Dünya Gençler (Youth) Masa Tenisi Şampiyonası

ITTF takviminde Dünya Gençler Şampiyonası'nın yerini alan etkinliğin ilk şampiyonasıdır.

U-19 Şampiyonası

Tek Erkekler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizXiang Peng (Çin) Samuel Kulczycki (Polonya) Payas Jain (Hindistan)
Zeng Beixun (Çin)
2022Tunis, Tunus

Tek Kadınlar

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizKuai Man (Çin) Miyuu Kihara (Japonya) Haruna Ojio (Japonya)
Wu Yangchen (Çin)
2022Tunis, Tunus

Çift Erkekler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizRusya
Maksim Grebnev
Vladimir Sidorenko
Csaba Andras (Macaristan)
Ivor Ban (Hırvatistan)
Carlos Fernández (Peru)
Taiwo Mati (Nijerya)
Romanya
Eduard Ionescu
Darius Movileanu
2022Tunis, TunusTaywan
Kao Cheng-jui
Feng Yi-hsin
Fransa
Felix Lebrun
Thibault Poret

Çift Kadınlar

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizÇin
Kuai Man
Wu Yangchen
Amerika Birleşik Devletleri
Rachel Sung
Amy Wang
Japonya
Miyuu Kihara
Haruna Ojio
Taywan
Fong-En Cai
Yi-Chen Hsu
2022Tunis, TunusHindistan
Yashaswini Ghorpade
Suhana Saini
Almanya
Annett Kaufmann
Mia Griesel

Karışık Çiftler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizJaponya
Miyuu Kihara
Hiroto Shinuzoka
Çin
Kuai Man
Xiang Peng
Samuel Kulczycki (Polonya)
Prithika Pavade (Fransa)
Çin
Zeng Beixun
Wu Yangchen
2022Tunis, TunusÇin
Lin Shidong
Kuai Man
Güney Kore
Lee Ho-yun
Lee Da-eun
Maciej Kubik (Polonya)
Miwa Harimoto (Japonya)
Fransa
Felix Lebrun
Prithika Pavade

Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizÇin
Chen Yuanyu
Lin Shidong
Xiang Peng
Zeng Beixun
Rusya
Damir Akhmetsafin
Maksim Grebnev
Vladislav Makarov
Vladimir Sidorenko
Japonya
Sora Matsushima
Kazuki Yoshiyama
Kazuki Hamada
Hiroto Shinozuka
Almanya
Tom Schweiger
Hannes Hörmann
Kay Stumper
Daniel Rinderer
2022Tunis, TunusÇin
Chen Yuanyu
Lin Shidong
Huang Youzheng
Zeng Beixun
Polonya
Alan Kulczycki
Milosz Redzimski
Mateusz Zalewski
Maciej Kubik
Fransa
Hugo Deschamps
Thibault Poret
Felix Lebrun
Taywan
Li Yan-jun
Lin Yen-chun
Wang Chen-you
Kao Cheng-jui

Kadınlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizÇin
Chen Yi
Kuai Man
Wu Yangchen
Amerika Birleşik Devletleri
Joanna Sung
Rachel Sung
Angie Tan
Amy Wang
Japonya
Haruna Ojio
Ami Shirayama
Madoka Edahiro
Miyuu Kihara
Romanya
Ioana Singeorzan
Luciana Mitrofan
Bianca Mei Rosu
Elena Zaharia
2022Tunis, TunusÇin
Qin Yuxuan
Kuai Man
Chen Yi
Han Feier
Fransa
Prithika Pavade
Charlotte Lutz
Agathe Avezou
Japonya
Miyuu Kihara
Haruna Ojio
Kaho Akae
Miwa Harimoto
Romanya
Elena Zaharia
Luciana Mitrofan
Ioana Singeorzan
Andrea Teglas

U-15 Şampiyonası

Tek Erkekler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizSora Matsushima (Japonya) Milosz Redzimski (Polonya) Felix Lebrun (Fransa)
Izaac Quek Yong (Singapur)
2022Tunis, Tunus

Tek Kadınlar

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizMiwa Harimoto (Japonya) Hana Goda (Mısır) Suhana Saini (Hindistan)
Ser Lin Qian (Singapur)
2022Tunis, Tunus

Çift Erkekler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizFelix Lebrun (Fransa)
Sora Matsushima (Japonya)
Rusya
Ilia Koniukhov
Roman Vinogradov
Chang Yu-an (Taywan)
Yong Izaac Quek (Singapur)
Romanya
Dragos Bujor
Iulian Chirita
2022Tunis, Tunus

Çift Kadınlar

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizHana Goda (Mısır)
Miwa Harimoto (Japonya)
Almanya
Mia Griesel
Annett Kaufmann
Veronika Matiunina (Ukrayna)
Suhana Saini (Hindistan)

Anna Hursey (Galler)
Matilde Pinto (Portekiz)
2022Tunis, Tunus

Karışık Çiftler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizJaponya
Miwa Harimoto
Sora Matsushima
Romanya
Iulian Chirita
Bianca Mei Rosu
Mia Griesel (Almanya)
Milosz Redzminski (Polonya)
Taywan
Chang Yu-an
Cheng Pu-syuan
2022Tunis, Tunus

Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizRusya
Ilia Koniukhov
Aleksei Samokhin
Roman Vinogradov
Amerika Birleşik Devletleri
Darius Fahimi
Jensen Feng
Nandan Naresh
Daniel Tran
Portekiz
Bernardo Pinto
Rafael Kong
Tiago Abiodun
Rafael Silva
Fransa
Nathan Lam
Flavien Coton
Antoine Jean Noirault
2022Tunis, Tunus

Kadınlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2021Vila Nova de Gaia, PortekizJaponya
Miwa Harimoto
Yuna Ojio
Misaki Suzuki
Rusya
Anastasiia Ivanova
Kristina Kurilkina
Zlata Terekhova
Hindistan
Kaashvi Gupta
Suhana Saini
Pritha Priya Vartikar
Sayali Rajesh Wani
Amerika Birleşik Devletleri
Emily Tan
Faith Hu
Sally Moyland
2022Tunis, Tunus