Avrupa Üniversite Spor Oyunları – Satranç

Erkekler Bireysel Blitz (Yıldırım)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanyaPaulius Pultinevicius (Litvanya)Igor Kowalski (Polonya)Tomas Laurusas (Litvanya)
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, Polonya

Kadınlar Bireysel Blitz (Yıldırım)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaAlicja Sliwicka (Polonya)Giedre Vanagaite (Litvanya)Elise Tomasi (Fransa)

Erkekler Takım Blitz (Yıldırım)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaMykolas Romeris University (Litvanya)
Paulius Pultinevicius
Tomas Laurusas
Özyeğin Üniversitesi (Türkiye)
Tuna Tuncer
Doğukan Aslan
Kozminski University (Polonya)
Marcin Molenda
Igor Kowalski

Kadınlar Takım Blitz (Yıldırım)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaNicolaus Copernicus University in Torun (Polonya)
Alicja Sliwicka
Monika Rykala
University of Silesia in Katowice (Polonya)
Anna Rudnik
Wiktoria Cieslak
Hungarian University of Sports Science (Macaristan)

Erkekler Takım Rapid (Hızlı)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaKozminski University (Polonya)
Igor Kowalski
Marcin Molenda
Round RobinGeorgian State Teaching University of Physical Education and Sport (Gürcistan)
Nikoloz Petriashvili
Giorgi Sibashvili
SKEMA Business School (Fransa)
Yovann Gatineau
Alexandre Houhou

Kadınlar Takım Rapid (Hızlı)

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaHungarian University of Sports Science (Macaristan)
Julianna Terbe
Zsuzsanna Terbe
Round RobinNicolaus Copernicus University in Torun (Polonya)
Alicja Sliwicka
Monika Rykala
West University of Timisoara (Romanya)
Andreea Cosman
Petronela Paraschiv