Avrupa U-22 Boks Şampiyonası

Erkekler Kategorisi

Minimumweight (46-48 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanLuka Kublashvili (Gürcistan)Andrii Yefymovych (Ukrayna)Ergyunal Sebahtin (Bulgaristan)
Nurullah Oyan (Türkiye)

Flyweight (48-51 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanNijat Huseynov (Azerbaycan)Lekso Khasaia (Gürcistan)Mehmethan Çınar (Türkiye)
Omer Ametović (Sırbistan)

Bantamweight (51-54 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanSamet Gümüş (Türkiye)Ruslan Gadirov (Azerbaycan)Yelmir Nabuuev (Ukrayna)
Dylan Eagleson (İralnda Cumhuriyeti)

Featherweight (54-57 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanMichele Baldassi (İtalya)Ruslan Aslikyan (Ermenistan)Nikolay Marinov (Bulgaristan)
Tahir Akkoyun (Türkiye)

Lightweight (57-60 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanRadoslav Rosenov (Bulgaristan)Maksym Vlasiuk (Ukrayna)Salvador Flores Luque (İspanya)
Paul Loonam (İralnda Cumhuriyeti)

Light Welterweight (60-63.5 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanKerem Özmen (Türkiye)Artur Shakhpazyan (Ermenistan)Jalal Gurbanov (Azerbaycan)
Lasha Gagnidze (Gürcistan)

Welterweight (63.5-67 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanNikolai Terteryan (Danimarka)Ioan Croft (Galler)Giacomo Micheli (İtalya)
Nabi Isgandarov (Azerbaycan)

Light Middleweight (67-71 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanYurii Zakharieiev (Galler)Garan Croft (Galler)Sergio Martínez Martínez (İspanya)
Noa Ježek (Hırvatistan)

Light Heavyweight (71-75kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanGabrijel Veočić (Hırvatistan)Rami Kiwan (Bulgaristan)Sam Hickey (İskoçya)
Almir Memić (Sırbistan)

Light Heavyweight (75-80 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanAlfred Commey (İtalya)Gradus Kraus (Hollanda)Luka Matchutadze (Gürcistan)
Delil Dadaev (Almanya)

Cruiserweight (80-86 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanYan Zak (İsrail)Ivan Sapun (Ukrayna)Alexander Okafor (Almanya)
Anton Vinogradov (Estonya)

Heavyweight (86-92 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanJack Marley (İralnda Cumhuriyeti)Roberto Lizzi (İtalya)Emir Büyükdağ (Türkiye)
Joseph Kostúr (Slovakya)

Super Heavyweight (92+ kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanAhmed Hagag (Avusturya)Nikita Putilov (Almanya)Vincenzo Fiaschetti (İtalya)
Vasyl Tkachuk (Ukrayna)

Kadınlar Kategorisi

Minimumweight (45-48 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanErivan Barut (Türkiye)Nicole Ďuríková (Slovakya)Erika Prisciandaro (İtalya)
Olga Shalimova (Ukrayna)

Light Flyweight (48-50 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanGiordana Sorrentino (İtalya)Pihla Kaivo-oja (Finlandiya)Carmen González Ortega (İspanya)
Maxi Klötzer (Almanya)

Flyweight (50-52 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanHatice Akbaş (Türkiye)Nikolina Ćaćić (Hırvatistan)Hajnalka Sipos (Macaristan)
Sabina Novosad (Ukrayna)

Bantamweight (52-54 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanNiamh Fay (İrlanda Cumhuriyeti)Sharon Prisco (İtalya)Olivia Holmes (İngiltere)
Elene Loladze (Gürcistan)

Featherweight (54-57 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanBiancamaria Tessari (İtalya)Sthélyne Grosy (Fransa)Sameenah Toussaint (İngiltere)
Vilma Viitanen (Finlandiya)

Lightweight (57-60 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanJenin Heck (Almanya)Loreadana-Andreea Marin (Romanya)Elida Kocharyan (Ermenistan)
Gizem En (Türkiye)

Light Welterweight (60-63 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanMiroslava Jedináková (Slovakya)Gizem Özer (Türkiye)Miriam Tommasone (İtalya)
Naiimo Bulhan (Finlandiya)

Welterweight (63-66 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanStefanie von Berge (Almanya)Luca Hámori (Macaristan)Kaci Rock (İrlanda Cumhuriyeti)
Beatrise Rozentāle (Letonya)

Light Middleweight (66-70 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanLisa O’Rourke (İrlanda Cumhuriyeti)Daria Parada (Polonya)Lia Pukkila (İsrail)
Aleksandra Rapaić (Sırbistan)

Middleweight (70-75 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanKarolina Makhno (Ukrayna)Aoibhe Carabine (İrlanda Cumhuriyeti)Vasiliki Stavridou (Yunanistan)
Barbara Marcinkowska (Polonya)

Light Heavyweight (75-81 kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanMartyna Jancelewicz (Polonya)Alexandra Petcu (Romanya)Olesia Krysiuk (Ukrayna)
Gabrielė Stonkutė (Litvanya)

Heavyweight (81+kg)

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2012Rusya
2014Assisi, İtalya
2016
2017Bralia, Romanya
2018Romanya
2019Rusya
2021Lido d’Abruzzo Village, İtalya
2022Porec, HırvatistanOliwia Toborek (Polonya)Réka Hoffmann (Macaristan)Daria Kozorez (Moldova)
Zaira García Garay (İspanya)