İslami Dayanışma Oyunları – Okçuluk

Recurve Kategorisi

Erkekler Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaAhmed El-Nemr (Mısır)Emdadul Haque Milon (Bangladeş)Ibrahim Sabry (Mısır)
2021Konya, TürkiyeSamet Ak (Türkiye)Arif Dwi Pangestu (Endonezya)Mete Gazoz (Türkiye)

Kadınlar Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaIka Yuliana Rochmawati (Endonezya)Diananda Choirunisa (Endonezya)Titik Kusuma Wardani (Endonezya)
2021Konya, TürkiyeYasemin Anagöz (Türkiye)Gülnaz Büşranur Coşkun (Türkiye)Rezza Octavia (Endonezya)

Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaMısır
Ibrahim Sabry
Hady El-Kholosy
Ahmed El-Nemr
Azerbaycan
Roman Vengerov
Aleksey Korpin
Zaur Gahramanov
İran
Behzad Pakzad
Rouzbeh Nazarian
Gholamreza Rahimi
2021Konya, TürkiyeTürkiye
Mete Gazoz
Samet Ak
Muhammed Yıldırmış
Endonezya
‪Arif Dwi Pangestu
Alviyanto Prastyadi
Riau Ega Agatha
Bangladeş
Md Sagor Islam
Mohammad Hakim Ahmed Rubel
Ruman Shana

Kadınlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaMısır
Amira Mansour
Aya Kamel
Nada Kamel
Endonezya
Ika Yuliana Rochmawati
Titik Kusuma Wardani
Diananda Choirunisa
İran
Sareh Asadi
Maryam Mahmoudi
Ameneh Marzoughi
2021Konya, TürkiyeTürkiye
Yasemin Anagöz
Gülnaz Büşranur Coşkun
Aslı Er
Endonezya
Pande Putu Gina Putri Arista
Asiefa Nur Haenza
Rezza Octavia
Bangladeş
Nasrin Akter
Beauty Ray
Diya Siddique

Karışık Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaEndonezya
Riau Ega Agatha
Ika Yuliana Rochmawati
Mısır
Ibrahim Sabry
Amira Mansour
Malezya
Nazir Omar
Ng Sui Kim
2021Konya, TürkiyeEndonezya
Riau Ega Agatha
Rezza Octavia
Türkiye
Yasemin Anagöz
Mete Gazoz
Özbekistan
Abdusattorova Ziyodakhon
Amirkhon Sadykov

Compound Kategorisi

Erkekler Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaEsmaeil Ebadi (İran)Amir Kazempour (İran)Hamzeh Nekouei (İran)
2021Konya, TürkiyeMohd Juwaidi Mazuki (Malezya)Mohammadsaleh Palizban (İran)Emircan Haney (Türkiye)

Kadınlar Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaNor Rizah Ishak (Malezya)Saritha Cham Nong (Malezya)Minoo Abedi (İran)
2021Konya, TürkiyeGeesa Bybordy (İran)Yeşim Bostan (Türkiye)Ayşe Bera Süzer (Türkiye)

Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, Endonezyaİran
Amir Kazempour
Esmaeil Ebadi
Hamzeh Nekouei
Endonezya
I Gusti Nyoman Puruhito
Catur Wuri
Adi Nugroho
Katar
Abdulaziz Al-Abadi
Ahmed Al-Abadi
Israf Khan
2021Konya, TürkiyeMalezya
Eugenius Loh Foh Soon
Alang Ariff Aqil Ghazalli
Mohd Juwaidi Mazuki
Endonezya
Deki Adika Hastian
Hendika Pratama Putra
Prima Wisnu Wardhana
İran
Amir Kazempour
Mohammad Madandar
Mohammadsaleh Palizban

Kadınlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaMalezya
Saritha Cham Nong
Nor Rizah Ishak
Norhayati Al-Madiah Hashim
İran
Minoo Abedi
Mahtab Parsamehr
Sara Tebian
Endonezya
Rona Siska Sari
Dellie Threesyadinda
Sri Ranti
2021Konya, TürkiyeTürkiye
Yeşim Bostan
Ayşe Bera Süzer
Sevim Yıldır
Bangladeş
Roksana Akter
Shamoli Ray
Puspita Zaman

Karışık Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2013Palembang, EndonezyaMalezya
Mohd Firdaus Isa
Nor Rizah Ishak
İran
Amir Kazempour
Mahtab Parsamehr
Endonezya
I Gusti Nyoman Puruhito
Rona Siska Sari
2021Konya, TürkiyeTürkiye
Yeşim Bostan
Emircan Haney
İran
Geesa Bybordy
Amir Kazempour
Malezya
Nur Aina Yasmine Halim
Mohd Juwaidi Mazuki