Avrupa Üniversite Spor Oyunları – Karate

Erkekler Kategorisi

Erkekler Kata

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaEnes Özdemir (Türkiye)Yaroslav Fedorov (Ukrayna)Matteo Tamborlani (Ukrayna)

Erkekler Takım Kata

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaGazi Üniversitesi (Türkiye)İstanbul Ticaret Üniversitesi (Türkiye)Jozef Pilsudski Academy of Physical Education in Warsaw (Polonya)

Erkekler 60 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaBurak Ozdemir (Türkiye)Yurii Mosiichuk (Ukrayna)Dominik Imrich (Slovakya)
Matteo Landi (İtalya)

Erkekler 67 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaDavid Petkov (Kuzey Makedonya)Gabriel Matias Paula (Portekiz)Valentyn Naida (Ukrayna)
Cyrille Maillefer (İsviçre)

Erkekler 75 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaDavit Makyan (Ermenistan)Betim Maliqi (Kosova)Viktor Shevchenko (Ukrayna)
Erik Rahozenko (Ukrayna)

Erkekler 84 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaAndrii Toroshanko (Ukrayna)Hasan Arslan (Türkiye)Devid Shatokhin (Ukrayna)
Oleksandr Karas (Ukrayna)

Erkekler + 84 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaRijad Dzuho (Bosna Hersek)Dnylson Jacquet (Fransa)Maciej Gebka (Polonya)

Erkekler Takım Kumite

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaSt. Cyril and Methodius University of Skopje (Kuzey Makedonya)Kharkiv State Academy of Physical Culture (Ukrayna)Marmara Üniversitesi (Türkiye)
The South Ukrainian National Pedagogical University K.D. Ushinskogo (Ukrayna)

Kadınlar Kategorisi

Kadınlar Kata

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaZuzana Augustinova (Çek Cumhuriyeti)Sara Malcec (Hırvatistan)Patricia Bahledova (Avusturya)

Kadınlar 50 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaYuliia Palashevska (Ukrayna) Ariadna Panchuk (Ukrayna)Selva Nur Akkurt (Türkiye)
Irene Kontou (Kıbrıs)

Kadınlar 55 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaDiana Shostak (Ukrayna)Hana Kuklova (Slovakya)Marija Luize Muizniece (Letonya)
Tylla Levacher (Fransa)

Kadınlar 61 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaAysima Karakaya (Türkiye)Lejla Topalovic (Avusturya)Dariia Yervachova (Ukrayna)
Weronika Mikulska (Polonya)

Kadınlar – 68 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaElina Sieliemienieva (Ukrayna)Sara Krivdova (Slovakya)Angela Mojsovska (Kuzey Makedonya)
Ilma Rahmanovic (Bosna Hersek)

Kadınlar + 68 Kg.

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaKinga Harast (Polonya)Meryem Yıldırım (Türkiye)Maria Korpela (Finlandiya)
Clemence Pea (Fransa)

Kadınlar Takım Kumite

ŞampiyonaAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012 Cordoba, İspanya
2016 Rijeka/Zagrep, Hırvatistan
2018 Coimbra, Portekiz
2022 Lodz, PolonyaOdesa Mechnikov National University KW (Ukrayna)University of Pristina (Kosova)University of Zagreb (Hırvatistan)
University of Linz (Avusturya)