Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali – Artistik Patinaj

Erkekler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993AostaMarkus LeminenThierry CerezYevgeny Martynov
1995AndorraSzabolcs VidraiVitaliy DanylchenkoDavid Jäschke
1997SundsvallEvgeni PlushenkoVakhtang MurvanidzeOleksandr Smokvin
1999Poprad-TatryStanislav TimchenkoStéphane LambielKristoffer Berntsson
2003Bled, SlovenyaSergei DobrinYannick PonseroRadomir Soumar
2005MontheyAdrian SchultheissKim LucineNikita Mikhailov
2007JacaArtem GrigorievAlexander MajorovAlexandre Briancon
2009CieszynViktor RomanenkovStanislav PertsovGordei Gorshkov
2011LiberecPetr CoufalMaxim KovtunSimon Hocquaux
2013BrașovAdian PitkeevYaroslav PaniotAdrien Tesson
2015DornbirnIvan PavlovDeniss VasiļjevsDmitri Aliev
2017Erzurum, TürkiyePetr GumennikDaniel GrasslNika Egadze
2019Sarajevo, Bosna HersekIlya YablokovMihhail SelevkoYauheni Puzanau
2022Vuokatti, FinlandiyaArlet Levandi (Estonya)Raffaele Francesco Zich (İtalya)Casper Johansson (İsveç)

Kadınlar

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Aosta Irina SlutskayaElena LiashenkoVanessa Gusmeroli
1995Andorra, AndorraNadezda KanaevaVanessa GusmeroliKrisztina Czakó
1997Sundsvall, İsveçJulia SoldatovaJulia LautowaGwenaëlle Jullien
1999Poprad-TatryTamara DorofejevSarah MeierSvetlana Chernishova
2003Bled, SlovenyaKatharina HäckerLina JohanssonViktória Pavuk
2005MontheyAngelina TurenkoNicole Della MonicaKateryna Proyda
2007JacaSonia LafuenteMargarita TertychnayaMarcella De Trovato
2009CieszynMiriam ZieglerJoshi HelgessonAnne Line Gjersem
2011LiberecPolina AgafonovaIra VannutMonika Simančíková
2013BrașovMaria StavitskaiaAnaïs VentardMaria Katharina Herceg
2015DornbirnAlexandra ProklovaLea Johanna DastichLéa Serna
2017Erzurum, TürkiyeAlina ZagitovaAnastasia HozhvaLucrezia Gennaro
2019Sarajevo, Bosna HersekAnna ShcherbakovaLucrezia BeccariAnastasiia Arkhipova
2001Vuokatti, FinlandiyaLorine Schild (Fransa)Olivia Lisko (Finlandiya)Sarina Joos (İsviçre)

Çiftler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2003Bled, SlovenyaRusya
Arina Ushakova 
Alexander Popov
Almanya
Rebecca Handke 
Daniel Wende
Ukrayna
Julia Beloglazova 
Andriy Bekh

Buz Dansı

YearLocationGoldSilverBronze
1993 Aosta Sylwia Nowak / Sebastian Kolasiński Ekaterina Svirina / Sergei Sakhnovski Agnes Jacquemard / Alexis Gayet
1995 Andorra Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder Jolanta Bury / Łukasz Zalewski Krisztina Szabó / Tamás Sári
1997 Sundsvall Federica Faiella / Luciano Milo Melanie Espejo / Michael Zenezini Eliane Hugentobler / Daniel Hugentobler
1999 Poprad-Tatry Anastasia Litvinenko / Maxim Bolotin Viktoria Polzykina / Alexander Shakalov Myriam Trividic / Aurelien Geraud
2001competition not held in 2001
2003 Bled Natalia Mikhailova / Arkadi Sergeev Christina Beier / William Beier Alexandra Zaretsky / Roman Zaretsky
competition not held in 2005, 2007
2009 Cieszyn Tatiana Baturintseva / Ivan Volobuiev Ruslana Yurchenko / Oleksandr Liubchenko Gabriela Kubová / Petr Seknička
competition not held in since 2009