ICF U-23 Dünya Şampiyonası

ICF Dünya Gençler ve U23 Kano Slalom Şampiyonaları, Uluslararası Kano Federasyonu (ICF) tarafından her yıl düzenlenen uluslararası bir kano ve kayak etkinliğidir. Gençler Dünya Şampiyonası ilk olarak 1986 yılında, daha sonra 2012 yılına kadar iki yılda bir yapılmıştır. 2012 yılında programa 23 Yaş Altı kategorisi eklenmiştir. O tarihten bu yana şampiyonalar her yıl düzenlenmektedir. Gençler kategorisine 18 yaş altı sporcular katılmaktadır..

Canoe Single (C1) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauRoberto Colazingari (İtalya)Franz Anton (Almanya)Anže Berčič (Slovenya)
2013 Liptovský MikulášPatrik Gajarský (Slovakya)Martin Říha (Çek Cumhuriyeti)Jerguš Baďura (Slovakya)
2014 PenrithRoberto Colazingari (İtalya)Luka Božič (Slovenya)Thomas Quinn (Büyük Britanya)
2015 Foz do IguaçuAdam Burgess (Büyük Britanya)Paolo Ceccon (İtalya)Felipe Borges (Brezilya)
2016 Kraków, PolonyaFlorian Breuer (Almanya)Lukáš Rohan (Çek Cumhuriyeti)Kirill Setkin (Rusya)
2017 Bratislava, SlovakyaMarko Mirgorodský (Slovakya)Václav Chaloupka (Çek Cumhuriyeti)Florian Breuer (Almanya)
2018 Ivrea, İtalyaVáclav Chaloupka (Çek Cumhuriyeti)Raffaello Ivaldi (İtalya)Cédric Joly (Fransa)
2019 Kraków, PolonyaNicolas Gestin (Fransa)Lucas Roisin (Fransa)Liam Jegou (İrlanda)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaMartino Barzon (İtalya)Martin Kratochvíl (Çek Cumhuriyeti)Adam Král (Çek Cumhuriyeti)
2022 Ivrea, İtalyaMewen Debliquy (Fransa) Kacper Sztuba (Polonya)Vojtěch Heger (Çek Cumhuriyeti)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauRobert Behling/Thomas Becker (Almanya)Ondřej Karlovský/Jakub Jáně (Çek Cumhuriyeti)Michał Wiercioch/Grzegorz Majerczak (Polonya)
2013 Liptovský MikulášLukáš Rohan/Adam Svoboda (Çek Cumhuriyeti)Jonáš Kašpar/Marek Šindler (Çek Cumhuriyeti)Filip Brzeziński/Andrzej Brzeziński (Polonya)
2014 PenrithJonáš Kašpar/Marek Šindler (Çek Cumhuriyeti)Filip Brzeziński/Andrzej Brzeziński (Polonya)Aleksei Popov/Vadim Voinalovich (Rusya)
2015 Foz do IguaçuMichał Wiercioch/Grzegorz Majerczak (Polonya)Juraj Skákala/Matúš Gewissler (Slovakya)Charles Corrêa/Anderson Oliveira (Brezilya)
2016 Kraków, PolonyaFilip Brzeziński/Andrzej Brzeziński (Polonya)Michał Wiercioch/Grzegorz Majerczak (Polonya)Yves Prigent/Loïc Kervella (Fransa)
2017 Bratislava, SlovakyaMatúš Gewissler/Juraj Skákala (Slovakya)Nikolay Shkliaruk/Igor Mikhailov (Rusya)Vojtěch Heger/Tomáš Heger (Çek Cumhuriyeti)
2018 Ivrea, İtalyaPrograma dahil edilmedi.
2019 Kraków, PolonyaPrograma dahil edilmedi.
2020 Tacen, SlovenyaPrograma dahil edilmedi.
2021 Tacen, SlovenyaPrograma dahil edilmedi.
2022 Ivrea, İtalyaPrograma dahil edilmedi.
2023 Miyi County, Çin

Extreme Canoe Slalom Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021 Tacen, SlovenyaDimitri Marx (İsviçre)Jan Rohrer (İsviçre)Jakub Brzeziński (Polonya)
2022 Ivrea, İtalya
2023 Miyi County, Çin

Kayak (K1) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Wausau Jiří Prskavec (Çek Cumhuriyeti) Lukas Mayr (İtalya) Richard Powell (ABD)
2013 Liptovský Mikuláš Mathieu Biazizzo (Fransa) Jiří Prskavec (Çek Cumhuriyeti) Giovanni De Gennaro (İtalya)
2014 Penrith Michal Smolen (ABD) Giovanni De Gennaro (İtalya) Jiří Prskavec (Çek Cumhuriyeti)
2015 Foz do Iguaçu Jiří Prskavec (Çek Cumhuriyeti) David Llorente (İspanya) Andrej Málek (Slovakya)
2016 Kraków, Polonya Jakub Grigar (Slovakya) Zeno Ivaldi (İtalya) Andrej Málek (Slovakya)
2017 Bratislava, Slovakya Jakub Grigar (Slovakya) Mario Leitner (Avusturya) Mathieu Desnos (Fransa)
2018 Ivrea, İtalya Jakob Weger (İtalya) Bradley Forbes-Cryans (Büyük Britanya) Erik Holmer (İsveç)
2019 Kraków, Polonya Pol Oulhen (Fransa) Mathurin Madoré (Fransa) Mario Leitner (Avusturya)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaJakub Krejčí (Çek Cumhuriyeti)Jonny Dickson (Büyük Britanya)Christopher Bowers (Büyük Britanya)
2022 Ivrea, İtalyaAnatole Delassus (Fransa)Felix Oschmautz (Avusturya)Jonny Dickson (Büyük Britanya)
2023 Miyi County, Çin

Extreme Kayak (K1) Erkekler

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018 Ivrea, İtalyaDimitri Marx (İsviçre)Malo Quéméneur (Fransa)Nikita Inkin (Rusya)
2019 Kraków, PolonyaSergey Maimistov (Rusya)Matthias Weger (Avusturya)Tine Kancler (Slovenya)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaKaelin Friedenson (ABD)Martin Rudorfer (Çek Cumhuriyeti)George Snook (Yeni Zelenda)
2022 Ivrea, İtalyaGaël Adisson (Fransa)Etienne Chappell (Büyük Britanya)Jan Rohrer (İsviçre)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Single (C1) Kadınlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauRosalyn Lawrence (Avustralya)Monika Jančová (Çek Cumhuriyeti))Alice Spencer (Büyük Britanya)
2013 Liptovský MikulášJessica Fox (Avustralya)Viktoria Wolffhardt (Avusturya)
Viktoriia Us (Ukrayna)
-
2014 PenrithJessica Fox (Avustralya)Monika Jančová (Çek Cumhuriyeti)Núria Vilarrubla (İspanya)
2015 Foz do IguaçuNúria Vilarrubla (İspanya)Mallory Franklin (Büyük Britanya)Kimberley Woods (Büyük Britanya)
2016 Kraków, PolonyaJessica Fox (Avustralya)Kimberley Woods (Büyük Britanya)Viktoria Wolffhardt (Avusturya)
2017 Bratislava, SlovakyaMallory Franklin (Büyük Britanya)Tereza Fišerová (Çek Cumhuriyeti)Kimberley Woods (Büyük Britanya)
2018 Ivrea, İtalyaNadine Weratschnig (Avusturya)Kimberley Woods (Büyük Britanya)Noemie Fox (Avustralya)
2019 Kraków, PolonyaAna Sátila (Brezilya)Alsu Minazova (Rusya)Monika Škáchová (Slovakya)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaBethan Forrow (Büyük Britanya)Emanuela Luknárová (Slovakya)Elena Apel (Almanya)
2022 Ivrea, İtalyaZuzana Paňková (Slovakya)Nora López (İspanya)Lucie Krech (Almanya)
2023 Miyi County, Çin

Kayak (K1) Kadınlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauKateřina Kudějová (Çek Cumhuriyeti)Cindy Pöschel (Almanya)Nouria Newman (Fransa)
2013 Liptovský MikulášKateřina Kudějová (Çek Cumhuriyeti)Stefanie Horn (İtalya)Lisa Fritsche (Almanya)
2014 PenrithJessica Fox (Avustralya)Li Lu (Çin)Bethan Latham (Büyük Britanya)
2015 Foz do IguaçuJessica Fox (Avustralya)Ana Sátila (Brezilya)Lisa Leitner (Avusturya)
2016 Kraków, PolonyaJessica Fox (Avustralya)Karolína Galušková (Çek Cumhuriyeti)Lisa Fritsche (Almanya)
2017 Bratislava, SlovakyaJessica Fox (Avustralya)Ana Sátila (Brezilya)Klaudia Zwolińska (Polonya)
2018 Ivrea, İtalyaCamille Prigent (Fransa)Lisa Leitner (Avusturya)Kimberley Woods (Büyük Britanya)
2019 Kraków, PolonyaAmálie Hilgertová (Çek Cumhuriyeti)Klaudia Zwolińska (Polonya)Selina Jones (Almanya)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaColine Charel (Fransa)Romane Prigent (Fransa)Ria Sribar (ABD)
2022 Ivrea, İtalyaEliška Mintálová (Slovakya)Emma Vuitton (Fransa)Mònica Dòria Vilarrubla (Andorra)
2023 Miyi County, Çin

Extreme Kayak (K1) Kadınlar

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018 Ivrea, İtalyaAna Sátila (Brezilya)Selina Jones (Almanya)Amálie Hilgertová (Çek Cumhuriyeti)
2019 KrakówAna Sátila (Brezilya)Amálie Hilgertová (Çek Cumhuriyeti)Tereza Fišerová (Çek Cumhuriyeti)
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaNikita Setchell (Büyük Britanya)Martina Satková (Çek Cumhuriyeti)Antonie Galušková (Çek Cumhuriyeti)
2022 Ivrea, İtalyaNikita Setchell (Büyük Britanya)Naemi Brändle (İsviçre)Mònica Dòria Vilarrubla (Abdorra)
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Karışık

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2017 Bratislava, SlovakyaRusya
Alsu Minazova
Aleksei Popov
Rusya
Daria Shaidurova
Mikhail Kruglov 
Fransa
Theo Roisin
Angèle Hug
2018 Ivrea, İtalyaİspanya
Miren Lazkano
David Llorente
Rusya
Elizaveta Terekhova
Igor Mikhailov
Çin
Wu Wenpeng
Yan Jiahua 
2019 Kraków, PolonyaÇek Cumhuriyeti
Jana Matulková
Vojtěch Mrůzek 
Çek Cumhuriyeti
Vojtěch Heger
Antonie Galušková
Rusya
Daria Shaidurova
Igor Mikhailov 
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, Slovenya
2022 Ivrea, İtalya
2023 Miyi County, Çin

Canoe Single (C1) Erkekler Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauSlovenyaFransaÇek Cumhuriyeti
Anže BerčičMartin ThomasJan Busta
Jure LenarčičSimon Le FriecTomáš Rak
Blaž CofThibaud VielliardMartin Říha
2013 Liptovský MikulášSlovenyaPolonyaFransa
Jure LenarčičWojciech PasiutMaxime Perron
Luka BožičKacper GondekSimon Le Friec
Anže BerčičArkadiusz NiećKilian Foulon
2014 PenrithRusyaSlovakyaFransa
Ruslan SayfievPatrik GajarskýCédric Joly
Kirill SetkinJerguš BaďuraKilian Foulon
Roman MalyshevTomáš DžurnýThibaut Perroteau
2015 Foz do IguaçuİtalyaBüyük BritanyaÇek Cumhuriyeti
Raffaello IvaldiAdam BurgessLukáš Rohan
Roberto ColazingariThomas AbbottMartin Říha
Paolo CecconSamuel IbbotsonJakub Mrůzek
2016 Kraków, PolonyaFransaBüyük BritanyaAlmanya
Cédric JolyRyan WestleyFlorian Breuer
Thibault BlaiseSamuel IbbotsonDennis Söter
Erwan MarchaisWilliam SmithFlorian Beste
2017 Bratislava, SlovakyaÇek CumhuriyetiBüyük BritanyaFransa
Václav ChaloupkaSamuel IbbotsonCédric Joly
Lukáš RohanThomas AbbottLucas Roisin
Jan VětrovskýWilliam SmithErwan Marchais
2018 Ivrea, İtalyaAlmanyaFransaBüyük Britanya
Lennard TuchschererCédric JolyThomas Abbott
Leon HanikaLucas RoisinWilliam Smith
Timo TrummerValentin MarteilSamuel Ibbotson
2019 Kraków, PolonyaİtalyaSlovakyaÇek Cumhuriyeti
Raffaello IvaldiMarko MirgorodskýVojtěch Heger
Paolo CecconMartin DodokVáclav Chaloupka
Flavio MicozziĽudovít MacúšJan Větrovský
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaSlovenya
Nejc Polenčič
Juš Javornik
Urh Turnšek
Çek Cumhuriyeti
Václav Chaloupka
Vojtěch Heger
Matyáš Lhota
Fransa
Nicolas Gestin
Jules Bernardet
Alexis Bobon
2022 Ivrea, İtalyaFransa
Mewen Debliquy
Jules Bernardet
Adrien Fischer
Polonya
Kacper Sztuba
Szymon Nowobilski
Konrad Szymanek
Slovenya
Nejc Polenčič
Juš Javornik
Žiga Lin Hočevar
2023 Miyi County, Çin

Canoe Double (C2) Erkekler Takım

ChampionshipsGoldSilverBronze
2012 Wausau Czech Republic Great Britain Germany
Ondřej Karlovský/Jakub JáněThomas Quinn/George TatchellRobert Behling/Thomas Becker
Jonáš Kašpar/Marek ŠindlerMatthew Lister/Rhys DaviesHans Krüger/Paul Sommer
Jaroslav Strnad/Martin ŘíhaAdam Burgess/Greg PittAaron Jüttner/Piet Lennart Wagner
2013 Liptovský Mikuláš Czech Republic Poland France
Ondřej Karlovský/Jakub JáněFilip Brzeziński/Andrzej BrzezińskiJimy Berçon/Marc Biazizzo
Jonáš Kašpar/Marek ŠindlerMichał Wiercioch/Grzegorz MajerczakYves Prigent/Loïc Kervella
Lukáš Rohan/Adam SvobodaDariusz Chlebek/Dominik WęglarzNicolas Scianimanico/Hugo Cailhol
2014 Penrith Poland Czech Republic Brazil
(non-medal event)Filip Brzeziński/Andrzej BrzezińskiJonáš Kašpar/Marek ŠindlerAnderson Oliveira/Charles Corrêa
Michał Wiercioch/Grzegorz MajerczakMichael Matějka/Jan VětrovskýWallan De Carvalho/Welton De Carvalho
Wojciech Pasiut/Kacper GondekJan Mrázek/Tomáš RousekMaicon de Borba/Carlos Moraes
2015 Foz do Iguaçu Brazil--
(non-medal event)Charles Corrêa/Anderson Oliveira
Pedro Aversa/Rafael de Souza
Felipe Borges/Fábio Rodrigues
2016 Kraków Russia Poland Czech Republic
(non-medal event)Vadim Voinalovich/Aleksei PopovFilip Brzeziński/Andrzej BrzezińskiMichael Matějka/Jan Větrovský
Igor Mikhailov/Nikolay ShkliarukMichał Wiercioch/Grzegorz MajerczakJan Mrázek/Tomáš Rousek
Dmitriy Azanov/Egor GoverMichał Woś/Hubert WawrykMikuláš Zapletal/Vojtěch Zapletal
2017 Bratislava Russia Czech Republic-
(non-medal event)Nikolay Shkliaruk/Igor MikhailovVojtěch Heger/Tomáš Heger
Vadim Voinalovich/Aleksei PopovVít Pohanka/Denis Wendl
Alexander Ovchinikov/Egor GoverVojtěch Mrůzek/Albert Kašpar

Kayak (K1) Erkekler Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauİtalyaFransaÇek Cumhuriyeti
Lukas MayrVivien ColoberJiří Prskavec
Zeno IvaldiThomas RossetVít Přindiš
Giovanni De GennaroYann Le GovicOndřej Tunka
2013 Liptovský MikulášAlmanyaBüyük BritanyaSlovakya
Tobias KarglThomas BradyMartin Halčin
Fabian SchweikertJoe ClarkeMiroslav Urban
Stefan HengstMichael WilsonMatúš Hujsa
2014 PenrithPolonyaBüyük BritanyaSlovakya
Rafał PolaczykThomas BradyMartin Halčin
Michał PasiutJoe ClarkeAndrej Málek
Maciej OkręglakSteffan WalkerMiroslav Urban
2015 Foz do IguaçuÇek CumhuriyetiPolonyaBrezilya
Jiří PrskavecRafał PolaczykPedro da Silva
Ondřej CviklMaciej OkręglakFábio Rodrigues
Petr BinčíkJakub BrzezińskiGuilherme Marcello Mapelli
2016 Kraków, PolonyaAlmanyaSlovakyaİspanya
Stefan HengstJakub GrigarJordi Cadena
Leo BolgAndrej MálekTelmo Olazabal
Samuel HeggeRichard MacúšUnai Nabaskues
2017 Bratislava, SlovakyaAlmanyaSlovenyaFransa
Stefan HengstŽan JakšeMathurin Madoré
Samuel HeggeMartin SrabotnikPol Oulhen
Thomas StraussVid Kuder MarušičMathieu Desnos
2018 Ivrea, İtalyaFransaİtalyaAvusturya
Mathurin MadoréMarcello BedaMario Leitner
Malo QuéméneurDavide GhisettiFelix Oschmautz
Clément TravertJakob WegerMatthias Weger
2019 Kraków, PolonyaFransaSlovenyaİspanya
Mathurin MadoréNiko TestenDavid Llorente
Malo QuéméneurŽan JakšeUnai Nabaskues
Pol OulhenVid Kuder MarušičManuel Ochoa
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaÇek Cumhuriyeti
Jakub Krejčí
Jan Bárta
Tomáš Zima
Fransa
Anatole Delassus
Malo Quéméneur
Simon Hene
Almanya
Noah Hegge
Tim Bremer
Thomas Strauss
2022 Ivrea, İtalyaİtalya
Leonardo Grimandi
Davide Ghisetti
Giacomo Barzon
İspanya
Miquel Trave
Pau Echaniz
Darío Cuesta
Fransa
Anatole Delassus
Pierre Louis Saussereau
Simon Hene
2023 Miyi County, Çin

Canoe Single (C1) Kadınlar Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauAvustralyaAlmanyaBüyük Britanya
Jessica FoxLena StöcklinEilidh Gibson
Rosalyn LawrenceKarolin WagnerMallory Franklin
Alison BorrowsBirgit OhmayerKimberley Woods
2013 Liptovský MikulášBüyük BritanyaİspanyaAvustralya
Emily WoodcockNúria VilarrublaJessica Fox
Mallory FranklinMiren LazkanoAlison Borrows
Jasmine RoyleAnnebel van der KnijffMargaret Webster
2014 PenrithÇek CumhuriyetiBüyük BritanyaYeni Zelenda
(non-medal event)Monika JančováMallory FranklinJane Nicholas
Martina SatkováJasmine RoyleHaylee Dangen
Anna KoblencováEilidh GibsonKelly Travers
2015 Foz do IguaçuİspanyaÇek CumhuriyetiBüyük Britanya
Núria VilarrublaJana MatulkováKimberley Woods
Annebel van der KnijffMonika JančováMallory Franklin
Klara OlazabalAnna KoblencováJasmine Royle
2016 Kraków, PolonyaBüyük BritanyaFransaAvustralya
Kimberley WoodsLucie PriouxJessica Fox
Jasmine RoyleCécile TixierNoemie Fox
Eilidh GibsonLaurine NaveauGeorgia Rankin
2017 Bratislava, SlovakyaBüyük BritanyaİspanyaÇek Cumhuriyeti
Mallory FranklinKlara OlazabalTereza Fišerová
Kimberley WoodsMiren LazkanoMartina Satková
Eilidh GibsonAnnebel van der KnijffJana Matulková
2018 Ivrea, İtalyaİspanyaSlovenyaÇek Cumhuriyeti
Miren LazkanoEva Alina HočevarTereza Fišerová
Klara OlazabalLea NovakJana Matulková
Annebel van der KnijffNina BizjakMartina Satková
2019 Kraków, PolonyaÇek CumhuriyetiFransaAvustralya
Tereza FišerováLucie PriouxNoemie Fox
Eva ŘíhováMarjorie DelassusKate Eckhardt
Martina SatkováMargaux HenryDemelza Wall
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaÇek Cumhuriyeti
Tereza Kneblová
Klára Kneblová
Lucie Doležalová
Almanya
Paulina Pirro
Lucie Krech
Zola Lewandowski
Slovakya
Zuzana Paňková
Ivana Chlebová
Ema Diešková
2022 Ivrea, İtalyaÇek Cumhuriyeti
Gabriela Satková
Eva Říhová
Tereza Kneblová
İtalya
Elena Borghi
Marta Bertoncelli
Carolina Massarenti
Büyük Britanya
Bethan Forrow
Sophie Ogilvie
Ellis Miller
2023 Miyi County, Çin

Kayak (K1) Kadınlar Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 WausauÇek CumhuriyetiBüyük BritanyaFransa
Kateřina KudějováNatalie WilsonLucie Baudu
Eva OrnstováBethan LathamEstelle Mangin
Pavlína ZástěrováHannah BurgessNouria Newman
2013 Liptovský MikulášÇek CumhuriyetiAlmanyaRusya
Kateřina KudějováRicarda FunkPolina Mukhgaleeva
Veronika VojtováFee MaxeinerElena Solodovnikova
Pavlína ZástěrováLisa FritscheUliana Galkina
2014 PenrithBüyük BritanyaÇek CumhuriyetiAvustralya
Kimberley WoodsKarolína GaluškováJessica Fox
Bethan LathamPavlína ZástěrováAlison Borrows
Mallory FranklinBarbora ValíkováGeorgia Rankin
2015 Foz do IguaçuAvusturyaAvustralyaÇek Cumhuriyeti
Viktoria WolffhardtJessica FoxKarolína Galušková
Lisa LeitnerAlison BorrowsBarbora Valíková
Nina WeratschnigGeorgia RankinSabina Foltysová
2016 Kraków, PolonyaAlmanyaÇek CumhuriyetiFransa
Lisa FritscheKarolína GaluškováLucie Baudu
Caroline TrompeterAmálie HilgertováCamille Prigent
Selina JonesBarbora ValíkováSolène Graille
2017 Bratislava, SlovakyaÇek CumhuriyetiBüyük BritanyaAvustralya
Karolína GaluškováMallory FranklinJessica Fox
Amálie HilgertováKimberley WoodsNoemie Fox
Barbora ValíkováGabrielle RidgeKate Eckhardt
2018 Ivrea, İtalyaSlovakyaÇek CumhuriyetiBüyük Britanya
Eliška MintálováAmálie HilgertováKimberley Woods
Michaela HaššováKarolína GaluškováMegan Hamer-Evans
Lucia MurzováKateřina DuškováSophie Ogilvie
2019 Kraków, PolonyaFransaÇek CumhuriyetiAlmanya
Camille PrigentAmálie HilgertováAnna Faber
Romane PrigentTereza FišerováStella Mehlhorn
Marjorie DelassusGabriela SatkováSelina Jones
2020 Tacen, SlovenyaCOVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021 Tacen, SlovenyaFransa
Angèle Hug
Romane Prigent
Coline Charel
Slovakya
Soňa Stanovská
Michaela Haššová
Kristína Ďurecová
Almanya
Elena Apel
Franziska Hanke
Nele Gosse
2022 Ivrea, İtalyaÇek Cumhuriyeti
Antonie Galušková
Gabriela Satková
Lucie Nesnídalová
Almanya
Annkatrin Plochmann
Emily Apel
Franziska Hanke
Fransa
Emma Vuitton
Romane Prigent
Angèle Hug
2023 Miyi County, Çin