Güney Amerika Oyunları – Bisiklet

BMX Racing

Erkekler Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaAugusto Castro (Kolombiya)José Díaz Montana (Kolombiya)Andrés Jiménez (Kolombiya)
2014Santiago, ŞiliRenato Rezende (Brezilya)Federico Villegas (Arjantin)Gonzalo Molina (Arjantin)
2018Cochabamba, , Bolivya
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Bireysel

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellin, , KolombiyaMariana Pajón (Kolombiya)Stefany Hernandez (Venezuella)Andrea Zuluaga (Kolombiya)
2014Santiago, ŞiliMariana Pajón (Kolombiya)Stefany Hernandez (Venezuella)Maria Gabriela Diaz (Arjantin)
2018Cochabamba, , Bolivya
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Erkekler Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2014Santiago, ŞiliCarlos Oquendo (Kolombiya)Renato Rezende (Brezilya)Matías Montenegro (Arjantin)
2018Cochabamba, Bolivya
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2014Santiago, ŞiliMariana Pajón (Kolombiya)Maria Gabriela Diaz (Arjantin)Stefany Hernandez (Venezuella)
2018Cochabamba, Bolivya
2022Asuncion, Paraguay
2026Santa Fe Province, Arjantin

Dağ Bisikleti

Erkekler cross-county

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998Cuenca, Ekvator
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellín, KolombiyaHéctor Leonardo Páez (Kolombiya)Rubens Valeriano (Brezilya)Fabio Hernando Monsalve (Kolombiya)
2014Santiago, ŞiliHenrique Da Silva (Brezilya)Donizete Valeriano (Brezilya) Catriel Andres (Arjantin)
2018Cochabamba, Bolivya
2022Asuncion, ParaguayGustavo Oliveira (Brezilya)José Gabriel Almeida (Brezilya)Fabio Castañeda (Kolombiya)
2026Santa Fe Province, Arjantin

Kadınlar cross-county

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998Cuenca, Ekvator
2002Multiple Cities, Brezilya
2006Buenos Aires, Arjantin
2010Medellín, KolombiyaLaura Abril (Kolombiya)Maria Elisa Jaramillo (Şili)Alexandra Serrano Rodriguez (Ekvator)
2014Santiago, ŞiliMaria Agustina Apaza (Arjantin)Raiza Goulão (Brezilya)Angela Parra (Kolombiya)
2018Cochabamba, Bolivya
2022Asuncion, ParaguayRaiza Goulão (Brezilya)Maria Agustina Apaza (Arjantin)Hercília Najara (Brezilya)
2026Santa Fe Province, Arjantin

Yol Yarışı

Erkekler Yol Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010MedellínSantiago Botero (Kolombiya)Luis Felipe Jimenez (Kolombiya)Sergio Luis Montoya (Kolombiya)
2014SantiagoGonzalo Garrido (Şili)Luis Felipe Laverde (Kolombiya)Jackson Rodríguez (Venezuella)
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Erkekler Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010MedellínSantiago Botero (Kolombiya)Matias Medici (Arjantin)Fabio Arevalo (Kolombiya)
2014SantiagoMurilo Ferraz (Brezilya)Carlos Oyarzún (Şili)Brayan Ramírez (Kolombiya)
2018Cochabamba
2022AsunciónWalter Vargas (Kolombiya)Rodrigo Contreras (Kolombiya)José Luis Rodríguez Aguilar (Şili)
2026Santa Fe Province

Kadınlar Yol Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010MedellínAna Paola Villegas (Kolombiya)Rosane Kirch (Brezilya)María Luisa Calle (Kolombiya)
2014SantiagoPaola Muñoz (Şili)Jennifer César (Venezuella)Diana Peñuela (Kolombiya)
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province

Kadınlar Zamana Karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010MedellínMaría Luisa Calle (Kolombiya)Ana Paola Villegas (Kolombiya)Valeria Muller (Arjantin)
2014SantiagoFernanda Souza (Brezilya)María Luisa Calle (Kolombiya)Clemilda Fernandes (Brezilya)
2018Cochabamba
2022Asunción, ParaguayAgua Marina Espínola (Paraguay)Lina Hernández (Kolombiya)Lilibeth Chacón (Venezuella)
2026Santa Fe Province

Pist Bisikleti

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1978La Paz
1982Rosario
1986Santiago
1990Lima
1994Valencia
1998Cuenca
2002Multiple Cities
2006Buenos Aires
2010Medellín
2014Santiago
2018Cochabamba
2022Asunción
2026Santa Fe Province