İlbank SK

İlbank
Tam adı İlbank (kadın voleybol takımı)
Lig Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi
Kuruluş 1995
Tarihçe İller Bankası (1995-2011)
İlbank (2011-günümüz)
Salon Başkent Voleybol Salonu
Yeri Ankara
Renkler Mavi/Beyaz

Başarıları

  • Kadınlar 1. Lig

Şampiyon (1) : 2021-22,

İkinci (1) : 2016-17

Takım Kadrosu

2018/2019 Takım Kadrosu
(Sultanlar Ligi)
2019/2020 Takım Kadrosu
(Kadınlar 1. Ligi)
2020/2021 Takım Kadrosu
(Sultanlar Ligi)
2021/2022 Takım Kadrosu
(Kadınlar 1. Ligi)
2021/2022 Takım Kadrosu
(Sultanlar Ligi)
Güncelleme (25-05-2022)
Baş Antrenör : Mehmet DuygunBaş Antrenör : Mehmet DuygunBaş Antrenör : Mehmet DuygunBaş Antrenör : Mehmet DuygunBaş Antrenör : Mehmet Duygun
Simay Akdağ
K.Yaka (July 2019)
Ezgi Arslan
PTT (Temmuz 2019)
Ezgi Arslan
Çukurova Belediyespor (Temmuz 2021)
Cansın Şurgun
Nevşehir Bld. (Mayıs 2021)
Göztepe SK (Mayıs 2022)
Yağmur Karaoğlu 
Reale Mutua Fenera Chieri (Mayıs 2022)
Aleyna Sevim
TED Ank. Kolejliler (21-12-2018) Ayrıldı.
Merve Tanıl
Beşiktaş (Temmuz 2019)
Ceren Çınar
Nilüfer Belediyesi (Haziran 202)
Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik (Temmuz 2021)
Aybüke Özdemir
Nilüfer Belediye (Mayıs 2021)
Aybüke Özdemir
Ece Morova
TED Kolejliler (Ekim 2019)
Ceyda Demirhan
Aydın BŞB. (Temmuz 2019)
Edremit Bld. Altınolu (Haziran 2020)
Birgül Güler Parlak
Kale 1957 (Haziran 202)
Selen Ursavaş
Mert Grup Sigorta (Temmuz 2021)
Selen Ursavaş
Eylül KaradaşEylül Karadaş Eylül Karadaş Eylül KaradaşEylül Karadaş
Pınar Begüm Özsu
TED Ankara (July 2019)
Ceyda Durukan Güneş
Aydın BŞB. (Temmuz 2019)
Ceyda Durukan Güneş
Serbest (Temmuz 2021)
Duygu Üçdağ Çetav
Kuzeyboru GSK (Mayıs 2021)
Adam Voleybol (Mayıs 2022)
Tuğçe ÖcalTuğçe Öcal Tuğçe ÖcalTuğçe ÖcalTuğçe Öcal
Gülcan Tokmak
Retired (July 2019)
Dilara Bilge
Beşiktaş (January 2020)
Sarıyer Bld. (July 2020)
Jack Sinead (T. Tobago)
Denso Airybees (August 2020)
Grupa Azoty Chemik Police (Ocak 2021)
Aysun Aygör
Numune Gençlik (Temmuz 2021)
Aysun Aygör
Ceren Cihan Önal
PTT SK (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Rida Erlalelitepe
Beşiktaş (Temmuz 2019)
Nevşehir Bld. (Ocak 2020)
Ceren Cihan Önal
Ankara PTT (Haziran 2020)
Türk Hava Yolları (Temmuz 2021)
Zeynep Oturan 
TED Ankara (Temmuz 2021)
Zeynep Oturan
Melda GülerMelda Güler Melda GülerMelda GülerMelda Güler
Ceren KaragölCeren Karagöl Ceren Karagöl
Karayolları Spor Kulübü (Temmuz 2021)
Lana Ščuka
Sistem9 Yeşilyurt (Mayıs 2021)
Yağmur Karaoğlu
PTT SK (July 2019)
Rachel Perez Sanchez (Cuba)
Çanakkale Bld. (July 2019)
Panathinaikos (August 2020)
Eva Mori (Slovenia)
ŁKS Commercecon Łódź (September 2020)
Vandœuvre Nancy Volley-Ball (Şubat 2021)
Sinem Bayazıt
Sarıyer Belediyesi (Mayıs 2021)
Sinem Bayazıt
Alara Beşok
Nevşehir Bld. (July 2019)
Deniz Dülger
Kahraman Kazan Bld. (July 2019)
Nevşehir Bld. (Temmuz 2020)
Yağmur Karaoğlu
PTT Spor (Haziran 2020)
Reale Mutua Fenera Chieri (Mayıs 2021)
Şeyma Nur Akbulut
Sarıyer Belediyesi (Mayıs 2021)
Adam Voleybol (Mayıs 2022)
Yaprak ErkekYaprak Erkek Yaprak Erkek
IŁ Capital Legionovia Legionowo (Temmuz 2021)
Yoana Palacio Mendoza (Küba)
Zhetysu (Temmuz 2021)
Zeynep OturanZeynep Oturan
TED Ankara (Temmuz 2020)
Yasemin Özel
THY (Haziran 202)
Karayolları Spor Kulübü (Temmuz 2021)
Selen UrsavaşSelen Ursavaş
Mert Grup Sigorta (August 2020)
Gina Altagracia Mambru (Dominican Republic)
Jakarta PGN Popsivo (October 2020)
Country Club Valinhos (Temmuz 2021)
Ilayda İşçimenIlayda İşçimen
Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik (September 2020)
Tatsiana Markevich (Belarus)
Dinamo Metar (August 2019)
Minchanka Minsk (August 2020)