Minas Tênis Clube

                                   
Bayan voleybol takımı Brezilya Süper Ligi ve Minas Gerais eyalet liginde mücadele ediyor. 2020 yılına kadar Itambé/Minas adı altında ihtilafa düştü.

Başarıları

  • Dünya Kadınlar Kulüpler Voleybol Şampiyonası :
    • İkinci : 1992, 2018
  • Güney Amerika Kadınlar Kulüpler Voleybol Şampiyonası :
    • Şampiyon (6) : 1999, 2000, 2018, 2019, 2020, 2022,
    • İkinci (1) : 2021,
  • Salonpas Cup:
    • İkinci : 2002
    • Üçüncü : 2004, 2007
  • Brazilian Championship of Champion Clubs / Guarani Trophy:
    • Şampiyon : 1963, 1964
    • İkinci : 1962
  • Brazilian Trophy:
    • Şampiyon : 1974
  • Brazilian Championship:
    • İkinci :1978, 1981
  • Brezilya Ligi :
    • Şampiyon : 1992/93,
    • İkinci : 1991/92,
  • Brezilya Süper Ligi :
    • Şampiyon (4) : 2001/02, 2018/19, 2020/21, 2021/22,
    • İkinci : 1999/00, 2002/03, 2003/04,
    • Üçüncü : 2006/07,
  • Brezilya Kupası :
    • Şampiyon (2) : 2019, 2021,
    • İkinci (2) : 2017, 2021-22,
  • Minas Gerais state championship:
    • Şampiyon : 1940, 1946, 1949, 2003, 2019, 2020,
    • İkinci : 2010, 2013
  • São Paulo state championship:
    • Üçüncü : 2002, 2003, 2004, 2006

Takım Kadrosu

2019/2020 Takım Kadrosu 2020/2021 Takım Kadrosu 2021/2022 Takım Kadrosu2022/2023 Takım Kadrosu
Güncelleme (14-12-2022)
Baş Antrenör : Nicola NegroBaş Antrenör : Nicola NegroBaş Antrenör : Nicola NegroBaş Antrenör : Nicola Negro
Caroline GattazCaroline GattazCaroline GattazCaroline Gattaz
Macris CarneiroMacris CarneiroMacris Carneiro
F. Bahçe OPET (Haziran 2022)
Giovana Guimaraes Pires
Minas Náutico (Temmuz 2022)
Laura Julia KudiessLaura Julia KudiessLaura Julia KudiessLaura Julia Kudiess
Thaísa Daher de MenezesThaísa Daher de MenezesThaísa Daher de MenezesThaísa Daher de Menezes
Vivian Pellegrino
Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów (Temmuz 2020)
Camila Mesquita
Asa Vôlei/Valinhos (Temmuz 2020)
EC Pinheiros (Temmuz 2021)
Kisy Nascimento
São Paulo FC/Barueri (Haziran 2021)
Kisy Nascimento
Lana Conceição
Omag S.G. Consolini Volley (June 2020)
Priscila Oliveira Heldes
Osasco/Audax (Ağustos 2020)
Priscila Oliveira HeldesPriscila Oliveira Heldes
Bruna Honorio Silva
E.Leclerc Moya Radomka Radom (Haziran 2020)
Danielle Cuttino (ABD)
Èpiù Pomì Casalmaggiore (Temmuz 2020)
Danielle Cuttino (ABD)
Toyota Auto Body Queenseis (Temmuz 2022)
Larissa Ferreira G.P. E Fortes
Minas Náutico (Temmuz 2022)
Luanna EmilianoLuanna Emiliano
Texas Rio Grande Valley Univ. (Temmuz 2021)
Sabrina De Paula
Minas Náutico (Temmuz 2021)
Unilife Vôlei Maringá (Ağustos 2022)
Alexandre Nyeme Victoria Costa Nunes
Sesi Vôlei Bauru (Haziran 2022)
Bruna Rocha Costa
Curitiba Vôlei (Haziran 2020)
Priscila Zalewski Daroit Moreira
Dentil/Praia Clube
(Temmuz 2020)
Priscila Zalewski Daroit MoreiraPriscila Zalewski Daroit Moreira
Sheilla Castro
Athletes Unlimited Pro League (Haziran 2020)
Megan Easy (ABD)
Serbest (Haziran 2020)
Serbest (Haziran 2021)
Neriman Özsoy (Türkiye)
NEC Red Rockets (Temmuz 2021)
Denso Airybees (Ağustos 2022)
Jackeline Moreno Figueiredo Pina
Bsueri (Haziran 2022)
Deja McClendon (ABD)
Athletes Unlimited Pro League (Nisan 2020)
Luiza Vicente Da Silva
Minas Náutico (Haziran 2020)
Luiza Vicente Da SilvaLuiza Vicente Da Silva
Kasiely ClementeKasiely Clemente
Dentil/Praia Clube (Temmuz 2021)
Priscila Souza Ramos
EC Pinheiros (Temmuz 2021)
Priscila Souza Ramos
Roslandy Acosta (Venezuela)
PFU Blue Cats (Temmuz 2020)
Lara Nobre
Sesc-RJ (Haziran 2020)
Fluminense FC (Haziran 2021)
Camille Paula Silva Rebeca
Minas Náutico (Temmuz 2021)
Camille Paula Silva Rebeca
Léia Nicolosi SilvaLéia Nicolosi SilvaLéia Nicolosi Silva
Sesi Vôlei Bauru (Haziran 2022)
Larissa Brandão Mendes
Minas Náutico (Temmuz 2022)
Dobriana Rabadzhieva
Guangdong Evergrande (January 2020)
Sesi Vôlei Bauru (Haziran 2020)
Júlia Moreira
São José dos Pinhais/AIEL (Temmuz 2021)
Barueri Volleyball Club (Temmuz 2022)
Paola Yonkaira Peña Isabel (Dpminik Cumhuriyeti)
Sesc-RJ/Flamengo (Temmuz 2022)