IBU Avrupa Gençler Biathlon Şampiyonası

Erkekler 10 Km. Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Nikira Porshnev (Rusya)Sebastian Trixl (Almanya) Anton Dudchenko (Ukrayna)
2018Pokljuka, Slovenia Igor Malinovskii (Rusya) Said Karimulla Khalili (Rusya) Bogdan Tsymbal (Ukrayna)
2019Sjusjøen, Norway Sivert Guttorm Bakken (Norveç) Tim Grotian (Almanya) Tommaso Giacomel (İtalya)
2020Hochfilzen, Austria Alex Cisar (Slovenya) Vítězslav Hornig (Çek Cumhuriyeti Niklas Hartweg (İsviçre)
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaJonáš Mareček (Çek Cumhuriyeti) Otto Invenius (Finlandiya)Iacopo Leonesio (İtalya)

Erkekler 12,5 Km. Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Milan Žemlička (Çek Cumhuriyeti) Ondřej Šantora (Çek Cumhuriyeti) Anton Dudchenko (Ukrayna)
2018Pokljuka, Slovenia Igor Malinovskii (Rusya) Bogdan Tsymbal (Ukrayna) Martin Perrillat-Bottonet (Fransa)
2019Sjusjøen, Norway Julian Hollandt (Almanya) Sivert Guttorm Bakken (Norveç)Tim Grotian (Almanya)
2020Hochfilzen, Austria Yapılmadı
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaPaul Fontaine (Fransa)Otto Invenius (Finlandiya)Jan Guńka (Polonya)

Erkekler 15 Km. Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Igor Malinovskii (Russia) Kirill Streltsov (Russia) Anton Smolski (Belarus)
2018Pokljuka, Slovenia Said Karimulla Khalili (Russia) Vasiliy Tomshin (Russia) Vítězslav Hornig (Czech Republic)
2019Sjusjøen, Norway Tim Grotian (Germany) Vebjørn Sørum (Norway) Alex Cisar (Slovenia)
2020Hochfilzen, Austria Vítězslav Hornig (Czech Republic) Alex Cisar (Slovenia) Patrick Braunhofer (Italy)
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaBlagoy Todev (Bulgaristan)Nicolo Betemps (İtalya)Gaetan Paturel (Fransa)

Kadınlar 12,5 Km. Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Anna Weidel (Germany) Myrtille Bègue (France) Markéta Davidová (Czech Republic)
2018Pokljuka, Slovenia Tamara Steiner (Austria) Amy Baserga (Switzerland) Valeriya Vasnetcova (Russia)
2019Sjusjøen, Norway Camille Bened (France) Amanda Lundström (Sweden) Juliane Frühwirt (Germany)
2020Hochfilzen, Austria Anna Gandler (Austria) Amina Ivanova (Russia) Joanna Jakieła (Poland)
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaCamille Coupe (Fransa)Jeanne Richard (Fransa)Anastasiia Grishina (Rusya)

Kadınlar 7,5 Km. Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Markéta Davidová (Çek Cumhuriyeti) Valeriia Vasnetcova (Rusya) Kamila Żuk (Polonya)
2018Pokljuka, Slovenia Valeriya Vasnetcova (Rusya) Polina Shevnina (Rusya) Sophie Chauveau (Fransa)
2019Sjusjøen, Norway Camille Bened (Fransa) Gilonne Guigonnat (Fransa) Juliane Frühwirt (Almanya)
2020Hochfilzen, Austria Ekaterina Bekh (Ukrayna) Laura Boucaud (Fransa) Anastasia Shevchenko (Rusya)
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaSelina Grotian (Almanya) Chloé Bened (Fransa)Noora Kaisa Keränen (Finlandiya)

Kadınlar 10 Km. Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016
2017Nove Mesto, Czech Republic Markéta Davidová (Çek Cumhuriyeti) Megan Bankes (Kanada) Ksenia Zhuzhgova (Rusya)
2018Pokljuka, Slovenia Polina Shevnina (Rusya) Karin Elvira Öberg (İsveç) Sophie Chauveau (Fransa)
2019Sjusjøen, Norway Juliane Frühwirt (Almanya) Hanna Kebinger (Almanya) Anastasia Kaisheva (Rusya)
2020Hochfilzen, Austria Yapılmadı
2021Yapılmadı
2022Pokljuka, SlovenyaSelina Grotian (Almanya) Jeanne Richard (Fransa) Lisa Maria Spark (Almanya)

Karışık 6 km. (kadın), 7,5 km. (erkek) Bayrak

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022Pokljuka, SlovenyaAlmanya
Johanna Puff
Darius Lodl
Rusya
Anastasiia Grishina
Evgenii Emerkhonov
Fransa
Fany Bertrand
Paul Fontaine

Karışık 4 X6 km. Bayrak

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022Pokljuka, SlovenyaFransa
Camille Coupé
Jeanne Richard
Damien Levet
Jacques Jeffries
Almanya
Selina Marie Kastl
Luise Müller
Benjamin Menz
Albert Engelmann
Çek Cumhuriyeti
Gabriela Masaříková
Tereza Jandová
Ondřej Mánek
Jonáš Mareček