Hatay BŞB.

 
Tam isim Hatay Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Kulübü
Kuruluş Ekim 2010
Renkler Lacivert – Beyaz
Branşlar Basketbol, Boks, Kick Boks, Voleybol, Atletizm
Başkan Serdar Güven

Honours

President Cup :

  • Winner (2): 2016, 2018

Team Roster

2018-2019 Team Roster2019-2020 Team Roster 2020-2021 Team Roster
Baş Antrenör : Katerina ChatzidakiBaş Antrenör : Katerina Chatzidaki
Resignations (12-02-2020)
Baş Antrenör : Hakan Acer
Baş Antrenör : Hakan Acer
Karşılıklı Anlaşma (08 Ocak 2021)
Baş Antrenör : Ekin Baş
AMBER HARRİS (USA)
Wuhan (September 2019)
Asena Yalçın
Mersin BŞB. (Temmuz 2019)
G.Saray (Temmuz 2020)
Alexis Sade Prince (USA)
Cgicago Sky (September 2020)
AYŞEGÜL GÜNAY
Kayseri Bellona (Temmuz 2019)
Özge Yavaş
F.Bahçe (Temmuz 2019)
Özge Yavaş
CANSU KÖKSAL
Botaş SK (Temmuz 2019)
İdil Türk
Texas-Rio Grande Valley Üniversity (Temmuz 2019)
İdil Türk
GİZEM HAVARE
Sakarya Yükseliş (September 2019)
Kardelen Gezgin
İstanbul Üniversitesi (Temmuz 2019)
Çankaya Üniversitesi (August 2020) left.
Derin Yaya
Çankaya Üniversitesi (Haziran 2020)
Gizem BaşaranGizem BaşaranGizem Başaran
Hind Ben Abdelkader (Belgium)Hind Ben Abdelkader (Belgium)Hind Ben Abdelkader (Belgium)
Hülya ÇoklarHülya Çoklar
Nesibe Aydın Gençlik (September 2020) Left.
Kübra İmren Siyahdemir
Kayseri Basketbol (July 2020)
ILSU DARICIOĞLU
Edremit Bld. (Temmuz 2019)
Dürdane Gülşah Gümüşay
Mersin BŞB. (Temmuz 2019)
Adana Basket (September 2020) left.
Astou Ndour Gueye (Spain)
Dallas Wings (September 2020)
KATSİARYNA SNYTSİNA (Belarus)
Beşiktaş (Temmuz 2019)
Melike Tuğba Oral
Bellona Kayseri Basketbol (Temmuz 2019)
Nesibe Aydın Gençlik (September 2020) Left.
Jordin Elizabeth Canada (USA)
Seattle Storm (December 2020)
MARİC GAJİÇ (Slovanya)MARİC GAJİÇ (Slovanya)
CB Avenida (Haziran 2020)
MERVE AYDIN
Nanted Reze (Mayıs 2019)
Regan Ayleen Magarity (Sweden)
Virgina Techs (Haziran 2019)
Villeneuve (15 January 2020) Left
RİQUNA UNEİK WİLLİAMS (USA)
Elazığ İl Özel İdare (Temmuz 2019)
Haley McCloskey Peters (USA)
Carolo Basket (Haziran 2019)
ESB de Villeneuve d’Ascq Lille Métropole (September 2020)
İdal Yavuz
Junior Team
YELİZ DOĞAN
OGM Ormanspor (Temmuz 2019)
Monigue Billings
Asan Woori Bank Wibee (February 2020)
Nadezhda Orenburg (September 2019)
Meryem Alır
Junior Team
Amanda Zahui (Sweden)
USK Praha (February 2020)
Dynamo Kursk (September 2019)
Gamze Güzel
Junior Team