FİNA Dünya Atlama Şampiyonası

Bu, 1973'ten bu güne kadar dalışta Dünya Su Sporları Şampiyonası madalya kazananların tam listesidir.

Erkekler Kategorisi

1 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991 PerthEdwin Jongejans (Hollanda)Mark Lenzi (ABD)Wang Yijie (Çin)
1994 RomeEvan Stewart (Zimbabwe)Lan Wei (Çin)Brian Earley (ABD)
1998 PerthYu Zhuocheng (Çin)Troy Dumais (ABD)Holger Schlepps (Almanya)
2001 FukuokaWang Feng (Çin)Wang Tianling (Çin)Alexander Dobroskok (Rusya)
2003 BarcelonaXu Xiang (Çin)Wang Kenan (Çin)Joona Puhakka (Finlandiya)
2005 MontrealAlexandre Despatie (Kanada)Xu Xiang (Çin)Wang Feng (Çin)
2007 MelbourneLuo Yutong (Çin)He Chong (Çin)Christopher Sacchin (İtalya)
2009 RomeQin Kai (Çin)Zhang Xinhua (Çin)Matthew Mitcham (Avustralya)
2011 ShanghaiLi Shixin (Çin)He Min (Çin)Pavlo Rozenberg (Almanya)
2013 BarcelonaLi Shixin (Çin)Illya Kvasha (Ukrayna)Kevin Chavez (Meksika)
2015 KazanXie Siyi (Çin)Illya Kvasha (Ukrayna)Michael Hixon (ABD)
2017 BudapestPeng Jianfeng (Çin)He Chao (Çin)Giovanni Tocci (İtalya)
2019 GwangjuWang Zongyuan (Çin)Rommel Pacheco (Meksika)Peng Jianfeng (Çin)
2022 BudapestWang Zongyuan (Çin)Jack Laugher (Büyük Britanya)Li Shixin (Avustralya)

3 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1973 BelgradePhil Boggs (ABD)Klaus Dibiasi (İtalya)Keith Russell (ABD)
1975 CaliPhil Boggs (ABD)Klaus Dibiasi (İtalya)Vyacheslav Strakhov (SSCB)
1978 West BerlinPhil Boggs (ABD)Falk Hoffmann (Doğu Almanya)Giorgio Cagnotto (İtalya)
1982 GuayaquilGreg Louganis (ABD)Sergei Kuzmin (SSCB)Aleksandr Portnov (SSCB)
1986 MadridGreg Louganis (ABD)Tan Liangde (Çin)Li Hongping (Çin)
1991 PerthKent Ferguson (ABD)Tan Liangde (Çin)Albin Killat (Almanya)
1994 RomeYu Zhuocheng (Çin)Dmitri Sautin (Rusya)Wang Tianling (Çin)
1998 PerthDmitri Sautin (Rusya)Zhou Yilin (Çin)Vassili Lisovski (Rusya)
2001 FukuokaDmitri Sautin (Rusya)Wang Tianling (Çin)Ken Terauchi (Japonya)
2003 BarcelonaAleksandr Dobroskok (Rusya)Peng Bo (Çin)Dmitri Sautin (Rusya)
2005 MontrealAlexandre Despatie (Kanada)Troy Dumais (ABD)He Chong (Çin)
2007 MelbourneQin Kai (Çin)Alexandre Despatie (Kanada)Dmitry Sautin (Rusya)
2009 RomeHe Chong Çin)Troy Dumais (ABD)Alexandre Despatie (Kanada)
2011 ShanghaiHe Chong Çin)Ilya Zakharov (Rusya)Evgeny Kuznetsov (Rusya)
2013 BarcelonaHe Chong Çin)Evgeny Kuznetsov (Rusya)Yahel Castillo (Meksika)
2015 KazanHe Chao (Çin)Ilya Zakharov (Rusya)Jack Laugher (Büyük Britanya)
2017 BudapeşteXie Siyi (Çin)Patrick Hausding (Almanya)Ilya Zakharov (Rusya)
2019 GwangjuXie Siyi (Çin)Cao Yuan (Çin)Jack Laugher (Büyük Britanya)
2022 BudapeşteWang Zongyuan (Çin)Cao Yuan (Çin)Jack Laugher (Büyük Britanya)

10 metre platform

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1973 BelgradeKlaus Dibiasi (İtalya)Keith Russell (ABD)Falk Hoffmann (Doğu Almanya)
1975 CaliKlaus Dibiasi (İtalya)Nikolay Mikhailin (SSCB)Carlos Girón (Meksika)
1978 West BerlinGreg Louganis (ABD)Falk Hoffmann (Doğu Almanya)Vladimir Aleynik (SSCB)
1982 GuayaquilGreg Louganis (ABD)Vladimir Aleynik (SSCB)Bruce Kimball (ABD)
1986 MadridGreg Louganis (ABD)Li Kongzheng (Çin)Bruce Kimball (ABD)
1991 PerthSun Shuwei (Çin)Xiong Ni (Çin)Giorgi Chogovadze (SSCB)
1994 RomeDmitri Sautin (Rusya)Sun Shuwei (Çin)Vladimir Timoshinin (Rusya)
1998 PerthDmitri Sautin (Rusya)Tian Liang (Çin)Jan Hempel (Almanya)
2001 FukuokaTian Liang (Çin)Alexandre Despatie (Kanada)Mathew Helm (Avustralya)
2003 BarcelonaAlexandre Despatie (Kanada)Mathew Helm (Avustralya)Tian Liang (Çin)
2005 MontrealHu Jia (Çin)José Guerra (Küba)Gleb Galperin (Rusya)
2007 MelbourneGleb Galperin (Rusya)Zhou Lüxin (Çin)Lin Yue (Çin)
2009 RomeTom Daley (Büyük Britanya)Qiu Bo (Çin)Zhou Lüxin (Çin)
2011 ShanghaiQiu Bo (Çin)David Boudia (ABD)Sascha Klein (Almanya)
2013 BarcelonaQiu Bo (Çin)David Boudia (ABD)Sascha Klein (Almanya)
2015 KazanQiu Bo (Çin)David Boudia (ABD)Tom Daley (Büyük Britanya)
2017 BudapeşteTom Daley (Büyük Britanya)Chen Aisen (Çin)Yang Jian (Çin)
2019 GwangjuYang Jian (Çin)Yang Hao (Çin)Aleksandr Bondar (Rusya)
2022 BudapeşteYang Jian (Çin)Rikuto Tamai (Japonya)Yang Hao (Çin)

Synchronized 3 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998 PerthÇin
Xu Hao
Yu Zhuocheng
Almanya
Alexander Mesch
Holger Schlepps
Avustralya
Dean Pullar
Shannon Roy
2001 FukuokaÇin
Peng Bo
Wang Kenan
Meksika
Fernando Platas
Joel Rodriguez
Rusya
Alexander Dobroskok
Dmitri Sautin
2003 BarcelonaRusya
Aleksandr Dobroskok
Dmitri Sautin 
Çin
Wang Tianling
Wang Feng
Almanya
Tobias Schellenberg
Andreas Wels
2005 MontrealÇin
He Chong
Wang Feng
Almanya
Tobias Schellenberg
Andreas Wels
Amerika Birleşik Devletleri
Justin Dumais
Troy Dumais
2007 MelbourneÇin
Qin Kai
Wang Feng
Kanada
Alexandre Despatie
Arturo Miranda
Almanya
Tobias Schellenberg
Andreas Wels
2009 RomeÇin
Qin Kai
Wang Feng
Amerika Birleşik Devletleri
Troy Dumais
Kristian Ipsen
Kanada
Alexandre Despatie
Reuben Ross
2011 ShanghaiÇin
Qin Kai
Luo Yutong
Rusya
Ilya Zakharov
Evgeny Kuznetsov
Meksika
Yahel Castillo
Julián Sánchez
2013 BarcelonaÇin
Qin Kai
He Chong
Rusya
Ilya Zakharov
Evgeny Kuznetsov
Meksika
Rommel Pacheco
Jahir Ocampo
2015 KazanÇin
Qin Kai 
Cao Yuan
Rusya
Ilya Zakharov
Evgeny Kuznetsov
Büyük Britanya
Jack Laugher
Chris Mears
2017 BudapestRusya
Evgeny Kuznetsov
Ilya Zakharov 
Çin
Cao Yuan
Xie Siyi
Ukrayna
Oleh Kolodiy
Illya Kvasha
2019 GwangjuÇin
Cao Yuan
Xie Siyi
Büyük Britanya
Daniel Goodfellow
Jack Laugher
Meksika
Yahel Castillo
Juan Celaya
2022 BudapestÇin
Wang Zongyuan
Cao Yuan
Büyük Britanya
Anthony Harding
Jack Laugher
Almanya
Timo Barthel
Lars Rüdiger

Synchronized 10 metre platform

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998 PerthÇin
Tian Liang
Sun Shuwei
Almanya
Jan Hempel
Michael Kühne
Rusya
Igor Lukashin
Aleksandr Varlamov
2001 FukuokaÇin
Tian Liang
Hu Jia
Meksika
Fernando Platas
Eduardo Rueda
Ukrayna
Roman Volodkov
Anton Zakharov 
2003 BarcelonaAvustralya
Mathew Helm
Robert Newbery
Ukrayna
Roman Volodkov
Anton Zakharov
Çin
Tian Liang
Hu Jia
2005 MontrealRusya
Dmitry Dobroskok
Gleb Galperin
Çin
Yang Jinghui
Hu Jia 
Büyük Britanya
Peter Waterfield
Leon Taylor
2007 MelbourneÇin
Lin Yue
Huo Liang
Rusya
Gleb Galperin
Dmitriy Dobroskok
Amerika Birleşik Devletleri
David Boudia
Thomas Finchum
2009 RomeÇin
Huo Liang
Lin Yue
Amerika Birleşik Devletleri
David Boudia
Thomas Finchum
Küba
José Guerra
Jeinkler Aguirre
2011 ShanghaiÇin
Qiu Bo
Huo Liang
Almanya
Patrick Hausding
Sascha Klein
Ukrayna
Oleksandr Gorshkovozov
Oleksandr Bondar
2013 BarcelonaAlmanya
Sascha Klein
Patrick Hausding
Rusya
Viktor Minibaev
Artem Chesakov
Çin
Cao Yuan
Zhang Yanquan
2015 KazanÇin
Chen Aisen
Lin Yue
Meksika
Iván García
Germán Sánchez
Rusya
Roman Izmailov
Viktor Minibaev
2017 BudapestÇin
Chen Aisen
Yang Hao
Rusya
Aleksandr Bondar
Viktor Minibaev
Almanya
Patrick Hausding
Sascha Klein
2019 GwangjuÇin
Cao Yuan
Chen Aisen
Rusya
Aleksandr Bondar
Viktor Minibaev 
Büyük Britanya
Tom Daley
Matty Lee
2022 BudapestÇin
Yang Hao
Lian Junjie
Büyük Britanya
Matty Lee
Noah Williams
Kanada
Rylan Wiens
Nathan Zsombor-Murray

Kadınlar Kategorisi

1 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991 PerthGao Min (Çin)Wendy Lucero (ABD)Heidemarie Bártová (Çekoslavakya)
1994 RomeChen Lixia (Çin)Tan Shuping (Çin)Annie Pelletier (Kanada)
1998 PerthIrina Lashko (Rusya)Vera Ilyina (Rusya)Zhang Jing (Çin)
2001 FukuokaBlythe Hartley (Kanada)Wu Minxia (Çin)Zhang Jing (Çin)
2003 BarcelonaIrina Lashko (Avustralya)Conny Schmalfuss (Almanya)Blythe Hartley (Kanada)
2005 MontrealBlythe Hartley (Kanada)Wu Minxia (Çin)Heike Fischer (Almanya)
2007 MelbourneHe Zi (Çin)Blythe Hartley (Kanada)Yuliya Pakhalina (Rusya)
2009 RomeYuliya Pakhalina (Rusya)Wu Minxia (Çin)Wang Han (Çin)
2011 ShanghaiShi Tingmao (Çin)Wang Han (Çin)Tania Cagnotto (İtalya)
2013 BarcelonaHe Zi (Çin)Tania Cagnotto (İtalya)Wang Han (Çin)
2015 KazanTania Cagnotto (İtalya)Shi Tingmao (Çin)He Zi (Çin)
2017 BudapestMaddison Keeney (Avustralya)Nadezhda Bazhina (Rusya)Elena Bertocchi (İtalya)
2019 GwangjuChen Yiwen (Çin)Sarah Bacon (ABD)Kim Su-ji (Güney Kore)
2022 BudapestLi Yajie (Çin)Sarah Bacon (ABD)Mia Vallée (Kanada)

3 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1973 BelgradeChrista Köhler (Doğu Almanya)Ulrika Knape (İsveç)Marina Janicke (Doğu Almanya)
1975 CaliIrina Kalinina (SSCB)Tetiana Volynkina (SSCB)Christine Loock (ABD)
1978 West BerlinIrina Kalinina (SSCB)Cynthia Potter (ABD)Jennifer Chandler (ABD)
1982 GuayaquilMegan Neyer (ABD)Christina Seufert (ABD)Peng Yuanchuan (Çin)
1986 MadridGao Min (Çin)Li Yihua (Çin)Marina Babkova (SSCB)
1991 PerthGao Min (Çin)Irina Lashko (SSCB)Brita Baldus (Almanya)
1994 RomeTan Shuping (Çin)Vera Ilyina (Rusya)Claudia Bockner (Almanya)
1998 PerthYuliya Pakhalina (Rusya)Guo Jingjing (Çin)Chantelle Michell (Avustralya)
2001 FukuokaGuo Jingjing (Çin)Irina Lashko (Avustralya)Yuliya Pakhalina (Rusya)
2003 BarcelonaGuo Jingjing (Çin)Yuliya Pakhalina (Rusya)Wu Minxia (Çin)
2005 MontrealGuo Jingjing (Çin)Wu Minxia (Çin)Tania Cagnotto (İtalya)
2007 MelbourneGuo Jingjing (Çin)Wu Minxia (Çin)Tania Cagnotto (İtalya)
2009 RomeGuo Jingjing (Çin)Émilie Heymans (Kanada)Tania Cagnotto (İtalya)
2011 ShanghaiWu Minxia (Çin)He Zi (Çin)Jennifer Abel (Kanada)
2013 BarcelonaHe Zi (Çin)Wang Han (Çin)Pamela Ware (Kanada)
2015 KazanShi Tingmao (Çin)He Zi (Çin)Tania Cagnotto (İtalya)
2017 BudapeşteShi Tingmao (Çin)Wang Han (Çin)Jennifer Abel (Kanada)
2019 GwangjuShi Tingmao (Çin)Wang Han (Çin)Maddison Keeney (Avustralya)
2022 BudapeşteChen Yiwen (Çin)Mia Vallée (Kanada)Chang Yani (Çin)

10 metre platform

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1973 BelgradeUlrika Knape (İsveç)Milena Duchková (Çekoslavakya)Irina Kalinina (SSCB)
1975 CaliJanet Ely (ABD)Irina Kalinina (SSCB)Ulrika Knape (İsveç)
1978 West BerlinIrina Kalinina (SSCB)Martina Jäschke (Doğu Almanya)Melissa Briley (ABD)
1982 GuayaquilWendy Wyland (ABD)Ramona Wenzel (Doğu Almanya)Zhou Jihong (Çin)
1986 MadridChen Lin (Çin)Lü Wei (Çin)Wendy Wyland (ABD)
1991 PerthFu Mingxia (Çin)Yelena Miroshina (SSCB)Wendy Lian Williams (ABD)
1994 RomeFu Mingxia (Çin)Chi Bin (Çin)María José Alcalá (Meksika)
1998 PerthOlena Zhupina (Ukrayna)Cai Yuyan (Çin)Li Chen (Çin)
2001 FukuokaXu Mian (Çin)Duan Qing (Çin)Loudy Tourky (Avustralya)
2003 BarcelonaÉmilie Heymans (Kanada)Lao Lishi (Çin)Li Na (Çin)
2005 MontrealLaura Wilkinson (ABD)Loudy Tourky (Avustralya)Jia Tong (Çin)
2007 MelbourneWang Xin (Çin)Chen Ruolin (Çin)Christin Steuer (Almanya)
2009 RomePaola Espinosa (Meksika)Chen Ruolin (Çin)Kang Li (Çin)
2011 ShanghaiChen Ruolin (Çin)Hu Yadan (Çin)Paola Espinosa (Meksika)
2013 BarcelonaSi Yajie (Çin)Chen Ruolin (Çin)Yulia Prokopchuk (Ukrayna)
2015 KazanKim Kuk-hyang (Kuzey Kore)Ren Qian (Çin)Pandelela Rinong (Malezya)
2017 BudapestCheong Jun Hoong (Malezya)Si Yajie (Çin)Ren Qian (Çin)
2019 GwangjuChen Yuxi (Çin)Lu Wei (Çin)Delaney Schnell (ABD)
2022 BudapestChen Yuxi (Çin)Quan Hongchan (Çin)Pandelela Rinong (Malezya)

Synchronized 3 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998 PerthRusya
Irina Lashko
Yuliya Pakhalina
Çin
Rao Lang
Li Rongjuan
Amerika Birleşik Devletleri
Tracy Bonner
Kathy Pesek
2001 FukuokaÇin
Wu Minxia
Guo Jingjing
Rusya
Yuliya Pakhalina
Vera Ilyina
Almanya
Ditte Kotzian
Conny Schmalfuss
2003 BarcelonaÇin
Guo Jingjing
Wu Minxia
Rusya
Vera Ilyina
Yuliya Pakhalina
Meksika
Paola Espinosa
Laura Sánchez
2005 MontrealÇin
Li Ting
Guo Jingjing
Almanya
Ditte Kotzian
Conny Schmalfuss
Ukrayna
Olena Fedorova
Kristina Ishchenko
2007 MelbourneÇin
Guo Jingjing
Wu Minxia 
Almanya
Ditte Kotzian
Heike Fischer
Avustralya
Sharleen Stratton
Briony Cole
2009 RomeÇin
Guo Jingjing
Wu Minxia
İtalya
Tania Cagnotto
Francesca Dallapè
Rusya
Yuliya Pakhalina
Anastasia Pozdniakova
2011 ShanghaiÇin
Wu Minxia
He Zi 
Kanada
Émilie Heymans
Jennifer Abel
Avustralya
Anabelle Smith
Sharleen Stratton
2013 BarcelonaÇin
Wu Minxia
Shi Tingmao
İtalya
Tania Cagnotto
Francesca Dallapé 
Kanada
Jennifer Abel
Pamela Ware
2015 KazanÇin
Wu Minxia 
Shi Tingmao
Kanada
Jennifer Abel
Pamela Ware 
Avustralya
Samantha Mills
Esther Qin
2017 BudapeşteÇin
Shi Tingmao
Wang Han
Kanada
Jennifer Abel
Mélissa Citrini-Beaulieu 
Rusya
Nadezhda Bazhina
Kristina Ilinykh
2019 GwangjuÇin
Shi Tingmao
Wang Han
Kanada
Jennifer Abel
Mélissa Citrini-Beaulieu
Meksika
Paola Espinosa
Melany Hernández
2022 BudapeşteÇin
Chang Yani
Chen Yiwen
Japonya
Rin Kaneto
Sayaka Mikami
Avustralya
Maddison Keeney
Anabelle Smith

Synchronized 10 metre platform

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1998 PerthUkrayna
Olena Zhupina
Svitlana Serbina
Çin
Cai Yuyan
Li Chen
Amerika Birleşik Devletleri
Kristin Link
Lindsay Long 
2001 FukuokaÇin
Duan Qing
Sang Xue
Rusya
Evgeniya Olshevskaya
Svetlana Timoshinina 
Japonya
Takiri Miyazaki
Emi Otsuki
2003 BarcelonaÇin
Lao Lishi
Li Ting
Avustralya
Loudy Tourky
Lynda Dackiw
Rusya
Evgeniya Olshevskaya
Svetlana Timoshinina
2005 MontrealÇin
Jia Tong
Yuan Peilin
Avustralya
Chantelle Newbery
Loudy Tourky
Kanada
Meaghan Benfeito
Roseline Filion 
2007 MelbourneÇin
Jia Tong
Chen Ruolin
Avustralya
Briony Cole
Melissa Wu 
Almanya
Annett Gamm
Nora Subschinski 
2009 RomeÇin
Chen Ruolin
Wang Xin
Amerika Birleşik Devletleri
Haley Ishimatsu
Mary Beth Dunnichay
Malezya
Pandelela Rinong
Leong Mun Yee
2011 ShanghaiÇin
Wang Hao
Chen Ruolin
Avustralya
Alexandra Croak
Melissa Wu
Almanya
Christin Steuer
Nora Subschinski 
2013 BarcelonaÇin
Liu Huixia
Chen Ruolin
Kanada
Meaghan Benfeito
Roseline Filion 
Malezya
Pandelela Rinong
Leong Mun Yee
2015 KazanÇin
Liu Huixia
Chen Ruolin
Kanada
Meaghan Benfeito
Roseline Filion 
Kuzey Kore
Kim Un-hyang
Song Nam-hyang
2017 BudapestÇin
Ren Qian
Si Yajie
Kuzey Kore
Kim Mi-rae
Kim Kuk-hyang 
Malezya
Cheong Jun Hoong
Pandelela Rinong 
2019 GwangjuÇin
Lu Wei
Zhang Jiaqi
Malezya
Leong Mun Yee
Pandelela Rinong 
Amerika Birleşik Devletleri
Samantha Bromberg
Katrina Young 
2022 BudapestÇin
Chen Yuxi
Quan Hongchan
Amerika Birleşik Devletleri
Delaney Schnell
Katrina Young
Malezya
Nur Dhabitah Sabri
Pandelela Rinong

Karışık Kategori

Synchronized 3 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2015 KazanÇin
Wang Han
Yang Hao
Kanada
Jennifer Abel
François Imbeau-Dulac
İtalya
Tania Cagnotto
Maicol Verzotto
2017 BudapestÇin
Li Zheng
Wang Han
Büyük Britanya
Tom Daley
Grace Reid
Kanada
Jennifer Abel
François Imbeau-Dulac
2019 Gwangju
Avustralya
Matthew Carter
Maddison Keeney
Kanada
Jennifer Abel
François Imbeau-Dulac
Almanya
Lou Massenberg
Tina Punzel
2022 BudapestÇin
Lin Shan
Zhu Zifeng
İtalya
Chiara Pellacani
Matteo Santoro
Büyük Britanya
James Heatly
Grace Reid

Synchronized 10 metre springboard

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2015 KazanÇin
Si Yajie
Tai Xiaohu
Kanada
Meaghan Benfeito
Vincent Riendeau
Avustralya
Domonic Bedggood
Melissa Wu
2017 BudapestÇin
ian Junjie
Ren Qian
Büyük Britanya
Matty Lee
Lois Toulson
Hong Kong
Hyon Il-myong
Kim Mi-rae
2019 GwangjuÇin
Lian Junjie
Si Yajie
Rusya
Ekaterina Beliaeva
Viktor Minibaev
Meksika
José Balleza
María Sánchez
2022 BudapeşteÇin
Duan Yu
Ren Qian
Ukrayna
Sofiya Lyskun
Oleksii Sereda
Amerika Birleşik Devletleri
Delaney Schnell
Carson Tyler

Takım

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2015 KazanBüyük Britanya
Tom Daley
Rebecca Gallantree
Ukrayna
Oleksandr Horshkovozov
Yulia Prokopchuk
Çin
Chen Ruolin
Xie Siyi
2017 BudapestFransa
Laura Marino
Matthieu Rosset
Meksika
Viviana del Angel
Rommel Pacheco
Amerika Birleşik Devletleri
David Dinsmore
Krysta Palmer
2019 GwangjuÇin
Lin Shan
Yang Jian
Rusya
Sergey Nazin
Yulia Timoshinina
Amerika Birleşik Devletleri
Andrew Capobianco
Katrina Young
2022 BudapestÇin
Bai Yuming
Quan Hongchan
Fransa
Jade Gillet
Alexis Jandard
Büyük Britanya
James Heatly
Andrea Spendolini-Sirieix