Dünya Kuzey Kombine (Nordic combined) Gençler Şampiyonası

Erkekler Bireysel Normal Tepe/10 km.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1977Sainte-Croix, İsviçre
1979Mont-Sainte-Anne, Kanada
1980Örnsköldsvik, İsveç
1981Schonach, Batı Almanya
1982Murau, Avusturya
1983Kuopio, Finlandiya
1984Trondheim, Norveç
1985Randa / Täsch / Zermatt, İsviçre
1986Lake Placid, ABD
1987Asiago, İtalya
1988Saalfelden, Avusturya
1989Vang / Hamar, Norveç
1990Les Saisies, Fransa
Štrbské Pleso, Çek Cumhuriyeti
1991Reit im Winkl, Almanya
1992Vuokatti, Finlandiya
1993Harrachov, Çek Cumhuriyeti
1994Breitenwang, Avusturya
1995Gällivare, İsveç
1996Asiago, İtalya
1997Canmore, Kanada
1998St. Moritz / Pontresina, İsviçre
1999Saalfelden, Avusturya
2000Štrbské Pleso, Slovakya
2001Karpacz, Polonya
2002Schonach, Almanya
2003Sollefteå, İsveç
2004Stryn, Norveç
2005Rovaniemi, Finlandiya
2006Kranj, Slovenya
2007Planica, Slovenya
Tarvisio, İtalya
2008Zakopane, Polonya
Mals, İtalya
2009Štrbské Pleso, Slovakya
Praz de Lys-Sommand, Fransa
2010Hinterzarten, Almanya
2011Otepää, Estonya
2012Erzurum, Türkiye
2013Liberec, Çek Cumhuriyeti
2014Val di Fiemme, İtalya
2015Almaty, Kazakistan
2016Râșnov, Romanya
2017Park City, ABD
2018Kandersteg / Goms, İsviçre
2019Lahti, Finlandiya
2020Oberwiesenthal
2021Lahti / VuokattiJohannes Lamparter (Avusturya)Mattéo Baud (Fransa)Stefan Rettenegger (Avusturya)
2022Zakopane, Polonya
Lygna, Norveç
Stefan Rettenegger (Avusturya)Perttu Reponen (Finlandiya)Tristan Sommerfeldt (Almanya)
2023Whistler, Kanada
2024Planica, Slovenya

Erkekler Takım Normal Tepe/4 x 5 km.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1977Sainte-Croix, İsviçre
1979Mont-Sainte-Anne, Kanada
1980Örnsköldsvik, İsveç
1981Schonach, Batı Almanya
1982Murau, Avusturya
1983Kuopio, Finlandiya
1984Trondheim, Norveç
1985Randa / Täsch / Zermatt, İsviçre
1986Lake Placid, ABD
1987Asiago, İtalya
1988Saalfelden, Avusturya
1989Vang / Hamar, Norveç
1990Les Saisies, Fransa
Štrbské Pleso, Çek Cumhuriyeti
1991Reit im Winkl, Almanya
1992Vuokatti, Finlandiya
1993Harrachov, Çek Cumhuriyeti
1994Breitenwang, Avusturya
1995Gällivare, İsveç
1996Asiago, İtalya
1997Canmore, Kanada
1998St. Moritz / Pontresina, İsviçre
1999Saalfelden, Avusturya
2000Štrbské Pleso, Slovakya
2001Karpacz, Polonya
2002Schonach, Almanya
2003Sollefteå, İsveç
2004Stryn, Norveç
2005Rovaniemi, Finlandiya
2006Kranj, Slovenya
2007Planica, Slovenya
Tarvisio, İtalya
2008Zakopane, Polonya
Mals, İtalya
2009Štrbské Pleso, Slovakya
Praz de Lys-Sommand, Fransa
2010Hinterzarten, Almanya
2011Otepää, Estonya
2012Erzurum, Türkiye
2013Liberec, Çek Cumhuriyeti
2014Val di Fiemme, İtalya
2015Almaty, Kazakistan
2016Râșnov, Romanya
2017Park City, ABD
2018Kandersteg / Goms, İsviçre
2019Lahti, Finlandiya
2020Oberwiesenthal
2021Lahti / Vuokatti
2022Zakopane, Polonya
Lygna, Norveç
Finlandiya
Waltteri Karhumaa
Arsi Tietäväinen
Eelis Meriläinen
Perttu Reponen
Norveç
Torje Seljeset
Per Einar Skjæret Strømhaug
Sebastian Østvold
Eidar Johan Strøm
Avusturya
Kilian Gütl
Severin Reiter
Paul Walcher
Stefan Rettenegger
2023Whistler, Kanada
2024Planica, Slovenya

Kadınlar Bireysel Normal Tepe/5 km.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1977Sainte-Croix, İsviçre
1979Mont-Sainte-Anne, Kanada
1980Örnsköldsvik, İsveç
1981Schonach, Batı Almanya
1982Murau, Avusturya
1983Kuopio, Finlandiya
1984Trondheim, Norveç
1985Randa / Täsch / Zermatt, İsviçre
1986Lake Placid, ABD
1987Asiago, İtalya
1988Saalfelden, Avusturya
1989Vang / Hamar, Norveç
1990Les Saisies, Fransa
Štrbské Pleso, Çek Cumhuriyeti
1991Reit im Winkl, Almanya
1992Vuokatti, Finlandiya
1993Harrachov, Çek Cumhuriyeti
1994Breitenwang, Avusturya
1995Gällivare, İsveç
1996Asiago, İtalya
1997Canmore, Kanada
1998St. Moritz / Pontresina, İsviçre
1999Saalfelden, Avusturya
2000Štrbské Pleso, Slovakya
2001Karpacz, Polonya
2002Schonach, Almanya
2003Sollefteå, İsveç
2004Stryn, Norveç
2005Rovaniemi, Finlandiya
2006Kranj, Slovenya
2007Planica, Slovenya
Tarvisio, İtalya
2008Zakopane, Polonya
Mals, İtalya
2009Štrbské Pleso, Slovakya
Praz de Lys-Sommand, Fransa
2010Hinterzarten, Almanya
2011Otepää, Estonya
2012Erzurum, Türkiye
2013Liberec, Çek Cumhuriyeti
2014Val di Fiemme, İtalya
2015Almaty, Kazakistan
2016Râșnov, Romanya
2017Park City, ABD
2018Kandersteg / Goms, İsviçre
2019Lahti, Finlandiya
2020Oberwiesenthal
2021Lahti / VuokattiGyda Westvold Hansen (Norveç)Marte Leinan Lund (Norveç)Lisa Hirner (Avusturya)
2022Zakopane, Polonya
Lygna, Norveç
Annika Sieff (İtalya)Haruka Kasai (Japonya)Natalie Armbruster (Almanya)
2023Whistler, Kanada
2024Planica, Slovenya

Karışık Takım Normal Tepe/5 + 2,5 + 2,5 + 5 km.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1977Sainte-Croix, İsviçre
1979Mont-Sainte-Anne, Kanada
1980Örnsköldsvik, İsveç
1981Schonach, Batı Almanya
1982Murau, Avusturya
1983Kuopio, Finlandiya
1984Trondheim, Norveç
1985Randa / Täsch / Zermatt, İsviçre
1986Lake Placid, ABD
1987Asiago, İtalya
1988Saalfelden, Avusturya
1989Vang / Hamar, Norveç
1990Les Saisies, Fransa
Štrbské Pleso, Çek Cumhuriyeti
1991Reit im Winkl, Almanya
1992Vuokatti, Finlandiya
1993Harrachov, Çek Cumhuriyeti
1994Breitenwang, Avusturya
1995Gällivare, İsveç
1996Asiago, İtalya
1997Canmore, Kanada
1998St. Moritz / Pontresina, İsviçre
1999Saalfelden, Avusturya
2000Štrbské Pleso, Slovakya
2001Karpacz, Polonya
2002Schonach, Almanya
2003Sollefteå, İsveç
2004Stryn, Norveç
2005Rovaniemi, Finlandiya
2006Kranj, Slovenya
2007Planica, Slovenya
Tarvisio, İtalya
2008Zakopane, Polonya
Mals, İtalya
2009Štrbské Pleso, Slovakya
Praz de Lys-Sommand, Fransa
2010Hinterzarten, Almanya
2011Otepää, Estonya
2012Erzurum, Türkiye
2013Liberec, Çek Cumhuriyeti
2014Val di Fiemme, İtalya
2015Almaty, Kazakistan
2016Râșnov, Romanya
2017Park City, ABD
2018Kandersteg / Goms, İsviçre
2019Lahti, Finlandiya
2020Oberwiesenthal
2021Lahti / VuokattiNorveç
Eidar Johan Strøm
Marte Leinan Lund
Gyda Westvold Hansen
Andreas Skoglund
Avusturya
Manuel Einkemmer
Lisa Hirner
Sigrun Kleinrath
Stefan Rettenegger
İtalya
Iacopo Bortolas
Annika Sieff
Daniela Dejori
Domenico Mariotti
2022Zakopane, Polonya
Lygna, Norveç
Almanya
Simon Mach
Jenny Nowak
Natalie Armbruster
Tristan Sommerfeldt
İtalya
Stefano Radovan
Annika Sieff
Daniela Dejori
Iacopo Bortolas
Avusturya
Samuel Lev
Lisa Hirner
Annalena Slamik
Stefan Rettenegger
2023Whistler, Kanada
2024Planica, Slovenya