Avrupa U-23/Gençler Pist Bisikleti Şampiyonası

Avrupa Pist Bisikleti Şampiyonası (23 yaş altı ve küçükler), yalnızca 23 ve 18 yaş altı Avrupalı ​​bisikletçiler için ve Avrupa Bisiklet Birliği tarafından düzenlenen pist bisikletinde çeşitli disiplinler ve mesafeler için her yıl düzenlenen bir dizi yarışma etkinliğidir. UEC). Avrupa pist bisikletçiliğinin elden geçirilmesinin ardından ilk kez elit düzeydeki bisikletçiler için bir yarışmanın tasarlandığı ve düzenlendiği 2010 yılında mevcut formatlarında gerçekleştirildiler.

2010'dan önce, benzer yaş grubu şampiyonaları, artık sadece elit şampiyonalar için kullanılan Avrupa Pist Şampiyonası adı altında uzun yıllar yapıldı. 23 Yaş Altı ve Gençler şampiyonaları bundan sonra mevcut adları altında yıllık ayrı bir etkinlik olarak yürütüldü.

Bisiklet geleneğine uygun olarak, şampiyonalarda bir etkinliğin kazananlarına altın madalyanın yanı sıra özel, tanımlanabilir bir forma sunulur. Bu UEC Avrupa Şampiyonu forması, altın Avrupa yıldızları olan mavi bir formadır.

U-23 Erkekler Kategorisi

Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMikhail Iakovlev (Rusya)Tom Derache (Fransa)Anton Höhne (Almanya)
2022PortekizTijmen Van Loon (Hollanda)Anton Höhne (Almanya)Willy leonhard Weinrich (Almanya)

Takım Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Alistair Fielding
Hamish Turnbull
Hayden Norris
Almanya
Paul Schippert
Julien Jäger
Anton Höhne
Rusya
Daniil Komkov
Dmitry Nesterov
Pavel Rostov
2022PortekizBüyük Britanya
James Bunting
Marcus Hıley
Hayden Norris
Almanya
Anton Höhne
Paul Schıppert
Willy leonhard Weinrich
İtalya
Matteo Bianchi
Daniele Napolitano
Matteo Tugnolo

1 km. zamana karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaDaan Kool (Hollanda)Hayden Norris (Büyük Britanya)Anton Höhne (Almanya)
2022PortekizMatteo Bianchi (İtalya)Anton Höhne (Almanya)Hayden Norris (Büyük Britanya)

Keirin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMikhail Iakovlev (Rusya)Daniel Rochna (Polonya)Tom Derache (Fransa)
2022PortekizMatteo Bianchi (İtalya)Daniele Napolitano (İtalya) Anton Höhne (Almanya)

Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaTobias Buck-Gramcko (Almanya)Nicolas Heinrich (Almanya)Manilo Moro (İtalya)
2022PortekizNicolas Heinrich (Almanya)Tobias Buck-Gramcko (Almanya)Manilo Moro (İtalya)

Takım Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaRusya
Egor Igoshev
Ilia Shchegolkov
Ivan Novolodskii
Vlas Shichkin
Büyük Britanya
Alfred George
Max Rushby
Rhys Britton
William Tidball
İtalya
Davide Boscaro
Gidas Umbri
Tommaso Nencini
Manlio Moro
2022Portekizİtalya
Daide Boscaro
Mattia Pinazzi
Manilo Moro
Niccolo Galli
Belçika
Gianluca Pollefliet
Noah Vandenbranden
Thibaut Bernard
Tuur Dens
Fransa
Clément Petit
Nicolas Hamon
Eddy Le Huitouze
Clément Cordenos

Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaVlas Shichkin (Rusya)Diogo Narciso (Portekiz)Mattia Pinazzi (İtalya)
2022PortekizMaximilian Schmidbauer (Avusturya)Diogo Narciso (Portekiz)Gregory Venturelli (Fransa)

Scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaRodrigo Caixas (Portekiz)Tuur Dens (Belçika)Daniel Babor (Çek Cumhuriyeti)
2022PortekizWilliam Tidball (Büyük Britanya)Tim Wafler (Avusturya)Kyrylo Tsarenko (Ukrayna)

Madison

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Rhys Britton
William Tidball
Rusya
Ilia Shchegolkov
Vlas Shichkin
Hollanda
Philip Heijnen
Vincent Hoppezak
2022PortekizHollanda
Yanne Dorenbos
Filip Heijnen
Büyük Britanya
Oscae Nilsson-Julien
Samuel Watson
Almanya
Malte Maschke
Tim torn Teutenberg (Almanya)

Omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMatias Malmberg (Danimarka)Fabio Van den Bossche (Belçika)Daniel Babor (Çek Cumhuriyeti)
2022PortekizOscar Nilsson-Julien (Büyük Britanya)Tim torn Teutenberg (Almanya)Filip Heijnen (Hollanda)

Eleme Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMaikel Zijlaard (Hollanda)Tim Torn Teutenberg (Almanya)William Tidball (Büyük Britanya)
2022PortekizDavide Boscard (İtalya)Tim Torn Teutenberg (Almanya)Filip Prokopyszn (Polonya)

U-23 Kadınlar Kategorisi

Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaYana Tyshchenko (Rusya)Ksenia Andreeva (Rusya)Alessa-catriona Pröpster (Almanya)
2022PortekizAlessa-catriona Pröpster (Almanya)Julie Michaux (Fransa)Taky marie divine Kouame (Fransa)

Takım Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaRusya
Ksenia Andreeva
Serafima Grishina
Yana Tyshchenko
Büyük Britanya
Lauren Bell
Blaine Ridge-Davis
Emma Finucane
Polonya
Nikola Seremak
Nikola Sibiak
Paulina Petri
2022PortekizAlmanya
Alessa-catriona Pröpster
Katharina Albers
Christina Sperlich
Polonya
Joanna Blaszczak
Paulina Petri
Nikola Sibiak

500 m. zamana karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaYana Tyshchenko (Rusya)Steffie van der Peet (Hollanda)Alessa-catriona Pröpster (Almanya)
2022PortekizTaky marie divine Kouame (Fransa)Veronika Jabornikova (Çek Cumhuriyeti)Alessa-catriona Pröpster (Almanya)

Keirin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaKsenia Andreeva (Rusya)Yana Tyshchenko (Rusya)Alessa-catriona Pröpster (Almanya)
2022PortekizAlessa-catriona Pröpster (Almanya)Taky marie divine Kouame (Fransa)Paulina Petri (Polonya)

Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaSilvia Zanardi (İtalya)Lara Gillespie (İrlanda)Abi Smith (Büyük Britanya)
2022PortekizVittoria Guazzini (İtalya)Ella Barnwell (Büyük Britanya)Silvia Zanardi (İtalya)

Takım Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, Hollandaİtalya
Chiara Consonni
Eleonora Camilla Gasparrini
Martina Fidanza
Silvia Zanardi
Büyük Britanya
Abi Smith
Ella Barnwell
Eluned King
Sophie Lewis
Hollanda
Amber van der Hulst
Lonneke Uneken
Marit Raaijmakers
Mylene de Zoete
2022Portekizİtalya
Silvia Zanardi
Vittoria Guazzini
Eleonora camilla Gasparrini
Matilde Vitillo
Büyük Britanya
Eluned King
Ella Barnwell
Kate Richardson
Sophie Lewis
Almanya
Fabienne Jahrig
Lana Eberle
Lena charlotte Reissner
Hanna Dopjans

Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaSilvia Zanardi (İtalya)Shari Bossuyt (Belçika)Viktoriia Yaroshenko (Ukrayna)
2022PortekizSilvia Zanardi (İtalya)Daniek Hengeveld (Hollanda)Kristina Nenadovic (Fransa)

Scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMaike van der Duin (Hollanda)Maria Martins (Portekiz)Martina Fidanza (İtalya)
2022PortekizPetra Sevcikova (Çek Cumhuriyeti)Ella Barnwell (Büyük Britanya)Daniela Campos (Portekiz)

Madison

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, Hollandaİtalya
Chiara Consonni
Martina Fidanza
Hollanda
Maike van der Duin
Marit Raaijmakers
Rusya
Daria Malkova
Maria Rostovtseva
2022Portekizİtalya
Matilde Vitillo
Silvia Zanardi
Büyük Britanya
Eluned King
Sophie Lewis
Belçika
Shari Bossuyt
Katrijn De Clercq

Omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMaria Martins (Portekiz)Maike van der Duin (Hollanda)Lea Lin Teutenberg (Almanya)
2022PortekizShari Bossuyt (Belçika)Daniel Hengeveld (Hollanda)Jade Labastugue (Fransa)

Eleme Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaChiara Consonni (İtalya)Maria Martins (Portekiz)Maike van der Duin (Hollanda)
2022PortekizShari Bossuyt (Belçika)Sophie Lewis (Büyük Britanya)Kristina Nenadovic (Fransa)

U-18 (Junior) Genç Erkekler Kategorisi

Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaNikita Kalachnik (Rusya)Willy Weinrich (Almanya)Harry Ledingham-Horn (Büyük Britanya)
2022PortekizMattia Predomo (İtalya)Marcin Marciniak (Polonya)Danny-luca Werner (Almanya)

Takım Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Ed Lowe
Marcus Hiley
Harry Ledingham-Horn
Almanya
Luca Spiegel
Willy Weinrich
Paul Groß
Rusya
Grigorii Skorniakov
Nikita Kalachnik
David Shekelashvili
2022PortekizAlmanya
Torben Osterheld
Luca Spiegel
Danny-luca Werner
Polonya
Gracjan Dabrowski
Mateusz Przymusinski
Marcin Marciniak
İtalya
Milo Marcolli
Stefano Minuta
Mattia Predomo

1 km. zamana karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaWilly Weinrich (Almanya)Harry Ledingham-Horn (Büyük Britanya)Tom Sharples (Büyük Britanya)
2022PortekizMatěj Hytych (Çek Cumhuriyeti)Kenneth Meng (Almanya)Beñat Garaiar Pikabea (İspanya)

Keirin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaNikita Kalachnik (Rusya)David Shekelashvili (Rusya)Paul Groß (Almanya)
2022PortekizMattia Predomo (İtalya)Marcin Marcinik (Polonya)Stefano Minuta (İtalya)

Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaSamuele Bonetto (İtalya)Benjamin Boos (Almanya)Josh Charlton (Büyük Britanya)
2022PortekizLuca Giami (İtalya)Ben felix Jochum (Almanya)Joshua Tarling (Büyük Britanya)

Takım Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Josh Charlton
Joshua Giddings
Joshua Tarling
Ross Birrell
Fransa
Alexandre Boxe
Eddy Le Huitouze
Emmanuel Houcou
Grégory Pouvreault
Rusya
Daniil Zarakovskiy
Mark Kryuchkov
Mikhail Postarnak
Grigorii Skorniakov
2022Portekizİtalya
Alessio Delle Vedove
Renato Favero
Luca Giami
Andrea Raccagni Noviero
Almanya
Ben felix Jochum
Bruno Kessler
Tobias Müller
Jasper Schröder
Büyük Britanya
Ben Wigiins
Dylan Hıcks
Noah Hobbs
Joshua Tarling

Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMilan Kadlec (Çek Cumhuriyeti)Grégory Pouvreault (Fransa)Mikhail Postarnak (Rusya)
2022PortekizBen Wigiins (Büyük Britanya)Justus Willemsen (Hollanda)Titouan Fontaine (Fransa)

Scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaPhillip Mathiesen (Danimarka)Lorenzo Ursella (İtalya)Jakub Lewandowski (Polonya)
2022PortekizRafael Delhomme (Fransa)Lorenzo Anniballi (İtalya)Jed Smithson (Büyük Britanya)

Madison

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Josh Charlton
Joshua Giddings
Almanya
Malte Maschke
Nicolas Zippan
Çek Cumhuriyeti
Matyáš Koblížek
Milan Kadlec
2022PortekizPolonya
Milan Kadlec
Matyáš Koblizek
Hollanda
Elmar Abma
Justus Willemsen
Büyük Britanya
Dylan Hıcks
Joshua Tarling

Omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaJoshua Tarling (Büyük Britanya)Dario Igor Belletta (İtalya)Eddy Le Huitouze (Fransa)
2022PortekizElmar Abma (Hollanda)Noah Hobbs (Büyük Britanya)Daniil Yakovlev (Ukrayna)

Eleme Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMatyáš Koblížek (Çek Cumhuriyeti)Dmitrii Dolzhikov (Rusya)Dominik Ratajczak (Polonya)
2022PortekizMatteo Fiorin (İtalya)Jed Smithson (Büyük Britanya)Žak Erzen (Slovenya)

U-18 (Junior) Genç Kadınlar Kategorisi

Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaAlina Lysenko (Rusya)Rhian Edmunds (Büyük Britanya)Iona Moir (Büyük Britanya)
2022Portekiz

Takım Sprint

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaRusya
Elizaveta Bogomolova
Elizaveta Krechkina
Alina Lysenko
Büyük Britanya
Jade Hopkins
Iona Moir
Rhian Edmunds
Almanya
Lara-Sophie Jäger
Clara Schneider
Stella Müller
2022PortekizAlmanya
Lara-sophie Jager
Stella Müller
Clara Schneider
Çek Cumhuriyeti
Anna Jabornikova
Sára kateřina Peterkova
Michaela Poulova
Polonya
Natalia kaczmarczyk
Eliza Rabazynska
Natalia Glowacka

500 m. zamana karşı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaAlina Lysenko (Rusya)Iona Moir (Büyük Britanya)Rhian Edmunds (Büyük Britanya)
2022PortekizClara Schneider (Almanya)Julie Nicolaes (Belçika)Lara-sophie Jager (Almanya)

Keirin

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaAlina Lysenko (Rusya)Alla Biletska (Ukrayna)Rhian Edmunds (Büyük Britanya)
2022PortekizAnna Jabornikova (Çek Cumhuriyeti)Clara Schneider (Almanya)Lara-sophie Jager (Almanya)

Bireysel Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaZoë Bäckstedt (Büyük Britanya)Alena Ivanchenko (Rusya)Marith Vanhove (Belçika)
2022PortekizFederica Venturelli (İtalya)Isabel Sharp (Büyük Britanya)Lara Lallemant (Fransa)

Takım Takip

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Grace Lister
Madelaine Leech
Millie Couzens
Zoë Bäckstedt
Rusya
Alena Ivanchenko
Alina Moiseeva
Inna Abaidullina
Valeria Valgonen
Almanya
Fabienne Jährig
Franzi Arendt
Justyna Czapla
Lana Eberle
2022Portekizİtalya
Francesca Pellegrini
Martina Sanfilippo
Federica Venturelli
Valentina Zanzi
Almanya
Hannah Kunz
Justyna Czapla
Seana Littbarski-Gray
Magdalena Fuchs
Polonya
Zuzanna Chylinska
Anna Dlugas
Maja Tracka
Martyna Szczesna

Puan Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaAlena Ivanchenko (Rusya)Madelaine Leech (Büyük Britanya)Fabienne Jährig (Almanya)
2022PortekizIsabel Sharp (Büyük Britanya)Aurore Pernollet (Fransa)Hélène Hesters (Belçika)

Scratch

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaValentina Basilico (İtalya)Marith Vanhove (Belçika)Maja Tracka (Polonya)
2022PortekizLani Wittevrongel (Belçika)Maja Tracka (Polonya)Ori Bash (İsrail)

Madison

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaBüyük Britanya
Millie Couzens
Zoë Bäckstedt
Almanya
Jette Simon
Lana Eberle
Hollanda
Nienke Veenhoven
Yuli van der Molen
2022PortekizHollanda
Babette Van der Wolf
Nienke Veenhoven
Almanya
Justyna Czapla
Jette Simon
Belçika
Hélène Hesters
Febe Jooris

Omnium

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaMillie Couzens (Büyük Britanya)Inna Abaidullina (Rusya)Olga Wankiewicz (Polonya)
2022PortekizFederica Venturelli (İtalya)Doriane Kaufmann (Fransa)Grace Lister (Büyük Britanya)

Eleme Yarışı

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2010Saint Petersburg, Rusya
2011Anadia, Portekiz
2012Anadia, Portekiz
2013Anadia, Portekiz
2014Anadia, Portekiz
2015Athens, Yunanistan
2016Montichiari, İtalya
2017Sangalhos, Portekiz
2018Aigle, İsviçre
2019Ghent, Belçika
2020Fiorenzuola d’Arda, İtalya
2021Apeldoorn, HollandaAlina Moiseeva (Rusya)Sara Fiorin (İtalya)Lana Eberle (Almanya)
2022PortekizBarbora Nemcova (Çek Cumhuriyeti)Anna Kolyzhuk (Ukrayna)Awen Roberts (Büyük Britanya)