Güney Amerika Oyunları – Okçuluk

Erkekler Bireysel recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaDaniel Salem (Kolombiya)Diego Alejandro Torres (Kolombiya)Bernardo Oliveira (Brezilya)
2014Santiago, ŞiliMarcus Vinicius D’Almeida (Brezilya)Fabián Cárdenas (Arjantin)Andrés Pila (Kolombiya)
2018Cochabamba, , BolivyaDaniel Pineda (Kolombiya)Ricardo Soto (Şili)Estiven Ramirez (Kolombiya)
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Erkekler Bireysel Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaNelson Eduardo torres (Kolombiya)Claudio Contrucci (Brezilya)Marcelo Roriz Junior (Brezilya)
2014Santiago, ŞiliPrograma dahil edilmedi.
2018Cochabamba, , BolivyaCamilo Cardona (Kolombiya)Daniel Muñoz (Kolombiya)Alejandro Martín (Şili)
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Erkekler Takım recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaKolombiya
Diego Alejandro Torres
Juan Carlos Duenas
Daniel Salem
Brezilya
Luis Paulinyi
Bernardo Oliveira
Fabio Emilio
Venezuella
Leonardo Salazar
Enrique Vilchez
Elias Javier Malave
2014Santiago, ŞiliBrezilya
Marcos Bortoloto
Marcus Vinicius D’Almeida
Daniel Xavier
Kolombiya
Daniel Pacheco
Andrés Pila
Daniel Pineda
Şili
Andrés Felipe Aguilar
Guillermo Aguilar
Cristóbal Barra
2018Cochabamba, , BolivyaKolombiya
Daniel Pineda
Estiven Ramirez
Andres Pila
Brezilya
Edson Kim
Gustavo dos Santos
Lugui da Cruz
Arjantin
Ignacio Ariel
Kevin Sabado
Mario Jajarabilla
2022Asuncion, ParaguayBrezilya
Marcus Vinicius D’Almeida
Matheus Gomes
Matheus Ely
Kolombiya
Andrés Pila
Daniel Pineda
Jorge Enríquez
Venezuella
Kevin Perez
Luis Vivas
Victor Palacio
2026Santa Fe Province, Arjantin

Erkekler Takım Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , Kolombiya
2014Santiago, ŞiliPrograma dahil edilmedi.
2018Cochabamba, , BolivyaKolombiyaVenezuellaArjantin
2022Asuncion, ParaguayKolombiya
Pablo Gomez
Daniel Muñoz
Jagdeep Singh
Brezilya
Luccas De Abreu
Roberval dos Santos
Rafael Kawakani
Şili
Agustín Infante
Alejandro Martín
Fabian Seymour
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Bireysel recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaNatalia Echeverri (Kolombiya)Sigrid Duque (Kolombiya)Denisse Van Lamoen Gomez (Şili)
2014Santiago, ŞiliAna Rendón (Kolombiya)Maira Sepúlveda (Kolombiya)Sarah Nikitin (Brezilya)
2018Cochabamba, , BolivyaGraziela dos Santos (Brezilya)Ana Clara Machado (Brezilya)Mayra Mendez (Venezuella)
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Bireysel Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaNely Acquesta (Brezilya)Luzmary Guedez (Venezuella)Dirma Miranda dos Santos (Brezilya)
2014Santiago, ŞiliPrograma dahil edilmedi.
2018Cochabamba, , BolivyaSara López (Kolombiya)Maria Cecilia Valdez (Kolombiya)Ana Gabriela Mendoza (Venezuella)
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Takım recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaVenezuella
Lisbeth Salazar
Leidys Brito
Jaileen Bravo
Kolombiya
Natalia Echeverri
Sigrid Duque
Ana Maria Martinez
Arjantin
Maria Gabriela Goni
Fernanda Beatriz Faisal
Ximena Mendiberry
2014Santiago, ŞiliKolombiya
Ana Rendón
Natalia Sánchez
Maira Sepúlveda
Brezilya
Marina Gobbi
Sarah Nikitin
Ane Marcelle dos Santos
Venezuella
Leidys Brito
Vanessa Chacón
Mayra Méndez
2018Cochabamba, , BolivyaBrezilya
Ana Clara Machado
Graziela dos Santos
Ana Luiza Caetano
Kolombiya
Ana Rendon
Mayra Sepulveda
Valentina Contreras
Venezuella
Mayra Mendez
Verona Villegas
Yerubi Suarez
2022Asuncion, ParaguayBrezilya
Ana Machado
Ana Caetano
Ane Marcelle dos Santos
Kolombiya
Ana Rendón
Mariana Ospina
Valentina Contreras
Şili
Gabriela Anabalón
Gabriella Abalde
Javiera Andrades
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Takım Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaVenezuella
Olga Lucia Bosh
Betty Flores
Luzmary Guedez
Kolombiya
Alejandra Milena Gomez
Natalia Cardenas
Isabel Cristina Salazar
2014Santiago, ŞiliPrograma dahil edilmedi.
2018Cochabamba, , BolivyaKolombiyaVenezuellaArjantin
2022Asuncion, ParaguayKolombiya
Alejandra Usquiano
María Suárez
Sara López
Brezilya
Alexandra Silva
Eiry Nisi
Larissa Oliveira
Ekvator
Blanca Rodrigo
Dana Navarrete
Mia Navarrete
2026Santa Fe Province, Arjantin

Karışık Takım Recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , Kolombiya
2014Santiago, ŞiliBrezilya
Marcus Vinicius D’Almeida
Sarah Nikitin
Venezuella
Elías Malavé
Leidys Brito
Kolombiya
Andrés Pila
Ana Rendón
2018Cochabamba, , BolivyaArjantin
Florencia Leithold
Kevin Sabado
Venezuella
Mayra Mendez
Elias Malave
Kolombiya
Ana Rendon
Daniel Pineda
2022Asuncion, ParaguayKolombiya
Jorge Enríquez
Ana Rendón
Brezilya
Marcus Vinicius D’Almeida
Ane Marcelle dos Santos
Şili
Ricardo Soto
Javiera Andrades
2026Santa Fe Province, Arjantin

Karışık Takım Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Santiago, Şili
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaPrograma dahil edilmedi.
2014Santiago, ŞiliPrograma dahil edilmedi.
2018Cochabamba, , BolivyaKolombiyaVenezuellaŞili
2022Asuncion, ParaguayKolombiya
Jagdeep Singh
Sara López
Brezilya
Luccas De Abreu
Eiry Nisi
Şili
Alejandro Martín
Mariana Zúñiga
2026Santa Fe Province, Arjantin