Dünya Gençler (Youth-U18/19) Boks Şampiyonası

Erkekler Madalya Tablosu

Minimumweight  (–48 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaSanzhar Tashkenbay (Kazakistan)Robert Badalian (Rusya)Nijat Huseynov (Azerbaycan)
Bishwamitra Chongtham (Hindistan)
2022La Nucia, İspanyaVishvanath Suresh (Hindistan)Ronel Suyom (Filipinler)Juanma López (Porto Riko)
Rafael Lozano (İspanya)
2024

Flyweight (–51 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaShakhzod Muzafarov (Özbekistan)Evgenii Zhorov (Rusya)Ruslan Tsykalo (Ukrayna)
Sukhbat Enkhzorigt (Mongolia)
2022La Nucia, İspanyaAri Bonilla (Meksika)Ewart Marín (Küba)Wacharakorn Junthasorn (Tayland)
Rui Yamaguchi (Japonya)
2024

Bantamweight (–54 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaSachin (Hindistan)Yerbolat Sabyr (Kazakistan)Alexey Shendrik (Rusya)
Michele Baldassi (İtalya)
2022La Nucia, İspanyaYuta Sakai (Japonya)Ashish (Hindistan)Gor Ayvazyan (Gürcistan)
Khujanazar Nortojiev (Özbekistan)
2024

Featherweight (–57 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022La Nucia, İspanyaBakhtiyor Asadov (Özbekistan)Gael Cabrera (Meksika)Cornellio Phipps (ABD)
Marwan Mouflih (Fransa)

Lightweight (–60 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaReito Tsutsumi (Japonya)Yelnur Suyunbay (Kazakistan)Jhon Orobio (Kolombiya)
Radoslav Rosenov (Bulgaristan)
2022La Nucia, İspanyaErik Israyelyan (Ermenistan)Gocha Gordulava (Gürcistan)Nelson Birchall (İngiltere)
Lee McEvoy (İrlanda)
2024

Light welterweight (–63,5kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaSabirzhan Akkalykov (Kazakistan)Bozorboi Matyakubov (Ukrayna)Ankit Narwal (Hindistan)
Zhantoro Tashiev (Kırgızistan)
2022La Nucia, İspanyaVanshaj (Hindistan)Demur Kajaia (Gürcistan)Dedrick Crocklem (ABD)
Bartłomiej Rośkowicz (Polonya)
2024

Welterweight (–67 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaYurii Zakharieiev (Ukrayna)Cheerav Ashalaev (Rusya)Dany Lafos (Küba)
Alokhon Andullaev (Özbekistan)
2022La Nucia, İspanyaJavokhir Ummataliev (Özbekistan)Nurbek Mursal (Kazakistan)Levi Barnes (İngiltere)
Jim Donovan (İrlanda)
2024

Middleweight (–75 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaMikhail Usov (Rusya)Illia Tohobytskyi (Ukrayna)Dias Molzhigitov (Kazakistan)
William Cholov (Bulgaristan)
2022La Nucia, İspanyaTurabek Khabibullaev (Özbekistan)Daulet Tulemissov (Kazakistan)Kryhztian Barrera (Küba)
Noa Hadjit (Belçika)
2024

Light heavyweight (–80 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaVasily Kaverin (Rusya)Petar Liješević (Montonegro)Denys Salabai (Ukrayna)
Shokhjakhon Abdullaev (Özbekistan)
2022La Nucia, İspanyaMykyta Zasenok (Ukrayna)Rakhmatullo Boymatov (Özbekistan)Ricardo Candido de Oliveira Filho (Brezilya)
Luis Reynoso (Küba)
2024

Cruiserweight (–86 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022La Nucia, İspanyaRonny Álvarez (Küba)Paolo Caruso (İtalya)Nathan Ojo (İrlanda)
Dzhamal Kuliiev (Ukrayna)

Heavyweight (–92 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaJorge Felimón (Küba)Jakub Straszewski (Polonya)Vishal Gupta (Hindistan)
Ramazan Dadaev (Rusya)
2022La Nucia, İspanyaAdrián Fresneda (Küba)Damar Thomas (İngiltere)Mostfa Abdelzahr Khaled (Mısır)
Florin Ioniță (Romanya)
2024

Super Heavyweight (+92 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2008Guadalajara, Meksika
2010Bakü, Azerbaycan
2012Erivan, Ermenistan
2014Sofya, Bulgaristan
2016Saint Petersburg, Rusya
2018Budapeşte, Macaristan
2021Kielce, PolonyaJakhongir Zokirov (Özbekistan)Hovhannes Papazyan (Ermenistan)Fernando Arzola (Küba)
Levente Kiss (Macaristan)
2022La Nucia, İspanyaEnriko Itauma (İngiltere)Oleksandr Zelenskyi (Ukrayna)Stylianos Roulias (Yunanistan)
Choi In-ho (Güney Kore)
2024

Kadınlar Madalya Tablosu

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022La Nucia, İspanyaGulsevar Ganieva (Bulgaristan)Bhawna Sharma (Hindistan)Novoanny Núñez (Dominik Cumhuriyeti)
Gulnaz Buribayeva (Kazakistan)

Light flyweight (–50 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanYuliya Chumgalakova (Rusya)Kim Un Jong (Kuzey Kore)
2017Guwahati, HindistanNitu (Hindistan)Zhazira Urakbayeva (Kazakistan)Yuan Nie (Çin)
Caitlin Fryers (İrlanda)
2018Budapeşte, MacaristanNitu (Hindistan)Nillada Meekoon (Tayland)Anel Kudaibergen (Kazakistan)
Ksenia Beschastnova (Rusya)
2021Kielce, PolonyaGitika Narwal (Hindistan)Natalia Kuczewska (Polonya)Thipsatcha Yodwaree (Tayland)
Erika Prisciandaro (İtalya)
2022La Nucia, İspanyaSara Ćirković (Sırbistan)Sofie Rosshaug (Danimarka)Tamanna (Hindistan)
Nguyễn Thị Ngọc Trân (Vietnam)

Flyweight (–52 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanChang Yuan (Çin)Huang Hsiao Wen (Taywan)
2017Guwahati, HindistanJyoti (Hindistan)Ekaterina Molchanova (Rusya)Zhansaya Abdraimova (Kazakistan)
Rinka Kinoshita (Japonya)
2018Budapeşte, MacaristanHeaven Destiny Garcia (ABD)Anamika (Hindistan)Zhansaya Abdraimova (Kazakistan)
Kittiya Nampai (Tayland)
2021Kielce, PolonyaNaorem Babyrojisana Chanu (Hindistan)Valeriia Linkova (Rusya)Lucia Elen Ayari (İtalya)
Khulan Altanbyek (Mongolia)
2022La Nucia, İspanyaDevika Ghorpade (Hindistan)Lauren Mackie (İngiltere)Sa’Rai Brown-El (ABD)
Miyu Suzuki (Japonya)

Bantamweight (–54 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanBalaussa Muzdiman (Kazakistan)Concetta Marchese (İtalya)
2017Guwahati, HindistanSakshi (Hindistan)Ivy Jane-Smith (İngiltere)Sena İrie (Japonya)
Isamary Aquino (ABD)
2018Budapeşte, MacaristanIyana Verduzco (ABD)Aizada Yeslyamgali (Kazakistan)Aycan Güldağı (Türkiye)
Phonnapa Lapan (Tayland)
2021Kielce, PolonyaNigina Uktamova (Özbekistan)Khrystyna Lakiichuk (Ukrayna)Anastasiia Kirienko (Rusya)
Karolina Ampulska (Polonya)
2022La Nucia, İspanyaElina Bazarova (Kazakistan)Chrisovalantou Koutsochristou (Almanya)Gabriella Weerheim (Hollanda)
Kamonchanok Chupradit (Tayland)

Featherweight (–57 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanIrma Testa (İtalya)Anhelina Bondarenko (Ukrayna)
2017Guwahati, HindistanShashi Chopra (Hindistan)Honh Ngoc Do (Vietnam)Namuun Monkhor (Mongolia)
Cailing Hu (Çin)
2018Budapeşte, MacaristanSakshi (Hindistan)Nikolina Cacic (Hırvatistan)Isamary Aquino (ABD)
Sena İrie (Japonya)
2021Kielce, PolonyaVinka (Hindistan)Zhuldyz Shayakhmetova (Kazakistan)Dilfuza Bekova (Özbekistan)
Veronika Gajdová (Çek Cumhuriyeti)
2022La Nucia, İspanyaYoseline Perez (ABD)Asya Ari (Almanya)Emily Whitworth (İngiltere)
Sıla Sürmeneli (Türkiye)

Lightweight (–60 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanJajaira Gonzalez (ABD)Stephanie Thour (İsveç)
2017Guwahati, HindistanAeji Im (Güney Kore)Vittoria De Carlo (İtalya)Ella Boot (Avustralya)
Zhansaya Baltabekova (Kazakistan)
2018Budapeşte, MacaristanCarolina Sara Dubois (İngiltere)Nune Asatrian (Rusya)Jony (Hindistan)
Rebeca Santos (Brezilya)
2021Kielce, PolonyaAzaliia Amineva (Rusya)Mokhinabonu Abdullaeva (Özbekistan)Wiktoria Tereszczak (Polonya)
Beatrise Rozentāle (Letonya)
2022La Nucia, İspanyaMaud van der Toorn (Hollanda)Tetiana Dovhal (Ukrayna)Kunjarani Devi Thongam (Hindistan)
Tamara Kubalová (Slovakya)

Light Welterweight (–63 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanAngela Carini (İtalya)Elizaveta Nemtseva (Rusya)
2017Guwahati, HindistanCitlali Ortiz (ABD)Nataliya Sychugova (Rusya)Alina Popp (Almanya)
Canser Oltu (Türkiye)
2018Budapeşte, MacaristanGemma Paige Richardson (İngiltere)Manisha (Hindistan)Lanna Maliuganova (Rusya)
Veronika Villas (Macaristan)
2021Kielce, PolonyaArundhati Choudhary (Hindistan)Barbara Marcinkowska (Polonya)Khadichabonu Abdullaeva (Özbekistan)
Barbara Marcinkowska (Polonya)
2022La Nucia, İspanyaRavina (Hindistan)Megan de Cler (Hollanda)Assem Tanatar (Kazakhitan)
Daniela Herrera (Arjantin)

Welterweight (–66 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanDaria Semashko (Rusya)Bayan Akbayeva (Kazakistan)
2017Guwahati, HindistanAnastasiia Shamonova (Rusya)Georgia O’Connor (İngiltere)Natalia Marczykowski (Polonya)
Ya-Chu Yang (Taywan)
2018Budapeşte, MacaristanCharlie Cavanagh (Kanada)Angelina Kabakova (Rusya)Paige Goodyear (İngiltere)
Alina Popp (Almanya)
2021Kielce, PolonyaThokchom Sanamacha Chanu (Hindistan)Dana Diday (Kazakistan)Sokhiba Ruzmetova (Özbekistan)
Daria Parada (Polonya)
2022La Nucia, İspanyaBakyt Seidish (Kazakistan)Carlotta Schünemann (Almanya)Maëlys Richol (Fransa)
Juliannys Álvarez (Venezuella)

Light middleweight (–70 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022La Nucia, İspanyaVeronika Nakota (Ukrayna)Aziza Zokirova (Özbekistan)Lashu Yadav (Hindistan)
Laura Moran (İrlanda)

Middleweight (–75 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, BulgaristanJajaira Gonzalez (ABD)Esra Yıldız (Türkiye)
Monica Florıdıa (İtalya)
Anhelina Bondarenko (Ukrayna)
2015Taipei, TaywanBusenaz Sürmeneli (Türkiye)Zheng Lu (Çin)
2017Guwahati, HindistanArailym Begdilda (Kazakistan)Anastasiia Rybak (Rusya)Yelyzaveta Sliusar (Ukrayna)
Anupama (Hindistan)
2018Budapeşte, MacaristanAnastasiia Shamonova (Rusya)Tallya Brillaux (Fransa)Astha Pahwa (Hindistan)
Georgia O’Connor (İngiltere)
2021Kielce, PolonyaBüşra Işıldar (Türkiye)Kseniia Olifirenko (Rusya)Martyna Jancelewicz (Polonya)
Assel Sagatova (Kazakistan)
2022La Nucia, İspanyaSunniva Hofstad (Norveç)Angie Solano (Kolombiya)Muskan (Hindistan)
Sakhobat Khusanova (Özbekistan)

Light heavyweight (–81 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanVlada Kalacheva (Rusya)Zhang Jie (Çin)Altyn Mukyshbekova (Kazakistan)
2017Guwahati, HindistanKristina Tkacheva (Rusya)Dina Islambekova (Kazakistan)Sueda Şahin (Türkiye)
Neha Yadav (Hindistan)
2018Budapeşte, MacaristanAnastasiia Rybak (Rusya)Guzal Sadykova (Kazakistan)Sakshi Umesh Gaidhani (Hindistan)
Karolina Makhno (Ukrayna)
2021Kielce, PolonyaBüşra Işıldar (Türkiye)Kseniia Olifirenko (Rusya)Martyna Jancelewicz (Polonya)
Assel Sagatova (Kazakistan)
2022La Nucia, İspanyaAmber Moss-Birch (İngiltere)Oltinoy Sotimboeva (Özbekistan)Dearbhla Tinnelly (İrlanda)
Sofia Stigen Sørensen (Norveç)

Heavyweight (+81 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2011Antalya, Türkiye
2013Albena, Bulgaristan
2014Sofya, Bulgaristan
2015Taipei, TaywanMaria Shishmareva (Rusya) Agata Kaczmarska (Polonya)Patricia Martinconi (Romanya)
Alina Gadzhiyeva (Azerbaycan)
2017Guwahati, HindistanAnkushita Boro (Hindistan)Ekaterina Dynnik (Rusya)Thanchanok Saksri (Tayland)
Katelynn Phelan (İrlanda)
2018Budapeşte, MacaristanDina Islambekova (Kazakistan)Marria Lovchynska (Ukrayna)Neha Yadav (Hindistan)
2021Kielce, PolonyaAlfiya Pathan (Hindistan)Daria Kozorez (Moldova)Oliwia Toborek (Polonya)
Yeldana Talipova (Kazakistan)
2022La Nucia, İspanyaCliona D’Arcy (İrlanda)Kirti (Hindistan)Weronika Bochen (Polonya)
Assel Toktassyn (Kazakistan)