Avrupa Üniversite Spor Oyunları – Masa Tenisi

Tek Erkekler Kategorisi

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekizİbrahim Gündüz (Türkiye)3-1Abdullah Talha Yiğenler (Türkiye)Mateusz Gołębiowski (Polonya)
Ondrej Bajger (Çek Cumhuriyeti)
2022 Lodz, PolonyaJakub Folwarski (Polonya)3-2İbrahim Gündüz (Türkiye)Adam Dosz (Polonya)
Mateusz Ufnal (Polonya)

Tek Kadınlar Kategorisi

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, PortekizAnna Blazhko (Rusya)3-1Qiwen Xiao (Fransa)Katarzyna Ślifirczyk (Polonya)
Roksana Załomska (Polonya)
2022 Lodz, PolonyaEce Harac (Türkiye)3-2Anna Wegrzyn (Polonya)Katarzyna Wegrzyn (Polonya)
Katarina Strazar (Slovenya)

Çift Erkekler Kategorisi

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, PortekizRzeszow University of Technology (Polonya)
Piotr Cyrnek
Mateusz Gołębiowski
3-1Technical University of Ostrava (Çek Cumhuriyeti)
Ondrej Bajger
Michal Benes
Marmara Üniversitesi (Türkiye (1)
Ali Afşin Gül
Turgut Polat
Marmara Üniversitesi (Türkiye (2)
Selim Güler
Gençay Menge
2022 Lodz, PolonyaNişantaşı Üniversitesi (Türkiye)
Abdullah Taha Yiğenler
İbrahim Gündüz
3-0University of Pecs (Macaristan)
David Molnar
Sebestyen Kovacs
University of Economy Bydgoszcz (Polonya)
Mateusz Ufnal
Michal Majchrzak
German Sport University Cologne (Almanya)

Gianluca Walther
Julian Roettgen

Çift Kadınlar Kategorisi

ŞampiyonaAltın MadalyaFinal SkorGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, PortekizJan Dlugosz University in Czestochowa (Polonya)
3-2Kazan Innovative University named after V.G. Timiryasov (Rusya)
Ekaterina Guseva
Anna Blazhko
University of Paris 13 (Fransa)
Hadidiatou Gouressy
Gwen Geronimi
University of Warsaw (Polonya)

Katarzyna Ślifirczyk
Bingran Ren
2022 Lodz, PolonyaNişantaşı Üniversitesi (Türkiye)
Simay Kulakçeken
Ece Harac
3-2University of Ostrava (Çek Cumhuriyeti)
Zdena Blaskova
Gabriela Stepanova
University of Nottingham (Büyük Britanya)
Wroclaw University of Economic (Polonya)