İslami Dayanışma Oyunları – Bisiklet

İslami Dayanışma Oyunları'nda Bisiklet ilk kez 2021 oyunlarında programa dahil edildi. 

Yol Yarışı

Erkekler Yol Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeMohammad Ganjkhanlou (İran)Youcef Reguigui (Cezayir)Yousif Mirza (BAE)

Erkekler Bireysel Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeAhmed Madan (Bahreyn)Saied Jafer Alali (Kuveyt)Aleksey Fomovskiy (Özbekistan)

Kadınlar Yol Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeOlga Zabelinskaya (Özbekistan)Margarita Misyurina (Özbekistan)Mandana Dehghan Manshadi (İran)

Kadınlar Bireysel Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeOlga Zabelinskaya (Özbekistan)Yanina Kuskova (Özbekistan)Rinata Sultanova (Özbekistan)

Pist Bisikleti

Erkekler Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeAlisher Zhumakan (Kazakistan)Dmitriy Moskov (Kazakistan)Aleksey Fomovskiy (Özbekistan)

Erkekler Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeYousif Mirza (Birleşik Arap Emirlikleri)Behnam Ariyan (İran)Ahmed Almansoori (Birleşik Arap Emirlikleri)

Erkekler scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeAhmed Almansoori (Birleşik Arap Emirlikleri)Behnam Ariyan (İran)Alisher Zhumakan (Kazakistan)

Erkekler omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeArtyom Zakharov (Kazakistan)Ahmed Almansoori (Birleşik Arap Emirlikleri)Aleksey Fomovskiy (Özbekistan)

Kadınlar Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeRinata Sultanova (Kazakistan)Yanina Kuskova (Özbekistan)Marina Kuzmina (Kazakistan)

Kadınlar Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeOlga Zabelinskaya (Özbekistan)Yanina Kuskova (Özbekistan)Svetlana Pachshenko (Kazakistan)

Kadınlar scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeRinata Sultanova (Kazakistan)Nur Aisyah Mohamad Zubir (Malezya)Sofiya Karimova (Özbekistan)

Kadınlar omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Konya, TürkiyeRinata Sultanova (Kazakistan)Ayustina Delia Priatna (Endonezya)Nur Aisyah Mohamad Zubir (Malezya)