AYDIN BŞBŞ. SK

Aydın Büyükşehir Belediyespor (kadın voleybol takımı) 2020-21 sezonu kulübün Sultanlar Ligi‘nde ki üçüncü sezonu kuruluşunun altıncı yılıdır.

Takım Kadrosu

2018/2019 Takım Kadrosu2019/2020 Takım Kadrosu2020/2021 Takım Kadrosu
Baş Antrenör : Umut Uysal
(End of season)
Baş Antrenör : Alper HamurcuBaş Antrenör : Alper Hamurcu
JİNEİRY MARTİNEZ
Dentil/Prai Clube (Mayıs 2020) ayrıldı.
Hazal Selin Arifoğlu
Nilüfer Bld. (Mayıs 2019)
G.Saray (Mayıs 2020)
Eylül Akarçeşme (L)
Kale 1957 (Mayıs 2020)
ERCE SU KASAPOĞLUERCE SU KASAPOĞLU
Beşiktaş (Mayıs 2020)
Cemre Janset Erkul
Ankara PTT (Mayıs 2020)
GAİLA GONZALES LOPEZ
Kale 1957 SK (July 2019)
Meryem Boz
G.Saray (Mayıs 2019)
Meryem Boz
Ecem Alıcı Ecem AlıcıEcem Alıcı
CEYDA DURUKAN
İlbank (Temmuz 2019)
Hande Korkut
Nilüfer Bld. (Mayıs 2019)
Hande Korkut
BUSE İNCE
Astor Voleybol (Ekim 2019)
Bihter Dumanoğlu
Çanakkale Bld. (Mayıs 2019)

Yeşilyurt (Mayıs 2020)
Rachael Adams (USA)
Saguella Team Monza (Mayıs 2020)
Athletes Unlimited Pro League (November 2020)
DESİSLEVA NİKOLAEVA
VC Maritza (Temmuz 2019)
Maret Balkenstein Grothues (Netherlands)
CSM Bucuresti (Mayıs 2019)
Maret Balkenstein Grothues (Netherlands)
AYBÜKE ÖZDEMİR
Nilüfer Bld. (Temmuz 219)
Celeste Plak (Netherlands)
Igor G. Novara (Haziran 2019)
Anthi Vasilantonaki (Greece)
G.Saray (May 2020)
EZGİ AKYALDIZ
Karayolları (Temmuz 2019)
İrem Malatyalı
Altyapı (Temmuz 2019)
Ezgi Dağdelenler Bektaş
Ankara PTT (Mayıs 2020)
CEYDA DEMİRHAN
İlbank (Temmuz 2019)
Sasa Planinsec
Zhejiang (January 2020)

(Mayıs 2020)
Pınar Eren Atasever (L)
Vakıfbank (Mayıs 2020)
Cansu AyyıldızCansu AyyıldızCansu Ayyıldız
Duygu DüzcelerDuygu DüzcelerDuygu Düzceler
Berra ErenBerra Eren Berra Eren
GÖZDE DAL İRGİ
Yeşilyurt (Haziran 2019)
Semra Özer
Çanakkale Bld. (Haziran 2019)
Ankara PTT (Mayıs 2020)
Pelin Özkılıçcı
Kale 1957 (Haziran 2020)
DARYA ÖZBEK
Retired (15 December 2019)
Ezgi Dilik
Eczacıbaşı Vitra (Haziran 2019)
Beşiktaş (19 December 2019)
Aslıhan Kılıç
PTT (Haziran 2020)
SEDEF SAZLIDERE
Kale 1957 (Haziran 2019) Ayrıldı.
Dominika Sobolska (Belgium)
Çanakkale Bld. (Haziran 2019)
Lardini Filottrano (January 2020) Left
Styliani Christodoulou (Yunanistan)
Olympiacos (Aralık 2020)
FULDEN URAL
Beşiktaş (Temmuz 2019)
Arelya Karasoy
Beşiktaş (January 2020)
Kuzeyboru (Mayıs 2020)
Emine Arıcı
Çan Gençlik (16 Ocak 2021)
BRAYELİN MARTİNEZ
Dentil/Praia Clube (Temmuz 2019)
Ece Hocaoğlu
Aris Thessaloniki (January 2020)

(Mayıs 2020) ayrıldı.