Dünya Gençler Field Okçuluk Şampiyonası

Genç Erkekler Bireysel Recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanMatija Mihalic (Hırvatistan)Nathan Yamaguchi (ABD)Jan Zapletal (Çek Cumhuriyeti)
2016Dublin, İrlandaAlen Remar (Hırvatistan)Yuri Belli (İtalya)Patrick Huston (Büyük Britanya)
2018Cortina, İtalyaWilliam Pike (Büyük Britanya)Willem Bakker (Hollanda)Ziga Ranikar (Slovenya)
2022Yankton, ABDFrancho Rufas Morillo (İspanya)Richard Krejčí (Çek Cumhuriyeti)Antoine Balanant (Fransa)

Genç Erkekler Bireysel Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanMario Vavro (Hırvatistan)Jordan Mitchell (Büyük Britanya)Domagoj Buden (Hırvatistan)
2016Dublin, İrlandaNico Wiener (Avusturya)Steve Collins (ABD)Stas Modic (Slovenya)
2018Cortina, İtalyaTimo Bega (Lüksemburg)Connor Sears (ABD)Jesse Sut (İtalya)
2022Yankton, ABDDustin Watson (Kanada)Tim Jevsnik (Slovenya)Aljaz Matija Brenk (Slovenya)

Genç Erkekler Bireysel Barebow/Instinctive

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanAlessio Noceti (İtalya)Craig McCreery (Büyük Britanya)Mike Cleven (Hollanda)
2016Dublin, İrlandaAlessio Noceti (İtalya)Mark Schlaudraff (ABD)Eric Esposito (İtalya)
2018Cortina, İtalyaEric Esposito (İtalya)David Bianchi (İtalya)German Migue Cane (Arjantin)
2022Yankton, ABDAdrian Vlase (Romanya)Max Rossiter (ABD)

Genç Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanBüyük Britanya
Patrick Huston
Jordan Mitchell
Craig McCreery
İtalya
Luca Valenti
Alessandro Natali
Alessio Noceti
Amerika Birleşik Devletleri
Collin Klimitchek
Justin Dixon
Ryland Hartman
2016Dublin, İrlandaAmerika Birleşik Devletleriİsveçİtalya
2018Cortina, İtalyaAmerika Birleşik Devletleri
Josef Scarboro
Mark Schlaudraff
Connor Sears
İtalya
Eric Esposito
Federico Musolesi
Jesse Sut
Slovenya
Gasper Bolcina
Stas Modic
Ziga Ravnikar
2022Yankton, ABDRomanya
Rares Daniel Alexandrescu
Adrian Vlase
Mario Timpu
Amerika Birleşik Devletleri
Ryan Booth
Davis Beauvais
Max Rossiter

Genç Bayanlar Bireysel Recurve

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanMiriam Trafford (ABD)Karissa Yamaguchi (ABD)Laura Baldelli (İtalya)
2016Dublin, İrlandaChiara Rebagliati (İtalya)Bryony Pitman (Büyük Britanya)Miriam Trafford (ABD)
2018Cortina, İtalyaAiko Rolando (İtalya)Mathilde Louis (Fransa)Manon Berguin (Fransa)
2022Yankton, ABDAiko Rolando (İtalya)Roberta Di Francesco (İtalya)Louisa Piper (Büyük Britanya)

Genç Bayanlar Bireysel Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanMaja Orlic (Hırvatistan)Runa Grydeland (Norveç)Rebecca Lennon (Büyük Britanya)
2016Dublin, İrlandaSophia Strachan (ABD)Savannah Vanderwier (ABD)Rebecca Lennon (Büyük Britanya)
2018Cortina, İtalyaSara Ret (İtalya)Cassidy Cox (ABD)Savannah Vanderwier (ABD)
2022Yankton, ABDLilie Aguilar (ABD)Andreea Albu (Romanya)Ylva Hjelle (Norveç)

Genç Bayanlar Bireysel Barebow/Instinctive

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, HırvatistanAnna Carrasco (İtalya)Sophie Benton (Büyük Britanya)Elodie Donval (Fransa)
2016Dublin, İrlandaSara Noceti (İtalya)Malin Medbo (İsveç)Sophie Benton (Büyük Britanya)
2018Cortina, İtalyaNatalia Trunfio (İtalya)Laura Hughes (ABD)Sara Liljeström (İsveç)
2022Yankton, ABDRubie Chambers (ABD)Elena Topliceanu (Romanya)Aitana Gracia Ardoiz (İspanya)

Genç Bayanlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Radstadt, Avusturya
1988Bolzano, İtalya
2000Cortina, İtalya
2002Canberra, Avustralya
2004Plitvice, Hırvatistan
2006Gothenburg, İsveç
2008Llwynypia, Büyük Britanya
2010Visegrád, Macaristan
2012Val d’Isère, Fransa
2014Zagreb, Hırvatistan
2016Dublin, İrlandaİtalyaBüyük BritanyaAmerika Birleşik Devletleri
2018Cortina, İtalyaİsveç
Kim Doverstal
Caroline Kack
Sara Liljeström
İtalya
Sara Ret
Aiko Rolando
Natalia Trunfio
Amerika Birleşik Devletleri
Faith Cook
Laura Hughes
Sophia Strachan
2022Yankton, ABDRomanya
Beatrice Miklos
Elena Topliceanu
Andreea Albu
Amerika Birleşik Devletleri
Rubie Chambers
Lilie Aguilar
Abigail Kippes

Karışık Compound Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022Yankton, ABDRomanya
Rares Daniel Alexandrescu
Andreea Albu
Amerika Birleşik Devletleri
Ryan Booth
Lilie Aguilar
Kanada
Dustin Watson
Tasja Boyle

Karışık Recurve Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022Yankton, ABDFransa
Antoine Balanant
Audrey Machinet
İtalya
Aiko Rolando
Matteo Borsani
Romanya
Beatrice Miklos
Mario Timpu

Karışık Barebow Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022Yankton, ABDRomanya
Elena Topliceanu
Adrian Vlase
Amerika Birleşik Devletleri
Rubie Chambers
Max Rossiter