ICF Dünya Gençler (U-18) Şampiyonası

Canoe Single (C1) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986 Spittal Jed Prentice (USA) Boštjan Žitnik (YUG) Karel Kaufmann (FRG)
1988 La Seu d'Urgell Gareth Marriott (GBR) Michael Dötsch (FRG) Adam Clawson (USA)
1990 Tavanasa Danko Herceg (YUG) Patrice Estanguet (FRA) Adam Clawson (USA)
1992 Sjoa Simon Hočevar (SLO) David Jančar (TCH) Justin Boocock (AUS)
1994 Wausau Michal Martikán (SVK) Mariusz Wieczorek (POL) Dejan Stevanovič (SLO)
1996 Lipno Jan Mašek (CZE) Michal Martikán (SVK) Stanislav Gejdoš (SVK)
1998 Lofer Lukáš Přinda (CZE) Alexander Slafkovský (SVK) Primož Gabrijelčič (SLO)
2000 Bratislava Alexander Slafkovský (SVK) Přemysl Vlk (CZE) Jan Benzien (GER)
2002 Nowy Sącz Timo Wirsching (GER) Jarosław Chwastowicz (POL) Lukas Hoffmann (GER)
2004 Lofer Martin Unger (GER) Matej Beňuš (SVK) Christos Tsakmakis (GRE)
2006 Solkan Dawid Bartos (POL) Norbert Neveu (FRA) Sideris Tasiadis (GER)
2008 Roudnice nad Labem Sideris Tasiadis (GER) Teng Zhiqiang (CHN) Alexander Funk (GER)
2010 Foix Kirill Setkin (RUS) Kacper Gondek (POL) Roberto Colazingari (ITA)
2012 Wausau Cédric Joly (FRA) Dennis Söter (GER) Marek Cepek (CZE)
2013 Liptovský Mikuláš Cédric Joly (FRA) Lukáš Rohan (CZE) Jakob Jeklin (SLO)
2014 Penrith Florian Breuer (GER) Liam Jegou (IRL) Roman Malyshev (RUS)
2015 Foz do Iguaçu Marko Mirgorodský (SVK) Kacper Sztuba (POL) Václav Chaloupka (CZE)
2016 Kraków, Polonya Marko Mirgorodský (SVK) Matyáš Lhota (CZE) Gregor Kreul (GER)
2017 Bratislava, Slovakya Kacper Sztuba (POL) Miquel Trave (ESP) Lennard Tuchscherer (GER)
2018 Ivrea, İtalya Miquel Trave (ESP) Flavio Micozzi (ITA) Nicolas Gestin (FRA)
2019 Kraków, Polonya Nejc Polenčič (SLO) Szymon Nowobilski (POL) Adrien Fischer (FRA)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaMartino Barzon (İtalya)Martin Kratochvíl (Çek Cumhuriyeti)Adam Král (Çek Cumhuriyeti)
2022 Ivrea, İtalyaMark Crosbee (Avustralya)Michal Urban (Çek Cumhuriyeti)Lukáš Kratochvíl (Çek Cumhuriyeti)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Erkekler

ChampionshipsGoldSilverBronze
1988 La Seu d'Urgell Brian Holden/Jason Bennett (GBR) Juraj Mikuš/Marcel Kollár (TCH) Marek Lubušký/Martin Král (TCH)
1990 Tavanasa Krzysztof Kołomański/Michał Staniszewski (POL) Alexandre Lauvergne/Nathanael Fouquet (FRA) Ladislav Šmakal/David Svoboda (TCH)
1992 Sjoa Roman Štrba/Roman Vajs (TCH) Marek Jiras/Tomáš Máder (TCH) Pierre Luquet/Christophe Luquet (FRA)
1994 Wausau Štěpán Chromovský/Jan Jireš (CZE) Chris Ennis/John Grumbine (USA) Jaroslav Volf/Ondřej Štěpánek (CZE)
1996 Lipno Jaroslav Volf/Ondřej Štěpánek (CZE) Kay Simon/Robby Simon (GER) Konrad Korzeniewski/Jarosław Nawrocki (POL)
1998 Lofer Marcus Becker/Stefan Henze (GER) Roman Cebula/Maciej Danek (POL) Martin Rasner/Jan Hošek (CZE)
2000 Bratislava Martin Braud/Cédric Forgit (FRA) Ladislav Škantár/Peter Škantár (SVK) Julien Gaspard/Remy Gaspard (FRA)
2002 Nowy Sącz Felix Michel/Sebastian Piersig (GER) Marcin Pochwała/Paweł Sarna (POL) Jakub Sierota/Michał Kozial (POL)
2004 Lofer Michael Bartsch/Michael Wiedemann (GER) Kai Müller/Kevin Müller (GER) Aymeric Maynadier/Sébastien Perilhou (FRA)
2005(non-medal event)
2006 Solkan Hugo Biso/Pierre Picco (FRA) Kai Müller/Kevin Müller (GER) Robert Behling/Thomas Becker (GER)
2008 Roudnice nad Labem Robert Gotvald/Jan Vlček (CZE) Ondřej Karlovský/Jakub Jáně (CZE) Patryk Brzeziński/Dariusz Chlebek (POL)
2010 Foix Filip Brzeziński/Andrzej Brzeziński (POL) Jan Michael Müller/Marcel Prinz (GER) Michał Wiercioch/Grzegorz Majerczak (POL)
2012 Wausau Pavel Kovalkov/Artem Bogdanov (RUS) Lukáš Rohan/Adam Svoboda (CZE) Radek Pospíchal/Marek Cepek (CZE)
2013 Liptovský Mikuláš Matúš Gewissler/Juraj Skákala (SVK) Aleksei Popov/Vadim Voinalovich (RUS) Aaron Jüttner/Piet Lennart Wagner (GER)
2014 Penrith Michael Matějka/Jan Větrovský (CZE) Daniel Munro/Luke Robinson (NZL) Adam Kozub/Jakub Brzeziński (POL)
2015 Foz do Iguaçu Guillaume Graille/Lucas Roisin (FRA) Michael Matějka/Jan Větrovský (CZE) Niklas Hecht/Alexander Weber (GER)
2016 Kraków Albert Kašpar/Vojtěch Mrůzek (CZE) Lennard Tuchscherer/Fritz Lehrach (GER) Jakub Brzeziński/Kacper Sztuba (POL)
2017 Bratislava Vít Pohanka/Denis Wendl (CZE) Jan Vrublovský/Petr Novotný (CZE) Daniil Lipikhin/Igor Stafeev (RUS)

Kayak (K1) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986 Spittal Marko Černe (YUG) Ian Wiley (IRL) Tomaž Štokelj (YUG)
1988 La Seu d'Urgell Scott Shipley (USA) Claudio Roviera (ITA) Andraž Vehovar (YUG)
1990 Tavanasa Alexandr Adámek (TCH) Peter Buckley (GBR) Jiří Prskavec (TCH)
1992 Sjoa James Croft (GBR) Dejan Kralj (SLO) Gustavo Selbach (BRA)
1994 Wausau Pavol Hric (SVK) Ralf Schaberg (GER) Dejan Kralj (SLO)
1996 Lipno Sam Oud (NED) Floris Braat (NED) Ivan Pišvejc (CZE)
1998 Lofer Miha Terdič (SLO) Michael Kurt (SUI) Peter Cibák (SVK)
2000 Bratislava Ján Šajbidor (SVK) Jens Ewald (GER) Przemysław Popis (POL)
2002 Nowy Sącz Grzegorz Polaczyk (POL) Lukáš Kubričan (CZE) Daniele Molmenti (ITA)
2004 Lofer Alexander Grimm (GER) Michal Buchtel (CZE) Vavřinec Hradilek (CZE)
2006 Solkan Mateusz Polaczyk (POL) Sebastian Schubert (GER) Hannes Aigner (GER)
2008 Roudnice nad Labem Martin Halčin (SVK) Martin Albreht (SLO) Benjamin Renia (FRA)
2010 Foix Giovanni De Gennaro (ITA) Simon Brus (SLO) Zeno Ivaldi (ITA)
2012 Wausau Miroslav Urban (SVK) Tom Scianimanico (FRA) Jakub Grigar (SVK)
2013 Liptovský Mikuláš Jakub Grigar (SVK) Andrej Málek (SVK) Bastien Damiens (FRA)
2014 Penrith Mario Leitner (AUT) Vid Kuder Marušič (SLO) Jakub Grigar (SVK)
2015 Foz do Iguaçu Jakub Grigar (SVK) Malo Quéméneur (FRA) Thomas Strauss (GER)
2016 Kraków, Polonya Ruslan Pestov (UKR) Felix Oschmautz (AUT) Wiktor Sandera (POL)
2017 Bratislava, Slovakya Felix Oschmautz (AUT) Tomáš Zima (Çek Cumhuriyeti) Jan Bárta (Çek Cumhuriyeti)
2018 Ivrea, İtalya Jan Bárta (Çek Cumhuriyeti) Anatole Delassus (FRA) Tomáš Zima (Çek Cumhuriyeti)
2019 Kraków, Polonya Anatole Delassus (FRA) Jakub Krejčí (Çek Cumhuriyeti) Vid Oštrbenk (SLO)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaTitouan Castryck (Fransa)Martin Rudorfer (Çek Cumhuriyeti)Jan Locnikar (Slovenya)
2022 Ivrea, İtalyaTitouan Castryck (Fransa)Štěpán Venc (Çek Cumhuriyeti)Sam Leaver (Büyük Britanya)
2023 Miyi County, Çin

Extreme Kayak Kano Slalom Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018 Ivrea, İtalyaJan Rohrer (İsviçre)Jakub Krejčí (Çek Cumhuriyeti)Pau Echaniz (İspanya)
2019 Kraków, PolonyaEtienne Chappell (Büyük Britanya)Egor Smirnov (Rusya)Jakob Hein (Almanya)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaKaelin Friedenson (ABD)Martin Rudorfer (Çek Cumhuriyeti)George Snook (Yeni Zelenda)
2022 Ivrea, İtalyaHugo Monasse (Fransa)Martin Cornu (Fransa)Serhii Sovko (Ukrayna)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Single (C1) Kızlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010 Foix Jessica Fox (AUS) Teng Qianqian (CHN) Hailey Thompson (USA)
2012 Wausau Jessica Fox (AUS) Mallory Franklin (GBR) Kimberley Woods (GBR)
2013 Liptovský Mikuláš Karolin Wagner (GER) Anna Koblencová (Çek Cumhuriyeti) Ana Sátila (BRA)
2014 Penrith Lucie Prioux (FRA) Martina Satková (Çek Cumhuriyeti) Anna Koblencová (Çek Cumhuriyeti)
2015 Foz do Iguaçu Andrea Herzog (GER) Lucie Prioux (FRA) Kate Eckhardt (AUS)
2016 Kraków, Polonya Tereza Fišerová (Çek Cumhuriyeti) Andrea Herzog (GER) Kira Kubbe (GER)
2017 Bratislava, Slovakya Andrea Herzog (GER) Soňa Stanovská (SVK) Marta Bertoncelli (ITA)
2018 Ivrea, İtalya Gabriela Satková (Çek Cumhuriyeti) Marta Bertoncelli (ITA) Soňa Stanovská (SVK)
2019 Kraków, Polonya Gabriela Satková (Çek Cumhuriyeti) Tereza Kneblová (Çek Cumhuriyeti) Marta Bertoncelli (ITA)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaKlára Kneblová (Çek Cumhuriyeti)Tereza Kneblová (Çek Cumhuriyeti)Evy Leibfarth (ABD)
2022 Ivrea, İtalyaZuzana Paňková (Slovakya)Nora López (İspanya)Lucie Krech (Almanya)
2023 Miyi County, Çin

Kayak (K1) Kızlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986 Spittal Anouk Loubie (FRA) Anita Schirmer (FRG) Heather Corrie (GBR)
1988 La Seu d'Urgell Sandra Berger (FRG) Lara Tipper (GBR) Katja Sosnowski (FRG)
1990 Tavanasa Angela Radermacher (FRG) Irena Pavelková (TCH) Urša Breznik (YUG)
1992 Sjoa Cristina Giai Pron (ITA) Claudia Heiz (SUI) Irena Pavelková (TCH)
1994 Wausau Stanislava Kováčová (SVK) Diane Woods (GBR) Veronika Řihošková (CZE)
1996 Lipno Helen Reeves (GBR) Vanda Semerádová (CZE) Gabriela Stacherová (SVK)
1998 Lofer Hana Pešková (CZE) Claudia Bär (GER) Kimberley Walsh (GBR)
2000 Bratislava Jennifer Bongardt (GER) Nina Mozetič (SLO) Fiona Pennie (GBR)
2002 Nowy Sącz Katharina Volke (GER) Kateřina Hošková (CZE) Dorothée Utz (GER)
2004 Lofer Jasmin Schornberg (GER) Melanie Pfeifer (GER) Petra Slováková (CZE)
2006 Solkan Urša Kragelj (SLO) Jacqueline Horn (GER) Carolin Schlumprecht (GER)
2008 Roudnice nad Labem Eva Terčelj (SLO) Stefanie Horn (GER) Kateřina Kudějová (CZE)
2010 Foix Jessica Fox (AUS) Karolína Galušková (CZE) Eva Terčelj (SLO)
2012 Wausau Jessica Fox (AUS) Karolína Galušková (CZE) Viktoria Wolffhardt (AUT)
2013 Liptovský Mikuláš Amálie Hilgertová (CZE) Kimberley Woods (GBR) Camille Prigent (FRA)
2014 Penrith Ana Sátila (BRA) Kate Eckhardt (AUS) Paulína Matulániová (SVK)
2015 Foz do Iguaçu Michaela Haššová (SVK) Elena Apel (GER) Camille Prigent (FRA)
2016 Kraków, Polonya Klaudia Zwolińska (POL) Laia Sorribes (ESP) Antonie Galušková (CZE)
2017 Bratislava, Slovakya Antonie Galušková (CZE) Eliška Mintálová (SVK) Lucie Nesnídalová (CZE)
2018 Ivrea, İtalya Eva Alina Hočevar (SLO) Soňa Stanovská (SVK) Naemi Brändle (SUI)
2019 Kraków, Polonya Antonie Galušková (CZE) Eva Alina Hočevar (SLO) Evy Leibfarth (USA)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaEvy Leibfarth (ABD)Emma Vuitton (Fransa)Zuzana Paňková (Slovakya)
2022 Ivrea, İtalyaLucia Pistoni (İtalya)Dominika Brzeska (Polonya)Paulina Pirro (Almanya)
2023 Miyi County, Çin

Extreme Kayak Kızlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018 Ivrea, İtalyaKateřina Beková (Çek Cumhuriyeti)Alix Degremont (Fransa)River Mutton (Yeni Zelenda)
2019 Kraków, PolonyaEvy Leibfarth (ABD)Antonia Oschmautz (Avusturya)Kateřina Beková (Çek Cumhuriyeti)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaJessica Duc (İsviçre)Marina Novysh (Rusya)Tereza Kneblová (Çek Cumhuriyeti)
2022 Ivrea, İtalyaEvy Leibfarth (ABD)Zuzana Paňková (Slovakya)Charlotte Wild (Almanya)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Karışık

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018 Ivreaİtalya
Elena Micozzi
Flavio Micozzi
Fransa
Jules Bernardet
Doriane Delassus
İspanya
Ainhoa Lameiro
Pau Echaniz
2019 KrakówÇek Cumhuriyeti
Tereza Kneblová
Martin Kratochvíl
Çek Cumhuriyeti
Daniel Urban
Ivana Kloboučková 
Polonya
Zuzanna Kulig
Kacper Zachwieja

Canoe Single (C1) Erkekler Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1990 TavanasaFransaYugoslavyaBatı Almanya
Patrice EstanguetSimon HočevarManfred Reinig
David GemmiDanko HercegAndré Ehrenberg
Benoît GuiraudJaka MarušičVitus Husek
1992 SjoaPolonyaÇekoslavakyaSlovenya
Grzegorz SierotaDavid JančarSimon Hočevar
Mariusz WieczorekPavel JandaDejan Stevanovič
Krzysztof BierytJan RůžičkaMatej Hočevar
1994 WausauÇek CumhuriyetiFransaAlmanya
Pavel JandaCedric LegalAndreas Krohn
Stanislav JežekTony EstanguetSteffen Conradt
Tomáš IndruchLuc LalubieGerit Hönicke
1996 LipnoÇek CumhuriyetiSlovakyaFransa
Jan MašekStanislav GejdošRonan Betrom
Jan PytelkaMichal MartikánTony Estanguet
Martin VlkDušan OvčaríkEric Labarelle
1998 LoferAlmanyaSlovenyaFransa
Stefan PfannmöllerJanez KorenjakNicolas Noël
Achim HeibPrimož GabrijelčičNicolas Lepretre
Nico BettgeAnže BuhJérôme Legall
2000 BratislavaPolonyaFransaÇek Cumhuriyeti
Grzegorz WójsPierre LabarellePřemysl Vlk
Krzysztof SupowiczHervé ChevrierDavid Chod
Grzegorz KiljanekNicolas PeschierVáclav Hradilek
2002 Nowy SączPolonyaAlmanyaSlovakya
Krzysztof SupowiczLukas HoffmannTomáš Kučera
Grzegorz KiljanekTimo WirschingPeter Hajdu
Jarosław ChwastowiczVitali ZirkaJán Bátik
2004 LoferÇek CumhuriyetiSlovakyaAlmanya
Petr KarásekPeter HajduAndré Kiesslich
Michal JáněMatej BeňušStephan Borchert
Matěj SuchýJán BátikMartin Unger
2006 SolkanAlmanyaPolonyaBüyük Britanya
Sideris TasiadisGrzegorz HedwigGreg Pitt
Pascal NeibeckerPiotr SzczepańskiMark Proctor
Marcus MehnertDawid BartosPeter Hall
2008 Roudnice nad LabemSlovenyaÇek CumhuriyetiAlmanya
Anže BerčičJiří HerinkSideris Tasiadis
Jure LenarčičFrantišek JordánChristian Scholz
Jernej ZupanMartin ŘíhaAlexander Funk
2010 FoixBüyük BritanyaPolonyaÇek Cumhuriyeti
Adam BurgessKacper GondekMartin Říha
Ryan WestleyWojciech PasiutRadim Božek
George TatchellIgor SztubaMichal Pešek
2012 WausauFransaBüyük BritanyaRusya
Cédric JolySamuel IbbotsonAlexander Ovchinikov
Jason BrothierThomas AbbottYuri Snegirev
Jean FreriAndrew HoustonPavel Smirnov
2013 Liptovský MikulášSlovakyaAlmanya Fransa
Marko GurečkaFlorian BreuerCédric Joly
Tomáš DžurnýPhilipp ReichenbachJulian Othenin-Girard
Martin MračnaWilli BrauneErwan Marchais
2014 PenrithSlovakyaÇek Cumhuriyetiİspanya
Marko GurečkaVáclav ChaloupkaLuis Fernández
Marko MirgorodskýTomáš HegerJesus Cid
Martin MračnaRoman MatulaJordi Tebé
2015 Foz do IguaçuAlmanyaPolonyaÇek Cumhuriyeti
Florian BreuerKacper SztubaVáclav Chaloupka
Leon HanikaPrzemysław NowakTomáš Heger
Lennard TuchschererDominik JanurMatyáš Lhota
2016 Kraków, PolonyaAlmanyaRusyaFransa
Gregor KreulPavel KotovNicolas Gestin
Lennard TuchschererDmitrii KhramtsovTheo Roisin
Paul SeumelMikhail KruglovValentin Marteil
2017 Bratislava, SlovakyaÇek CumhuriyetiİspanyaFransa
Vojtěch HegerMiquel TraveTheo Roisin
Matyáš LhotaDavid BurgosAlexis Bobon
Jan KaminskýPau EchanizAnthony Roux
2018 Ivrea, İtalyaFransaÇek CumhuriyetiSlovenya
Nicolas GestinVojtěch HegerUrh Turnšek
Jules BernardetPetr NovotnýNejc Polenčič
Alexis BobonEduard LerchJaka Bernat
2019 Kraków, PolonyaFransaAlmanyaBüyük Britanya
Yohann SenechaultBenjamin KiesKurts Rozentals
Adrien FischerJulian LindolfJames Kettle
Hector CombesFelix GöttlingAlfie Boote
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaÇek Cumhuriyeti
Adam Král
Martin Kratochvíl
Matyáš Říha
Fransa
Mewen Debliquy
Quentin Maillefer
Tanguy Adisson
Almanya
Benjamin Kies
Konrad Ginzel
Franz Gosse
2022 Ivrea, İtalyaİspanya
Markel Imaz
Marc Vicente
Alex Segura
Fransa
Martin Cornu
Quentin Maillefer
Clément Brotier
Almanya
Franz Gosse
Louis Paaschen
Ben Borrmann
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Erkekler Takım

ChampionshipsGoldSilverBronze
1994 Wausau Czech Republic Slovakia Germany
(non-medal event)Jan Jireš/Štěpán ChromovskýMilan Kubáň/Marián OlejníkManuel Dosal/Eduardo Nieto
Václav Šmíd/Vladimír BuchnarĽuboš Šoška/Peter ŠoškaJohannes Lienemann/Tim Wallraff
Jaroslav Volf/Ondřej ŠtěpánekPeter Kvašňovský/Martin Kostek  Switzerland
Raoul Brodmann/Markus Zürcher
1996 Lipno Czech Republic Poland France
Martin Rasner/Jan HošekKonrad Korzeniewski/Jarosław NawrockiAnthony Colin/Mickaël Sabelle
Jan Rieger/Tomáš BuchnarKrzysztof Nosal/Marek KowalczykGauthier Gonseth/Maxime Vallin
Jaroslav Volf/Ondřej ŠtěpánekAndrzej Wójs/Sławomir MordarskiSebastien Paolacci/Alexandre Martins
2000 Bratislava France Germany Czech Republic
Martin Braud/Cédric ForgitFelix Michel/Sebastian PiersigJan Merenus/Ladislav Bouška
Julien Gaspard/Remy GaspardKarsten Möller/Enrico ScherzerMartin Hammer/Ladislav Vlček
Guillaume Brahic/Christian BrunelPhilipp Bergner/David SchröderZdeněk Pivoňka/Pavel Arnošt
2002 Nowy Sącz Germany Poland Slovakia
Felix Michel/Sebastian PiersigPaweł Sarna/Marcin PochwałaPavol Kabzan/Peter Kabzan
David Schröder/Philipp BergnerMichał Kozial/Jakub SierotaMiroslav Hudec/Lukáš Hudec
Tim Welsink/Michael JungeMaciej Sekula/Michał StępniakMartin Medveď/Juraj Štoder
2004 Lofer Germany Czech Republic Slovakia
(non-medal event)Michael Bartsch/Michael WiedemannMilan Pořádek/Oldřich WeberMartin Medveď/Juraj Štoder
Kai Müller/Kevin MüllerViktor Božek/David JančálekLukáš Hudec/Miroslav Hudec
Julius Schröder/Benno SchillingTomáš Koplík/Jakub VrzáňJán Šácha/Jakub Luley
2006 Solkan France Czech Republic Slovenia
Hugo Biso/Pierre PiccoRobert Gotvald/Jan VlčekLuka Božič/Sašo Taljat
Yoan Del Rey/Arthur GrandemangeOndřej Karlovský/Jakub JáněJure Janežič/Anže Janežič
Jeff Mouroux/Cyril BarbierDaniel Kopťák/Marcel PostřímovskýLuka Slapšak/Blaž Oven
2008 Roudnice nad Labem Czech Republic Germany Poland
Robert Gotvald/Jan VlčekSimon Auerbach/Florian SchubertWojciech Pasiut/Kacper Gondek
Jonáš Kašpar/Marek ŠindlerHolger Gerdes/Jan-Phillip EckertPatryk Brzeziński/Dariusz Chlebek
Ondřej Karlovský/Jakub JáněThomas Becker/Robert BehlingAndrzej Poparda/Kamil Gondek
2010 Foix Germany Czech Republic Russia
Jan Michael Müller/Marcel PrinzMartin Říha/Jaroslav StrnadIlia Shaydurov/Roman Stepanov
Michel Kerstan/Ansgar OltmannsJakub Hojda/Tomáš MacášekPavel Kovalkov/Artem Bogdanov
Tom Lorke/Max GerthLudvík Medřický/Matyáš EbelPavel Slezin/Ilya Gryzlov
2012 Wausau Czech Republic Great Britain-
(non-medal event)Lukáš Rohan/Adam SvobodaSamuel Ibbotson/Daniel Evans
Radek Pospíchal/Marek CepekMichael Brown/Andrew Houston
Jan Raška/Matěj ŠimanThomas Abbott/Richard Booth
2013 Liptovský Mikuláš Slovakia Poland Germany
Matúš Gewissler/Juraj SkákalaJakub Brzeziński/Adam KozubHans Krüger/Paul Sommer
Martin Šimičák/Jakub SkubíkWojciech Klata/Krzysztof ZychAaron Jüttner/Piet Lennart Wagner
Igor Michalovič/Jakub TomkoKacper Ćwik/Dominik JanurFlorian Beste/Sören Loos
2015 Foz do Iguaçu Czech Republic Germany Brazil
(non-medal event)Michael Matějka/Jan VětrovskýNiklas Hecht/Alexander WeberMaicon de Borba/Carlos Moraes
Albert Kašpar/Vojtěch MrůzekFritz Lehrach/Lennard TuchschererWelton De Carvalho/Wallan De Carvalho
Jan Mrázek/Tomáš RousekFlorian Breuer/Thomas StraussKaua da Silva/Carlos Aparecido Motta
2016 Kraków Czech Republic Germany Poland
(non-medal event)Albert Kašpar/Vojtěch MrůzekLennard Tuchscherer/Fritz LehrachJakub Brzeziński/Kacper Sztuba
Jan Vrublovský/Petr NovotnýEric Borrmann/Leo BrauneKrzysztof Zych/Wojciech Klata
Vojtěch Heger/Tomáš HegerPaul Seumel/Hannes SeumelMarcin Janur/Artur Kolat

Kayak (K1) Erkekler Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1990 TavanasaBatı AlmanyaÇekoslavakyaYugoslavya
Lutz JogwerOndřej RaabJure Pelegrini
Oliver FixJiří PrskavecMiha Štricelj
Mark HaverkampAlexandr AdámekAndraž Vehovar
1992 SjoaSlovenyaABDFransa
Miha ŠtriceljBrent WieselJean-Yves Cheutin
Dejan KraljJohn Eric SouthwickYann Le Pennec
Uroš KodeljaJohn TrujilloThierry Cadene
1994 WausauSlovenyaABDAlmanya
Aleš KuderKyle ElliottRalf Schaberg
Rok KodeljaJosh RussellThomas Schmidt
Dejan KraljScott ParsonsChristoph Erber
1996 LipnoÇek CumhuriyetiAlmanyaSlovenya
Tomáš KobesFabian BärMiha Brezigar
Jan KratochvílChristoph ErberVasja Kavs
Ivan PišvejcClaus SuchanekMiha Terdič
1998 LoferAlmanyaİsviçreFransa
Jakobus StengleinMichael KurtBenoît Peschier
Klaas PannewigSami BohnenblustFabien Lefèvre
Rene MühlmannThomas MosimannJulien Billaut
2000 BratislavaSlovenyaPolonyaÇek Cumhuriyeti
Gregor LaznikPiotr MędońJindřich Beneš
Peter KauzerJakub MałeckiVladimír Pour
Žiga OvčakPrzemysław PopisLukáš Kubričan
2002 Nowy SączÇek CumhuriyetiAlmanyaFransa
Lukáš KubričanErik PfannmöllerCamille Bernis
Jindřich BenešStephan PfeifferBenoît Lepage
Michal BuchtelAlexander GrimmPierre Bourliaud
2004 LoferFransaAlmanyaÇek Cumhuriyeti
Michael GuyonPaul BöckelmannMichal Buchtel
Boris NeveuDomenik BartschVavřinec Hradilek
Samuel HernanzAlexander GrimmLuboš Hilgert
2006 SolkanAlmanyaÇek CumhuriyetiFransa
Sebastian SchubertJan VondraLucien Delfour
Lukas KalkbrennerVít PřindišQuentin Bove
Hannes AignerTomáš MaslaňákBenoît Guillaume
2008 Roudnice nad LabemFransaPolonyaSlovakya
Thomas RossetChrystian PółchłopekFilip Machaj
Benjamin ReniaRafał PolaczykMichal Bárta
Vivien ColoberMichał PasiutMartin Halčin
2010 FoixAlmanyaFransaÇek Cumhuriyeti
Laurenz LaugwitzQuentin BurgiJiří Prskavec
Fabian SchweikertBryan SeilerJaroslav Strnad
Fabian SchüsslerQuentin de FiervilleOndřej Cvikl
2012 WausauSlovenyaAvustralyaAlmanya
Martin SrabotnikTimothy AndersonStefan Hengst
Vid KarnerAndrew EckhardtSamuel Hegge
Rok MarkočičDaniel WatkinsTimon Lutz
2013 Liptovský MikulášFransaSlovakyaSlovenya
Bastien DamiensJakub GrigarMartin Srabotnik
Mathys HuvelinAndrej MálekVid Karner
Quentin MignardPeter BlasbalgVid Kuder Marušič
2014 PenrithÇek CumhuriyetiİspanyaBüyük Britanya
Pavel ŠupolíkDavid LlorenteZachary Allin
Petr ŠodekUnai NabaskuesAustin Barker
Tomáš RousekJordi CadenaChristopher Bowers
2015 Foz do IguaçuFransaİspanyaAlmanya
Guillaume GrailleJordi CadenaLukas Stahl
Pierre HellardEneko AuzmendiThomas Strauss
Malo QuéméneurNil GarcíaNiklas Hecht
2016 KrakówFransaAlmanyaÇek Cumhuriyeti
Thomas DurandThomas StraussTomáš Zima
Paul Cornut-ChauvincNoah HeggeJan Mrázek
Malo QuéméneurLukas StahlVilém Kořínek
2017 BratislavaAlmanyaİspanyaÇek Cumhuriyeti
Lukas StahlPau EchanizTomáš Zima
Noah HeggeEneko AuzmendiJosef Žížala
Janosch UnseldMiquel TraveJan Bárta
2018 IvreaFransaÇek CumhuriyetiAlmanya
Julien PajaudTomáš ZimaTim Bremer
Vincent DelahayeJakub KrejčíJoshua Dietz
Anatole DelassusJan BártaMaximilian Dilli
2019 KrakówBüyük BritanyaÇek CumhuriyetiAlmanya
Jonny DicksonJakub KrejčíMaximilian Dilli
Ben HaylettJakub MrázekPaul Bretzinger
Etienne ChappellMartin RudorferTillmann Röller
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaSlovenya
Jan Locnikar
Urban Gajšek
Jakob Šavli
Çek Cumhuriyeti
Martin Rudorfer
Matyáš Novák
Jakub Mrázek
Fransa
Oskar Hillion
Titouan Castryck
Edouard Chenal
2022 Ivrea, İtalyaSlovakya
Ondrej Macúš
Richard Rumanský
Filip Stanko
Fransa
Titouan Castryck
Hugo Monasse
Théo Reby
Büyük Britanya
Sam Leaver
Edward McDonald
Oscar Wyllie
2023 Miyi County, Çin

Canoe Single (C1) Kızlar Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauAvustralya--
(non-medal event)Margaret Webster
Erin McGilvray
Georgia Rankin
2013 Liptovský MikulášAvustralyaAlmanyaBüyük Britanya
Noemie FoxKarolin WagnerKimberley Woods
Georgia RankinBirgit OhmayerEilidh Gibson
Alexandra BroomeKira KubbeRachel Houston
2014 PenrithÇek CumhuriyetiAvustralyaFransa
(non-medal event)Martina SatkováNoemie FoxLucie Prioux
Anna KoblencováKate EckhardtMargaux Henry
Jana MatulkováAlexandra BroomeCamille Prigent
2015 Foz do IguaçuAlmanyaÇek CumhuriyetiAvustralya
(non-medal event)Andrea HerzogMartina SatkováNoemie Fox
Birgit OhmayerEva ŘíhováKate Eckhardt
Elena ApelTereza FišerováDemelza Wall
2016 Kraków, PolonyaRusyaSlovakyaFransa
Alsu MinazovaSimona GlejtekováMarjorie Delassus
Anastasia KozyrevaSoňa StanovskáFanchon Janssen
Daria ShaidurovaSimona MacekováAzénor Philip
2017 Bratislava, SlovakyaAlmanyaSlovakyaÇek Cumhuriyeti
Andrea HerzogMonika ŠkáchováEva Říhová
Lena HollSimona GlejtekováGabriela Satková
Zoe JakobSoňa StanovskáAlexandra Vrbová
2018 Ivrea, İtalyaÇek CumhuriyetiBüyük BritanyaFransa
Gabriela SatkováBethan ForrowLaurène Roisin
Tereza KneblováEllis MillerDoriane Delassus
Eva ŘíhováDaisy CooilAngèle Hug
2019 Kraków, PolonyaİtalyaSlovakyaÇek Cumhuriyeti
Marta BertoncelliEmanuela LuknárováGabriela Satková
Elena BorghiIvana ChlebováTereza Kneblová
Elena MicozziZuzana PaňkováAdéla Králová
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaÇek Cumhuriyeti
Tereza Kneblová
Klára Kneblová
Lucie Doležalová
Almanya
Paulina Pirro
Lucie Krech
Zola Lewandowski
Slovakya
Zuzana Paňková
Ivana Chlebová
Ema Diešková
2022 Ivrea, İtalyaÇek Cumhuriyeti
Klára Kneblová
Adriana Morenová
Olga Samková
Almanya
Lucie Krech
Lena Götze
Kimberley Rappe
Slovakya
Zuzana Paňková
Petronela Ižová
Ema Diešková
2023 Miyi County, Çin

Kayak (K1) Kızlar Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1990 TavanasaBatı Almanya Çekoslavakyaİspanya
Evi HussPetra PlavjanikováMaría Eizmendi
Angela RadermacherElena KaliskáCristina Martínez
Susanne HirtIrena PavelkováArene Leizaola
1992 SjoaÇekoslavakyaAlmanyaKanada
Irena PavelkováEvi HussIna Kerckhoff
Petra PlavjanikováMandy PlanertSaskia van Mourik
Petra KoudelováPhillis AhlfaengerJennifer Gratto
1994 WausauÇek CumhuriyetiAlmanyaFransa
Michala ŘíhováPhillis AhlfaengerAnais Tharaud
Vanda SemerádováDiana HildebrandtChantal Gerbet
Veronika ŘihoškováHella PannewigAnnaig Pedrono
1996 LipnoÇek CumhuriyetiSlovakyaFransa
Barbora JirkováBlanka LejsalováMarie Gaspard
Hana PeškováKristýna MrázováStephanie Kaczmarek
Vanda SemerádováGabriela StacherováAnne-Line Poncet
1998 LoferÇek CumhuriyetiAlmanyaABD
Hana PeškováJennifer BongardtHannah Larsen
Marie ŘihoškováClaudia BärAleta Miller
Petra SemerádováIris GebhardAnna Jorgensen
2000 BratislavaAlmanyaSlovakyaBüyük Britanya
Jennifer BongardtJanka OvčarikováFiona Pennie
Melanie GelbhaarJana DukátováSarah Kinder
Anna KampsDana BeňušováDebbie Lomas
2002 Nowy SączAlmanyaÇek CumhuriyetiPolonya
Jasmin SchornbergKateřina HoškováMałgorzata Milczarek
Katharina VolkeŠárka SmejkalováElżbieta Kin
Dorothée UtzPetra SlovákováAlicja Dudek
2004 LoferAlmanyaÇek CumhuriyetiBüyük Britanya
Melanie PfeiferŠárka BlažkováHeather Caesar
Jasmin SchornbergZuzana VybíralováLizzie Neave
Dorothée UtzPetra SlovákováJulie Bright
2006 SolkanAlmanyaÇek CumhuriyetiFransa
Michaela GrimmKateřina KudějováLaura Mangin
Carolin SchlumprechtAnna DandováClaire Jacquet
Jacqueline HornMiroslava UrbanováCaroline Loir
2008 Roudnice nad LabemÇek CumhuriyetiFransaAlmanya
Anna BustováLea MartinAnne Rosentreter
Veronika VojtováNouria NewmanStefanie Horn
Kateřina KudějováEstelle ManginRicarda Funk
2010 FoixBüyük BritanyaAlmanyaÇek Cumhuriyeti
Natalie WilsonRicarda FunkKarolína Galušková
Bethan LathamCaroline TrompeterAnna Bustová
Emily WoodcockLisa FritschePavlína Zástěrová
2012 WausauBüyük BritanyaAlmanyaÇek Cumhuriyeti
Kimberley WoodsCaroline TrompeterKarolína Galušková
Mallory FranklinRebecca PlonkaBarbora Valíková
Alice HainingAnna FaberSabina Foltysová
2013 Liptovský MikulášÇek CumhuriyetiAlmanyaSlovenya
Karolína GaluškováAnna FaberNeža Vrevc
Amálie HilgertováSelina JonesNina Bizjak
Tereza FišerováAnn-Kathrin SchwanholtAlja Kozorog
2014 PenrithÇek CumhuriyetiİspanyaFransa
Sabina FoltysováMiren LazkanoCamille Prigent
Amálie HilgertováKlara OlazabalMargaux Henry
Tereza FišerováIrene EgüesClaire Gaigeot
2015 Foz do IguaçuÇek CumhuriyetiAlmanyaAvustralya
Tereza FišerováSelina JonesNoemie Fox
Amálie HilgertováElena ApelKate Eckhardt
Eva ŘíhováAndrea HerzogGeorgina Collin
2016 KrakówÇek CumhuriyetiFransaPolonya
Tereza FišerováRomane PrigentKlaudia Zwolińska
Antonie GaluškováFanchon JanssenSara Ćwik
Kateřina DuškováLéa TurmeauKinga Czernek
2017 BratislavaAlmanyaFransaSlovakya
Andrea HerzogRomane PrigentEliška Mintálová
Lena HollAnais BernardySoňa Stanovská
Stella MehlhornFanchon JanssenSilvia Brosová
2018 IvreaÇek CumhuriyetiSlovenyaİtalya
Antonie GaluškováEva Alina HočevarFrancesca Malaguti
Lucie NesnídalováLea NovakMarta Bertoncelli
Kateřina BekováSara BelingarElena Borghi
2019 KrakówFransaÇek CumhuriyetiBüyük Britanya
Emma VuittonAntonie GaluškováLois Leaver
Doriane DelassusLucie NesnídalováEllis Miller
Eva PietrachaKateřina BekováBethan Forrow
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaAlmanya
Hannah Süss
Paulina Pirro
Lucie Krech
Çek Cumhuriyeti
Klára Kneblová
Tereza Kneblová
Amélie Červenková
Slovenya
Helena Domajnko
Sara Belingar
Ula Skok
2022 Ivrea, İtalyaÇek Cumhuriyeti
Klára Kneblová
Kateřina Švehlová
Olga Samková
Slovakya
Zuzana Paňková
Petronela Ižová
Lucia Simonidesová
İspanya
Leire Goñi
Haizea Segura
Maite Odriozola
2023 Miyi County, Çin