FINA Dünya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası (25 m.)

Erkekler Yarışma Sonuçları

50 m Serbest Stil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Palma de Mallorca, İspanyaMark Foster (Büyük Britanya)Hu Bin (Çin)Robert Abernethy (Avustralya)
1995Rio de Janeiro, Brezilya
1997Gothenburg, İsveçMark Foster (Büyük Britanya)
1999Hong Kong, ÇinMark Foster (Büyük Britanya)
2000Athens, YunanistanMark Foster (Büyük Britanya)
2002Moscow, Rusya
2004Indianapolis, ABDMark Foster (Büyük Britanya)
2006Shanghai, Çin
2008Manchester, Büyük Britanya
2010Dubai, BAE
2012Istanbul, Türkiye
2014Doha, Katar
2016Windsor, KanadaJesse Puts (Hollanda)Vladimir Morozov (Rusya)Simonas Bilis (Litvanya)
2018Hangzhou, ÇinVladimir Morozov (Rusya)Caeleb Dressel (ABD)Brad Tandy (Güney Afrika)
2021Abu Dhabi, BAEBenjamin Proud(Büyük Britanya)Ryan Held (ABD)Joshua Liendo (Kanada)
2022Kazan, RusYa
2024Budapest, Macaristan

100 m Serbest Stil

SeneAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993 Palma de MallorcaFernando Scherer (BRA)Gustavo Borges (BRA)Jon Olsen (USA)
1995 Rio de JaneiroFernando Scherer (BRA)Gustavo Borges (BRA)Francisco Sánchez (VEN)
1997 GothenburgFrancisco Sánchez (VEN)Gustavo Borges (BRA)Michael Klim (AUS)
1999 Hong KongLars Frölander (SWE)Michael Klim (AUS)Bartosz Kizierowski (POL)
2000 AthensLars Frölander (SWE)Stefan Nystrand (SWE)Scott Tucker (USA)
2002 MoscowAshley Callus (AUS)José Meolans (ARG)Salim Iles (ALG)
2004 IndianapolisJason Lezak (USA)Salim Iles (ALG)Rick Say (CAN)
2006 ShanghaiRyk Neethling (RSA)Filippo Magnini (ITA)José Meolans (ARG)
2008 ManchesterNathan Adrian (USA)Filippo Magnini (ITA)Duje Draganja (CRO)
2010 DubaiCésar Cielo Filho (BRA)Fabien Gilot (FRA)Nikita Lobintsev (RUS)
2012 IstanbulVladimir Morozov (Rusya)Tommaso D’Orsogna (AUS)Yevgeny Lagunov (RUS)
2014 DohaCesar Cielo Filho (BRA)Florent Manaudou  (FRA)Danila Izotov (RUS)
2016 Windsor, CanadaSimonas Bilis (Litvanya)Shinri Shioura (Japonya)Tommaso D’Orsogna (Avustralya)
2018 Hangzhou, ChinaCaeleb Dressel (ABD)Vladimir Morozov (Rusya)Chad le Clos (Brezilya)
2021 Abu Dhabi, BAE
2022 Kazan, Rusya
2024 Budapeşte, Macaristan

200 m Serbest Stil

400 m Serbest Stil

1500 m Serbest Stil

50 m Sırtüstü Stil

100 m Sırtüstü Stil

200 m Sırtüstü Stil

50 m Kurbağalama Stil

100 m Kurbağalama Stil

200 m Kurbağalama Stil

50 m Kelebek Stil

100 m Kelebek Stil

200 m Kelebek Stil

100 m Bireysel Karışık Stil

200 m Bireysel Karışık Stil

400 m Bireysel Karışık Stil

4X50 m Serbest Stil Bayrak

4X100 m Serbest Stil Bayrak

4X200 m Serbest Stil Bayrak

4X50 m Karışık Stil Bayrak

4X100 m Karışık Stil Bayrak

Kadınlar Yarışma Sonuçları

50 m Serbest Stil

100 m Serbest Stil

200 m Serbest Stil

400 m Serbest Stil

1500 m Serbest Stil

50 m Kurbağalama Stil

100 m Kurbağalama Stil

200 m Kurbağalama Stil

50 m Kelebek Stil

100 m Kelebek Stil

200 m Kelebek Stil

100 m Bireysel Karışık Stil

200 m Bireysel Karışık Stil

400 m Bireysel Karışık Stil

4X50 m Serbest Stil Bayrak

4X100 m Serbest Stil Bayrak

4X200 m Serbest Stil Bayrak

4X50 m Karışık Stil Bayrak

4X100 m Karışık Stil Bayrak