Bisiklet Arşiv Sayfası

Çoklu Spor OyunlarıOlimpiyat Oyunları
Üniversite Oyunları
Dünya Üniversite Bisiklet Şampiyonası
Asya Oyunları
Pan Amerikan Oyunları
Afrika Oyunları
Akdeniz Oyunları
İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları
İslami Dayanışma Oyunları
Güney Amerika Oyunları
Yol Bisikleti YarışlarıUCI Dünya Yol Şampiyonası (EliteU23Junior)
Avrupa Yol Bisikleti Şampiyonası
Asya Yol Bisikleti Şampiyonası
BMX racingUCI BMX Dünya Şampiyonası
UEC Avrupa BMX Şampiyonası
Cyclo-crossUCI Cyclo-cross Dünya Şampiyonası
UEC Avrupa Cyclo-cross Şampiyonası
Dağ Bisikleti YarışlarıUCI Dağ Bisikleti Dünya Şampiyonası
UCI Dağ Bisikleti Dünya Maraton Şampiyonası
UCI Dağ Bisikleti Dünya Kupası
UCI Dağ Bisikleti Eliminatör Dünya Şampiyonası
Avrupa Dağ Bisikleti Şampiyonası
Track cycling (Pist Bisikleti)UCI Track Cycling (ErkekKadınGençler)
Avrupa Pist Biskleti (Track Cycling) Şampiyonası (ErkekKadınU/23-U/18 (Junior)
Asya Pist Biskleti (Track Cycling) Şampiyonası
UCI Pist Bisikleti Şampiyonlar Ligi
UCI Erkekler Dünya TuruBüyük Bisiklet Turları
Tour De France
Giro d’İtalia
Vuelta a Espana
UCI Erkekler Dünya Turu
Tour Down Under
Great Ocean Road Race
UAE Tour
Omloop Het Nieuwsblad
UCI Paris-Nice
Tirreno–Adriatico
Milan–San Remo
Classic Brugge–De Panne E/K
Tour of Flanders
Paris-Roubaix
Tour of the Basque Country
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu
Amstel Gold Race
La Flèche Wallonne
Liège–Bastogne–Liège
Tour of the Alps
Tour de Romandie
Eschborn–Frankfurt
Tour of California
Critérium du Dauphiné
Tour de Suisse
Clásica San Sebastián
Tour de Pologne
London–Surrey Classic
BinckBank Tour (Benelux Turu)
EuroEyes Cyclassics
Bretagne Classic
Grand Prix Cycliste de Québec
Grand Prix Cycliste de Montréal
Giro di Lombardia
Tour of Guangxi
Strade Bianche E/K
Gent–Wevelgem
Dwars door Vlaanderen E/K
E3 Saxo Bank Classic
Volta a Catalunya
Hamburg Cyclassics
UCI Kadınlar Dünya TuruTour de France Kadınlar
Giro d’Italia Femminile
Strade Bianche E/K
Open de Suède Vårgårda
Classic Brugge–De Panne E/K
Tour of Flanders
Ladies Tour of Norway/Kadınlar İskandinavya Turu
Grand Prix de Plouay – Lorient Agglomération
Cadel Evans Great Ocean Road Race
Trofeo Alfredo Binda-Comune di Cittiglio
Dwars door Vlaanderen E/K
Liège–Bastogne–Liège
La Flèche Wallonne
Itzulia Women
Vuelta a Burgos Feminas
RideLondon Classique
The Women’s Tour