Dünya Yıldızlar Eskrim Şampiyonası

Dünya Yıldızlar Eskrim Şampiyonası, Uluslararası Eskrim Federasyonu tarafından 17 yaşına kadar sporcular için düzenlenen Gençler Dünya Şampiyonası ile aynı zamanda ve mekanda düzenlenirler.

Erkekler Bireysel Epee

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017Plovdiv, BulgaristanDavide Di Veroli (İtalya)Ryan Griffiths (ABD) Rafael Zagitov (Rusya)
Jonathan Piskovatskov (ABD)
2018Verona, İtalyaDavide Di Veroli (İtalya) Filippo Armaleo (İtalya) Simone Greco (İtalya)
Seiya Asami (Japonya)
2019Torun, PolonyaEnrico Piatti (İtalya) Dario Remondini (İtalya) Kirill Gurov (Rusya)
Akseli Heinämaa (Finlandiya)
2021Cairo, MısırAntoni Socha (Polonya)Artem Sarkisyan (Rusya)Kim Do-wan (Güney Kore)
Skyler Liverant (ABD)
2022Dubai, BAE

Erkekler Bireysel Foil

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017
Plovdiv, Bulgaristan
Kirill Borodachev (Rusya Vladilav Mylnikov (Rusya) Ivan Troshin (Rusya)
Alessio Di Tommaso (İtalya)
2018Verona, İtalyaYuka Ueno (Japonya) May Tieu (ABD) Delphine DeVore (ABD)
Martina Favaretto (İtalya)
2019Torun, PolonyaEgor Barannikov (Rusya) Paul Antoine De Belval (Fransa) Giuseppe Franzoni (İtalya)
Xu Jie (Çin)
2021Cairo, MısırDaniel Zhang (ABD)An Hyeon-bhin (Güney Kore)Lee Seoung-bin (Güney Kore)
Chase Emmer (ABD)
2022Dubai, BAE

Erkekler Bireysel Sabre

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017
Plovdiv, Bulgaristan
İbrahim Ahmed Acar (TUR) Christopher Walker (ABD) Nikita Presnov (Rusya)
Lim Jaeyoon (Güney Kore)
2018Verona, İtalyaAndrei Pastin (Romanya) Robert Vidovszky (ABD) Krisztián Rabb (Macaristan)
Alonso Santamaria (İspanya)
2019Torun, PolonyaVasyl Humen (Ukrayna) Giorgio Marciano (İtalya) Park Donghwan (ABD)
Lee Dohun (Güney Kore)
2021Cairo, MısırMarco Sovar (Romanya)Park Jun-seong (Güney Kore)Colby Harley (ABD)
Arseniy Shelekhov (Rusya)
2022Dubai, BAE

Kadınlar Bireysel Epee

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017Plovdiv, BulgaristanAizanat Murtazaeva (Rusya)Tamara Gnam (Macaristan) Anna Voufalova (Çek Cumhuriyeti)
Renata Petri (Macaristan)
2018Verona, İtalyaKaylin Hsieh (Hong Kong) Emily Vermeule (ABD) Lim Tae-hee (Güney Kore)
Tamila Muridova (Kazakistan)
2019Torun, PolonyaEszter Muhari (Macaristan) Gaia Caforio (İtalya) Zofia Janelli (Polonya)
Lili Büki (Macaristan)
2021Cairo, MısırAlicja Klasik (Polonya)Ekaterina Kolbeneva (Rusya)Susanne Lannes (Estonya)
Ketki Ketkar (ABD) 
2022Dubai, BAE

Kadınlar Bireysel Foil

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017Plovdiv, BulgaristanAdelina Bikbulatova (Rusya) Nora Hajas (Macaristan) Amita Berthier (Singapur)
Natalie Minarik (ABD)
2018Verona, İtalyaKenji Bravo (ABD) Marcello Olivares (ABD) Maciej Bem (Polonya)
Diego Cervantes (Meksika)
2019Torun, Polonya
Lauren Scruggs (ABD)

Hong Se-in (Güney Kore)

Margherita Lorenzi (İtalya)
Valeriya Rassolova (Rusya)
2021Cairo, MısırJessica Zi Jia Guo (Kanada)Anastasia Beznosikova (Rusya)Maria Cojocari  (Moldova)
Alexandra Jing (ABD)
2022Dubai, BAE

Kadınlar Bireysel Sabre

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017Plovdiv, BulgaristanLiza Pusztai (Macaristan) Alina Klyuchnikova (Rusya) Natalia Botello (Meksika)
Elizabeth Tartakovsky (ABD)
2018Verona, İtalyaLiza Pusztai (Macaristan) Natalia Botello (Meksika) Alina Klyuchnikova (Rusya)
Alexis Anglade (ABD)
2019Torun, PolonyaLuca Szucs (Macaristan) Chloe Gouhin (ABD) Honor Johnson (ABD)
Benedetta Fusetti (İtalya)
2021Cairo, MısırMagda Skarbonkiewicz (ABD)Yulia Salabai (Rusya)Zarifa Huseynova (Azerbaycan
Zoe Kim (ABD)
2022Dubai, BAE