Avrupa Üniversite Spor Oyunları – Tekvando

Erkekler Kategorisi

Erkekler 54 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaOleksandr Toropov (Ukrayna)Mehmet Okan Dinçsoy (Türkiye)Ilyas Hussain (Büyük Britanya)
Joao Pedro Calu Hazakis (Portekiz)

Erkekler 58 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaAymen Achnine (Hollanda) Henrique Cortes Lopes Da Luz (Portekiz) Iker Unanue Navarro (İspanya)
Vasyl Kotiash (Ukrayna)

Erkekler 63 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaOleksandr Dziuba (Ukrayna)Oğulcan Çalık (Türkiye)Jan Gasiorowski (Polonya)
Kevin Cesljar (Hırvatistan)

Erkekler 68 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaMatthew Howell (Büyük Britanya)Sebastian Uscimiuk (Polonya) Jona Poersch (Almanya)
Krisztian Szucs (Macaristan)

Erkekler 74 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaMehmet Kani Polat (Türkiye)Manuel Pacheco Martinho (Portekiz)Xabier Mediavilla Lopez (İspanya)
Lucian Procopciuc (Büyük Britanya)

Erkekler 80 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaKonstiantyn Kostenevych (Ukrayna)Adrian Wojtkowiak (Polonya)Tiago Lucas Alves (Portekiz)

Erkekler 87 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaKelen Bailey (Macaristan)Artem Harbar (Ukrayna)Franjo Gucic (Hırvatistan)
Youssef Mkaddem (Almanya)

Erkekler + 87 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaAndrii Harbar (Ukrayna)Krystian Haremza (Polonya)Walid Hashimi (Almanya)
Muhammed Emin Açıkgöz (Türkiye)

Kadınlar Kategorisi

Kadınlar 46 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaSeher Şen (Türkiye)Katharina Lazic (Avusturya)Isra Ilyas (Büyük Britanya)
Saihra Abid (Büyük Britanya)

Kadınlar 53 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaPaula Temina Monleon (İspanya)Gabriela Briskarova (Slovakya)Mafalda Barbosa Pacheco Soares (Portekiz)
Robin Didden (Hollanda)

Kadınlar 57 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaLuca Marta Patakfalvy (Macaristan)Lea Violetta Hoeglinger (Avusturya)Maialen Renteria Perez (İspanya)
Ruth May (Büyük Britanya)

Kadınlar 62 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaIvana Arelic (Hırvatistan)Csenge Eleonora Patakfalvy (Macaristan)Ella Sands (Büyük Britanya)
Mariia Labuzova (Ukrayna)

Kadınlar 67 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaSimone Abley (Büyük Britanya)Yelyzaveta Khrystenko (Ukrayna)Robyn Blake-rath (Almanya)
Ann-christin Dorow (Almanya)

Kadınlar 73 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaRebeka Furedi (Macaristan)Dora Marusic (Bosna Hersek)Kathrin Jirka (Avusturya)
Grace Gambrill (Büyük Britanya)

Kadınlar + 73 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaDagmara Haremza (Polonya)Yevheniia Zhyla (Ukrayna)Soraya Martin Parra (İspanya)
Chloe Dutton (Büyük Britanya)