Toto SK (Haziran 2020)
Ali Rıza Ertürk
Nilüfer Bld. (July 2020)
Ali Rıza Ertürk
Yozgat Bozok Hentbol (Aralık 2021)
SEMİH AYHAN
ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK (January 2020)
Stanislav Petrychko
Serbest (Temmuz 2019)
İbrahim Yekdağ Yılmaz
Spor Toto SK (July 2020)
İbrahim Yekdağ Yılmaz
Mamak Belediyesi GSK (Ocak 2022)
Murat Taha KadayıfçıMurat Taha KadayıfçıMurat Taha KadayıfçıMurat Taha Kadayıfçı
AS Hentbol (Ocak 2022)
Mekselina Eren ErdemMekselina Eren ErdemMekselina Eren ErdemMekselina Eren Erdem
AS Hentbol (Ocak 2022)
Yakup Çakır
Göztepe (Ağustos 2021)
Yaşar Erdem Ateş
Milli Piyango SK (Temmuz 2019)
Yaşar Erdem Ateş
Eskişehir Ormanspor (Ağustos 2021)
ERAL ASLAN
ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK (July 2019)
Adnan Diri
Göztepe (Temmuz 2019)
Serbest (Temmuz 2019)
Sedat Yıldırım
Eskişehir Ormanspor (Ağustos 2021)
VOLKAN ÇALIŞKAN
Güneysu SK (July 2019)
Taha Berk Başakın
Başkent Akademi (January 2020)
Ali Furkan Atasoy
Spor Toto SK (July 2020)
Serbest (Haziran 2021)
BERK ÖZKÖKTEM
ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK (July 2019)
Abdullah Develi
ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK (January 2020)
Taha Tunçer
Serbest (September 2020)
Serbest (Haziran 2021)
Efe KeremEfe Kerem
ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK (January 2020)
Kürşat Dündaroğlu
Karabük Yenişehir GSK (Temmuz 2021)
Ahmet Cemal SerdaroğluAhmet Cemal SerdaroğluAhmet Cemal SerdaroğluAhmet Cemal Serdaroğlu
OUSSEM BOUDJENAH
Serbest (Temmuz 2019)
Burak Canlı
Yozgat Bozok SK (Temmuz 2019)
Burak CanlıBurak Canlı
Kerem Orhun Hacıoğlu Kerem Orhun Hacıoğlu
Köyceğiz Belediyespor (Temmuz 2020)
Emre Öz Emre Öz
Serbest (Temmuz 2020)