ÇANAKKALE BELEDİYESİ SK

Honours

  • Women 1. League

         Runner-up : 2012-13, 

Team Roster

2018/2019 Team Roster
(Sultans League)
2019/2020 Team Roster
Women’s 1. League)
2020/2021 Team Roster
Women’s 1. League)
Head Coach : Dragan Nesic
(End of season)
Head Coach : Vedat MekikHead Coach : Vedat Mekik
Ebru Mandacı BedirEbru Mandacı BedirEbru Mandacı Bedir
BİRGÜL GÜLER
Kale 1957 SK (Temmuz 2019)
Dilan Yaşar
Küçük Yelkenspor (July 2019)
Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübü (July 2020)
İrem Özgür
Kale 1957 (July 2020)
IŞIL ÖZ
Küçük Yelkenspor (Temmuz 2019)
Ceren Yılmaz
(July 2019)
Ceren Yılmaz
SEMRA ÖZER
Aydın BŞBŞ. (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Şeyma Nur Akbulut
Rota Koleji (July 2019)
Sarıyer Bld. (July 2020)
Müge Örencik
Free agent (July 2020)
RACHEL PEREZ SANCHEZ
İlbank (July 2019)
Simge Yalçın
Halkbank (July 2019)
Ebru Arkan
Büyükçekmece Vol. Akd. (July 2020)
ECE HOCAOĞLU
Aris Thessaloniki (Ekim 2019)
Simay Gazi
Mehmet Erdem Akademi (July 2019)
Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübü (July 2020)
Cansu İsmailoğlu
Mardin Başakspor (July 2020)
GÖKÇE ÇİÇEK AKSOYLU
Elbistan SK (Temmuz 2019)
Elif Merve Kapıkıran Ali
Kahraman Kazan Bld. (July 2019)
Çukurova Belediye (July 2020)
Ece Eke
Mehmet Erdem Mar. Akd. (July 2020)
BİHTER DUMANOĞLU
Aydın BŞBŞ. (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Büşra Mutlu
Küçükyalı (July 2019)
Büşra Mutlu
MELİS DURUL
Eczacıbaşı Vitra (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Gülem Altay
Salihli Bld. (July 2019)
Nilay Sevinç
Free agent (July 2020)
DOMİNİKA MARTA SOBOLSKA
Aydın BŞBŞ. (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Ecem Vatansever
Mehmet Erdem Akademi (July 2019)
Merinos SK (July 2020)
Aslı Ertek
K. Maraş Elbistan (July 2020)
CANSU AYDINOĞULLARI
Allianz MTV Stuttgart (Temmuz 2019)
Merve Şansalan
(July 2019)
Yeşil Bayramiç SK
Melis Yalnıs
Junior Team
YASEMİN YILDIRIM
Kale 1957 SK (Temmuz 2019)
Nilay Çuhadar
Junior Team
Nilay Çuhadar
Zeynep Sude Demirel
B.Çekmece Voleybol Akdm. (July 2019)
Sistem9 Yeşilyurt (July 2020)
Nilay Mutlu
Junior Team
Merve Nur Öztürk
Mehmet Erdem Akademi (July 2019)
Merve Nur Öztürk
Zeynep Dila Şahin
Junior Team