F.Bahçe OPET

  • Gold medal world centered-2.svg FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası
    • Şampiyon (1): 2010
    • Üçüncü (1): 2012
  • Logo CEV.jpg CEV Şampiyonlar Ligi
    • Şampiyon (1): 2011-12
    • İkinci (1): 2009-10
    • Üçüncü (2): 2010-11, 2015-16
  • Logo CEV.jpg CEV Kupası
    • Şampiyon (1): 2013-14
    • İkinci (1): 2012-13
    • Üçüncü (1): 2008-09
  • Sultanlar Ligi
    • Şampiyon (5): 2008-09, 2009-10, 2010-11, 2014-15, 2016-17
    • İkinci (4): 2006-07, 2007-08, 2013-14, 2015-16
    • Klasman Ligi Lideri (4): 2009-10, 2010-11, 2011-12, 2015-16
  • Kupa Voley
    • Şampiyon (3): 2009-10, 2014-15, 2016-17
    • İkinci (2): 2008-09, 2013-14
  • Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Kupası
    • Şampiyon (3) (ortak rekor): 2009, 2010, 2015
    • İkinci (2): 2011, 2014
  • Türkiye Kadınlar Voleybol Şampiyonası
    • Şampiyon (8): 1955-56, 1956-57, 1957-58, 1958-59, 1959-60, 1967-68, 1968-69, 1971-72
    • İkinci (3): 1960-61, 1972-73, 1974-75
    • Üçüncü (3): 1961-62, 1973-74, 1976-77
  • İstanbul Kadınlar Voleybol Ligi
    • Şampiyon (11): 1954-55, 1955-56, 1956-57, 1957-58, 1958-59, 1960-61, 1967-68, 1968-69, 1970-71, 1971-72, 1972-73
    • İkinci (5): 1959-60, 1962-63, 1969-70, 1973-74, 1974-75
    • Üçüncü (7): 1961-62, 1963-64, 1964-65, 1965-66, 1966-67, 1976-77
  • Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü Kupası
    • İkinci (2): 1972-73, 1974-75
  • Türkiye Kadınlar Voleybol Federasyon Kupası
    • Şampiyon (2): 1959-60, 1976-77
    • İkinci (1): 1965-66
2018/2019 Team Roster2019/2020 Team Roster 2020/2021 Team Roster
Head Coach : Zoran Terzic (Serbia)Head Coach : Zoran Terzic (Serbia)Head Coach : Zoran Terzic (Serbia)
Melis Yılmaz  (L)Melis Yılmaz  (L) Melis Yılmaz  (L)
MERVE SANİYE DALBELER (L)
Beşiktaş (Haziran 2019)
Branka Mihajloviç (Serbia)
JT Marvelous (Mayıs 2019)
Branka Mihajloviç (Serbia)
ANA ANTONİJEVİÇ (SRB)
Pomi Casalmaggiore (Temmuz 2019)
Naz Aydemir Akyol
Serbest (Haziran 2019)
Naz Aydemir Akyol
EZGİ DAĞDELENLER
PTT SK (Haziran 2019)
Lila Şengün
Altyapı (Temmuz 2019)
Lila Şengün
Beliz Başkır
Yeşilyurt (Eylül 2018)
Beliz Başkır
Yeşilyurt (Mayıs 2019)
Beliz Başkır
POLEN USLUPEHLİVAN ÜNVER
PTT SK (Mayıs 2019)
Aylin Sarıoğlu
Nilüfer Bld. (Mayıs 2019)
Aylin Sarıoğlu (L)
FATMA YILDIRIMFATMA YILDIRIM
Eczacıbaşı VİTRA (Mayıs 2020)
Gülce Güçtekin (L)
Junior Team (Mayıs 2020)
Dicle Nur BabatDicle Nur BabatDicle Nur Babat
Melissa Vargas (Mexico)Melissa Vargas (Mexico) Melissa Vargas (Mexico)
MERVE TANYEL
Beylikdüzü Voleybol İhtisas (Ekim 2019)
İpar Özay Kurt
Altyapı (Temmuz 2019)
İpar Özay Kurt
Bahar Toksoy GuidettiBahar Toksoy GuidettiBahar Toksoy Guidetti
BRICIO RAMOS SAMANTHA  (BRA)
Scandicci (Mayıs 2019)
Kelsey Robinson (USA)
Vakıfbank (Mayıs 2019)
Guangdong Evergrande (Mayıs 2020)
Cansu Çetin
G.Saray (Mayıs 2020)
Eda Erdem DündarEda Erdem DündarEda Erdem Dündar
DAMLA ÇAKIROĞLUDAMLA ÇAKIROĞLU
(Haziran 2020)
Bianka Busa (Serbia)
CSM Volei Alba Blaj (Haziran 2020)
SILA ÇALIŞKANSILA ÇALIŞKAN
Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübü (June 2020)
Hilal Kocakara
Junior Team
DOBRİANA RABADZHİEVA (AZE)
Guangzhou Evergrande (Ocak 2019)
Guangdong Evergrande (Temmuz 2019)
Ceren Kestirengöz
Beşiktaş (Eylül 2019)
Ceren Kestirengöz
Jordan Thompson (USA)
Cincinnati Üniversity (19 December 2019)
Eczacıbaşı VİTRA (Mayıs 2020)
Kelsey Robison (Guandong Evergrande)
December 2020)