Futbol Arşiv Sayfası

FİFADünya Kupası
FİFA Konfederasyon Kupası (Yapılmıyor)
U-20 Dünya Kupası
U-17 Dünya Kupası
Olimpiyat Oyunları
Gençlik Olimpiyat Oyunları
Üniversite Oyunları (Universiad)
Kadınlar Dünya Şampiyonası
Kadınlar U-20 Dünya Kupası
Kadınlar U-17 Dünya Kupası
FİFA Dünya Kulüpler Şampiyonası
Dünya Üniversite Şampiyonası
Dünya Okullar Futbol Şampiyonası
UEFAUEFA European Championships
UEFA Nation League
UEFA U-21 Championships
UEFA U-19 Championships
UEFA U-17 Championships
UEFA Women’s Championships
UEFA Women’s U-19 Championships
UEFA Women’s U17 Championships
UEFA Champions League
UEFA European League
UEFA Super Cup
UEFA Youth League
UEFA Women Champions League
UEFA Cup Winners (Yapılmıyor)
CONMEBOL (Güney America)Ulusal Turnuvaları
COPA America
Conmebol Olimpiyat Eleme Turnuvası
Superclassic of the Americas
Güney Amerika U-20
Güney Amerika U-17
Güney Amerika U-15
Kadınlar Copa Amerika
Kadınlar Güney Amerika U-20
Kadınlar Güney Amerika U-17
Kulüp Turnuvaları
Copa Libertadores
Copa Sudamericano
Recopa Sudamericano
Kadınlar Copa Libertadores
U-20 Copa Libertadores
Suruga Bank Championship
Yapılmayan Turnuvalar
Supercopa Libertadores
Copa CONMEBOL
South American Championship of Champions
Recopa Sudamericana de Clubes
Copa de Oro
Copa Mercosur
Copa Merconorte
Copa Master de Supercopa
Copa Master de Conmebol
Copa Interamericana
Copa Iberoamericana
Asya (AFC)AFC Asya Kupası
AFC U-23 Championships
AFC U-19 Asya Kupası
AFC U-16 Asya Kupası
AFC U-14 Asya Kupası
Women AFC Asya Kupası
Women AFC U-19 Asya Kupası
Women AFC U-16 Asya Kupası
AFC Champions LeagueAFC Cup
AFC Women’s Club Championship
East Asia (EAFF)
AFF–EAFF Champions Trophy
EAFF E-1 Football Championship
EAFF U-18 Youth Tournament
A3 Champions Cup
ASEAN (AFF)
AFF Championship (MenWomen)
AFF Youth Championships (U-22 / U-19 / U-17 / U-16 / WU-19 / WU-16)
ASEAN Club Championship
South Asia (SAFF)
SAFF (MenWomen)
SAFF Youth Championships (U-18 / U-16 / Women U-18 / Women U-15)
West Asia (WAFF)
WAFF Championships (Senior-U23-U18-U15)
Women WAFF Championships (Senior-U18-U15)
CAFA
CAFA Competitions
Games
Asian Games
SEA Games
South Asia Games
East Asia Games
West Asia Games
Bangabandhu Gold Cup
Afrika (CAF)Nations Competitions
Africa Cup of Nations
All Africa Games
Africa Nations Championship
Africa U-23 Cup of Nations
Africa U-20 Cup of Nations
Africa U-17 Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations
Africa Women U-20 Cup of Nations
Africa Women U-17 Cup of Nations
Club Competitions
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Cup Winners’ Cup (Defunct)
Inter Continental
Arab Nations Cup
Arab Cup Under 20
Arab Club Championship
Afro-Asian Cup of Nations (Defunct)
Afro-Asian Club Championship (Defunct)
UEFA–CAF Meridian Cup (Defunct)
Southern Africa (COSAFA)
COSAFA Cup (MenWomenU20U17Women U20Women U17)
East/Central Africa (CECAFA)
CECAFA Challenge Cup
CECAFA U-20 Championship
CECAFA U-17 Championship
CECAFA U-15 Championship
CECAFA Women’s Championship
CECAFA U-17 Women’s Championship
CECAFA Club Championship
CECAFA Nile Basin Cup (Defunct)
West Africa (WAFU)
WAFU Nations Cup
WAFU U-20 Championships
WAFU Zone A Women’s Cup
WAFU Zone B Women’s Cup
UEMOA Tournament

Amílcar Cabral Cup (Defunct)
West African Nations Cup (Defunct)
CEDEAO Cup (Defunct)
West African Club Championship (UFOA Cup) (Defunct)
Central Africa (CEMAC)
CEMAC Cup
U-17 UNIFFAC Cup
UNİFAC Cup (Defunct)
UNIFFAC Clubs Cup (defunct)
Gulf Cup of Nations
North Africa (UNAF)
CONCACAF (Kuzey Amerika)GOLD Cup
CONCACAF U-17 Championships
CONCACAF U-20 Women Championships
CONCACAF Champions League
CONCACAF Women’s Olympic Qualifying Tournament
CONCACAF League
CONCACAF League Cup
Campeones Cup
Caribbean Club Championship
Caribbean Club Shield
OFC (Okyanusya)OFC Men’s Olympic Qualifying Tournament (OFC U-23 Championship)
OFC U-19 Women Championships
OFC U-16 Women Championships
OFC Champions League
GAMESPan American Games

Yerel Ligler

KonfederasyonUlusal Ligler
UEFA (Avrupa)AlmanyaAvusturyaAzerbaycanArnavutlukAndora
BelarusBelçikaBosna HersekBulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
ErmenistanEstonya
FransaFinlandiya-Faroe Adaları
Gürcistan-Gibraltar-Galler
HollandaHırvatistan
İspanyaİngiltereİtalyaİsveçİsviçreİzlandaİsrail-İrlanda Cumhuriyeti
KazakistanKosovaKıbrıs Rum KesimiKaradağ-Kuzey İrlanda- Kuzey Makedonya
LiechtensteinLitvanya-Lüksemburg
MacaristanMaltaMoldova
Norveç
PortekizPolanya
RomanyaRusya
SırbistanİskoçyaSlovakyaSlovenya-San Marino
Türkiye
Ukrayna
Yunanistan
CONMEBOL (Güney Amerika)Arjantin
BrezilyaBolivya
Ekvator
Kolombiya
ParaguayPeru
Şili
Uruguay
Venezuela
Asya (AFC)Avustralya
Birleşik Arap Emirlilikleri (UAE)
Çin
Güney Kore
İndiaİran
Japonya
Malezya
Özbekistan
Qatar
Suudi Arabistan
Vietnam
Afrika (CAF)Angola
Cezayir
Fas
Güney Afrika
Mısır
Tunus
CONCACAF (Kuzey Amerika)Amerika Birleşik Devletleri
Kosta Rika
Meksika
OFC (OKYANUSYAYeni Zelenda

Hazırlık Turnuvaları

Erkekler TurnuvalarıInternational Champions Cup
Kadınlar TurnuvalarıAlvarge CupSheBelieves Cup
Gençler TurnuvalarıU-16 Ege Kupası
Toulon Turnuvası
Valentin Granatkin Memorial
Victor Bannikov Turnuvası