FIS Alp Disiplini Dünya Kayak Şampiyonası, Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından düzenlenen bir alp disiplini yarışmasıdır.

Erkekler Yarışmaları

İniş

SeneŞehirAltınGümüşBronz
1931MürrenWalter Prager
1932CortinaGustav Lantschner
1933InnsbruckWalter Prager  
1934St. MoritzDavid Zogg
1935MürrenFranz Zingerle
1936InnsbruckRudolf Rominger
1937ChamonixÉmile Allais
1938EngelbergJames Couttet
1939ZakopaneHellmut Lantschner
1948St. MoritzHenri Oreiller
1950AspenZeno Colò
1952OsloZeno Colò
1954ÅreChristian Pravda
1956CortinaToni Sailer
1958Bad GasteinToni Sailer  
1960Squaw ValleyJean Vuarnet
1962ChamonixKarl Schranz
1964InnsbruckEgon Zimmermann
1966PortilloJean-Claude Killy
1968GrenobleJean-Claude Killy
1970Val GardenaBernhard Russi
1972SapporoBernhard Russi
1974St. MoritzDavid Zwilling
1976InnsbruckFranz Klammer
1978GarmischJosef Walcher
1980Lake PlacidLeonhard Stock
1982SchladmingHarti Weirather
1985BormioPirmin Zurbriggen
1987Crans-MontanaPeter Müller
1989VailHans-Jörg Tauscher
1991SaalbachFranz Heinzer
1993MoriokaUrs Lehmann
1996Sierra NevadaPatrick Ortlieb
1997SestriereBruno Kernen
1999VailHermann Maier
2001St. AntonHannes Trinkl
2003St. MoritzMichael Walchhofer
2005BormioBode Miller
2007ÅreAksel Lund Svindal (Norveç)
2009Val d'IsèreJohn Kucera
2011GarmischErik Guay
2013SchladmingAksel Lund Svindal (Norveç)
2015Beaver Creek / VailPatrick Kueng
2017St. MoritzBeat Feuz
2019ÅreKjetil Jansrud (Norveç)Aksel Lund Svindal (Norveç)Vincent Kriechmayr (Avusturya)
2021Cortina d'AmpezzoVincent Kriechmayr (Avusturya)Andreas Sander (Almanya)Beat Feuz (İsviçre)
2023Courchevel-Méribel
2025

Slalom Yarışmaları

  Slalom  
YearLocationGoldSilverBronze
1931  Mürren  David Zogg
1932  Cortina  Friedl Däuber
1933  Innsbruck  Anton Seelos
1934  St. Moritz  Franz Pfnür
1935  Mürren  Anton Seelos   (2)
1936  Innsbruck  Rudolph Matt
1937  Chamonix  Émile Allais
1938  Engelberg  Rudolf Rominger
1939  Zakopane  Rudolf Rominger   (2)
1941  Cortina
1948  St. Moritz  Edy Reinalter
1950  Aspen  Georges Schneider
1952  Oslo  Othmar Schneider
1954  Åre  Stein Eriksen
1956  Cortina  Toni Sailer
1958  Bad Gastein  Josl Rieder
1960  Squaw Valley  Ernst Hinterseer
1962  Chamonix  Charles Bozon
1964  Innsbruck  Josef Stiegler
1966  Portillo  Carlo Senoner
1968  Grenoble  Jean-Claude Killy
1970  Val Gardena  Jean-Noël Augert
1972  Sapporo  Francisco Fernández Ochoa
1974  St. Moritz  Gustav Thöni
1976  Innsbruck  Piero Gros
1978  Garmisch  Ingemar Stenmark
1980  Lake Placid  Ingemar Stenmark  (2)
1982  Schladming  Ingemar Stenmark   (3)
1985  Bormio  Jonas Nilsson
1987  Crans-Montana  Frank Wörndl
1989  Vail  Rudolf Nierlich
1991  Saalbach  Marc Girardelli
1993  Morioka  Kjetil André Aamodt
1996  Sierra Nevada  Alberto Tomba
1997  Sestriere  Tom Stiansen
1999  Vail  Kalle Palander
2001  St. Anton  Mario Matt
2003  St. Moritz  Ivica Kostelić
2005  Bormio  Benjamin Raich
2007Åre, İsveçMario Matt
2009Val d'IsèreManfred Pranger
2011GarmischJean-Baptiste Grange
2013SchladmingMarcel Hirscher (Avusturya)
2015Beaver Creek / VailJean-Baptiste Grange
2017St. MoritzMarcel Hirscher (Avusturya)
2019Åre, İsveçMarcel Hirscher (Avusturya)Michael Matt
(Avusturya)
Marco Schwarz (Avusturya)
2021Cortina d'Ampezzo, İtalyaSebastian Foss-Solevåg (Norveç)Adrian Pertl (Avusturya)Henrik Kristoffersen (Norveç)
2023Courchevel-Méribel

Kuzey Kombine Yarışmaları

  Combined  
YearLocationGoldSilverBronze
1931Mürren
1932CortinaOtto Furrer
1933InnsbruckAnton Seelos
1934St. MoritzDavid Zogg
1935MürrenAnton Seelos   (2)
1936InnsbruckRudolf Rominger
1937ChamonixÉmile Allais
1938EngelbergÉmile Allais   (2)
1939ZakopaneJosef Jennewein
1941Cortina
1948St. MoritzHenri Oreiller
1950Aspen
1952Oslo
1954ÅreStein Eriksen
1956CortinaToni Sailer
1958Bad GasteinToni Sailer   (2)
1960Squaw ValleyGuy Périllat
1962ChamonixKarl Schranz
1964InnsbruckLudwig Leitner
1966PortilloJean-Claude Killy
1968GrenobleJean-Claude Killy   (2)
1970Val GardenaBilly Kidd
1972SapporoGustav Thöni
1974St. MoritzFranz Klammer
1976InnsbruckGustav Thöni   (2)
1978GarmischAndreas Wenzel
1980Lake PlacidPhil Mahre
1982SchladmingMichel Vion
1985BormioPirmin Zurbriggen
1987Crans-MontanaMarc Girardelli
1989VailMarc Girardelli  (2)
1991SaalbachStephan Eberharter
1993MoriokaLasse Kjus
1996Sierra NevadaMarc Girardelli  
1997SestriereKjetil André Aamodt
1999VailKjetil André Aamodt
2001St. AntonKjetil André Aamodt
2003St. MoritzBode Miller
2005BormioBenjamin Raich
2007ÅreDaniel Albrecht
2009Val d'IsèreAksel Lund Svindal (Norveç)
2011GarmischAksel Lund Svindal (Norveç)
2013SchladmingTed Ligety
2015Beaver Creek / VailMarcel Hirscher
2017St. MoritzLuca Aerni
2019ÅreAlexis Pinturault (Fransa)Štefan Hadalin
(Slovenya)
Marco Schwarz (Avusturya)(Austria)
2021Cortina d'Ampezzo Marco Schwarz (Avusturya)Alexis Pinturault (Fransa)Loic Meillard (İsviçre)
2023

Dev Slalom Yarışmaları

  Giant Slalom  
YearLocationGoldSilverBronze
1950  Aspen  Zeno Colò
1952  Oslo  Stein Eriksen
1954  Åre  Stein Eriksen   (2)
1956  Cortina  Toni Sailer
1958  Bad Gastein  Toni Sailer   (2)
1960  Squaw Valley  Roger Staub
1962  Chamonix  Egon Zimmermann
1964  Innsbruck  François Bonlieu
1966  Portillo  Guy Périllat
1968  Grenoble  Jean-Claude Killy
1970  Val Gardena  Karl Schranz
1972  Sapporo  Gustav Thöni
1974  St. Moritz  Gustav Thöni   (2)
1976  Innsbruck  Heini Hemmi
1978  Garmisch  Ingemar Stenmark
1980  Lake Placid  Ingemar Stenmark   (2)
1982  Schladming  Steve Mahre
1985  Bormio  Markus Wasmeier
1987  Crans-Montana  Pirmin Zurbriggen
1989  VailRudolf Nierlich
1991  SaalbachRudolf Nierlich   (2)
1993  MoriokaKjetil André Aamodt
1996  Sierra NevadaAlberto Tomba
1997  SestriereMichael von Grünigen
1999  VailLasse Kjus
2001  St. AntonMichael von Grünigen
2003  St. MoritzBode Miller
2005  BormioHermann Maier
2007Åre, İsveçAksel Lund Svindal (Norway)
2009Val d'IsèreCarlo Janka
2011GarmischTed Ligety   (3)
2013SchladmingTed Ligety   (3)
2015Beaver Creek / VailTed Ligety   (3)
2017St. MoritzMarcel Hirscher (Avusturya)
2019Åre, İsveçHenrik Kristoffersen (Norveç)Marcel Hirscher (Avusturya)Alexis Pinturault (Fransa)
2021Cortina d'Ampezzo, İtalyaMathieu Faivre (Fransa)Luca De Aliprandini (İtalya)Marco Schwarz (Avusturya)
2023Courchevel-Méribel

Super-G Yarışmaları

  Super-G  
SeneŞehir, Ülke AltınGümüşBronz
1987Crans-Montana, İsviçrePirmin Zurbriggen
1989Vail, ABDMartin Hangl
1991Saalbach, AvusturyaStephan Eberharter
1996Sierra Nevada, İspanyaAtle Skårdal
1997Sestriere, İtalyaAtle Skårdal
1999Vail, ABDHermann Maier
Lasse Kjus
2001St. Anton, AvusturyaDaron Rahlves
2003St. Moritz, İsviçreStephan Eberharter
2005Bormio, İtalyaBode Miller (ABD)
2007Åre, İsveçPatrick Staudacher
2009Val d'Isère, FransaDidier Cuche
2011Garmisch, AlmanyaChristof Innerhofer
2013Schladming, AvusturyaTed Ligety
2015Beaver/Creek/Vail, ABDHannes Reichelt
2017St. Moritz, İsviçreErik Guay
2019Åre, İsveçDominik Paris (İtalya)Johan Clarey (Fransa)
Vincent Kriechmayr (Avusturya)
-
2021Cortina d'Ampezzo, İtalyaVincent Kriechmayr (Avusturya)Romed Baumann (Almanya)Alexis Pinturault (Fransa)
2023Courchevel-Méribel, Fransa
2025Saalbach, Avusturya

Paralel Dev Slalom

SeneŞehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Cortina d’AmpezzoMathieu Faivre (Fransa)Filip Zubčić (Hırvatistan)Loic Meillard (İsviçre)
2023Courchevel-Méribel
2025Saalbach

Kadın Yarışmaları

iniş

  Downhill  
YearLocationGoldSilverBronze
1931  Mürren  Esme Mackinnon
1932  Cortina  Paula Wiesinger
1933  Innsbruck  Inge Wersin-Lantschner
1934  St. Moritz    Anny Rüegg
1935  Mürren  Christl Cranz
1936  Innsbruck  Evelyn Pinching
1937  Chamonix  Christl Cranz  (2)
1938  Engelberg  Lisa Resch
1939  Zakopane  Christl Cranz   (3)
1948  St. Moritz    Hedy Schlunegger
1950  Aspen  Trude Jochum-Beiser
1952  Oslo  Trude Jochum-Beiser (2)
1954  Åre  Ida Schöpfer
1956  Cortina  Madeleine Berthod
1958  Bad Gastein  Lucile Wheeler
1960  Squaw Valley  Heidi Biebl
1962  Chamonix  Christl Haas
1964  Innsbruck  Christl Haas   (2)
1966  Portillo  Marielle Goitschel
1968  Grenoble  Olga Pall
1970  Val Gardena  Annerösli Zryd
1972  Sapporo  Marie-Theres Nadig
1974  St. Moritz  Annemarie Moser-Pröll
1976  Innsbruck  Rosi Mittermaier
1978  Garmisch  Annemarie Moser-Pröll (2)
1980  Lake Placid  Annemarie Moser-Pröll (3)
1982  Haus im Ennstal  Gerry Sorensen
1985  Bormio  Michela Figini
1987  Crans-Montana  Maria Walliser
1989  Vail  Maria Walliser   (2)
1991  Saalbach  Petra Kronberger
1993  Morioka  Kate Pace
1996  Sierra Nevada  Picabo Street
1997  Sestriere  Hilary Lindh
1999  Vail  Renate Götschl
2001  St. Anton  Michaela Dorfmeister
2003    St. Moritz  Mélanie Turgeon
2005  Bormio  Janica Kostelić
2007  Åre  Anja Pärson
2009  Val d'IsèreLindsey Vonn (ABD)
2011GarmischElisabeth Görgl
2013SchladmingMarion Rolland
2015Beaver Creek / VailTina Maze
2017St. MoritzIlka Štuhec (Slovenya)Lindsey Vonn (ABD)
2019ÅreIlka Štuhec (Slovenya)Corinne Suter (İsviçre)Lindsey Vonn (ABD)
2021Cortina d'Ampezzo Corinne Suter (İsviçre)Kira Weidel (Almanya)Lara Gut-Behrami (İsviçre)
2023Courchevel-Méribel

Slalom Yarışmaları

  Slalom  
YearLocationGoldSilverBronze
1931  Mürren  Esme Mackinnon
1932  Cortina  Rösli Streiff
1933  Innsbruck  Inge Wersin-Lantschner
1934  St. Moritz  Christl Cranz
1935  Mürren  Anny Rüegg
1936  Innsbruck  Gerda Paumgarten
1937  Chamonix  Christl Cranz  (2)
1938  Engelberg  Christl Cranz  (3)
1939  Zakopane  Christl Cranz   (4)
1941  Cortina
1948  St. Moritz  Gretchen Frazer
1950  Aspen  Dagmar Rom
1952  Oslo  Andrea Mead-Lawrence
1954  Åre  Trude Klecker
1956  Cortina    Renée Colliard
1958  Bad Gastein  Inger Bjørnbakken
1960  Squaw Valley  Anne Heggtveit
1962  Chamonix  Marianne Jahn
1964  Innsbruck  Christine Goitschel
1966  Portillo  Annie Famose
1968  Grenoble  Marielle Goitschel
1970  Val Gardena  Ingrid Lafforgue
1972  Sapporo  Barbara Ann Cochran
1974  St. Moritz  Hanni Wenzel
1976  Innsbruck  Rosi Mittermaier
1978  Garmisch  Lea Sölkner
1980  Lake Placid  Hanni Wenzel   (2)
1982  Haus im Ennstal  Erika Hess
1985  Bormio  Perrine Pelen
1987  Crans-Montana  Erika Hess   (2)
1989  Vail  Mateja Svet
1991  Saalbach  Vreni Schneider
1993  Morioka  Karin Buder
1996  Sierra Nevada  Pernilla Wiberg
1997  Sestriere  Deborah Compagnoni
1999  Vail  Zali Steggall
2001  St. Anton  Anja Pärson
2003  St. Moritz  Janica Kostelić
2005  Bormio  Janica Kostelić   (2)
2007Åre, İsveç  Šárka Záhrobská
2009Val d'Isère  Maria Riesch
2011Garmisch  Marlies Schild
2013SchladmingMikaela Shiffrin (ABD)
2015Beaver Creek / VailMikaela Shiffrin (ABD)
2017St. MoritzMikaela Shiffrin (ABD)
2019Åre, İsveçMikaela Shiffrin (ABD)Anna Swenn-Larsson (İsveç)Petra Vilhova (Slovakya)
2021Cortina d'Ampezzo, İtalyaKatharina Liensberger (Avusturya)Petra Vilhova (Slovakya)Mikaela Shiffrin (ABD)
2023Courchevel-Méribel

Kuzey Kombine Yarışmaları

  Combined  
YearLocationGoldSilverBronze
1932  Cortina  Rösli Streiff
1933  Innsbruck  Inge Wersin-Lantschner
1934    St. Moritz  Christl Cranz
1935    Mürren  Christl Cranz  (2)
1936  Innsbruck  Evelyn Pinching
1937  Chamonix  Christl Cranz  (3)
1938    Engelberg  Christl Cranz  (4)
1939  Zakopane  Christl Cranz   (5)
1948    St. Moritz  Trude Beiser
1954  Åre  Ida Schöpfer
1956  Cortina  Madeleine Berthod
1958  Bad Gastein  Frieda Dänzer
1960  Squaw Valley  Anne Heggtveit
1962  Chamonix  Marielle Goitschel
1964  Innsbruck  Marielle Goitschel  (2)
1966  Portillo  Marielle Goitschel   (3)
1968  Grenoble  Nancy Greene
1970  Val Gardena  Michèle Jacot
1972  Sapporo  Annemarie Pröll
1974    St. Moritz  Fabienne Serrat
1976  Innsbruck  Rosi Mittermaier
1978  Garmisch  Annemarie Moser-Pröll (2)
1980  Lake Placid  Hanni Wenzel
1982  Haus im Ennstal  Erika Hess
1985  Bormio  Erika Hess  (2)
1987  Crans-Montana  Erika Hess   (3)
1989  Vail  Tamara McKinney
1991  Saalbach  Chantal Bournissen
1993  Morioka  Miriam Vogt
1996  Sierra Nevada  Pernilla Wiberg
1997  Sestriere  Renate Götschl
1999  Vail  Pernilla Wiberg   (2)
2001  St. Anton  Martina Ertl
2003    St. Moritz  Janica Kostelić
2005  Bormio  Janica Kostelić   (2)
2007  Åre  Anja Pärson
2009  Val d'Isère  Kathrin Zettel
2011  Garmisch  Anna Fenninger
2013SchladmingMaria Höfl-Riesch
2015Beaver Creek / VailTina Maze
2017St. MoritzWendy Holdener (İsviçre)
2019ÅreWendy Holdener (İsviçre)Petra Vlhová (Slovakya)Ragnhild Mowinckel (Norveç)
2021Cortina d'Ampezzo Mikaela Shiffrin (ABD)Petra Vlhová (Slovakya)Michelle Gisin (İsviçre)
2023Courchevel-Méribel

Dev Slalom Yarışmaları

  Giant Slalom  
YearLocationGoldSilverBronze
1950  Aspen  Dagmar Rom
1952  Oslo  Andrea Mead-Lawrence
1954  Åre  Lucienne Schmith
1956  Cortina  Ossi Reichert
1958  Bad Gastein  Lucile Wheeler
1960  Squaw Valley  Yvonne Rüegg
1962  Chamonix  Marianne Jahn
1964  Innsbruck  Marielle Goitschel
1966  Portillo  Marielle Goitschel   (2)
1968  Grenoble  Nancy Greene
1970  Val Gardena  Betsy Clifford
1972  Sapporo    Marie-Theres Nadig
1974    St. Moritz  Fabienne Serrat
1976  Innsbruck  Kathy Kreiner
1978  Garmisch  Maria Epple
1980  Lake Placid  Hanni Wenzel
1982  Haus im Ennstal  Erika Hess
1985  Bormio  Diann Roffe
1987  Crans-Montana  Vreni Schneider
1989  Vail  Vreni Schneider   (2)
1991  Saalbach  Pernilla Wiberg
1993  Morioka  Carole Merle
1996  Sierra Nevada  Deborah Compagnoni
1997  Sestriere  Deborah Compagnoni (2)
1999  Vail  Alexandra Meissnitzer
2001  St. Anton  Sonja Nef
2003  St. Moritz  Anja Pärson
2005  Bormio  Anja Pärson   (2)
2007Åre, İsveç  Nicole Hosp
2009Val d'Isère  Kathrin Hölzl
2011Garmisch  Tina Maze
2013Schladming  Tessa Worley
2015Beaver Creek / Vail  Anna Fenninger
2017St. Moritz  Tessa Worley
2019Åre, İsveçPetra Vilhova (Slovakya)Viktoria Rebensburg (Almanya)Mikaela Shiffrin (ABD)
2021Cortina d'Ampezzo, İtalyaLara Gut-Behrami (İsviçre)Mikaela Shiffrin (ABD)Katharina Liensberger (Avusturya)
2023Courchevel-Méribel

Super-G Yarışmaları

  Super-G  
YearLocationGoldSilverBronze
1987  Crans-Montana  Maria Walliser
1989  Vail  Ulrike Maier
1991  Saalbach  Ulrike Maier   (2)
1993  Morioka  Katja Seizinger
1996  Sierra Nevada  Isolde Kostner
1997  Sestriere  Isolde Kostner   (2)
1999  Vail  Alexandra Meissnitzer
2001  St. Anton  Régine Cavagnoud
2003  St. Moritz  Michaela Dorfmeister
2005  BormioAnja Pärson
2007  ÅreAnja Pärson
2009  Val d'IsèreLindsey Vonn (ABD)
2011  GarmischElisabeth Görgl
2013  SchladmingTina Maze
2015  Beaver Creek / VailAnna Fenninger
2017  St. MoritzNicole Schmidhofer
2019  ÅreMikaela Shiffrin (ABD)Sofia Goggia (İtaly)Corinne Suter (İsviçre)
2021Cortina d'Ampezzo Lara Gut-Behrami (İsviçre)Corinne Suter (İsviçre)Mikaela Shiffrin (ABD)
2023Courchevel-Méribel

Paralel Dev Slalom

SeneŞehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Cortina d’AmpezzoMarta Bassino (İtalya)
Katharina Liensberger (Avusturya)
Tessa Worley (Franda)
2023Courchevel-Méribel
2025Saalbach

Karışık Yarışlar

SeneŞehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2005Bormio, ŞtalyaAlmanya
Monika Bergmann-Schmuderer, Andreas Ertl, Martina Ertl, Florian Eckert, Hilde Gerg, Felix Neureuther
Avusturya
Nicole Hosp, Renate Götschl, Benjamin Raich, Rainer Schönfelder, Michael Walchhofer, Kathrin Zettel
Fransa
Pierrick Bourgeat, Ingrid Jacquemod, Carole Montillet, Christel Pascal, Laure Péquegnot, Jean-Pierre Vidal
2007Are, İsveçAvusturya
Renate Götschl
Michaela Kirchgasser
Marlies Schild
Mario Matt
Fritz Strobl
Benjamin Raich
İsveç
Anna Ottosson
Anja Pärson
Jens Byggmark
Patrik Järbyn
Markus Larsson
Hans Olsson
İsviçre
Rabea Grand
Nadia Styger
Fabienne Suter
Daniel Albrecht
Marc Berthod
2011Garmisch-Partenkirchen, AlmanyaFransa
Taïna Barioz
Anémone Marmottan
Tessa Worley
Gauthier de Tessières
Thomas Fanara
Cyprien Richard
Avusturya
Anna Fenninger
Michaela Kirchgasser
Marlies Schild
Romed Baumann
Benjamin Raich
Philipp Schörghofer
İsveç
Sara Hector
Anja Pärson
Maria Pietilä Holmner
Axel Bäck
Hans Olsson
Matts Olsson
2013Schladming, AvusturyaAvusturya
Nicole Hosp
Michaela Kirchgasser
Carmen Thalmann
Marcel Hirscher
Marcel Mathis
Philipp Schörghofer
İsveç
Nathalie Eklund
Frida Hansdotter
Maria Pietilä Holmner
Jens Byggmark
Mattias Hargin
André Myhrer
Almanya
Lena Dürr
Maria Höfl-Riesch
Veronique Hronek
Fritz Dopfer
Stefan Luitz
Felix Neureuther
2015Vail/Beaver Creek, CO, ABDAvusturya
Eva-Maria Brem
Michaela Kirchgasser
Nicole Hosp
Marcel Hirscher
Christoph Nösig
Philipp Schörghofer
Kanada
Candace Crawford
Erin Mielzynski
Marie-Pier Préfontaine
Phil Brown
Trevor Philp
Erik Read
İsveç
Maria Pietilä Holmner
Anna Swenn-Larsson
Sara Hector
Mattias Hargin
André Myhrer
Markus Larsson
2017St. Moritz, İsviçreFransa
Adeline Baud Mugnier
Nastasia Noens
Tessa Worley
Mathieu Faivre
Julien Lizeroux
Alexis Pinturault
Slovakya
Tereza Jančová
Veronika Velez-Zuzulová
Petra Vlhová
Matej Falat
Adam Žampa
Andreas Žampa
İsveç
Frida Hansdotter
Maria Pietilä Holmner
Emelie Wikström
Mattias Hargin
Gustav Lundbäck
Andre Myhrer
2019Are, İsveçİsviçre
Aline Danioth
Andrea Ellenberger
Wendy Holdener
Sandro Simonet
Daniel Yule
Ramon Zenhäusern
Avusturya
Franziska Gritsch
Christian Hirschbühl
Katharina Liensberger
Michael Matt
Marco Schwarz
Katharina Truppe
İtalya
Marta Bassino
Irene Curtoni
Lara Della Mea
Simon Maurberger
Riccardo Tonetti
Alex Vinatzer
2021Cortina d’Ampezzo, İtalyaNorveç
Sebastian Foss-Solevåg
Kristin Lysdahl
Kristina Riis-Johannessen
Fabian Wilkens Solheim
Thea Louise Stjernesund
İsveç
Estelle Alphand
William Hansson
Sara Hector
Kristoffer Jakobsen
Jonna Luthman
Mattias Rönngren
Almanya
Emma Aicher
Lena Dürr
Andrea Filser
Stefan Luitz
Alexander Schmid
Linus Straßer
2023Courchevel-Méribel, Fransa
2025Saalbach, Avusturya