Dünya Trampolin Jimnastik Şampiyonası

Trambolin ve Tumbling Jimnastik Dünya Şampiyonası[1][2], Double mini trambolin ve Tumbling (jimnastik) dahil olmak üzere trambolin jimnastiği için dünya şampiyonalarıdır. Başlangıçta 1964-1968 yılları arasında yıllık olarak düzenlendiler. Frekans, 1970–1998 yılları arasında iki yılda bir olarak değiştirildi. Olimpiyat Oyunlarına tramplenin kabulü, 1999'daki Olimpiyatlardan önceki yılda Dünya Şampiyonasını eleme olarak tutmaya geçişi gerektirdi.

Erkekler Bireysel Trampolin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaAltın Madalya
1964London Dan Millman
1965London Gary Erwin
1966Lafayette Wayne Miller
1967LondonDavid Jacobs (ABD)David Curtis (Büyük Britanya)Michael Williams (Büyük Britanya)
1968AmersfoortDavid Jacobs (ABD)
1970Bern Wayne Miller
1972Stuttgart Paul Luxon
1974Johannesburg Richard Tison
1976Tulsa Evgeni Janes
 Richard Tison
1978Newcastle Evgeni Janes
1980Brig Stewart Matthews
1982Bozeman Carl Furrer
1984Osaka Lionel Pioline
1986Paris Lionel Pioline
1988Birmingham Vadim Krasnoshapka
1990Essen Alexander Moskalenko
1992Auckland Alexander Moskalenko
1994Porto Alexander Moskalenko
1996Vancouver Dmitri Poliaroush
1998Sydney German Khnychyov
1999Sun CityAlexander Moskalenko (Rusya)Nikolai Kazak (Belarus)David Martin (Fransa)
2001Odense, Danimarka Alexander Moskalenko
2003Hannover Henrik Stehlik
2005Eindhoven Alexander Rusakov
2007Quebec, Kanada Ye Shuai (Çin)
2009Saint Petersburg, Rusya Dong Dong (Çin)
2010Metz, Fransa Dong Dong (Çin)
2011Birmingham, İngiltere Lu Chunlong (Çin)
2013Sofya, Bulgaristan Dong Dong (Çin)
2014Daytona Beach Tu Xiao (Çin)
2015Odense, Danimarka Gao Lei (Çin)
2017Sofya, Bulgaristan Gao Lei (Çin)
2018Saint Petersburg, Rusya Gao Lei (Çin)
2019Tokyo, Japonya Gao Lei (Çin)
2021Bakü, AzerbaycanYan Langyu (Çin)Ryusei Nishioka (Japonya)Aleh Rabtsau (Belarus)
2022Sofya, BulgaristanDylan Schmidt (Yeni Zelenda)Allan Morante (Fransa)Yamato Ishikawa (Japonya)
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Bireysel Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityRusya
Alexander Russakov
German Knytchev
Alexander Moskalenko
Sergei Iachev
Almanya
Michael Serth
Markus Kubicka
Henrik Stehlik
Stefan Reithofer
Kanada
Ben Snape
Chris Mitruk
Mathieu Turgeon
Michel Greene
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanBelarus
Ivan Litvinovich
Aleh Rabtsau
Andrei Builou
Aliaksei Dudarau
Japonya
Ryosuke Sakai
Hiroto Unno
Ryusei Nishioka
Ryonosuke Nomura
Rusya
Mikhail Melnik
Nikita Fedorenko
Dmitrii Ushakov
Kirill Panteleev
2022Sofya, BulgaristanPortekiz
Diogo Abreu
Pedro Ferreira
Lucas Santos
Rúben Tavares
Fransa
Julian Chartier
Florestan Riou
Allan Morante
Pierre Gouzou
Almanya
Matthias Schuldt
Matthias Pfleiderer
Fabian Vogel
Tim-Oliver Geßwein
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Senkro

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966LafayetteAmerika Birleşik Devletleri
David Jacobs
Wayne Miller
Güney Afrika
Ian McNaughton
Spenser Wiggins
Batı Almanya
Dieter Schultz
Michael Budenburg
1967LondonBatı Almanya
Kurt Treiter
Hartmut Riehle
İsviçre
Kurt Hohener
Rolf Maurer
Güney Afrika
Ian McNaughton
Ron Abbott
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityRusya
Aleksandr Moskalenko
German Khnychev
Belarus
Nikolai Kazak
Vladimir Kakorko
Ukrayna
Sergei Bukovtsev
Oleksandr Chernonos
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanBelarus
Andrei Builou
Aleh Rabtsau
Almanya
Fabian Vogel
Matthias Pfleiderer
Fransa
Josuah Faroux
Pierre Gouzou
2022Sofya, BulgaristanAlmanya
Fabian Vogel
Matthias Pfleiderer
Portekiz
Diogo Abreu
Pedro Ferreira
Fransa
Florestan Riou
Pierre Gouzou
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Double Mini

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityChris Mitruk (Kanada)Jorg Gehrke (Almanya)Rodolfo Rangel (Brezilya)
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanVasilii Makarskii (Rusya)Diogo Cabral (Portekiz)Ruben Padilla (ABD)
2022Sofya, BulgaristanRuben Padilla (ABD)Gavin Dodd (Kanada)Tomas Minc (ABD)
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Double Mini Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityAmerika Birleşik Devletleri
Mark Griffith
Karl Heger
Byron Smith
Ryan Weston
Almanya
Jorg Gehrke
Uwe Marquardt
Dennis Luxon
Michael Dobert
Kanada
Chris Mitruk
Ryan Ward
Scott Fischer
Jeremy Brock
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanRusya
Aleksandr Odintsov
Vasilii Makarskii
Mikhail Zalomin
Mikhail Iurev
Portekiz
Diogo Fernandes
Diogo Cabral
Tiago Romão
André Nunes
İspanya
David Franco
Carlos del Ser
Andrés Martínez
Santiago Brea
2022Sofya, Bulgaristanİspanya
David Franco
Carlos del Ser
Andrés Martínez
Nicolás Toribio
Portekiz
Diogo Cabral
André Dias

João Félix
José Domingues
Amerika Birleşik Devletleri
Tomas Minc
Changamire Anderson
Ruben Padilla
Merrill Hunter
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Tumbling

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966LafayetteFrank Fortier (ABD)David Jacobs (ABD)Richards Wadsworth (ABD)
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityLevon Petroian (Rusya)Alexei Kryjanovski (Rusya)Robert Small (Büyük Britanya)
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanAleksandr Lisitsyn (Rusya)Mikhail Malkin (Azerbaycan)Kaden Brown (ABD)
2022Sofya, BulgaristanEthan McGuinness (Avustralya)Kristof Willerton (Büyük Britanya)Axel Duriez (Fransa)
2023Birmingham, İngiltere

Erkekler Tumbling Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityRusyaFransaBüyük Britanya
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanRusya
Aleksei Svetlishnikov
Vadim Afanasev
Aleksandr Lisitsyn
Maksim Riabikov
Büyük Britanya
Jaydon Paddock
William Cowen
Kristof Willerton
Elliott Browne
Danimarka
Martin Abildgaard
Magnus Lindholmer
Adam Matthiesen
Johannes Sømod
2022Sofya, BulgaristanBüyük Britanya
Kristof Willerton
Jaydon Paddock
Ramami Levena
Lewis Westwood
Danimarka
Mads Hansen
Martin Abildgaard
Johannes Sømod
Jeppe Mikkelsen
Amerika Birleşik Devletleri
Patrick Lyell
Kaleb Cave
Kade Brown
Dominic Dumas
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Bireysel Trampolin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964LondonJudy Wills (ABD)
1965LondonJudy Wills (ABD)
1966LafayetteJudy Wills (ABD)
1967LondonJudy Wills (ABD)Nancy Smith (ABD)Charlene Paletz (Güney Afrika)
1968AmersfoortJudy Wills (ABD)
1970Bern Renee Ransom
1972Stuttgart Alexandra Nicholson
1974Johannesburg Alexandra Nicholson
1976Tulsa Svetlana Levina
1978Newcastle Tatiana Anismova
1980Brig Ruth Keller
1982Bozeman Ruth Keller
1984Osaka Susan Shotton
1986Paris Tatyana Lushina
1988Birmingham Rusudan Khoperia
1990Essen Yelena Merkulova
1992Auckland Yelena Merkulova
1994PortoIrina Karavayeva (Rusya)
1996Vancouver Tatyana KovalevaIrina Karavayeva (Rusya)
1998SydneyIrina Karavayeva (Rusya)Oxana Tsyhuleva (Ukrayna)Anna Dogonadze (Almanya)
1999Sun CityIrina Karavayeva (Rusya)Oxana Tsyhuleva (Ukrayna)Anna Dogonadze (Almanya)
2001OdenseAnna Dogonadze (Almanya)Irina Karavayeva (Rusya)
2003Hannover Karen CockburnAnna Dogonadze (Almanya)
2005EindhovenIrina Karavayeva (Rusya)Anna Dogonadze (Almanya)
2007Quebec, KanadaIrina Karavayeva (Rusya)
2009Saint Petersburg, Rusya Huang Shanshan
2010Metz, Fransa Li Dan
2011Birmingham, İngiltere He Wenna
2013Sofya, Bulgaristan Rosie MacLennan
2014Daytona Beach, ABD Liu Lingling
2015Odense, Danimarka Li Dan
2017Sofya, Bulgaristan Tatsiana Piatrenia
2018Saint Petersburg, Rusya Rosie MacLennan
2019Tokyo, JaponyaHikaru Mori (Japonya)
2021Bakü, AzerbaycanBryony Page (Büyük Britanya)Cao Yunzhu (Çin)Iana Lebedeva (Rusya)
2022Sofya, BulgaristanHikaru Mori (Japonya)Bryony Page (Büyük Britanya)Hu Yicheng (Çin)
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Bireysel Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityRusya
Irina Karavaeva
Natalia Chernova
Marina Mourinova
Tatiana Kovaleva
Ukrayna
Oxana Tsyhuleva
Olena Movchan
Oxana Verbitskaya
Belarus
Galina Lebedeva
Liudmila Padasenko
Natalia Karpenkova
Tatsiana Piatrenia
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanJaponya
Reina Satake
Hikaru Mori
Yumi Takagi
Narumi Tamura
Çin
Fan Xinyi
Huang Yanfei
Cao Yunzhu
Lin Qianqi
Rusya
Irina Kundius
Mariia Mikhailova
Iana Lebedeva
Anna Kornetskaya
2022Sofya, BulgaristanÇin
Cao Yunzhu
Zhu Xueying
Hu Yicheng
Fan Xinyi
Büyük Britanya
Isabelle Songhurst
Bryony Page
Louise Brownsey
Japonya
Risa Kiryu
Hikaru Mori
Megu Uyama
Narumi Tamura
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Senkro

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966LafayetteAmerika Birleşik Devletleri
Nancy Smith
Judy Wills
Batı Almanya
Maria Jarosch
Helga Flohl
Güney Afrika
Chariott Parietz
Sue Warns
1967LondonAmerika Birleşik Devletleri
Nancy Smith
Judy Wills
Batı Almanya
Maria Jarosch
Ute Czech
Büyük Britanya
Wendy Coulton
Sue Vine
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996VancouverUkrayna
Oxana Tsyhuleva
1998SydneyAlmanya
Tina Ludwig
Anna Dogonadze
Ukrayna
Oxana Tsyhuleva
Olena Movchan
Rusya
Natalia Chernova
Tatiana Kovaleva
1999Sun CityUkrayna
Oxana Tsyhuleva
Elena Movchan
Almanya
Tina Ludwig
Anna Dogonadze-Lilkendey
Rusya
Natalia Chernova
Irina Karavayeva
2001OdenseUkrayna
Oxana Tsyhuleva
Almanya
Anna Dogonadze
2003HannoverAlmanya
Anna Dogonadze
2005EindhovenRusya
Irina Karavayeva
Natalia Chernova
Kanada
Karen Cockburn
Rosannagh MacLennan
Almanya
Anna Dogonadze
Jessica Simon
2007Quebec, KanadaRusya
Irina Karavayeva
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, FransaRusya
Irina Karavayeva
Almanya
Anna Dogonadze
2011Birmingham, İngiltereAlmanya
Anna Dogonadze
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanÇin
Hu Yicheng
Zhang Xinxin
Japonya
Narumi Tamura
Hikaru Mori
Portekiz
Catarina Nunes
Beatriz Martins
2022Sofya, BulgaristanJaponya
Hikaru Mori
Megu Uyama
Fransa
Marine Jurbert
Léa Labrousse
Meksika
Mariola García
Dafne Navarro Loza
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Double Mini

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998SydneyKylie Walker (Yeni Zelenda)Jennifer Parilla (ABD)Teodora Sinilkowa (Bulgaristan)
1999Sun CityLisa Colussi-Miruk (Kanada)Marina Mourinova (Rusya)Erin Maguire (ABD)
2001Odense
2003Hannover
2005EindhovenSilvia Saiote (Portekiz)Anna Ivanova (Rusya)Ana Simoes (Portekiz)
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, DanimarkaLina Sjöberg (İsveç)
2017Sofya, BulgaristanLina Sjöberg (İsveç)
2018Saint Petersburg, RusyaLina Sjöberg (İsveç)
2019Tokyo, JaponyaLina Sjöberg (İsveç)
2021Bakü, AzerbaycanLina Sjöberg (İsveç)Shelby Nobuhara (ABD)Melania Rodríguez (İspanya)
2022Sofya, BulgaristanBronwyn Dibb (Yeni Zelenda)Tristan van Natta (ABD)Cheyanna Robinson (Avustralya)
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Double Mini Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityPortekiz
Marta Ferreira
Raquel Pinto
Rita Costa
Sónia Oliveira
AvustralyaKanada
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanAmerika Birleşik Devletleri
Trinity van Natta
Shelby Nobuhara
Tristan van Natta
Lacey Jenkins
Rusya
Dana Sadkova
Daria Nespanova
Aleksandra Bonartseva
Alina Kuznetcova
Kanada
Zoe Phaneuf
Hannah Brown
Gabriella Flynn
2022Sofya, BulgaristanAvustralya
Cheyanna Robinson
Keara Nel
Carina Hagarty
Braida Thomas
Amerika Birleşik Devletleri
Shelby Nobuhara
Maia Amano
Tristan van Natta
Aliah Raga
Büyük Britanya
Bethany Williamson
Kim Beattie
Kirsty Way
Ruth Shevelan
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Tumbling

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965LondonJudy Wills Cline (ABD)
1966Lafayette, ABDJudy Wills Cline (ABD)Donna Schaenzer (ABD)Susan McDowell (Güney Afrika)
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg, Güney Afrika
1976Tulsa, ABD
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityElena Bloujina (Rusya)Chrystel Robert (Fransa)Melanie Avisse (Fransa)
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanMegan Kealy (Büyük Britanya)Lucie Tumoine (Fransa)Tachina Peeters (Belçika)
2022Sofya, BulgaristanComfort Yeates (Büyük Britanya)Koralee Catlett (Avustralya)Shanice Davidson (Büyük Britanya)
2023Birmingham, İngiltere

Kadınlar Tumbling Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1964London
1965London
1966Lafayette
1967London
1968Amersfoort
1970Bern
1972Stuttgart
1974Johannesburg
1976Tulsa
1978Newcastle
1980Brig
1982Bozeman
1984Osaka
1986Paris
1988Birmingham
1990Essen
1992Auckland
1994Porto
1996Vancouver
1998Sydney
1999Sun CityRusyaFransaUkrayna
2001Odense
2003Hannover
2005Eindhoven
2007Quebec, Kanada
2009Saint Petersburg, Rusya
2010Metz, Fransa
2011Birmingham, İngiltere
2013Sofya, Bulgaristan
2014Daytona Beach, ABD
2015Odense, Danimarka
2017Sofya, Bulgaristan
2018Saint Petersburg, Rusya
2019Tokyo, Japonya
2021Bakü, AzerbaycanFransa
Emilie Wambote
Lucie Tumoine
Candy Brière-Vetillard
Maëlle Dumitru-Marin
Belçika
Laura Vandevoorde
Louise van Regenmortel
Tachina Peeters
Sofie Rubbrecht
Büyük Britanya
Ashleigh Owen
Megan Surman
Megan Kealy
Louisa Maher
2022Sofya, BulgaristanBüyük Britanya
Shanice Davidson
Comfort Yeates
Megan Kealy
Jessica Brain
Amerika Birleşik Devletleri
Anastasia Katchalova
Tia Taylor
Miah Bruns
Isabel Steinmetz
Fransa
Candy Brière-Vetillard
Maëlle Dumitru-Marin
Manon Morançais
Émilie Wambote
2023Birmingham, İngiltere

Karışık Çok Yönlü Takım (All-around)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018Saint Petersburg, RusyaÇin
Dong Dong
Feng Baoyi
Gao Lei
Jia Fangfang
Tu Xiao
Zeng Linglong
Zhang Kuo
Zhu Shouli
Zhu Xueying
Portekiz
Diogo Abreu
Mafalda Brás
Mariana Carvalho
Diogo Carvalho
Pedro Ferreira
Diogo Ganchinho
Nicole Pacheco
Raquel Pinto
Diogo Vilela
Kanada
Jason Burnett
Jérémy Chartier
Michael Chaves
Jake Cranham
Zoe Hipel
Rosie MacLennan
Sarah Milette
Laurence Roux
Jon Schwaiger
2019Tokyo, JaponyaRusya
Vadim Afanasev
Sergey Azarian
Vera Beliankina
Viktoriia Danilenko
Susana Kochesok
Anna Kornetskaya
Mikhail Melnik
Polina Troianova
Dmitry Ushakov
Mikhail Zalomin
Amerika Birleşik Devletleri
Nicole Ahsinger
Kaden Brown
Eve Doudican
Jeffrey Gluckstein
Ellen Heinen
Kayttie Nakamura
Ruben Padilla
Aliaksei Shostak
Tristan van Natta
Çin
Fan Xinyi
Fang Lulu
Feng Baoyi
Gao Lei
Huang Yanfei
Liu Hui
Wang Xiaoyin
Yan Langyu
Zhang Xuan
Zhang Zhenqian
2021Bakü, Azerbaycan Rusya
Aleksandra Bonartseva
Anna Kornetskaya
Iana Lebedeva
Aleksandr Lisitsyn
Mikhail Melnik
Kirill Panteleev
Irina Silicheva
Dmitry Ushakov
Mikhail Zalomin
Amerika Birleşik Devletleri
Maia Amano
Kaden Brown
Cody Gesuelli
Ruben Padilla
Isaac Rowley
Jessica Stevens
Tia Taylor
Tristan van Natta


Büyük Britanya
Daniel Berridge
Louise Brownsey
William Cowen
Megan Kealy
Rhys Northover
Bryony Page
Zak Perzamanos
Corey Walkes
Bethany Williamson
2022Sofya, BulgaristanBüyük Britanya
Lewis Cosling
Megan Kealy
Rhys Northover
Bryony Page
Zak Perzamanos
Isabelle Songhurst
Andrew Stamp
Kirsty Way
Lewis Westwood
Amerika Birleşik Devletleri
Nicole Ahsinger
Kade Brown
Miah Bruns
Cody Gesuelli
Ruben Padilla
Zachary Ramacci
Aliaksei Shostak
Jessica Stevens
Tristan van Natta
Cheyenne Webster
Portekiz
Diogo Abreu
Margarida Agostinho
Diogo Cabral
Sofia Correia
Pedro Ferreira
Diana Gago
Ingrid Maior
Vasco Peso
2023