BEŞİKTAŞ

Başarılar

Roundel of Turkey.svg Türkiye Bayanlar Voleybol Şampiyonası

    • Simple gold cup.svg Şampiyon (1): 1965
  • Roundel of Turkey.svg Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi
    • Simple silver cup.svg İkinci (3): 1995-96, 1996-97, 2003-04
  • Roundel of Turkey.svg Türkiye Kupası
    • Simple silver cup.svg Finalist (1): 1996
  • Roundel of Turkey.svg Federasyon Kupası
    • Simple gold cup.svg Şampiyon (1): 1966
  • Logo CEV.jpg CEV Challenge Kupası
    • Simple silver cup.svg Finalist (1): 2014
  • Logo CEV.jpg Avrupa Indesit Şampiyonlar Ligi
    • Çeyrek Final (1): 2005
  • Logo CEV.jpg CEV Kupası
    • Seven-segment 4.svg Dördüncü (1): 2001
  • Logo CEV.jpg CEV Kupa Galipleri Kupası
    • Seven-segment 4.svg Dördüncü (1): 1998
  • Balkan Volleyball Association logo.jpg Kadınlar Voleybol Balkan Kupası:
    • Simple cup icon.svg Şampiyon (3): 2008, 2009, 2013
2018/2019 TEAM ROSTER2019-2020 TEAM ROSTER2020-2021 TEAM ROSTER
Head Coach : Kamil Söz Head Coach : Kamil Söz
(End of season arrived Yeşilyurt)
Head Coach : Mustafa Suphi Doğancı
MERVE TANIL
İlbank (Temmuz 2019)
Yağmur Mislina Kılıç
THY (Haziran 2019)
Kale 1957 (January 2020)
Seda Aslanyürek
PTT (Temmuz 2020)
ZEYNEP ÜZEN
American Üniversitesi (Ağustos 2019)
Ceyda Aktaş
Beylikdüzü V.İ. (Haziran 2019)

Kuzeyboru (January 2020)
Seray Altay
Beylikdüzü (Temmuz 2020)
YVON BELİEN (NET)
G.Saray (Mayıs 2019) Ayrıldı.
İrem Cor
THY (Haziran 2019)
Lardini Filottrano (January 2020)
Rida Erlalelitepe
Nevşehir Bld. (Temmuz 2020)
ARELYA KARASOYARELYA KARASOY
Aydın BŞB. (January 2020)
Derin Ezgi Tasdemir
Sarıyer Belediyesi (Temmuz 2020)
JANSET CEMRE ERKUL
PTT SK (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Su Zent
THY (Haziran 2019)
Kuzeyboru (January 2020)
Sude Pehlivan
Edremit Bld. Altınoluk (Temmuz 2020)
GÖKNUR SİLEN
Büyükçekmece (Temmuz 2019)
Bengisu Aygün
Altyapı
Bengisu Aygün
OLESİA RYKHLİUK (AZE)
G.Saray (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Büşra Can Kılıçlı
Eczacıbaşı VİTRA (Haziran 2019)
THY (September 2020)
Sinem Yıldız Barut
Ankara PTT (Temmuz 2020)
MİA JERKOV
E.Leclerc Radomka Radom (Temmuz 2019)
Fulden Ural
Aydın BŞB. (July 2019)
Karayolları (January 2020)
Erçe Su Kasapoğlu
Aydın Büyükşehir Belediyespor (Temmuz 2020)
DİLARA BİLGEDİLARA BİLGE
İlbank (January 2020)
Ezgi Dilik
Aydın BŞB. (August 2020)
MERVE İKBAL ALBAYRAK
Nilüfer Bld. (Mayıs 2019) Ayrıldı.
Merve Saniye Dalbeler
F.Bahçe (Haziran 2019)
Eczacıbaşı VİTRA (January 2020)
Ece Güneşen
TF Spor Lisesi (September 2020)
HÜMAY TOPALOĞLU
Nilüfer Bld. (Temmuz 2019)
Ece Erol
Altyapı
Ece Erol
PINAR EREN ATASEVER
Vakıfbank (Temmuz 2019)
Doğa Topçiçek
Altyapı
Bradley University (Mayıs 2020) ayrıldı.
Deniz Hakyemez
Nevşehir Bld. (September 2020)
RİDA ERLALELİTEPE
İlbank (Temmuz 2019)
Zuhal ÇetinZuhal Çetin
Fatma BeyazFatma Beyaz
Kale 1957 (January 2020)
Tuğçe Ersan Tuğçe Ersan 
CEREN KESTİRENGÖZ
F.Bahçe (Temmuz 2019)
Ece Deniz UçarıEce Deniz Uçarı
Göknur SilenGöknur Silen
Zeynep BatmazZeynep Batmaz
Free agent (25 September 2020)
Lal Verda AkınLal Verda Akın
Elif TeksoyElif Teksoy
Gökçe AkkayaGökçe Akkaya