Avrupa U-23 Güreş Şampiyonası

2022 Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası, 7-13 Mart tarihleri ​​arasında Bulgaristan'ın Filibe kentinde gerçekleştirilecek olan Avrupa 23 Yaş Altı Güreş Şampiyonası'nın 7.'si olacaktır.

Serbest Stil

57 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeIbragim Ilyasov (Rusya)Afgan Khashalov (Azerbaycan)Taras Markovych (Ukrayna)
Georgios Pilidis (Yunanistan)
2019Novi Sad, SırbistanAndrei Yatsenko (Ukrayna)Amirkhan Guvazhokov (Rusya)Şaban Kızıltaş (Türkiye)
Roberti Dingashvili (Gürcistan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAkhmed Idrisov (Rusya)Aliabbas Rzazade (Azerbaycan)Simone Vincenzo Piroddu (İtalya)
Ramaz Turmanidze (Gürcistan)
2022Varna, BulgaristanHorst Lehr (Almanya)Giorgi Gegelashvili (Gürcistan)Tofig Aliyev (Azerbaycan)
Edik Harutyunyan (Ermenistan)
2023Tampere, Finlandiya

61 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeMagomedrasul Idrisov (Rusya)Vitalie Bunici (Moldova)Teimuraz Vanishvili (Gürcistan)
Ertuğrul Kahveci (Türkiye)
2019Novi Sad, SırbistanAbasgadzhi Magamodev (Rusya)Georgios Pilidis (Yunanistan)Selehattin Sert (Türkiye)
Asgar Mammadaliyev (Azerbaycan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaTeimuraz Vanishvili (Gürcistan)Razmik Papikyan (Ermenistan)Ruhan Hyusnyu Rasim (Belarus)
Emrah Ormanoğlu (Türkiye)
2022Varna, BulgaristanEmrah Ormanoğlu (Türkiye)Khamzat Arsamerzouev (Fransa)Ramaz Turmanidze (Gürcistan)
Norik Harutyunyan (Ermenistan)
2023Tampere, Finlandiya

65 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeNachyn Kuular (Rusya)Anvarbek Dalgatov (Azerbaycan)Ilman Mukhtarov (Fransa)
Andrii Svyryd (Ukraine)
2019Novi Sad, SırbistanVazgen Tevanyan (Ermenistan)Edemi Bolkvadze (Gürcistan)Ilman Mukhtarov (Fransa)
Roman Asharin (Macaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaErik Arushanian (Ukrayna)Abdulmazhid Kudiev (Rusya)Cavit Acar (Türkiye)
Ziraddin Bayramov (Azerbaycan)
2022Varna, BulgaristanZiraddin Bayramov (Azerbaycan)Hrachya Margaryan (Ermenistan)Hamza Alaca (Türkiye)
Ayub Musaev (Belçika)
2023Tampere, Finlandiya

70 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeOleksii Boruta (Ukrayna)Enes Uslu (Türkiye)Gevorg Mkheyan (Ermenistan)
Giorgi Sulava (Gürcistan)
2019Novi Sad, SırbistanRazambek Zhamalov (Rusya)Patryk Krzysztof Olenczyn (Polonya)
Daud İbragimov 
Daud İbragimov (Azerbaycan)
Mihail Iliev Georgiev (Bulgaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaDzhabrail Gadzhiev (Azerbaycan)Nicolai Grahmez (Moldova)Arman Andreasyan (Ermenistan)
Inalbek Sheriev (Rusya)
2022Varna, BulgaristanGiorgi Elbakidze (Gürcistan)Narek Harutyunyan (Ermenistan)Ivan Stoyanov (BUL)
Nicolai Grahmez (Moldova)
2023Tampere, Finlandiya

74 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeZaurbek Sidakov (Rusya)Akhsarbek Gulaev (Slovakya)Alberts Jurcenko (Letonya)
Avtandil Kentchadze (Gürcistan)
2019Novi Sad, SırbistanNikita Suchkov (Rusya)Akhsarbek Gulaev (Slovakya)Giorgi Sulava (Gürcistan)
Khachatur Papikyan (Ermenistan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaChermen Valiev (Rusya)Hrayr Alikhanyan (Ermenistan)Vladimeri Gamkrelidze (Gürcistan)
Georgios Kougioumtsidis (Yunanistan)
2022Varna, BulgaristanDzhabrail Gadzhiev (Azerbaycan)Krisztian Biro (Romanya)İsmet Çiftçi (Türkiye)
Vasile Diacon (Moldova)
2023Tampere, Finlandiya

79 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeRadik Valiev (Rusya)Johnny Bur (Fransa)Nika Kentchadze (Gürcistan)
Murad Süleymanov (Azerbaycan)
2019Novi Sad, SırbistanRadik Valiev (Rusya)Ramazan İshak Sarı (Türkiye)Tariel Gaphrindashvili (Gürcistan)
Adlan Bataiev (Ukrayna)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaRamazan İshak Sarı (Türkiye)Khalid Iakhiev (Rusya) Valentyn Babii (Ukrayna)
Arman Avagyan (Ermenistan)
2022Varna, BulgaristanGeorgios Kougioumtsidis (Yunanistan)Evsem Shvelidze (Gürcistan)Ashraf Ashirov (Azerbaycan)
Abdulvasi Balta (Türkiye)
2023Tampere, Finlandiya

86 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeArsen-Ali Musalaliev (Rusya)Arif Özen (Türkiye)Hovhannes Mkhitaryan (Ermenistan)
Raman Chytadze (Belarus)
2019Novi Sad, SırbistanArsen-Ali Musalaiev (Rusya)Arif Özen (Türkiye)Zaur Beradze (Gürcistan)
Gadzhimurad Magomadsaidov (Azerbaycan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAmanula Rasulov (Rusya)Orkhan Abasov (Azerbaycan)Denys Sahalıuk (Ukrayna)
Emre Çiftçi (Türkiye)
2022Varna, BulgaristanAbubakr Abakarov (Azerbaycan)Lilian Balan (Moldova)Emre Çiftçi (Türkiye)
Bagrati Gagnidze (Gürcistan)
2023Tampere, Finlandiya

92 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeShamil Zubairov (Azerbaycan)Irakli Mtsituri (Gürcistan)Semih Yazıcı (Türkiye)
Batyrbek Tcakulov (Rusya)
2019Novi Sad, SırbistanBatyrbek Tcakulov (Rusya)Vasyl Sova (Ukrayna)Shamil Zubairov (Azerbaycan)
Erhan Yaylacı (Türkiye)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaErhan Yaylacı (Türkiye)Osman Nurmagomedov (Azerbaycan)Gheorghe Erhan (Moldova)
Azamat Zakuev (Rusya)
2022Varna, BulgaristanFeyzullah Aktürk (Türkiye)Joshua Morodion (Almanya)Daviti Koguashvili (Gürcistan)
Ilia Hristov (Bulgaristan)
2023Tampere, Finlandiya

97 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeDzianis Khramiankou (Belarus)Rasul Magomedov (Rusya)Givi Matcharashvili (Gürcistan)
Erik Thiele (Almanya)
2019Novi Sad, Sırbistanİbrahim Çiftçi (Türkiye)Shamil Alievitch (Rusya)Dzianis Khramiankou (Belarus)
Givi Matcharashvili (Gürcistan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAslanbek Sotiev (Rusya)Radu Lefter (Moldova)Islam Ilyasov (Azerbaycan)
Aliaksei Parkhomenka (Belarus)
2022Varna, BulgaristanIslam Ilyasov (Azerbaycan)Johannes Mayer (Almanya)Richard Vegh (Macaristan)
Radu Lefter (Moldova)
2023Tampere, Finlandiya

125 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeKamil Kościółek (Polonya)Khasan Khubaev (Rusya)Hüseyin Civelek (Türkiye)
Jere Heino (Finlandiya)
2019Novi Sad, SırbistanVitali Piasniak (Belarus)Yurii Idzinsktı (Ukrayna)Kamil Tomasz Kosciolek (Polonya)
Vitalii Goloev (Rusya)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAnıl Kılıçsallayan (Türkiye)Atsamaz Tebloev (Rusya)Vakhit Galayev (Azerbaycan)
Yaraslau Slavikouski (Belarus)
2022Varna, BulgaristanSolomon Manashvili (Gürcistan)Milan Korcsog (Macaristan)Aydin Ahmadov (Azerbaycan)
Adil Mısırcı (Türkiye)
2023Tampere, Finlandiya

Greko-Roman Stil

55 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeNugzari Tsurtsumia (Gürcistan)Ekrem Öztürk (Türkiye)Norayr Hakhoyan (Armenia)
Florin Tiţa (Romanya)
2019Novi Sad, SırbistanNugzari Tsurtsumia (Gürcistan)Florin Tita (Romanya)Artium Deleanu (Moldova)
Viktor Vedernikov (Rusya)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaZaur Aliyev (Azerbaycan)Adem Uzun (Türkiye)Bajram Sina (Arnavutluk)
Mavlud Rizmanov (Rusya)
2022Varna, BulgaristanEmre Mutlu (Türkiye)Denis Demirov (Bulgaristan)Artium Deleanu (Moldova)
Denis Florin Mihai (Romanya)
2023Tampere, Finlandiya

60 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeKerem Kamal (Türkiye)Artur Petrosian (Rusya)Dato Chkhartishvili (Gürcistan)
Murad Mammadov (Azerbaycan)
2019Novi Sad, SırbistanKerem Kamal (Türkiye)Razvan Arnaut (Romanya)Sadyk Lalaev (Rusya)
Ivo Krasimirov Iliev (Bulgaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAnvar Allakhiarov (Rusya)Ihor Kurochkin (Ukrayna)Uladzislau Prybylski (Belarus)
Tigran Minasyan (Ermenistan)
2022Varna, BulgaristanNihat Zahid Mammadli (Azerbaycan)Irakli Dzimistarishvili (Gürcistan)Vitalie Eriomenco (Moldova)
Tigran Minasyan (Ermenistan)
2023Tampere, Finlandiya

63 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeMihai Mihuț (Romanya)Alexandru Biciu (Moldova)Leri Abuladze (Gürcistan)
Slavik Galstyan (Ermenistan)
2019Novi Sad, SırbistanLevani Kavjaradze (Gürcistan)Slavik Galstyan (Ermenistan)Abdullah Toprak (Türkiye)
Erik Torba (Macaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaHrachya Poghosyan (Ermenistan)Niklas Oehlen (İsveç)Rakhman Tavmurzaev (Rusya)
Aliaksandr Pechurenka (Belarus)
2022Varna, BulgaristanGiorgi Shotadze (Gürcistan)Ziya Babashov (Azerbaycan)Mustafa Safa Yıldırım (Türkiye)
Ilia Mustakov (Bulgaristan)
2023Tampere, Finlandiya

67 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeAlen Mirzoian (Rusya)Ottó Losonczi (Macaristan)Morten Thoresen (Norveç)
Roman Pacurkowski (Polonya)
2019Novi Sad, SırbistanAlen Mirzoian (Rusya)Sebastian Nad (Sırbistan)Aliaksandr Liavonchyk (Belarus)
Artur Politaiev (Ukrayna)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaKrisztian Vancza (Macaristan)Kadir Kamal (Türkiye)Ivo Krasimirov Iliev (Bulgaristan)
Hasrat Jafarov (Azerbaycan)
2022Varna, BulgaristanDiego Chkhikvadze (Gürcistan)Kadir Kamal (Türkiye)Sahak Hovhannisyan (Ermenistan)
Niklas Oehlen (İsveç)
2023Tampere, Finlandiya

72 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeRamaz Zoidze (Gürcistan)Magomed Yarbilov (Rusya)Stoyan Stoychev Kubatov (Bulgaristan)
Cengiz Arslan (Türkiye)
2019Novi Sad, SırbistanRamaz Zoidze (Gürcistan)Magomed Yarbilov (Rusya)Cengiz Arslan (Türkiye)
Stoyan Kubatov (Bulgaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaMalkhas Amoyan (Ermenistan)Andrii Kulyk (Ukrayna)Sergey Kutuzov (Rusya)
Idris Ibaev (Almanya)
2022Varna, BulgaristanGiorgi Chkhikvadze (Gürcistan)Abdullah Toprak (Türkiye)Shant Khachatryan (Ermenistan)
Idris Ibaev (Almanya)
2023Tampere, Finlandiya

77 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeRajbek Bisultanov (Danimarka)Ismail Saidkhasanov (Rusya)Elmar Nuraliev (Ukraine)
Fatih Cengiz (Türkiye)
2019Novi Sad, SırbistanIslam Opiev (Rusya)Serkan Akkoyun (Türkiye)Tamas Levai (Macaristan)
Beka Mamukashvili (Gürcistan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaSergei Stepanov (Rusya)Per Albin Olofsson (İsveç)Erkan Ergen (Türkiye)
Samvel Grigoryan (Ermenistan)
2022Varna, BulgaristanKhasay Hasanli (Azerbaycan)Davit Sologashvili (Gürcistan)Krisztofer Klanyi (Macaristan)
Abdurrahman Kalkan (Türkiye)
2023Tampere, Finlandiya

82 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeVaag Margarian (Rusya)Yaroslav Filchakov (Ukrayna)Burhan Akbudak (Türkiye)
Eltun Vazirzade (Azerbaycan)
2019Novi Sad, SırbistanZotlan Levai (Macaristan)Vaag Margarian (Rusya)Stanislau Shafarenka (Belarus)
Hasan Basri Yıldırım (Türkiye)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaShamil Ozhaev (Rusya)Tamas Levai (Macaristan)Yauheni Yurou (Belarus)
Aivengo Rikadze (Gürcistan)
2022Varna, BulgaristanMarcel Sterkenburg (Hollanda)Beka Guruli (Gürcistan)Semion Brekkeli (Moldova)
Branko Kovacevic (Sırbistan)
2023Tampere, Finlandiya

87 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeIslam Abbasov (Azerbaycan)Ivan Huklek (Hırvatistan)Gazi Khalilov (Türkiye)
Martynas Nemsevičius (Litvanya)
2019Novi Sad, SırbistanGurami Khetsuriani (Gürcistan)Gazi Khalilov (Rusya)Ali Cengiz (Türkiye)
Ivan Hurlek (Hırvatistan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAleksandr Komarov (Rusya)Temuri Tchkuaselidze (Gürcistan)Istvan Takacs (Macaristan)
Gevorg Tadevosyan (Ermenistan)
2022Varna, BulgaristanIstvan Takacs (Macaristan)Turpal Bisultanov (Danimarka)Lachin Valiyev (Azerbaycan)
Szymon Szymonowicz (Polonya)
2023Tampere, Finlandiya

97 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeAleksandr Golovin (Rusya)Vladen Kozliuk (Ukrayna)Süleyman Erbay (Türkiye)
Arvi Martin Savolainen (Finlandiya)
2019Novi Sad, SırbistanArvi Martin Savolainen (Finlandiya)Giorgi Melia (Gürcistan)Vladen Kozliuk (Ukrayna)
İbrahim Tığcı (Türkiye)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaArtur Sargsian (Rusya)Giorgi Katsanashvili (Gürcistan)Markus Ragginger (Avusturya)
Michail Iosifidis (Yunanistan)
2022Varna, BulgaristanGiorgi Katsanashvili (Gürcistan)Markus Ragginger (Avusturya)Tyrone Sterkenburg (Hollanda)
Mustafa Olgun (Türkiye)
2023Tampere, Finlandiya

130 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeZviadi Pataridze (Gürcistan)Osman Yıldırım (Türkiye)Oskar Marvik (Norveç)
Ferenc Almási (Macaristan)
2019Novi Sad, SırbistanZviadi Pataridze (Gürcistan)Lenard Istvan Berei (Romanya)Oleg Kahaberovitch Agakhanov (Rusya)
Osman Yıldırım (Türkiye)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaMikhail Laptev (Rusya)David Ovasapyan (Ermenistan)Fatih Bozkurt (Türkiye)
Dariusz Attila Vitek (Macaristan)
2022Varna, BulgaristanDariusz Attila Vitek (Macaristan)Fatih Bozkurt (Türkiye)Giorgi Tsopurashvili (Gürcistan)
Sarkhan Mammadov (Azerbaycan)
2023Tampere, Finlandiya

Kadınlar Serbest Stil

50 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeOksana Livach (Ukrayna)Evin Demirhan (Türkiye)Kseniya Stankevich (Belarus)
Ellen Riesterer (Almanya)
2019Novi Sad, SırbistanOksana Livach (Ukrayna)Nadezhda Sokolova (Rusya)Kseniya Stankevich (Belarus)
Miglena Georgieva Selishka (Bulgaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaMaria Tyumerekova (Rusya)Anastasiya Yanotava (Belarus)Aynur Erge (Türkiye)
Liliia Malanchuk (Ukrayna)
2022Varna, BulgaristanEmma Luttenauer (Fransa)Szimonetta Timea Szeker (Macaristan)Gabija Dilyte (Litvanya)
Lisa Ersel (Almanya)
2023Tampere, Finlandiya

53 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeZeynep Yetgil (Türkiye)Katsiaryna Pichkouskaya (Belarus)Silje Kippernes (Norveç)
Hilary Honorine (France)
2019Novi Sad, SırbistanAnnika Wendle (Almanya)Khrystyna Bereza (Ukrayna)Zeynep Yetgil (Türkiye)
Suzanna Georgina Seicariu (Romania)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaEkaterina Verbina (Rusya)Zeynep Yetgil (Türkiye)Alicja Czyzowicz (Polonya)
Mariia Vynnyk (Ukrayna)
2022Varna, BulgaristanMariana Dragutan (Moldova)Anastasia Blayvas (Almanya)Rahime Arı (Türkiye)
Gultakin Shirinova (Azerbaycan)
2023Tampere, Finlandiya

55 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeNina Menkenova (Rusya)Elena Brugger (Almanya)Elif Yanık (Türkiye)
Ramóna Galambos (Macaristan)
2019Novi Sad, SırbistanViktoriia Vaulina (Rusya)Eda Tekin (Türkiye)Andreea Beatrice Ana (Romanya)
Sezen Behchetova Belberova (Bulgaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaKhrystyna Demko (Ukrayna)Aleksandra Skirenko (Rusya)Dominika Kulwicka (Polonya)
Esra Pul (Türkiye)
2022Varna, BulgaristanAndreea Beatrice Ana (Romanya)Elnura Mammadova (Azerbaycan)Mihaela Samoil (Moldova)
Zeynep Yetgil (Türkiye)
2023Tampere, Finlandiya

57 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeAlexandra Andreeva (Rusya)Alina Akobiia (Ukrayna)Viktória Vilhelm (Macaristan)
2019Novi Sad, SırbistanRamona Galambos (Macaristan)Alina Akobiia (Ukrayna)Elif Yanık (Türkiye)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAlina Akobiia (Ukrayna)Patrycja Gil (Polonya)Viktoriia Vaulina
Othelie Høie (Norveç)
2022Varna, BulgaristanElvira Kamaloğlu (Türkiye)Patrycja Gil (Polonya)Tamara Dollak (Macaristan)
Sezen Belberova (Bulgaristan)
2023Tampere, Finlandiya

59 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeBilyana Dudova (Bulgaristan)Anastasia Nichita (Moldova)Elin Nilsson (İsveç)
Ołena Kremzer (Ukrayna)
2019Novi Sad, SırbistanAnastasia Nichita (Moldova)Anhelina Lysak (Ukrayna)Zelfira Sadraddinova (Rusya)
Emma Margareta Charlotte Johansson (İsveç)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaAnastasia Nichita (Moldova)Tamara Dollak (Macaristan)Solomiia Vynnyk (Ukrayna)
Krystsina Sazyakina (Belarus)
2022Varna, BulgaristanAnastasia Nichita (Moldova)Magdalena Głodek (Polonya)Morena de Vita (İtalya)
2023Tampere, Finlandiya

62 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeIlona Prokopevniuk (Ukrayna)Tatiana Smoliak (Rusya)Kathrin Mathis (Avusturya)
Kriszta Incze (Romanya)
2019Novi Sad, SırbistanIlona Prokopevniuk (Ukrayna)Luzie Manzke (Almanya)Daria Bobrulko (Rusya)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaTetiana Rizhko (Ukrayna)Tatsiana Paulava (Belarus)Anhelina Lysak (Polonya)
Mariia Lachugina (Rusya)
2022Varna, BulgaristanZhala Aliyeva (Azerbaycan)Anna Fabian (Sırbistan)Luisa Scheel (Almanya)
Ameline Douarre (Fransa)
2023Tampere, Finlandiya

65 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeMaria Kuznetsova (Rusya)Sofiya Georgieva (Bulgaristan)Aslı Tuğcu (Türkiye)
2019Novi Sad, SırbistanMaria Kuznetsova (Rusya)Kriszta Tunde Incza (Romanya)Pauline Denise Lecarpentier (Fransa)
Noémi Szabados (Macaristan)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaIrina Rîngaci (Moldova)Kateryna Zelenykh (Ukrayna)Eyleen Sewina (Almanya)
Kamila Kulwicka (Polonya)
2022Varna, BulgaristanEwelina Ciunek (POL)Amina Capezan (Romanya)Yağmur Çakmak (Türkiye)
Viktoria Vesso (Estonya)
2023Tampere, Finlandiya

68 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeBuse Tosun (Türkiye)Khanum Velieva (Rusya)Ałła Belinśka (Ukrayna)
2019Novi Sad, SırbistanNatalia Iwona Strzalka (Polonya)Khanum Velieva (Rusya)Alina Rudnytska (Ukrayna)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaOksana Chudyk (Ukrayna)Vusala Parfianovich (Rusya)Nesrin Baş (Türkiye)
Ewelina Ciunek (Polonya)
2022Varna, BulgaristanIrina Rîngaci (Moldova) Aslı Demir (Türkiye)Noémi Szabados (Macaristan)
Nigar Mirzazada (Azerbaycan)
2023Tampere, Finlandiya

72 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeKoumba Larroque (Fransa)Anastasiya Zimiankova (Belarus)Enrica Rinaldi (İtalya)
Alexandra Anghel (Romanya)
2019Novi Sad, SırbistanAnastasiya Zimiankova (Belarus)Evgeniia Zakharchenko (Rusya)Telyzaveta Tıskarova Saidakova (Ukrayna)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaWiktoria Chołuj (Polonya)Marina Surovtseva (Rusya)Anastasiya Zimiankova (Belarus)
2022Varna, BulgaristanWiktoria Chołuj (Polonya)Maria Nitu (Romanya)Merve Pul (Türkiye)
Zsuzsanna Molnar (Slovakya)
2023Tampere, Finlandiya

76 Kg.

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2018İstanbul, TürkiyeAnastasiia Shustova (Ukrayna)Kristina Shumova (Rusya)Iselin Solheim (Norveç)
Cataline Axente (Romanya)
2019Novi Sad, SırbistanDaria Shisterova (Rusya)Ayşegül Özbege (Türkiye)Diana Elena Vlasceanu (Romanya)
Georgina Olwen Nelthorpe (Büyük Britanya)
2020COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021Skopje, Kuzey MakedonyaEvgeniia Zakharchenko (Rusya)Ayşegül Özbege (Türkiye)Enrica Rinaldi (İtalya)
Diana Vlasceanu (Romanya)
2022Varna, BulgaristanBernadett Nagy (Macaristan)Kamile Gaucaite (Litvanya)Mehtap Gültekin (Türkiye)
Marion Bye (NOR)
2023Tampere, Finlandiya

Yapılmayan Sikletler

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2015Wałbrzych, Polonya
2016Russe, Bulgaristan
2017Szombathely, Macaristan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.