Eurobowl

Eurobowl, Avrupa'daki tüm Amerikan futbol liglerinin şampiyonunu belirlemek için turnuva tarzı bir playoff'un şampiyonluk final maçıydı. Turnuva, Avrupa Futbol Ligi (EFL) olarak adlandırılan her ülkenin en üst liginden en iyi veya şampiyon kulüpleri içeriyordu.

2014'ten sonra BIG6 Avrupa Futbol Ligi (BIG6) olarak biliniyordu. 2014'ten önce Eurobowl, Avrupa Futbol Ligi'nin son şampiyonluk maçıydı.
Şampiyon TakımŞampiyonluk
New Yorker Lions6
Vikings Vienna5
Bergamo Lions3
Swarco Raiders Tirol3
Hamburg Blue Devils3
Amsterdam Crusaders2
Berlin Adler2
London Olympians2
Legnano Frogs1
Potsdam Royals1
Calanda Broncos1
Düsseldorf Panther1
Manchester Spartans1
Helsinki Roosters1
Taft Vantaa1
SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeŞampiyon Takım
(Baş Antrenör)
Final Skor
(Turnuva MVP)
Finalist
1986Amsterdam, HollandaTaft Vantaa 20–16
Joe Jordan
Bologna Doves 
1988London, Büyük BritanyaHelsinki Roosters 35–14
Mike Kane
Amsterdam Crusaders 
1989Milan, İtalyaLegnano Frogs 27–23Amsterdam Crusaders 
1990Rimini, İtalyaManchester Spartans 34–22Legnano Frogs 
1991Offenbach, AlmanyaAmsterdam Crusaders 21–20Berlin Adler 
1992Uppsala, İsveçAmsterdam Crusaders 42–24Giaguari Torino 
1993Brussels, BelçikaLondon Olympians 42–21
Richard Dunkley
Amsterdam Crusaders 
1994Stuttgart, AlmanyaLondon Olympians 26–23
Stephen Hutchinson
Bergamo Lions 
1995Stuttgart, AlmanyaDüsseldorf Panther 21–14
Francesco Mavaro
London Olympians 
1996Stuttgart, AlmanyaHamburg Blue Devils 21–14Aix-en-Provence Argonautes 
1997Stuttgart, AlmanyaHamburg Blue Devils 35–14Bologna Phoenix 
1998Hamburg, AlmanyaHamburg Blue Devils 38–19La Courneuve Flash 
1999Hamburg, AlmanyaBraunschweig Lions 27–23Hamburg Blue Devils 
2000Hamburg, AlmanyaBergamo Lions 42–20
Tyrone Rush
Babak Movassaghi
Hamburg Blue Devils 
2001Vienna, AvusturyaBergamo Lions 28–11Vikings Vienna 
2002Braunschweig, AlmanyaBergamo Lions 27–20
Dino Bucciol
Braunschweig Lions 
2003Braunschweig, AlmanyaBraunschweig Lions 21–14
Kim Kuci
Vikings Vienna 
2004Vienna, AvusturyaVikings Vienna 53–20
Lance Gustafson
Peter Sangenette
Bergamo Lions 
2005Vienna, AvusturyaVikings Vienna 29–6
Lance Gustafson
Bergamo Lions 
2006Vienna, AvusturyaVikings Vienna 41–9
Mike Latek
La Courneuve Flash 
2007Vienna, AvusturyaVikings Vienna 70–19
Josiah Cravalho
Marburg Mercenaries 
2008Innsbruck, AvusturyaSwarco Raiders Tirol 28–24
Florian Grein
Vikings Vienna 
2009Innsbruck, AvusturyaSwarco Raiders Tirol 30–19
Florian Grein
La Courneuve Flash 
2010Vienna, AvusturyaBerlin Adler 34–31
Benjamin Scharweit
Vikings Vienna 
2011Innsbruck, AvusturyaSwarco Raiders Tirol 27–12
Florian Grein
Berlin Adler 
2012Vaduz, LincheştaynCalanda Broncos 27–14
DJ Wolfe
Vikings Vienna 
2013Innsbruck, AvusturyaVikings Vienna 37–14
Christoph Gross
Swarco Raiders Tirol 
2014Berlin, AlmanyaBerlin Adler 20–17
Darius Outlaw
New Yorker Lions 
2015Braunschweig, AlmanyaNew Yorker Lions 24–14
Casey Therriault
Schwäbisch Hall Unicorns 
2016Innsbruck, AvusturyaNew Yorker Lions 35–21
Niklas Römer
Swarco Raiders Tirol 
2017Frankfurt, AlmanyaNew Yorker Lions 55–14
Casey Therriault
Frankfurt Universe 
2018Frankfurt, AlmanyaNew Yorker Lions 20–19
Jadrian Clark
Frankfurt Universe 
2019Potsdam, AlmanyaPotsdam Royals 62–12
Paul Zimmermann
Amsterdam Crusaders