Güney Amerika Oyunları – Eskrim

Erkekler Bireysel Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Erkekler Takım Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Erkekler Bireysel Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022AsunciónAugusto Servello (rjantin)Guilherme Toldo (Brezilya)Antonio Leal (Venezuela)
Leopoldo Alarcón (Şili)
2026Santa Fe Province

Erkekler Takım Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Erkekler Bireysel sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022AsunciónSebastián Cuéllar (Kolombiya)Eliécer Romero (Venezuella)José Quintero (Venezuella)
Manuel Bahamonde (Şili)
2026Santa Fe Province

Erkekler Takım sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Kadınlar Bireysel Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022AsunciónMaría Luisa Doig (Peru)Isabel Di Tella (Arjantin)Nathalie Moellhausen (Brezilya)
Melisa Englert (Arjantin)
2026Santa Fe Province

Kadınlar Takım Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Kadınlar Bireysel Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022AsunciónArantza Inostroza (Şili)Katina Proestakis (Şili)Ana Bulcão (Brezilya)
Isis Giménez (Venezuella)
2026Santa Fe Province

Kadınlar Takım Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Kadınlar Bireysel sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Kadınlar Takım sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province