Bartoccini Fortinfissi Perugia

Wealth Planet Perugia Volley, Perugia merkezli bir İtalyan kadın voleybol kulübüdür: Serie A1 şampiyonasında oynuyor.

Başarıları

  • Serie A2

         Şampiyon (1) : 2018-19

Takım Kadrosu

2019/2020 Takım Kadrosu 2020/2021 Takım Kadrosu 2020/2021 Takım Kadrosu
Güncelleme (08-02-2022)
Baş Antrenör : Fabio BovariBaş Antrenör : Davide Mazzanti
Karşılıklı Anlaşma (28-19-2020)
Baş Antrenör : Fabio Bovari
Baş Antrenör : Luca Cristofani
Luisa CasilloLuisa Casillo
Rizzotti Design Catania (Haziran 2021)
Claudia Provaroni
Nawaro Straubing (Temmuz 2021)
BRUNO ELEONORA
Clementina Volley 2020 (July 2020)
Freya Aelbrecht (Belçika)
Türk Hava Yolları (June 2020)
E.Leclerc Moya Radomka Radom (Haziran 2021)
Christina Bauer (Fransa)
ASPTT Mulhouse (Temmuz 2021)
BIDIAS REGIANE FERNANDA APARECIDA
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (July 2020)
Helena Havelkova (Çekya)
Dynamo Moscow (June 2020)
Helena Havelkova (Çekya)
Giada CecchettoGiada Cecchetto
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia (Haziran 2021)
Laura Melandri
VBC Trasporti Pesanti Casalmaggiore (Temmuz 2021)
Rosamaria Montibeller (Brazil)
Èpiù Pomì Casalmaggiore (May 2020)
Nicole Koolhaas (Hollanda)
Bartoccini Fortinfissi Perugia (June 2020)
Kariyer sonu (Haziran 2021)
Imma Sirressi
VBC Trasporti Pesanti Casalmaggiore (Temmuz 2021)
RASKIE AUGUST
Béziers Volley (July 2020)
Beatrice Agrifoglio
Bosca San Bernardo Cuneo (June 2020)
Bosca San Bernardo Cuneo (Haziran 2021)
Gaia Guiducci
Acqua & Sapone Roma Volley Club (Temmuz 2021)
DEMICHELIS ILARIA
Sigel Marsala (July 2020)
Lucija Mlinar (Hırvatistan)
Dresdner SC (June 2020)
Çukurova Belediyespor (Haziran 2021)
Bintu Diop
Acqua & Sapone Roma Volley Club (Temmuz 2021)
Sara Menghi
Cuore di Mamma Cutrofiano (July 2020)
Isabella Di Iulio
Saguella Team Monza (June 2020)
Volley Bergamo 1991 (Haziran 2021)
Linda Nwakalor
Club Italia Crai (Temmuz 2021)
Veronica AngeloniVeronica Angeloni
Savino Del Bene Scandicci (Haziran 2021)
Giulia Melli
Delta Despar Trentino (Temmuz 2021)
Ema Strunjak (Croatia)
Vasas Obuda (May 2020)
Serena Ortolani
Saguella Team Monza (June 2020)
Omag S.G. Marignano (Haziran 2021)
Anastasia Guerra
Il Bisonte Firenze (Temmuz 2021)
LAZIC REBECKA
Il Bisonte Firenze (July 2020)
Anastasia Scarabottini
Junior Team (May 2020)
Anastasia Scarabottini
TABORELLI VERONICA
LPM BAM Mondovì (July 2020)
Kenia Carcares (Küba)
Èpiù Pomì Casalmaggiore (September 2020)
Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia (Haziran 2021)
Britt Bongaerts (Hollanda)
ŁKS Commercecon Łódź (Temmuz 2021)
MIO BERTOLO GIULIA
Zanetti Bergamo (July 2020)
Chiara Rumori
ASD Volley Pordenone (September 2020)
Chiara Rumori
PASCUCCI GIULIA
Itas Città Fiera Martignacco (July 2020)
Valentina Diouf
Daejeon Korea Ginseng Corp (Temmuz 2021)
ŁKS Commercecon Łódź (16-01-2022)
Monika Galkowska (Polonya)
Energa MKS Kalisz (25-02-2022)